• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquil Kačenka je kouzelná :wink: Jinak neboj u nás je to to samé přebalujem, krmíme, uspáváme a kocháme se :dizzy_face:
A s tím dokrmováním nás to taky možná čeká... tak dneska jí davám co to jde :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj těhulky,maminky miminka a budoucí maminky :slight_smile:
já byla ve škole a i za dětičkama a prý se mám vrátit a zase učit :grinning:
Soninko....drž drž :slight_smile: a holčička bude mít 2 jména????No ten náš taky :slight_smile:
Jinak zítra mám zase KO...UTZ,monitir a poradnu,tak to zase bude nadlouho............
26. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
kacenka je opravdu kouzelna... :dizzy_face: jo piku dve,druhe po me mamce,na pamatku
26. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Kačenka je drobínek :slight_smile:
Soni...to je hezké....no my po pepovi...dědovi,pradědovi........
26. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
no mela jsem i pro kluka druhe jirka po manzelovym tatkovi ale ted uz mu na to...ty jdes zitra taky na kontrolu vid?
26. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

aquil Kačenka je nádherná :slight_smile: krásněj drobeček :dizzy_face:

piku na zítra jen dobré zprávičky :wink:

luci ty hezky dopejkej aodpočívej :wink:
26. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo jo zase zítra si to vše oběhám....ale už jdu se svačinou :slight_smile:
26. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
aquilko Kačenka je moc hezounká, všem se nám ta miminka povedla :dizzy_face:
já mám mlíka dost, tvrdnou mi prsa jak to nestačí Vojtík pít ale nejde mi zase odsávat, koupila jsem si pákovou odsávačku a vůbec se mi nedaří, tak se bojím zánětu.Ale jestli Vojtíšek přibírá nevím protože váhu nemám a poradnu až za dva týdny
jinak dnes jsme museli jet k doktorovi semnou, rozjel se mi zánět močáku jako blázen, nemůžu se bolestí ani vyčurat, dostala jsem antibiotika které se můžou při kojení tak snad to rychle zabere
26. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Je to pravda rio, všechna miminka jsou krásná. My jsme zase měli bolení bříška, Kačenka blinkala, pak se vztekala hladem, masírovali jsme bříško, dávali teplý obklad, houpali, uspávali...No je to krásný, ale náročný...
26. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
...bre ranko,tak za hodku vyrazim na kontrolu,piku to ceka taky tak at je vse ok
27. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
soni držím pěsti a piku taky :slight_smile:
aquil přesně jak říkáš, kráné ale náročné.Vojtíška taky bolí pořád bříško, v noci spal už podruhé do 2 ráno a konec, pak jen tak po 5-10 minutách dřímal a znovu pláč, mívá dost problém taky si krknout, tak ho to tlačí...dnes jdeme poprvé kočárkovat tak se těším
luci a co Ty, jak je?
27. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

piku a soníku tak až bude po kontrolce,tak dejte vědět japak jste dopadli maminy :slight_smile:
lucíí a co ty jak se ti válí v pelíšku ??? :wink:
27. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky... Tak Verča dneska spala do 7hod asi od 23hod, ale dneska jsme byli u dr a máme sotva 3kg takže musíme dokrmovat, váha nám jde pořád dolů :fearful: Prý spí tak dlouho, protože je unavená jak nepřibývá tak to snad ted s tou flaškou doženem. Já si koupila nějaký čaj na podporu kojení tak třeba se mi to mlíko ještě rozjede. Jen doufám, že to prso pak ještě bude chtít, když zjistí, že z flašky to jde líp.
Taky jsem zvědavá co Piku se Soninou už by to chtělo další přírůstek... :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
přidala jsem do alba fotky :slight_smile:
gamik tak hlavně aby prospívala a jinak v porodnici jim dávali příkrm stříkačkou aby si nezvykli na flašku
já jsem docela zklamaná z dětské doktorky, protože tu byla v pondělí a do poradny nás pozvala za 3 týdny a taky nevím jak poznám jestli Vojtík přibírá, myslela jsem že se chodí po týdnu
27. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahooooooooooojjj
A já dnes na KO....prcek ořibral 200 gramů za týden,máme teda 3095gramů...plodovky pořád trošku mín,ale nic prý nehrozí...
A na monitoru se poprvé trošku předvedl :lol:
Jinak KO zase v pátek....
A dnes to bylo rychlejší....moje milá paní cvičitelka mě posunula dopředu..takže jsem tam dnes strávila "jen"3 hodiny...
A pak jsem prckovi koupila spací pytel....aby měl radost.
27. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
pikus super, to je krásná váha :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Rio tak to je opravdu divná dr. U nás byla hned v pondělí a ve středu jsme šli k ní, aby si právě malou převážila a tak.... Mě říkala, že si mám pořídit váhu domů, ale koukala jsem, že jsou pěkně drahý, ale ted z tý lahvičky vidím kolik vypije tak na ní kašlu. Kámoš říkal, že měli doma jen normální váhu tak nejdřív se zvážil on a pak tam prý vlezl s malou a viděli kolik váží... Taky dobrej nápad ne??? :sweat_smile:
Piku šikulka už to začíná být pěkný macík.... Máte víc jak my... my máme už jen 3020g :frowning2:
27. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
No jsem zvědavá,jaká bude váha porodní....o kolik se asi sekli...nebo trefili :grinning:
ted trošku špiním.ale to je asi z kontroly že...
A Soni nikde????????????
27. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Rio hezký fotečky na tý poslední se tváří úplně stejně jako naše Verča... Taky takhle roztomile špulí pusinku... :sweat_smile: Verča dostala lahvičku a nějak jí to asi zmohlo spí jak dudek..... Není na takovou dávku zřejmě zvyklá :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Piku třeba to není z kontroly mě takhle začal porod... třeba v noci pojedete.... :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
Gami :astonished: :astonished: :astonished: porod prý zatím nehrozí.....ale nikdy nevíš vid....
27. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Piku jestli Tě to řekl doktor, že nic nehrozí tak to asi bude z té KO :wink: Já jen jak to bylo u mě... přes den jsem začala špinit a v noci jsme jeli :slight_smile:
Přihodila jsem nějaké fotečky...
27. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jééé krásný fotečky...je to prdelka :slight_smile:
No jo....ještě se neotvírám
27. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
já byla otevřená "jedna dvě" :grinning:
27. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jooo..ještě nesmím...zítra jdu do divadla....holky z práce si nacvičily nějakou hru a je to prý strašná legrace tak tak jdu
27. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak to nesmíš propásnout to je fakt :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
nooo prý se budu tak smát až porodím :grinning:
27. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dneska celkem OK. Kačenka si přes den trochu popláče, ale nic hrozného. V noci řádila zase od půl dvanácté do půl druhé, pak ale spinkala až skoro do šesti. Já se snažím mlíko teď odsávat abych měla přehled kolik ho mám, no nic moc, bez příkrmu bychom opravdu nemohli být :frowning2:
Piku super váha, mně teda naposled odhadovali 3,4kg a malá měla přesně 3... Myslím, že ještě vydržíš, když to tvrdí dr. :wink:
27. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile: piku gratulace ke ko, to bude Matyášek cvalda :grinning: no mě dr. dneska řekl snad ještě týden vydržíte jsem koukala jak péro :astonished: aquil malí je nádherná a zlatíčko :wink: gamik příkrm neva, třeba se kójo ještě rozjede :wink: ty čajíky jsou na to prý opravdu dobré. riuš ta dr. je opravdu zvláštní ta naše pojede hned k nám dom a to to má 30km.co ta soni?holky poraďte prosím co mám nakoupit pro prcka v lékárnš, krémíky, desinfekce atd...objednám to přes net aspoˇsi ukrátím chvíli. jo a omlouvám se za velká písmena píšu jednoruč a ještě přes bok :confounded:
27. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj Luci, tak to by byl docela fofr za týden co???? Třeba si dá prcek říct a pobude u Tebe o něco dýl... :wink:
A s tím kojením se budu snažit to rozběhnout, vzdávat to rozhodně nebudu.... tak uvidíme...
27. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.