• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
Soninko, moc moc moc držím palce, ať to máš rychle za sebou, bez komplikací a ať jste oba v pořádku. Myslím na tebe :slight_smile:
Jinak my dneska noc celkem luxusní. Sice od osmi do dvanácti pláč, bolení bříška atd. Ale od půl jedné do půl šesté jsme spali, Kačenka byla hodná beruška. Pak zase ráno hysterák, ale jsme vyspaní, to je hlavní :wink:
28. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
jéééé Soni svátek................VŠE NEJ NEJ A HLAVNĚ POHODOVÝ POROD A ZDRAVÉ KRÁSNÉ MIMINKO :wink:
AQUILKO...vidíš...srovnáte se a bude pohodička :wink:
28. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky my za chvíli jedeme na pohotovost, na Vojtíška asi něco leze.od rána skoro nejí, přisaje se na 2-3 minuty a pak buď usne a nejde probudit nebo začne být nevrlý a nechce, pak neklidně spinka a zase nanovo, když trošku vypije tak to vyblinká, takže má asi hlad a já nevím jak mu pomoct. Ráno měl trošku teplotu 37.3 a v noci nám přišlo že se mu hůř dýchá.Ale na rýmu to nevypadá to k nevím. Mluvila jsem s laktační poradkyní a ta nám říkala že to nevypadá na problém kojení, ale spíš nějakou nemoc.Teď broušek spinká, tak počkáme a pojede, mám o něho úplně hrozný strach a jsem bezradná že mu nemůžu nějak víc pomoct :frowning2:
28. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak holky bylo to priserny nez me pustili na sal,pak tri kontrakce,4stehy a Karla Eva je na svete v 11:58 vazi 2600g a meri 49cm a je to sladky maly skritek i kdyz jsem si musela pripominat proc jsem do toho lezla :slight_smile:
28. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
soni strašně moc blahopřeji a přeji vám oběma hlavně moc zdraví a holčička aby Ti vynahradila všechno čím jsi musela procházet
28. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
soni gratuluju!!!! Moc ti přeju ať jste obě zdravé a všechno špatné dneškem skončilo...Opatruj se a užívej ty krásné chvilky :slight_smile:
28. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
rio s Vojtíškem to je teda hrůza, moc na vás myslím ať to není nic vážného...Ach jo, to jsou starosti :frowning2:
28. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Soni,moc gratuluju!!!! :dizzy_face: A přeju vše nej nej nej k dnešním jmeninám. :slight_smile:

Riuš, chudák Vojtíšek,držím palce,at to dobře dopadne.

Augil, Kačenka je moc hezká holčička. :slight_smile:

My byli včera v poradně,dvojčata úspěšně nabírají na váze a jsou v pohodě. :wink:
28. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
SONÍÍÍÍÍÍ moc gratulujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A HLAVNĚ ZDRAVÍČKO TOBĚ A I MALÉ :dizzy_face: a ted už jen a jen samé dobré věci a už ty mračna at jsou pryč ...moc ti to přeju a zasloužíš si to ..... :wink:
28. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
riuš,ale jen jedte k dr... at jsi klidnejší... dokážu si představit jaký máš strášek o Vojtíška.... :wink:
28. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
SONINKO,STRAŠNĚ MOC MOC TI GARTULUJU A VÍTÁM PRINCEZNU NA SVĚT......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
jupíííííí Soni velká gratulace, přeju hlavně zdravíčko vám oběma a uvidíš, že tohle bude nový začátek už jen k tomu lepšímu!!!!!!!
Rio držím palečky at nejde o nic vážného....
A ted už to je na Piku :wink:
28. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
Ajo..........ted mi to Gami došlo :grinning: :astonished:
Rio...at je vše Ok...... :wink:
28. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
nojo Piku chce to zase nějakýho chlapa máme tu přeholkováno :grinning:
28. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
tak ja mam skritecka jeste porad v inkubatoru,donesla mi ji jen na kojeni a to uspesne prospala :slight_smile: nic nepomahalo,asi je vic unavena a zmohla z toho jak ja :slight_smile: jo a holky rikali ze jak jsem mela na brise sondicku tak ji slyseli brecet uz tam :slight_smile: ja to neregistrovala
28. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Soni aspon si odpočineš. Jinak to kojení je u nás takhle pořád... Do ted jak cítí prso v pusině tak je tuhá a nedá se vzbudit.... Po každém kojení jí dávám flašku a mám pocit, že ty "kozy" už nenastertujem :frowning2:
28. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
gami no ono se mi ji darilo probrat ale to se akorat zamracila a usla znovu tak uvidime,snad pochopi kde je mnamka :slight_smile:
28. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
Holky díky tak jsme tam jeli, Vojtíšek má zánět nosholtanu tak budeme vytírat nos kapkama a odsávat.Jak je zahleněný tak právě nechtěl papat chudáček. No a musíme víc zvlhčovat a větrat, já furt měla strach že je mu zima a tím přitápěním jsme mu přetopili a vysušila se mu sliznice.Tak snad to bude brzy lepší, ale říkala dr. že tak 14 dní máme počíta než to bude dobré úplně.
28. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
rio tak hlavne ze vite uz co bylo ve veci...ja se ted chtela na skritka alespon podivat tak me servala ze tam nesmim a donese ji na kojeni,asi zacnu byt taky zla :frowning2:
28. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
neboj Soni přijde na to... ted sse taky musí zmátořit i pro ní to byla fuška :wink:
Rio hlavně, že to není nic vážného, ale i ta rýma je nepříjemná u takovýho drobka :confused:
28. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
no koupili jsme odsávačku na vysavač, doktorka říkala že je to lepší protože je rychlejší a mimčo se netrápí, tak snad to zvládneme a mu se uleví a bude i líp spinkat. Teď se konečně pořádně napapal tak jsem ráda. Ale m. chádká bolí už několik dní hlava tak mám doma dva nemocné chlapy :grinning:
28. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Rio,my odsáváme už od úterý,je to boj,manžel saje,já držím hlavičku,ale pomáhá to.

Gami,my jsme taky na UV,já prostě dvě děti neuživila a to jsem dělala psí kusy,pila čaje ,nahřívala,měla jsem z toho špatný pocit,ale dětská mi uklidnila,že bude lepší UV a pohoda,než nervozní máma co to přenáší na děti.

Soni,odpočívej,pak je to kolotoč,ale stojí to za to. :dizzy_face:
28. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
já z toho nervozní nejsem jen mi to mrzí, že to nejde... Piju čaj, začnu odsávat a když to nepůjde tak to přes koleno lámat nebudu.. Verča je po flašce spokojená a to je důležitý. V po uvidíme jestli konečně něco přiberem....
28. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já jsem na tom gami stejně, taky mě to mrzí, ale dělám všechno pro to, aby se to ještě rozběhlo. Zatím musíme dokrmovat, protože to co odsaju má malá tak max. na dvě dávky, takže celkem prd... :frowning2:
Soni odpočívej, první noc bez mimča taky není špatná, pořádně si oddychneš po porodu a pak už budete spolu pořád...
rio, hlavně, že to není nic vážného...I když u takového mimi je to hrozný i tak, co...
28. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že máme další mimčo na světě.

Soni, moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak jsem zmaturovala a mate jednu fotecku v albicku :dizzy_face: zakuklence po mereni... a zacala me hrozne bolet jedna maslicka,doufam ze si to do rana rozmysli au au :frowning2:
28. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Soninko...Karlička je krásná :slight_smile: taková malinká beruška :slight_smile:
28. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
soni to je fakt drobeček skříteček
29. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
a kor kdyz jsem ji ted rozbalila,v te nejmensi pline plave :slight_smile:
29. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Soni, malá je droboučkej bobánek :slight_smile: I ta naše tříkilová Kačka má všechno velké :wink:
29. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.