• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Vojtík jak zhubl v porodce tak jsou mu taky i ty plinky 2-5 kg větší, ale oblečení 56 teď skoro akorát - overálky teda, bodýčka mají dlouhé rukávy :slight_smile:
29. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
no tak nam to alespon nejakou chvilku vydrzi :slight_smile:ale jesteze mam trening na sousedce jinak bych se na ni bala sahnout :slight_smile:
29. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
Jak ji párkrát chytneš soni, tak už ti to ani nepřijde. I manžel se zacvičil hrozně rychle, dělá s malou všechno, i přebaluje... :wink:
29. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky...
Soni malá je nádherná :slight_smile: tyhle první fotky jak jsou ještě bobánci zmuchlaný jsou úžasný :dizzy_face:
29. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Rio co Vojtíšek??? Je to lepší? Manžel je nemocnej tak mám strach, aby jsme taky něco nechytly. Sice je vedle v pokoji, ale stejně :unamused:
29. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
aquil prave ze jsem v pohode,v klidu ji popadnu a prebalim,ale dik elisce,jinak bych urco mela trosku strach,to je na zacatku normalni myslim,pak zjistis ze to jde a je to...
29. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojík.........
tak já budu mít strach na Matyáška sáhnout :unamused: a to nebude žádnej prcek :grinning:
29. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
gamik Vojtík je lepší, odsávání díky tomu vysavačí je super, rychlé a nic se nestrká až do nosu, Vojtík vůbec nebrečí a bere to dobře a odsátí je to raz dva, tak tu odsávačku fakt doporučuji. Spal v noci líp a taky se rozjedl, Přes den je to horší, k vůli bříšku, nespal od 5.30 do 11 a pak tak po půl hodinkách, mezitím chtěl pořád jíst. Teď jsme byli venku a spí až hodinu a půl tak snad ještě dospí
jinak m. se přebalovat bohužel bojí, že je Vojta moc malý, tak je to na mě, ale přemlouvám ho ať to zkouší, hodně by mi to pomohlo...jinak chovat se ho nebojí, ale radši ho má v zavinovačce
29. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Rio....já si pořád nedovedu představit tu odsávačku na vysavač....mě to zní,jako že to vycucne prckovi vše....takže ty ji chválíš???? :wink:
29. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
to dáš na nejmenší výkon a jde to cítit trošku, jako malinko se má přicucnout k ušnímu bolci, tak to zkusíš a mu to fakt vůbec nevadí - taky jsem z toho měla strach, ale je to lepší než ta obyčejná, žádné trápení strkáním hadičky do nosu a dlouhého odsávání
29. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
No jo...a když mám vysavač jen na jeden výkon???A teda k oušku????
29. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
piku ono to ma vlastni regulaci podtlaku.
29. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
tu odsávačku doporučuje hodně holek taky jsem z toho byla vypleskaná, když jsemo tom slyšela, ale jak říká Rio prý je to hodně šetrné.... Aspon, že je Vojtíškovi lépe :wink:
29. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
má to trošku vcucnout boltec, to poznáš aby to bylo mírné
29. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky..všem vám moc gratuluju ke krásným miminkům! Už se taky snad brzy dočkám,už jsem v napětí,kdy a co začne:slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
nellli určitě se dočkáš stejně jako Milu :slight_smile:
maminy jaká byla noc? u nás opět hrůza, vstávání po půl hodině max. hodně, bolelo ho bříško, pak se přejedl a blinkal, pak zas odsávání a furt dokolečka. Teď se mi ho podařilo uspat snad trochu tvrději. Navíc se mu nelíbí že ho začínám pokládat na levou stranu - k vůli té zlomenině jsme to dělat zatím neměli a on si zvykl ležet na pravé a začal se na ni otáčet jinak byl nespokojený, ale dnes jsem ho přes jeho protesty dala na levý bok, tak nejdřív se netváříl ale pak usnul
30. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky... tak u nás noc v pohodě.... asi v 11hod jsme šly spát a vzbudily jsme se až v 5.30....
Ale..... byly jsme pročůraný až přes bodíčko, pokakaly jsme se do čisté plínky a 2x jsme se poblinkaly takže asi půl hodiny jsme se jen převlíkaly... :confused: je to prostě holka šikovná :slight_smile: .... a k tomu všemu mi asi začíná bolet v krku... :unamused: Co je s tou Piku jestli jí ten smích opravdu nezabral???? :sweat_smile:
30. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
nell děkujem za gratulace a dejte se s Milu do toho at tu máme nové přísrůstky a máme komu držet palečky.... :wink:
30. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
gamik zááááááááááááááááááááávidím :sweat_smile: takovou noc jsem neměla 14 dní a nevypadá to že jen tak mít budu. No holt příkrmy dělají svoje, Vojtík baští pořád
30. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Nééééé já jsem tady.....................
jen jsem vstávala asi v 11..........v noci mě teda trápily ruce....až jsem si musela dát k posteli lavor se studenou vodou a mít ruce ve vodě.to pomohlo vždy na chvíli a pak zase nanovo.... :unamused:
30. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
s tím spaním asi máme opravdu štěstí jsem odpočatá od těch půl 7 co jsme dopřevlíkaly pak spinkala do 10hod.... Já vstávám dřív a stíhám si udělat snídani než se Verča vzbudí....
S těma rukama to taky znám trošku to cítím ještě teď.... Prstýnky mi pořád nejsou....
30. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já sundala prstýnky už v listopadu :unamused: no a dr.říkal,že tak šestinedělí to ještě bude trápit
30. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky my jedeme za chvíli na převážení tak nám držte palce at konečně přiberem :confused:
30. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
Gamik....tak písni hned až to půjde :wink:
30. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc celkem dobrá, ale už k ránu začala malá blinkat a ne jen ublinkávat, ale fakt obloukem. Pak se to ještě 2x zopakovalo, takže od rána nejedla... :frowning2: Tak jsem volala dr. co máme dělat, chtěla ať přijedeme, že na Kačenku mrkne a zrovna ji zváží. Naštěstí přibírá jak má a vypadá to na zaplynované bříško a z toho i zvracení. Tak jsme koupili Nutrilon antirefluxní a budem zkoušet jestli pomůže. Teď konečně malá spinká, od rána se proplakala až k poledni :frowning2:
30. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
tak my úspěšně přibíráme.. :slight_smile:
Aquil at se malá co nejdřív spraví, mě Verča jednou brečela asi hodinu v kuse a já málem brečela s ní jak jí člověk nemůže pomoct, u nás to byli prdíky. Takže chápu, že seš z toho na divoko :confused:
30. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky,
Riuš,díky,že jsi vychválila tu odsávačku,já se toho bála,ale je to fakt supr věc. Krásně to odsaje všechny hleny. :wink:
Jak jsem si to přečetla,tak jsem poslala manžela do lékárny. :wink:

Augil,chudinka malá :frowning2: At spinká,to jí posílí,musí být unavená.

Gami,to je dobře,že přibíráte. A jak to máš,malá je na UV?

Soninko,holčička je nádherná!!! :dizzy_face:

Dneska bylo u nás krásně,tak dvojky spali venku v kočáru tři hodky a jsou spokojený. Jen doufám,že že budou spát i v noci.
30. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Ester jsem na UV ona prso už odmítá, což se dalo čekat. Ještě se pokusím odsávat jestli to nějak nerozběhnu, ale jinak na to kašlu. Počasí má tenhle týden být nádherný tak konečně, protože v kočárku se nám taky líbí a hlavně tu mám hodně tetiček co povozí a já budu mít chvilinku pro sebe nebo spíš pro domácnost :unamused:
30. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
aquil Vojta takhle obloukem blinkal asi dvakrát taky, ale u něho to bylo asi z toho jak moc hltal a přejedl se - aspoň doufám, protože se to neopakovalo
30. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
esterko jsem ráda že vám to taky pomáhá, já jsem z toho taky měla nejdřív strach, ale je to dobré :slight_smile:
30. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.