• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jooooo a to bude Matyášek spokojené mimčo, když je mamka v pohodě :wink:
31. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
pikus to je fajn že si to tak užíváš, já jsem byla celé těhu ve strachu aby to dobře dopadlo a navíc mi nebylo dobře, tak jsem ráda že to mám za sebou
soni taky jsem zvědavá na reakci Tvého manžela, hlavně se nenech moc rozházet - já vím, ono se mi to lehce řekne.Ale Tvůj skřítek stojí za to všechno a vynahradí Ti to - a klidně breč, to jsou hormony, já brečela první dny pořád
naše noc opět hrůza, buzení po hodině a ráno častěj, pořád by papal, já nevím jestli ho to zasytí když chce tak často
31. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
Rio tohle mi dělala malá taky pořád byla přisátá a pak jsme právě zjistili, že hubne... budto je hladovej nebo je to otesánek... já byych asi raději zašla na převážení, zato nic nedáš a budeš vědět...
31. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
ale mlíka mám dost, spustí se mi i samo když sundám podprsenku, než se přisaje tak valí ven a Vojta taky pije dost, úplně hltá, tak nevím - může se stát že je málo vyžívné?
31. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my od včerejška bez blinkání-ťuk,ťuk... :slight_smile: Noc celkem normál, zhruba po třech hodinách jsme vstávaly. My teda máme Nutrilon, teď ten AR, začaly jsme s ním v porodnici, tak to dr. nechtěla měnit.
Soni, drž se, já vím jak je to všechno náročné na psychiku, probrečela jsem v porodnici každý den, protože mi nebylo dobře a nemohla jsem mít u sebe Kačenku. Člověka všechno rozhodí 100x víc...
Pikusko, ještě si to užívej, jsou to hezké chvilky s bříške, obzvlášť když jsi v pohodě.
Rio to se mi zdá jaksi moc kojit ani ne po hodině. Nechceš to zkonzultovat s dr. nebo aspoň s nějakou laktační poradkyní?
31. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás po dlouhý době pozdravit. . . musím ležet takže se sem nedostanu. . .dnes jsem byla na kontrole a jsem otevřená na 1prst a doktor nám dává max. 14dní. . .tak uvidíme. . .

soni gratuluju ke Karličce je nádherná :grinning: :grinning: určitě ti všechny starosti a problémy vynahradí :wink:
31. bře 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
baby, prepacte, ze vam sem vstupujem do rozbehnutej /a asi viacmenej i sukromnej/ debaty...ale chcela by som sa spytat na to, ci zakroky ako su iui a ivf bolia...nejaku dlhsiu dobu sa nam nedari otehotniet, teraz mi k tomu zistili este aj chlamydie, takze sa tak nejako psychicky pripravujem na laparoskopiu a nasledne iui/ivf...vidim to dost pesimisticky..mam 32 rokov, cas leti...kedze som dost sralo, co sa tyka lekarov, rada by som vedela, ci to "boli". hm?..dakujem za kazdu reakciu.
31. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky bude to asi divne ale ja jsem docela v pohode,az mi to je divne,ale zas je to hodne o tech lidech tady,vrchni i stanicni jsou berusky a mozna i proto me i ostatni berou trosku jinak ale jsou tady vetsinou moc hodni lidicky,jak sestricky tak doktori,a proto jsem sem sla.
31. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Rio je dost možné, že nemáš výživné mléko taky bych to s někým zkonzuktovala....
gerdu IVF není bolestivé, jen trošku nepříjemné jsou ty injekce :wink:
31. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
soni, to je dobře, že je o tebe tak postaráno :wink:
gerdu-to je jako bys řešila, že porod je bolestivý...Chceš mimčo, tak pro to musíš něco udělat, ne všechno spojené s IVF je zrovna příjemné, ale dá se to zvládnout a ty výsledky za to stojí, že jo holky??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
tak s porodem se to rozhodně srovnat nedá.,... :sweat_smile: to je IVF procházka růžovou zahradou :grinning: a na ty naše výsledky se může gerdu mrknout sama, nejsou ty naši prťavci k sežrání??? :wink: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
ahojte baby, ja viem, ze porod nie je nebolestiva zalezitost, jednoducho sa chcem len na to nejako pripravit, myslim tym ivf, iui, ci to bude boliet alebo nie...takisto ako ked idem k zubarovi...ja osobne som radsej, ked viem, ci ma caka mala, stredna alebo velka bolest...je mi jasne, ze ak velmi chcem babatko, nemozem riesit bolest..mna to jednoducho zaujima z ineho dovodu...dakujem za reakcie.
31. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Gerdusha..neboj nebolí to.......je to spíš nápor na nervíky...........
Angel....já jsem takhkle otevřená už 14 dní............. :wink:
31. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
kdepak dneska všechny jste??? :astonished:
31. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Piku,taky jsem už druhý týden na jeden :slight_smile: Dneska jsme se domluvili,že nastoupím ve čtvrtek a dostanu léky na vyvolání. Prý to začne až v pátek,když jsem prvorodička.. Máte někdo jinou zkušenost za jak dlouho začnou působit prášky na vyvolání ??
31. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
nelll já měla jít na vyvolávačkz ve středu a malá se narodila v úterý :slight_smile: Jinak s tím působením si myslím, že to bude dost individuální :wink: Zkušenost nemám....
31. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
nell, já jsem nastoupila na vyvolání, dali mi kapačku s oxytocinem aby trochu nachystali porodní cesty. Pak mi ráno zavedli jednu tabletu, to jsem měla jen slabé kontrakce, tak zavedli asi za tři hodiny druhou, píchli mi vodu a pak to byl mazec...Ale zvládla jsem to, takže neboj :wink:
31. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Já koukám na Z1 program....je tam o umělém oplodnění
31. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky já jsem hotová, Vojtíšek teď dvakrát po sobě všechno obloukem vyblinkal, ale fakt hodně, pak zas chtěl jíst, ale u prsa se vztekal a plakal, nakonec se najedl a teď neklidně pospává. Mám strach že to zase vyblinká, nemůžu ho přece nechat hlady :frowning2: mám z porodnice beba 1 tak nevím jestli mu to dám když tak dát nebo co mám dělat. nevím co se děje, jestli mu něco je, nebo třeba vadí ty moje antibiotika, je mi ho hrozně líto a furt brečím jak jsem neschopná a bezradná :frowning2:
31. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
RIO.....neni to reflux????když tak blinká
31. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
já nevím co to je
31. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
díky koukala jsem na to, ale to by měl asi od začátku, ne? bylo to celkem ok ale dnes najednou zhoršení
31. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
RIO...to přesně nevím....jak to u prcků je....snad to není ono a jen má špatný den
31. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
uvidíme, teď spí a zatím neblinká, tak uvidím jak bude v noci a přinejhorším mu dám jednou tu bebe 1 snad to pro jednou nevadí
31. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Rio...jen at jste v pořádku :wink:
31. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky snad to nezakriknu ale netopyrek uz tri hodky spinka jak andilek a ja bych docela potrebovala aby mi ulevila kozenkam :slight_smile: snad jeste bude nakonec hodny dite :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
soni závidím, my teda nic moc, nakonec dostal Vojtíšek jednou ten příkrm a po něm spal dvě hodiny, jinak moc odemně nechce, už jsem odstříkala, ale nic moc to nejde
1. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
RIO....on se prcek srovná....
Soninko..jak by se vlastně jmenoval klučík????
A holky,jaké by jste volily jméno,kdyby jste měli opačné pohlaví???
My by jsme měli asi Adélku :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Rio, snad se to brzo zlepší. Jestli to blinkání není tím častým kojením, bříško to nestihne strávit. Ale co s tím to netuším :unamused: My dneska super noc. Sice malá usnula až o půl jedné, ale spinkala do půl šesté. Pak jsme nakrmily a šly jsme ještě spinkat na dvě hodiny. Takže paráda :wink:
Soni, buď ráda, že Karlička dokáže spinkat dýl, doma to oceníš :wink:
Pikuško my bychom měli Michala :wink:
1. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.