• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
Tak a je to tu... vzala sem to do svých rukou... tak doufám, že se tu budem potkávat častěji než na bereme se... radili sme si při plánování svatby... a teď doufám poradíte jako maminy :wink:

Takže holky z tématu 16.9.2006 STĚHUJEM SE !!! :wink:
8. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj Leni!!!! Nepatřím k vám, ale přeji tomuto tématu hodně přízpěvků a fajn partu jako je ta naše :wink:
8. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz
Fíha Leni, kukám, že si založila nové téma pre holky ešte z bereme se.. tak nech sa vám to rozbehne.. :wink:
9. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
jako třetí sudička taky přeju hodně příspěvků :dizzy_face:
9. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, mám termín 16.9.2008, takže sice dva roky po vás, ale taky tak :wink:
9. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
leni hahaaha a máš nás tu všechny :slight_smile:)))) to víš jak jsme viděli tvoje jméno u jiné diskuse tak musíme zjistit co a jak..... :grinning: ale přeju vám at vám témátko šlape stejně krásně jako to naše :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahojky,
já k vám nepatřím, ale "lekla" jsem se že se tu nějaké 16tky budou třeba snažit o mimča :sweat_smile: :grinning:

Tak hodně štěstí holky všem :slight_smile: :grinning:
9. čer 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Holčinky moje zlatý koníkovský díky :wink:

Já doufám že se tu ty moje kočky z bereme se brzo objeví... na bereme se jsme se už objevovali velmi sporadicky... tak snad se zadaří :wink:

Pattie ahojky... máš sice krásné datum porodu, ale u nás to bylo datum svatby :grinning:
9. čer 2008 v 10:23  • Odpověz
jé Leni ahojky :wink: supr nápad :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:23  • Odpověz
já si říkám jaké téma pro 16náctileté to tu je a ono to je naše z beremese :grinning:
9. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahoj Beruško... tak přece jen první vlaštovka... doufám že se tu slétneme všechny :wink: Tak Radance už je rok... to tak šíleně letí... no jak vidíš mi se snad brzy taky dočkáme :grinning:
9. čer 2008 v 10:51  • Odpověz
leni vy to máte každým dnem co? a kam jdeš nakonec rodit?
9. čer 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Na 99% do Brna na Polní...
9. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
tak přeju rychlý porod a bez komplikací :wink:
9. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz
Aha tak už jsem tady... už mi to funguje :wink:
9. čer 2008 v 17:40  • Odpověz
tak jo tak jsem tady
9. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
autor
Jééé Jani ahojky... tak už si nás našla :grinning: to je super...

Beru moc díky...
9. čer 2008 v 18:04  • Odpověz
jak se vám s Haničkou vede? já vím asi se tě ptá každej, co? :wink:
9. čer 2008 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holkyyyyy :grinning: Tak jsem zde :slight_smile:

Gratuluji všem "šestnáctkám" k jejich soušasným i budoucím štěstíčkům :slight_smile: Je to krásný to sledovat....
My plánujem se snažit od září 08.... :slight_smile: Jojo, přesně 2 roky po akci :grinning:
Snad nám to půjde v pohůdce a brzy se zařadím do těhulek :slight_smile: Už se nemůžu dočkat...achich....až na podzim.....jůůů :confused:
9. čer 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Jani přesně... dnes mi volali hned tři kamošky po sobě ... no jo no... co nadělám... doktoři mi tvrdí už od dubna že každou chvíli porodím... a tak už jsou všichni nedočkaví a diví se že já furt nic :grinning: Vede se mě těhotně... ale Haničce se evidentně stále u mě v tom obrovitým břichu líbí :grinning:

Hany ahojky... tak ty teprve plánuješ... to je krásný období... tak ať to pak vyjde raz dva :wink: ...září je na početí ten nejkrásnější měsíc... mluvím z vlastní zkušenosti :grinning:
9. čer 2008 v 18:15  • Odpověz
Leni, jojo, máme v plánu...za ty dva roky jsme stihni postavit baráček, pořídit si hafíka a já snad v září dodělám tu školu :wink: a pak hurá na to...Moc se těším a zároveň se bojím :slight_smile:
Všichni s Tebou "rodí",co? :wink: Pamatuji si, když sestra čekala holky, tak to byl telefonát každý den :grinning: haničce se bude líbit i venku, ale nač spěchat :wink:
9. čer 2008 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem taky tady :slight_smile:
9. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
Ahoj Mao.. ještě jednou gratuluju k mimískovi... a přeji ať tentokrát jde vše tak jak má... a ty jsi šťastná mamina :wink:
9. čer 2008 ve 20:03  • Odpověz
leni, moc děkuju :slight_smile: Doufám, že to tak už tentokrát bude :slight_smile:
A co ty, jak se cítíš? Jdu si přečíst o čem jste povídaly :slight_smile:
9. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Hany tak zatím vám šlo vše podle plánu... tak snad v tom budete pokračovat :wink: ... a co se týče mého porodu... no nespěchám, ale Haňule už je pořádná ženská a pronese se... navíc už je opravdu hodně dole... tak je to dost nepohodlný... no ale hold je to na ní :grinning:
9. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Mao ... cítím se báječně :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
leni, tak už to čtu, ptá se každý :grinning: Tak hlavně ať je všechno v pořádku a máte Haničku brzy u sebe doma :slight_smile:
9. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Už se na to těším... však už je tu pro ni vše přichystané :grinning:
9. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
leni, musím se kouknout k tobě do alba :wink:
9. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
tak to máš na půl hodiny co dělat... já mám tři :grinning:
9. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz
leni, teda ty tam toho máš :wink: Máte to hezky nachystané :slight_smile: A máš hezký bříško a hezké fotky :slight_smile:
9. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.