• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Luci...já mám z lékárny je Bepanthen mast a líh na pupíček.....pro mimi
pro sebe vložky porodnické..........
27. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
Luci jinak já používám Bepanthen, je to dobré na opruzeniny a i na bradavky, jinak je prý nejlepší na prdky myslím, že se to jmenuje Rybilka a na pupík líh, jinak nic..... Ted nám dr předepsala nějakou koupel na ekzémy už se po tom nemusí olejíčkovat, ale to by Tě řekla až dětská dr. podle toho jak bude prcík vypadat... :wink:
27. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
jinak my v porodnici vložky měli takže jsem svoje nepotřebovala....
27. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
No my taky máme..ale jen pár na den..tak pro jistotu :wink:
27. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
tak holky do peti mam byt v nemocnici,kvuli tomu svedeni a tlaku mam vysoky...a rano podle vysledku jdem nato.
27. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Soni mooc držím pěsti a jestli budeš škytat, tak na tebe myslám já :slight_smile: Drže ať jde vše hladce :wink:
27. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
jééé Soni tak moc držím palečky hlavně at to máte už za sebou a jste Ty i prcek v pořádku :wink: A dej vědět budem tu na Tebe myslet!!!!!
27. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
dekuju holky ja se ozvu az se zabydlim.
27. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
Soninko....ale vyšlo ti to na sobotu :slight_smile: myslím na tebe :wink:
27. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
soni taky držím moc pěstičky
já používám rybilku i na zadeček, líp se maže a v porodnici ho taky používali, ale střídám i s bepanthenem
u nás taky doktorka byla jak jsme se vrátili z porodnice, ale překvapilo mě že dala další poradnu až za 3 týdny a jak já poznám jestli přibírá? navíc by měla zkontrolovat tu zlomenou klíční kost snad ne? no jsem z toho rozčarovaná
27. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
rio vy jste meli zlomenou kost? Tak uz bydlim,nevim jak to tady preziju,to je pro me hruza.jinak ja misto bepantenu koupila calciovku je to to stejne v bledemodrem jen o hodne levnejsi.rybelku na prdilku mam taky...
27. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
jo Soni v nemocnici je to hrozně dlouhý, ale vydrž holka až budeš mít prcka u sebe bude líp :wink:
27. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
soni měl zlomenou klíční kost jak se nemohl protlačit, prý se to hojí dobře ale máme dát pozor jestli ru ručičku používá stejně jako zdravou, protože by tam mohl mít něco skříplého a pak mít omezenou pohyblivost - tak mě překvapilo že to nechce dřív zkontrolovat
ty masti na zadeček je prý dobré střídat, já mám druhů víc tak uvidíme, ale ta rybelka mi přijde moc dobrá
27. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
jo jinak Verča dostala ve 13hod prvně flašku a v 17.30 jsem jí musela vzbudit na další kojení. Spí jak dřevo :astonished:
27. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
tak to je vidět že měla hlad, to je super že to zabralo, já mám mlíka dost ale jestli je dost výživné netuším, ale ve dne spí dcoela tak po dvou hodinách, někdy tři, pak se nají a spí zas,tak snad jo. Dnes jsme byli poprvé kočárkovat tak to se mu líbilo a spinkal a pak ještě dospával v kočárku dvě hodiny. Teď se ho manžel pokouší opět uspat po jídle. Docela se děsím noci, kéž by spal líp
27. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
kočárkování se nám taky líbí i když jedem autem.. :wink: A jestli se Ti budí takhle pravidelně tak by to mělo být OK, Verča třeba přes den moc nespala a pořád právě pobrekávala a chtěla se přisát... Tu noc Ti nezávidim musiš být chudáku unavená co??? Mě to stačilo ty 3 dny v porodnici, když jsme nebrečely my tak brečely ty vedle a spaní tam prostě nešlo...
27. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
gamik já jsem naprosto vyčerpaná, už od porodnice jsem nespala v noci víc jak 3-4 hodiny, přes desn jdu spát, začnu usínat a on se vzbudí, včera jsem trhla rekord, spala jsem navečer asi hodnu a půl, dnes pro změnu vůbec
27. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
Rio neboj on se Vojtíšek srovná, říkaj, že to 6ti nedělí je nejhorší.... Tak vydrž :wink: My máme ted klid a třeba se nám to pak obrátí, vy bude v poho a u nás to vypukne... Ale co by jsme pro ty vysněný prcky neudělali... :slight_smile:
27. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Holky...já už chci taky broučka u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
se zítra musíš pořádně smát :grinning:
27. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
piku taky se dockas.ted tady byla sestricka,jaterni testy mam spatne,tak jsem dostala dva prasky...boli me brisko jak se dnes ve me rypali no parada...
27. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
soni za chvilku to budeš mít za sebou :wink:
27. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Gamik....zítra se zasměhu určitě :slight_smile: :slight_smile: jen se mi to zítra nehodí....přítel má vycházky-v TV je fotbal :grinning:
Soninko....tak at je ti brzy lépe :slight_smile:
27. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Piku ještě si vybírej :angry: :grinning:
27. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
No když už tak už :grinning: :grinning: :grinning:
ale máme ještě časík............
27. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
dobrá, dáme Ti ještě pár dnů... :wink: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
holky koukejte do diskuse SANUS at to nemusim na mobilu vytukavat dvojmo.psat piste klidne sem ja budu nakukovat :wink:
28. bře 2009 ve 04:49  • Odpověz
Ahoj a krásnozu sobotu :slight_smile:
Soninko.....tak držím moc palečky a at je dnes miminko s tebou :wink:
28. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
soniku tak přeci jen ti to vyšlo s plánovaným dr a kamarádkou to je moc dobře ....držím palečky na dnešek beruuuu :wink: :dizzy_face:
28. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
soni....jinak všechno nejlepší k svátkovi :slight_smile: :dizzy_face: a moooc ti přeju aby jsi měla pohodovej porod a dostala ten nejkrásnější dáreček k svátku... hodně štěstíčka .. moc si ho zasloužíš a at jste s prckem vpořádku a zdraví :wink:
28. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.