• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
autor
*******************************************************************************************
HOLKY VŠEM KRÁÁÁÁSNÉ VÁNOCE A JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ NOVÝ ROK... A PAK KAŽDIČKÝ DEN DÁL A DÁL A DÁL...
******************************************************************************************

Hany to je super... tak teď už bude všechno fajn... a pak už hurá do mateřství :wink:

Marti jakto že nepatříš... patříš... ráda o tobě uslyším... hleavně, že už se máš líp... tento rok pro tebe nebyl moc povedený, tak ti přeji z celého srdíčka aby ten rok 2009 byl pro tebe o 250% lepší a aby ses konečně dočkala :wink:

Beru Radanka roste opravdu neuvěřitelně... no vidím to teď na Haničce... človek nestíhá mrkat.. rostou nám před očima dětičky :sweat_smile: ... a co sourozeneček... plánuješ :wink:
23. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
přejeme všem krásné Vánoce, hodně dárečků pro dětičky, a vše nej nej do nového roku, ať se vám splní všechna přání :slight_smile:
Marti, Tobě přeji obzvlášť, ať je ten nový rok pro Tebe jen a jen skvělý :wink:
23. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám taky ukázat naše dnešní největší štěstí :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2274771&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Mám dneska hrozný strach, ale snad mě to brzy přejde a všechno bude v pořádku :slight_smile:
17. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Mauško držím vše co mám... a se mnou drží i Hanička :wink:
17. led 2009 ve 22:39  • Odpověz
Martinko!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tfuf tfuj tfuj :wink:
17. led 2009 ve 22:45  • Odpověz
Leni a Luci, moc děkuju :slight_smile:
19. led 2009 v 19:35  • Odpověz
ahOJKY TAKY přeji Martince, ať už to detřetice vyjde........ držím palce moc moc moc
19. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Marti i já moc držím pěsti a moc na Tebe myslím :wink: :slight_smile: :slight_smile:

jé a koukám, že Janička už je snž :grinning: takže už druhý jo? tak držím taky pěsti :wink:

a co ostatní? :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky já vás všechny moc zdravím :wink: konečně jsme vás taky našla :wink: jsme projela snad celýho koníka, než jsem vás našla :grinning:
Martinko přeji hodně štěstíčka:slight_smile: neboj vše bude v pořádku, jen se nestresuj :wink:
29. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj Waci, a co Ty, jak se máte?
29. led 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj, ale jo jde to jen nic nestíhám:slight_smile: :wink:
29. led 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny zdravím :slight_smile:

Marti: Mooooooooooooooc držím palečky a moooc gratuluji :dizzy_face:

U nás novinky....po špatném pádu na bříčko 3denní hodpitalizace :frowning2: ale mimísek v pořádku :wink:
Zjištěna placenta preavia centralis, dole na děložním hrdle, takže máme nařízenej klííííídek :sweat_smile: ale ještě se kvůli mě Dr.přou a nevědí, takže třeba se ještě šoupne :grinning:

Doma je boj o jména :grinning: Zatím vede Daneček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: všichni mě válcujou......ale držím se :grinning:
Pomalu zařizujeme a těšíme se :slight_smile: Máme ještě 3 měsíce před sebou :slight_smile:
Ahoj wacinko....jak se máš????Povídej :slight_smile:

Mějte se hezky :slight_smile:
29. led 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj no můžu ti říci, že jsme ráda, že školu už mám za sebou :wink: nechápu jak jsem to mohla zvládnout až do konce :grinning: už bych znovu studovat nešla. Ty buď hlavně na sebe opatrná :wink:
30. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny 16.... :grinning:
Wacince gratuluju ke škole... teda spíše ke zdárnému ukončení.
Hanybany přeju klidné a pohodové těhu... už prosím nepadej.....já jsem v těhu taky spadla ...naštěstí jen na 4....ale místo toho, aby mi někdo pomoh se lidi na zastávce jen smáli :angry:
Jinak Daník je moc pěkný jméno....
30. led 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj Jani děkuji moc za gratulaci :wink: jsem fakt ráda, že to mám za sebou a konečně jsem si taky užila v klidu vánoce, bez učení a stresu. Jak jsem dodělala školu, tak jsem se konečně začala věnovat i naplno práci :wink:
30. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
už jsi zaměstnaná???? jako co pracuješ???
31. led 2009 v 19:46  • Odpověz
v téhle práci sco jsme jsem přes rok. Jsem učitelka na prvním stupni Základní školy mám třetí třídu:slight_smile: a jsem spokojená. Sice ještě na druhém stupni učím angličtinu osmáky, ale je to fajn. :wink:
1. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
Janičko,moooooooooooooooc gratulujiiiiiiiiiiiiii :wink: :wink: :wink:
To jsem ale detektiv, co? :grinning:
11. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
Teda Jani! :slight_smile: Obr gratulka... :slight_smile:
Jste to teda vzali hopem :grinning: Já bych si to s tím naším raubířem nelajzla :grinning:
11. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Janičce už jsem gratulovala, patříme společně do říjnovek :dizzy_face:
wacinku tady moc ráda vidím a jsem ráda, že se máš dobře :slight_smile:
hanybany, ty buď na sebe opatrná, už jste hezky daleko :dizzy_face:

A já jsem vám dlouho nepsala co a jak :wink: Tenhle čtvrtek jsem byla na kontrole, všechno je v pořádku a dostala jsem injekce Fraxiparinu a Utrogestan budu brát asi do 30tt. Ve 14tt mi udělají ještě cerkláž a doufám, že už díky tomu všechno dobře dopadne :slight_smile: První injekci jsem dostala od doktora a teď už to musím zvládat sama, ale jde to, mám za sebou dvě a zítřejší už se bojím o malinko míň :slight_smile: I když se mi teda vždycky klepou ruce :grinning:
14. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
Marti, myslím, že teď už to bude v pořádku :wink: Už si Tě doktoři hezky ohlídají :wink:
14. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj myslela jsem, že jste se všechny někam vypařily:slight_smile: od 1.2. co jsem tu byla zde nebyla ani tečka a nic :wink: Marti jsme moc ráda, že je vše v pořádku a hlavně se drž. :wink:
Janičko tobě moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka. :slight_smile: jdu dovařit oběd :slight_smile:
15. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky,

Marti, jen ať si tě hlídají :wink: Přeju bezproblémové těhu a ať si jej užíváš :slight_smile: Hlavně zdravíčko :wink:
My už se celkem kvalitně hrošíme :grinning: :grinning: :grinning: Na mrňouska je už těším :slight_smile:

Waci, a co vy?Plánujete brzy rodinku??? :confused: :dizzy_face:
Na promoci jsme se bohužel minuly, že? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ještě že to máme za sebou :grinning: Já jsem zjistila těhu den před státnicema :grinning:
15. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Ahoj holčiny... teda tady se to rozjelo :slight_smile:

My byli a ještě trochu jsme dost nemocný... nic vážného, ale je to naše první setkání s nemocí a vybrali jsme si to teda pěkně... nejsřív střevní viróza... zvracení, průjmy a hlavně odmítání naprosto všeho... takže jsme skončili až na pohotovosti... no a když se z toho trochu dostala... stačila jedna návštěva a chytli jsme celá rodinka regulérní chřipajznu :frowning2: ... no řeknu vám jsem totálně KO... mít chřipku a ještě se starat o malinkou nemocnou bambulku ... hustý... no snad už je to nejhorší za náma... sic máme ještě trochu rýmu a kašel... ale hlavně už nehicujem...

Jinak samozřejmě moc gratuluju Janičce... teda máš můj obdiv... já si nedokážu druhý mimčo teď ani představit... Hanča je ale zrovna ve stadiu kdy s ní šijou všichni čerti... furt se někde šplhá... všechno kramaří a tak... takže je jasný, že bych místo druhého mimíska spíš potřebovala další dvě ruce a čtyři oči :grinning:

Mauško ty se drž... snad ti doktoři už nic nepodcení a budou si tě pěkně hlídat :wink:

No a Wacinko tebe móóóc zdravím... takže paní učitelka... no tak to si dětí užíváš víc než dost že :grinning:

Samozřejmě zdravím i ostatní... :wink:
15. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Kamilko my plánujeme rodinu už od června 2006 :wink: JJ na promocích jsme se minuly, ale jsem fakt ráda, že je to za mnou:slight_smile: Už bych znova studoavt nešla, i když jsem hned po státnicích měla nutkání jít si udělat ještě doktorát:slight_smile:

Ahoj Leni, hlavně se brzy uzdravte řádí to o 106. Řekla bych, že teď je ta epidemie snad nejhorší :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj holky kde to vázne, kdepak jste všechny? :unamused:
22. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj všem, po dlouhé době koukám a krásný novinky tu čtu :slight_smile:
Waci blahopřeju :wink: i Janičce :wink: teda holky máte to všechny hned po sobě :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky,
Waci, obr gratulka :wink:
22. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
no já jsem to nechtěla říkat dříve dokud to nebude trochu delší :wink: ale tajilo se mi to hrozně :grinning:
23. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Waci ty blááááho... gratulujůůůůů.... a moc a moc držím všechno co mám... 13tt to už je krásný... úplně mě to dojalo :sweat_smile:

Hele tak mě tak napadlo... jako těhule snad budeš mít trochu více času než doteď... co kdybychom se zase potkali... nechcete přijet třeba někdy na návštěvu... mrknout se co vás čeká :slight_smile:
23. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.