• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
Leničko, Libore a Haničko! :slight_smile:
Moc gratulujeme šťastným rodičům a vítáme Haničku na světě. Snad se jí tu s námi bude líbit :wink:
11. čer 2008 ve 22:53  • Odpověz
Taky se přidávám s velikou gratulací, hodně zdravíčka a mlíčka :slight_smile:
12. čer 2008 v 10:20  • Odpověz
ja som mala tiež svadbu 16.9.06, ale "presťahovala" som sa sem ešte pred svadbou, aj keď teda otehotnela som po (ťažká matematika, ak rátate, tak to fakt nejak nevychádza, ale to je tým, že poslednú MS som mala 17.9., čiže deň po svadbe a malí sa narodili o 3m skôr). Ale do termínu som moc nechodila a vy ste ešte aj z čiech, tak sa nepoznáme.
To vás tam bolo tak vela?, ja viem, že 16.9. na SR bolo dosť, ale na vlastnú tému na koňovi to ešte nie je :grinning:
12. čer 2008 v 10:30  • Odpověz
kili tak vítej mezi náma 16náctkama :wink: no bylo nás docela dost, ikdyž je pravda, že spousta holek už na to téma nechodilo, takže je nás tu tak polovina... :unamused:
12. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
bera, tak koukám, že ty si sa asi vydávala z bruchom :grinning:
12. čer 2008 v 10:44  • Odpověz
kili jj akorát jsem o tom ještě nevěděla, takže jsem i popíjela na svatbě :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
GRATULUJI NOVOPEČENÝM RODIČŮM!!!!!!! :slight_smile: Haničko, vítej na světe. Přeji Ti moc a moc zdravíčka, hodné rodiče a spoustu sluníčka a úsměvů do života :wink: :slight_smile:
12. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz
Také gratuluji k narození Haničky :slight_smile: Hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
12. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz
kili, vítám tě tady mezi 16náctkama :slight_smile:

Jinak já jsem byla dneska na kontrole, všechno je v pořádku a budu teď chodit po 14ti dnech, aby se všechno ohlídalo :slight_smile:
12. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky, super, že jsme se přestěhovaly... žije to tu mnohem víc než na BRMS :slight_smile: Byl to dobrý tah :slight_smile:
Marti, to to letí, ty už budeš za chvíli v půlce :wink: To je dobře, že si tě chce Dr. ohlídat :wink: Ale tentokrát už to vyjde, uvidíš. :wink:
13. čer 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj luci, jak se máte :slight_smile: Je to dobrý, že máme diskuzi tady, jsme tady všechny určitě mnohem víc :slight_smile:
Už se těším, až se nám ozve Léňa :slight_smile:
13. čer 2008 v 16:02  • Odpověz
No my jsme dneska byli na krvi a odevzdat moč kvůli předoperačnímu vyšetření :slight_smile: Ta moč - to byl teda zážitek :grinning: Ale nakonec jsem to zvládla, i když jsem si myslela, že ji tam donesu až v pondělí :slight_smile: No a Lukášek je statečnej. Sice při krvi brečel, ale spíš mu vadilo to, že ho držely 3 ženský a nemohl se hnout.
Za týden touhle dobou to už snad všechno bude za námi. :slight_smile:
13. čer 2008 v 16:05  • Odpověz
Luci, tak ať už vám tenhle týden uteče a máte to za sebou :slight_smile: Lukášek je statečný a určitě to zvládnete a hlavně už nebudou žádné problémy s očičkem. Úplně jsi mi tou močí připomněla, že byla ségra malá a taky jí někam potřebovali donést, ale nepovedlo se, ta to prostě tušila, hlídali jsme jí snad hodinu a nic :grinning:
13. čer 2008 v 16:08  • Odpověz
Jo, u nás to stejný :grinning: Ráno, když se vzbudil, tak jsem to nestihla... čekala jsem na manžela, až přijde z práce, abychom na to byli dva... no po 45 min. jsme to vzdali a Luky si šel lehnout (vstává v 6,00, ale v 7,00 znovu usíná). Vzbudil se před 9. tak jsem ho honem rozbalila, plína suchá, tak jsem se radovala a čekala ... manžel musel jít pryč, tak jsem na to stejně byla sama... čekala jsem asi 15 min. a z pindíka nespustila oči. Jenže pak si klekl na všechny 4 a než jsem se k němu dostala, tak už bylo po :angry: Tak jsem zase čekala... ale marně. Tak jsem se šla nachystat a za půl hodiny ho rozbalila - znovu byl počůraný! Myslela jsem, že to vydrží... tak jsem mu dala sváču, on seděl jen v tričku a ponožkách a pořád ho nalívala čajem :slight_smile: Pak začal čůrat a já než se rozhýbala, tak jsem se bála, že to zase nestihnu!!! :grinning: Naštěstí stihla :grinning: Ale řeknu Vám - od 6,20 do 9,45 (se 2 přestávkama) - žádná zábava :grinning:
13. čer 2008 v 16:13  • Odpověz
Luci, tak to jste si teda taky užili :grinning: Ale jsi šikovná, že jste to zvládli a že jsi vydržela :wink:
13. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
Marti, vydržela... protože jinak by mě to čekalo v pondělí znovu a museli bychom znovu k dr. Což se mi teda vůbec nechtělo :slight_smile: My máme dopoledne vždy takové "válecí", tak když někam musím jít, tak se mi moc nechce :grinning: Chodíme ven až odpoledne :slight_smile:
13. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky,
trochu jsme s manželem přehodnotili termín snažení a začínáme už v červenci, reps. dala jsem na vaši radu vysadit před zkouškama/státnicema...je fakt, že budu mít plnou hlavu učení :wink: Léto necháme volně plynout :sweat_smile: :dizzy_face:
Ta'd jsem dorazila z gyndy a radila se s dr. o vysazení. Trošku jsem jí prý zaskočila, že chci mimčo :unamused: Prý má těhule kolem 30 let a pak mrkla na můj rok narození (84) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale nebyla nějak nepříjemná a když jsem odcházela, tak mi vzkázala, že mě chce příště vidět už těhotnou :slight_smile:

Mějte se krásně, já jdu makat :angry: :grinning:
18. čer 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
Holčinky ahoj...

založila sem diskuzi a porodila... takže nějak nestíhám :grinning:

Ale sem ráda, že vám holky z jdeme dál tu novinu sdělili...moc díky za IP a gratulace... jsem šťastná... moc... Hanička je poklad :dizzy_face:

Pokud by byla některá zvědavá na průběh porodu atd... nebudu to sem kopírovat (páč zasloužilé maminy už to asi zajímat nebude, ale psala sem to holkám... co je to každým dnem čeká) takže kdo je zvědavý může si to přečíst na diskuzi "jdeme dál" a začátek je na str. 231 :wink:

Luci :grinning: :grinning: :grinning: to se těším... to nás ještě čekaj věci :grinning:

Hany to je super... přeju moc a moc ze srdíčka ať to vyjde a vše jde jak má... až do konce... tedy vlastně až do nového začátku... :wink:

Tak páček... a pro zvědavky... Hanička už je v mém albu :wink:
18. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
ahoj holky :wink:
Tak Leni, Hanička je krásná, teď sem koukala na foto, supr :wink: o porodu si ještě přečtu ...
Hany tak držím palečky :wink:
18. čer 2008 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Hany, super, že začínáte se snažením dřív :slight_smile: No... setkala jsem se tu na MK s mladšíma maminkama :slight_smile: nevidím na Tvém věku nic špatného :wink:

Leni, Hanička je krásná! A já tak strašně všem závidím ty miminka, která spinkají :slight_smile: Tak si to užívejte :slight_smile:
19. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
Lucianka, díky :slight_smile:
20. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz
Aho holky :slight_smile:
hany, to je dobře, že začínáte se snažením dřív, držím moc palečky :slight_smile:

Leni, Hanička krásná :dizzy_face: Máte určitě plno práce, tak občas nakoukni :wink:

Irčo, teď jsem koukala na vaší Radanku a ta je kouzelná :dizzy_face:

Luci a co Lukáškovo očičko?
22. čer 2008 v 17:09  • Odpověz
ahoj Marti, díky, a co ty jak se máš, co nového? :wink:
22. čer 2008 v 17:13  • Odpověz
Irčo, mám se dobře, nového snad ani nic :wink: Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak už se těším, že uvidím aspoň na chvilinku miminko :slight_smile: A rovnou se objednám na velký utz kolem toho 20. týdne. Už cítím hezky pohyby, tak to je fajn :slight_smile:
22. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
Marti tak to je supr, jen tak dál, nj už víte pohlaví? nebo se necháte překvapit?
23. čer 2008 v 09:50  • Odpověz
Irčo, zatím se domlouváme, jestli ho chceme vědět dopředu. Sice zvědavá jsem, ale teď převládá spíš pocit, že chci překvapení, že to prostě vědět dopředu nechci. Uvidíme, rozhodneme se do velkého utz, ale je nám to úplně jedno, jestli holčička nebo chlapeček.
23. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme na operaci dopadli špatně. Kanálek je průchodný, ale dole u nosánku je nejspíš nějaký blok, takže se průplach nezdařil... takže až mu bude rok, máme se objedna do Prahy do nemocnice Královské Vinohrady na konzultaci a pak mu budou příp. dělat rekanalizaci. Tzn., operaci, u které už bude i Dr. z ORL, zavedou mu do nosánku cca na půl roku silikonovou trubičku, aby ty slzičky mohly odtékat... ale narkozu Lukášek snášel báječně, je to náš šikulka :slight_smile:
24. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz
Marti, jak se říká - Je to jedno co to bude, hlavně, že to bude zdravé... myslím, že v mnoha případech je to jen fráze. Ale ve Tvém případě věřím, že je Ti to úplně jedno :wink: A moc moc moc Ti všechny přejeme, aby miminečko bylo krásné zdravé. :slight_smile:
Já jsem třeba strašně moc chtěla holčičku... ale dneska jsem neskutečně ráda za toho našeho raubíře a druhého bych chtěla taky chlapečka :slight_smile: Už si ani nedokážu představit, že bychom měli doma princeznu. :slight_smile: Ono je to vážně úplně jedno, jestli je to chlapeček nebo holčička, maminka s tatínkem ho milují úplně stejně. :sunglasses:
25. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
Luci to mě mrzí :frowning2: chudinka Lukášek, tak ať to vše zvládne :wink:
25. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
Luci, tak to mě taky mrzí, že máte pořád takový trápení :frowning2: Snad to potom už pomůže a bude všechno v pořádku :slight_smile:

Jinak jsem byla ve čtvrtek na kontrole, všechno je v pořádku a zase za 14 dní. A 11.7. velký utz, tak to už se moc těšíme :slight_smile:
28. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.