• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
autor
Ahojky... teda já nás skoro nenašla...

Luci taky mě mrzí že máte takové trápení... ale snad to jednou skončí... a pak už si na to Lukášek ani nevzpomene :wink:

Mao já to nevydržela... ale takové překvapení je to nejkrásnější :wink: ... moc gratuluju k skvělé kontrole... jen tak dál :wink:

My jsme ve středu oslavili tři týdny... zvládáme to dobře... i když máme trochu problémy s kojením... ale snad i to se srovná... tak pá... a pište :wink:
4. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Luci: držíme palce,ať je lépe :slight_smile:
lenka: To to utíká,co???Za chvíli půjde malá do školky :grinning: Pěkně si ji užívejte. Moc vám to přeji :wink:

Mě skončila příroda, tak čekám až přijede manžel z práce :grinning: :grinning: Ne, necháme tomu volný průběh :sweat_smile:
:sweat_smile: Akorát mám teď v práci děsný stresy (ředitel dělal co mohl , aby vymyslel, jak mě vyhodit :angry: ale neměl důvod)...No děsný období, který doufám skončilo :unamused:
5. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, zase jsme byly někde zahrabaný :slight_smile:
Marti, tak snad KO dopadla na 1* :slight_smile:
Leni, to je fajn, že to tak dobře zvládáte. :slight_smile:
Hany, tak snad to bude v práci už jen a jen lepší... :wink:
Minule jsem si vzpomněla na Janičku... asi sem už nestíhá chodit, když je teď na MD manžel :slight_smile: Zajímalo by mě, jaké to je... kdyby sem nakoukla, ráda bych si přečetla, jak to taťka zvládá apod :slight_smile:
8. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
Ahojky...

Jé Luci Janča má na MD manžela? To sem nevěděla... no to by mě taky zajímalo jaké to je... tak snad se tu třeba ukáže...

Hany no letí to... už nám bude měsíc :grinning: ... a tobě přeji tfuj tfuj tfuj... ať se vše daří dle představ :wink:
9. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, bohužel i vám musím napsat opět smutnou zprávu. Od pondělí jsem byla v nemocnici, měla jsem jít na steh, ale už k tomu nestihlo dojít. Bylo to moc rychlé, včera mi praskla plodová voda a potratila jsem.
9. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
Martinko, to snad není možný!!! :cry: :cry: :cry: Já jsem byla přesvědčená, že teď už to bude všechno jen a jen dobré! :frowning2:
Holka, drž se... nikdo z nás si ani nedokáže představit, jak Ti je, ale věř, že jsme s Tebou a moc na Tebe myslíme. Budou lékaři zjišťovat, jak je to možné? Jednou, to si člověk řekne, že se to může stát, ale podruhý? To už přece není náhoda. :frowning2:
9. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
Marti :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
já taky věřila, že už to bude o.k. :frowning2: :frowning2: :cry:
10. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
Marti, je mi to moc líto :cry: :cry:
Přeju hodně síly. Ať to zvládneš. Drž se. Moc Ti držím palečky .......
10. črc 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
Pane Bože... to snad ne... já vůbec nevím co říct... Mauško je mi to tak líto... brečím tu jak želva... vůbec si nedokážu předstvit tu bolest co musíš mít v sobě... je to tak nespravedlivý!!! Buď silná... nevím co jiného ti přát... :cry:
14. črc 2008 v 08:35  • Odpověz
co se tu děje? vlastně nic se tu neděje :grinning: :frowning2: sem nás našla až na 6té stránce, zachvilu nás zas zamčou :pensive: ...
31. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
No jo, já taky zapomínám :sweat_smile: :grinning: Furt krafu jinde :grinning:
3. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz
Marti to je mi líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: , přeju hodně sil a bay jste nezratili energii a hlavně naději

Jinak u nás pohodička, pravda moc času nemám, je to docela náročný, pže MM je sice na rodičáku , ale jako hospodyňka nefunguje, stará se pouze o malou. Já tedy dělám vše ostatní, chodím do práce, a celé odpoledne se plně věnuju malé než jde spát....takže takový každodenní kolotoč.....o víkendu se snažím dohnat úklid,podle toho to u nás vypadá :grinning: ,ale ten rok a čtvrt to zvládnem, hlavní je Janina spokojená a manžu to baví :wink:

Musím vám prolízt alba, abych byla v obraze
3. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Ahoj Jani... no bodejť by to manžu nebavilo, když to má jen jako ranní směnu... teda ta tvoje holka je fakt krásná... je to sluníčko :wink:
12. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Tak hlásím, první snažení nevyšlo :frowning2: a jedem dál :wink: Za tři týdny státnice, mám nervy na dranc, jinak funguju :dizzy_face:
Mějte se vy i drobečci krásně :dizzy_face:
15. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
Ahoj Hany, nevěš hlavu :wink: Však on si k vám drobeček taky najde cestu :slight_smile:
15. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
AHoj holčiny :wink:

Tak za chvíli budeme všichni slavit 2 roky výročí svatby,co???
Já dnes našla //, tak tiše doufám a bojím se :wink:

I když se tady moc nepovídá, doufám, že se máte všichni krásně :slight_smile:
31. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
opožděně ale přece hezké výročí, doufám, že jste hezky oslavily :wink:
jé a blahopřeji ke květňátku :sweat_smile:
17. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, nějak to tu flákáme, co? :grinning:
Taky přeju všem vše nej k výročí :grinning: Já byla v jednom kole, protože 13. se mi vdávala mamka, 20. měl Lukášek první narozky, takže toho bylo moc :grinning: Navíc mám od začátku září až do konce samé narozeniny a svátky... :frowning2: Ale teď už snad bude dobře.
Doufám, že jste všechny oslavily bájeně výročí :grinning:
Hany!!! velikánská gratulace!!!! :slight_smile:
2. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Luci: díky :dizzy_face:
Lukášek je teda chlapák.Oslava byla fakt vyvedená.Dárečků hromada a ten dort neměl chybu.Fakt paráda :dizzy_face:
My oslavili výročí spolu s ukončením studia(konečně 3x hurá :grinning: ) a zjištěním těhotenství, takže 3 mouchy jednou ranou :grinning:
3. říj 2008 v 07:17  • Odpověz
Hany, tak to je super :dizzy_face: Lukášek začal přesně 16. chodit, takže jsme dostali krásný dáreček k výročí :grinning:
3. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
Jééé já nakukuju po delší době a tady takové zprávičky :slight_smile: Hany moc gratuluju :wink: ... krásný dárek k výročí... my jsme si nadělili křtiny :grinning:

Luci taky krásný dáreček :slight_smile: ... a nádherný fotečky... Lukášek je fakt už děsně velikej... holky to tak utíká :sweat_smile:

Tak zhlídla sem i tvoje album... Radanka je prostě náááádherná... fakt... :dizzy_face:

Jani... Janička taky... já se picnu... ta tvoje holka už je taky veliká... a ty máš supr vlasy :wink:

Doufám že se máte opravdu všechny skvěle... a doufám že i Maušce už se rána na srdíčku aspoň trošičku zacelila :pensive:
4. říj 2008 ve 23:11  • Odpověz
autor
jen nás posunuju... abychom neupadly v zapomění... :wink:
17. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
Leni, ono je to občas zapotřebí :frowning2: Aby nás zase nesmázli :frowning2:
29. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
ahojky tak Vás vidím a moc zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni jj Janina roste jako z vody....

jdu prošmejdit Vaše alba.....
29. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Máte už bábetka pěkně velký a krásný :dizzy_face: Hlavně, ať jste všichni zdraví a šťastný :dizzy_face:
My máme po velkém ultrazvuku.Až mi slzička ukápla :sweat_smile:
Teď už přežít jen ty odběry na vrozený vady a hlavně tedy čekání na výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak je nám fajn a užívám si to :dizzy_face:

Mějte se moc hezky :dizzy_face:
30. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
autor
jejda jejda... sem nás málem nenašla :fearful:

Hany tobě to utíká :slight_smile:

Jani koukala sem do alba... Janička je krásná holka :dizzy_face:
14. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz
Také zdravím při adventní neděli :dizzy_face:

Leni, jojo utíká :dizzy_face: Tripply nám vyšly negativní, tak vše je ok :dizzy_face: V pátek se chystáme na ultz, tak snad uvidíme, co čekáme :sweat_smile: Moc se těším :wink:

Ratolesti vám krásně rostou.Z holčiček jsou krásné slečinky :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2008 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, nějak mě napadlo, že jsem se tu už hodně dlouho neukázala. Já už sem ani tak moc nepatřím, ale stejně na vás myslím :slight_smile:
Hany, dodatečně gratuluji, už 20t, to to krásně utíká :slight_smile:
A ostatní máte krásný dětičky :dizzy_face:
17. pro 2008 v 08:12  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: a přeji všem hezké vánoce :wink:
Marti jakpak se máš, co nového u tebe?
19. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahoj bero, mám se tak nějak dobře, i když to miminko k tomu úplnému štěstí pořád chybí :cry: Ale jinak všechno fajn :slight_smile: a snad se i my brzy dočkáme :slight_smile:
20. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.