• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
nám se z té UV taky daří pěkně blinkat. Někdy to udrží, ale někdy blinkne ještě před dalšim krmenim. Používáme nějaké protialergení mléko BEBA, kdyby náhodou zdědila po manželovi atopický ekzém. Doufám, že ne...mám z toho hrůzu :astonished:
30. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
beba nám dávali jako příkrm v porodnici, prý je to dobré, jeden máme doma kdyby bylo potřeba, ale mlíka mám teda na rozdávání, Vojta tak hltá vždycky že pak blinká, moc to teče a nevím jak mu to zpomalit :sweat_smile:
30. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Rio bud ráda, já z toho nic nevyždímám.... :unamused: A malá se samozřejmě vzteká, že jí to neteče...
30. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
Gami...tak hlavně že přibíráte :wink:
Já byla cvičit....další cvíčo příští středu...........no uvidíme :grinning:
30. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
piku dej pokoj s příští středou :grinning:
30. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
No to mám den před termínem :grinning:
30. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
no tak to určitě ještě stíháš :grinning:
30. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
dala jsem nějaké nové fotečky... :wink:
30. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
piku tak to tam treba rovnou odrodis :grinning: ja teda taky muzu zatim krmit pulku porodnice,musim odstrikavat,mam jinak misto prsou lavove kameny :slight_smile: mala je proste sikula nastartovala je na maximum,mam na sobe kozenku co jsem koupila jako co kdyby a ted je narvana Eckove kosiky,doufam ze tim koncim :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Soni....klidně když to vede paní z porodnice :grinning: a dobře ža malá tak papká a jde vám to :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
piku hlavne kdyz pribira a muzem v klidu domu :slight_smile: snad nas nebudou drzet...
30. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Soninko.....jo jo papejte :grinning: já už chci takyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
piku dockas se :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Soni,možná otázka blbá a nepříjemná pro tebe....ale co ten tvůj ještě manžel???Ted když je malá...viděl ji??
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
piku on se jenom dnes rano vzbudil ze ma dceru,jsme se mu nemohli dovolat,zitra dorazi i se svoji mati.asi abych ho nekousla.proste rano volal a ke konci hovoru to vypadalo ze snad breci...jsem na to zitra zvedava
30. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Soni je to tam dlouhý co? Jinak taky by mě zajímala reakce ještě manžela... Si nedovedu představit, že by to s někým nehnulo, to by opravdu muselo být hovado... pardon :pensive:
30. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak se zítra drž :wink:
30. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
jojo,budu se snazit i kdyz hormony jsou svine a ten tel.rano jsem neustala pak jsem brecela jak zelva,a kdyz jsem skoncila tak stacilo se podivat na skritka a brecela jsem znovu :frowning2:
30. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Soni tohle rozhodí člověka i když má hormony v pořádku... Skřítek Ti bude dělat jen a jen radost a za chvíli nebude na slzy čas ani myšlenky :wink:
30. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Soninko...hlavně se drž,malá za to stojí :slight_smile: :slight_smile: je nádherná :wink:
30. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Piku koukala jsem na bříško... jsem ráda, že už ho mám dole, když si vzpomenu jak jsem se nemohla ani pohnout :grinning: Jinak máš pěknej buben :grinning:
30. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
Mile přeju moc štěstí,určitě i jí to brzy vyjde! byla jsem tady častěji ze začátku a teď až ke konci,jsem na tom jako Pikusa,termín mám 15.4.,ale vypadá to,že to může přijít každou chvíli,už se otevírám,proto jsem v napětí kdy a co bude..ani poslíčky nemám,tak vůbec nevím co mám čekat :confused: :slight_smile: Už bych to taky chtěla mít za sebou jako vy a mazlit se s tím maličkým zázrakem :slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
no super Nell :slight_smile: je lepší, že nevíš co Tě čeká, ale neboj dá se to přežít a hlavně to ve finále stojí za to!!!! Tak držím palečky a doufám, že dáš vědět, že jste oba nebo obě v pořádku :wink:
30. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky............
Nell...já taky poslíčky nemám a otevřená naposled nak na 1 prst...uvidíme v pátek :slight_smile:
Gamik...ale ještě si doma užívám to obskakování a když se mi nic nechce--nic nemusím :grinning:
31. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj :wink:

Gami,my taky používáme Bebu,ze začátku jsme měli HA a ted jsme přešli na normální. Dvojky jí snáší dobře a ona obasahuje ty živé bakterie,takže já nevím co to jsou prdíky.Absolutně bez problémů. :wink:

Soninko, tohle by rozhodilo každého. Jsem zvědavá na jeho reakci,až uvidí skřítka. Vždyt je to jeho dcera!

Pikuš,užívej si to!!! :grinning:
31. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky... :wink:
Ester Verča dost často po tom mléku blinká a někdy fakt hodně tak uvidím... Dneska ráno se sice nepoblinkala, ale pokadila co se dalo i deku :sweat_smile:
Jinak Piku tohle obskakování je to jediný co je na tom fajn :wink:
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Gamik....ale já jsem ráda těhotná :slight_smile: a opravdu si to užívám..docela je mi líto,že to zkončí...
ale zase začne něco jiného že :wink:
31. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
tak to mě se to moc nelíbilo, ze začátku hrozný strach jestli to v pořádku a ke konci, když už přešel strach tak mě všechno bolelo, byla jsem neohrabaná, unavená.... takže já jsem ráda, že tohle je za náma. Ale rozhodně se budu snažit jít do toho ještě jednou :grinning:
31. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
No strach taky byl....to je jasan...ale po letech čekání a otázkách..tak kdy už budete mít miminko :angry: jsem tzed konečně tak v pohodě a hlavně vnitřně v klidu...A taky tím,že mi je prostě fajn....
31. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
tak tyhle otázky u nás nebyly.... jsme s manželem teprve 2 roky... s ex jsem sice byla 10 let, ale taky se to obešlo bez otázek :wink:
31. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.