• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
autor
Díky :wink:
9. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky! :grinning: Tak jsem tu :grinning:
Září je nejen báječný měsíc na svatbu, početí, ale také na porod! :grinning: Taky mluvím z vlastní zkušenosti :grinning:

A je fajn, že jsme to šoupli sem... máme se víc na očích, alba "po ruce", o dětičkách větší přehled :wink:
10. čer 2008 v 00:09  • Odpověz
autor
Luci ahojky... no vlastně i na porod :grinning:

a máš naprostou pravdu... třeba tvoje album sem pod tímto nickem opravdu nehledala :wink:
10. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
Tak už sme zde skoro všechny, co? no třeba se časem přidá i ten zbytek... :sweat_smile:
10. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
To by bylo fajn... je otázka jestli vůbec ještě na tento web chodí... poslala bych jim taky ip... ale tu naši starou diskuzi sem nenašla a NICKY UŽ SI NEPAMATUJU ... sem stará skleróza :sweat_smile:
10. čer 2008 v 10:36  • Odpověz
Leni ta stará diskuze bude asi už vymazaná, no škoda, já jsem taky skleroza, takže moc neporadím... :rolling_eyes:
10. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na chvíli, musím jít uklízet :wink:
Jsem taky ráda, že jsme se přesunuly sem, tady budeme všechny asi častěj :slight_smile:
A do alba jsem dala dnešní bříško, první fotku :wink:
10. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
Holky, omlouvám se, že vám sem lještě ezu, ale zahlídla jsem Maovu, tak jsem prostě musela přijít pogratulovat :wink:
Holka zlatá, drž se i s miminkem i manželem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
laola, děkuju moc, jsi moc hodná :slight_smile: A koukám, že jsi taky těhulka, tak přeji ať je všechno v pořádku, hezky si těhotenství užívej a v lednu zdravé a krásné miminko :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
Laolko ty trdlo... klidně sem lez :grinning: ... tady je stejně skvělá parta jako ta naše... ale je nás tu míň a hlavně taky už maminy který nemají na kvokání přes net tolik času :grinning:

Mauško krásně se to rýsuje... těším se na další a další fotečky :wink:
10. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
Leni, děkuju :slight_smile: Další fotka bude zasa za dýl, ať je vidět změna, už se těším, jak poroste :slight_smile:
10. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Není zač... poroste jedna dvě...

a nejen bříško rychle roste... ale mimčo... já teď poctivě projela všechny fotečky Radanky... krásný fotečky... jen ¨si právě říkám jak rychle ty dětičky rostou... z Radanky už je malá slečna...

Jdu na další albumy ať sem v obraze :grinning:
10. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
holky no krásně vám rostou bříška, jen tak dál :grinning: Leni máš přehled kolik Hanička cca už váží? Marti a tobě ještě jednou moc držím palečky :wink:
jinak to hrozně letí, zachvilku se ani nenaděju a skončí rd :confused:
10. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
Luci Lukášek je taky nádhernej... krásně se směje... jo a čučela sem jaký si měla malinkatý bříško... to já mám pupek jak blázen a to sem přibrala jen 10kg ! ... jo a taky máme stejnej ovečkovej polštářek :grinning:

Beru no právě že nám vyhrožujou že bude velká... před 14dny nás opět poslali na CUKROVKU, protože jsme dle jejich výpočtů vážili už 3660g ...ta však dopadla opět skvěle... minulý týden mi váhu neřekli... prý jen že je stále po 4kg... na další kontrolu jdu zítra... tak uvidíme.
10. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
Leni tak to bude Hanička velká oproti nám teda určo, my měli jen 2740 g a pak to byl boj s váhou... a jen 10 kg jsi přibrala, tak to jsi dobrá, já měla navíc 15 :grinning:
10. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tak a už sem zkoukla i malou Janičku... to je prostě nádhera... já budu tu naši berušku taky fotit o 106 :grinning:

Beru no dobrá... já za to nemůžu... to nějak samo... já se nějak nehlídala :sweat_smile: .. a velká asi bude... i když už sem slyšela i názory že se ty výpočty můžou pěkně plést... asi uvidíme až opravdu na porodním sále :sweat_smile:
10. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz
Zdravím :wink: Teda, jak tak koukám, jsem pěěěkně pozadu :grinning: Všichni už mají nebo čekají mimíska :wink: Moc vám to přeju......já už chcu takýýýýý :slight_smile:

Lucianka: krááásný chlapeček....ale jak koukám,vítězí holčičky, co...myslím v počtu :slight_smile:
Maova: gratuluji k těhu :wink:
Leni: Hanička se určitě na svět těší... :wink:

Holky, jak jste to měli se snažením.?? :slight_smile: ...mám takovou ideální představu, že by se nám to povedlo SNAD do konce roku....Vm ale že si příroda dělá, co chce.... :rolling_eyes: :slight_smile:
10. čer 2008 v 17:05  • Odpověz
hany, děkuji :slight_smile:
Jinak k tomu snažení, otěhotnět jsem naštěstí zatím problém ani neměla, ťuky ťuk, poprvé asi druhý cyklus, podruhé čtvrtý a potřetí asi třetí, takže poměrně brzy :slight_smile: Ale někdo otěhotní hned první měsíc a někdo čeká dva roky. Tak držím moc palce, aby se vám to do konce roku povedlo a byla jsi taky brzy těhulka :slight_smile:
10. čer 2008 v 19:50  • Odpověz
Maova: děkuji :wink:
Já Ti přeji hodně zdravíčka i mimískovi..... :slight_smile: Já už bych zařizovala a kupovala (kdyby bylo za co :sweat_smile: )....Začínám být pořádný cvok..... :wink: Vy už tady máte jinčí (hezčí) starosti..... :slight_smile: Holky maminy a těhulky :slight_smile:
Já dopisuju diplomku a začínám stresovat na září = státnice :unamused: Už mi nabíhají noční můry :angry: Že mě zkouší z něčeho jiného...že místo do Brna jedu do Olomouce...prostě cvok :grinning:
Mějte se pěkně.... :slight_smile:
10. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Marti, ty nemáš skoro žádný bříško :grinning: Ale už se začíná hezky rýsovat :wink:
Leni a Irčo, já přibrala 10,5 kg :slight_smile: A Lukášek měl přesně 3 kg :slight_smile: A s váhou jsme naštěstí problémy nikdy neměli :slight_smile: Luky je správný chlap a přibírá krásně :slight_smile: Už 3. den po porodu měl víc než při porodu, takže nás chválili a to jsme měli docela velký problémy s kojením :frowning2: :slight_smile: Teď měl před 2 týdny 8,2 kg :sweat_smile: No, bude asi po tatínkovi :grinning:
Hany, já vysadila HA v srpnu a Lukášek je počat na Štedrý den nebo den po :grinning: Měla jsem kratší cykly, takže to byl asi 6. cyklus bez HA. A to jsem si na Silvestra o půlnoci přála, abych v roce 2007 otěhotněla :grinning: Jsem netušila, že už toho svýho budulínka nosím v bříšku :slight_smile:
10. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Hany však nás brzy doženeš :wink: ... no co říct... já s otěhotněním problém neměla... počít se nám vždy zadařilo skoro hned... bohužel se to ale vždy brzy zvrtlo... vyšlo nám to až na potřetí :pensive: ... ale tím tě rozhodně nechci strašit... podívej na Beru, Lucku...a další šťastné maminy, které neměli takové problémy... jo a nejlépe se otěhotní právě když to neplánuješ a máš hlavu v jednom kole... takže radím vysadit antikoncepci (ať už je jakákoliv) už v době kdy budeš v tom zkouškovém procesu :grinning:

Luci to je hezký :dizzy_face:
10. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz
Jo, s tím neplánováním je to pravda :grinning:
Protože mě volali, jestli bych mezi svátky nemohla přijít darovat krev... a i když jsem vždy darovala před ovu, tak tentokrát jsem udělala výjimku. Na Vánoce jsme popili, na Silvestra jsme popili... :grinning: No prostě jsem si říkala, že by to byla hodně velká náhoda, kdyby to zrovna teď vyšlo :grinning: Ale Lukášek je bojovník a všechno to ustál - krev i víno :grinning:
10. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz
Leni, když jsme si na to letos na Silvestra vzpoměla (na stejném místě jako vloni), rozbrečela jsem se... :slight_smile: Byla jsem z toho fakt na měkko :slight_smile:
10. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky, sorry, že vám sem leziem, len som vám chcela podať infošku o Lenke, ráno jej odtiekla plodová voda, už je v pôrodnici, tak jej i Haničke (a samo aj tatíkovi) držte palce.. :wink:
11. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
Jů tak Leňa už rodí :confused: díky za info dida :wink: držíme palečky ať to má rychle za sebou a má už ten malej uzlíček v náručí :dizzy_face:
11. čer 2008 v 10:10  • Odpověz
Leni....na dálku Ti držíme palečky!!!!!!! :slight_smile:
11. čer 2008 v 16:31  • Odpověz
Lucianka: Jestli mi to v září vyjde...teď myslím ty státnice, tak to bude pořádná zapíječka...Což už mě sicer znamená 2-3 piva a nějaký ten panáček :slight_smile: Myslím, že kdyby to mimi vědělo...uteče :grinning: a navštíví nás o něco později :slight_smile: až se buchu chovat slušně :wink: Lukášek se nelekl :grinning:
11. čer 2008 v 16:34  • Odpověz
Jů tak už se těšíme na Haničku, Dido díky za info, dej vědět, jak to pokračuje, nebo jestli už je Hanička venku
11. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
Jééé, tak Hanička už je na cestě! :slight_smile: No super :slight_smile:
Hany, jj, Lukášek se jen tak něčeho nelekne - je to správnej chlap :wink: Ono se říká, že víc vydrží holky (jako, že při něčem špatném to už v bříšku častěji vzdávají kluci než holčičky), ale my jsme asi výjimka :grinning:
11. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
HOLKY JE TO TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UŽ AJ Z NAŠEJ LENOČKY JE MAMINA!!!

CITUJEM SMS:
Stastni rodice Lenka a Libor, timto oznamuji ze je to jiz par chvil co svetlo sveta spatrila jejich krasna a zdrava dcera Hanicka (3,61 kg 50 cm)

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.