• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
Ahoj Leni děkuji moc:slight_smile: jsem na rizikovém doma, ale mám vycházky od 14-18 tak by se dalo nějak domluvit a my bychom přijeli :wink: :slight_smile:
23. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Waci super... telefon na mě pořád máš ne... tak se s manžou domluvte a pak mi písninebo brnkni :wink: a co nejdřív!!!!
23. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Míšo, mooooooooooooooc gratulujuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda, krásná to zprávička :dizzy_face: Přeji pohodové těhu :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj Leni jj telefon stále mám :wink: za týden jdu zase na kontrolu tak uvidím co řekne doktor a ozvu se :wink:

Kamilko děkuji :wink:
24. únor 2009 v 06:36  • Odpověz
Irčo, kde ty máš album? :astonished:
24. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
holky kdepak jste?
2. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Waci jsme tady... myslím že se tu více méně pohybujeme všechny... ale každá na nějaké jiné diskuzi... tuhle diskuzi jsem založila abychom se aspoň sem tam pozdravily a řekly si co a jak :sweat_smile: ... je tu trochu mrtvo :pensive:
2. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
je tu mrtvo hrozně :unamused: já nějak na dlaších diskusích nemůžu zapadnout, s váma je to o něčem jiném, mám si s váma o čem povídat... :wink:
2. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Luci albumy už nemám, už je to skoro rok, co jsem je zrušila :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Waci to plně chápu... zapadnout do rozjeté diskuze je tu většinou dost těžký... mohu tě jen pozvat k nám... diskuze je sice rozjetá... ale je to příjemná diskuze s příjemnýma ženskýma... se kterýma už si píšu (ježkovi... no dlouho...) "naše holky" tě určitě přijmou... pokud máš zájem napiš mi IP... nasměuju tě a uvedu :wink:
3. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
wacinka
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: přijď k nám :wink: Lenča tě navede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Pavli dík :grinning: ... už jsem to Waci nabízela přes ip... zatím se neozvala... asi někde trajdá :grinning:
8. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
Leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co v tu středu????
8. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Zavolám ti... ale nevím...Hanča je zas od soboty v teplotách... jinak nic.. jen teploty... taky je mrzutá... doufám že jsou to jen zoubky :frowning2:
8. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
8. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz
ahoj holky já jsem začla chodit na druhej trimestr tam jsou fajn holky, Leni a té zprávy v Ip jsem si všimla až te´d :sweat_smile: ostuda jsem já nikdy moc nahoru nečučím :sweat_smile:
11. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
tak hlavně že jsi někde zakotvila :wink: ... pokud bys přecejen chtěla přijít za náma... stačí napsat :wink:

a jakpak se máme maminko? :wink:
11. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
no momentálně se nemáme nic moc od minulého týdne jezdím s pejskem co mám u mamky na veterinu má zánět dělohy, denně jí pícháme injekce a není to dobré :frowning2: jsem z toho špatná já byla v pondělí na triplech tak doufám, že aspoň ty dopadnou dobře
18. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
HOlky, nevím, jestli jste to četly v nějaké jiné diskuzi...
Maova je znovu v nemocnici :frowning2: Zase se začala otevírat :frowning2: Dneska ráno měla jít na cerkláž nebo jak se to píše :frowning2:

Marti, přejeme, ať jsi brzy Ty i miminko v pořádku a konečně se ho dočkáte. :wink: Moc na Tebe myslím.
25. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Luci, díky za info :dizzy_face: Viz Ip :dizzy_face:

Marti, všechno dobře dopadne...drž se :slight_smile:
25. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Luci díky za info... i ip... Mao myslíme na tebe !!!

Waci a co vy... doufám že vše v pořádku !
25. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, těhulky i maminky, jsem doma z nemocnice a protoze lezim tak to tady tak vytukavam jednim prstem tak se nezlobte, ze vam vsem zkopiruju jen jednu zpravu. vsem moc dekuju za ip, jak budu vic sedet, tak odepisu :slight_smile: Cerklaz je hotova, tak jsem rada, ze o par dnu driv, doktor mi sice dneska rekl, ze to neni zaruka toho, ze k potratu nedojde, takze kdyby neco mam prijet, ale i tak porad verime :slight_smile: mam dal brat utrogestan, magnezium a fraxiparin a za tri tydny kontrola. mezi tim jeste jdeme na kontrolni utz, protoze na nt screeningu nebyly jeste sjednocene nejake obaly, ale to uz bude priste urcite v poradku. jinak je mimnko uplne zdrave a meri 7,7 cm :slight_smile: Vsem vam moc a moc dekuju za podporu, hodne mi to pomaha :dizzy_face:
26. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Marti, díky za zprávu. Moc na Tebe myslíme a přejeme, ať je všechno už jen a jen dobré :wink:
26. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj martinko moc na tebe myslím a drž se :wink:

Leni ahoj jj já a mimi jsme v pořádku, ale máme docela krušné chvíle doma, takže jsem v poslední době akorát ve stresu. Nějak se to na nás všechno sype. Zdeněk už je z toho taky špatnej, protože jednu věc opravíme a další nám klekne, včera jsme si vyzvedla auto v servisu a nechala tam 10 000, které jsme si musela půjčit od tchána :frowning2: už mě to v tomhle směru nebaví :frowning2:
27. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky, už sem nechodím, jen někdy mrknu sem za Váma, když je čas,Marti taky na tebe moc myslím a držím pěsti ať vše dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
zatím se mějte a hezký velikonoce, zase někdy kouknu pa :wink:
7. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
AHoj holky, taky najukávám :wink:

Waci, gratuluji k holčičce :wink:

Marti, drž se :dizzy_face:

My jsme dnes po kontrole, všechno v pořádku :slight_smile: Dělali mi monitor, skvělá věcička :grinning: poslouchat to srdíčko je fakt zážitek :wink: Jinak nosím v bříšku prý pořádnáho macka :confused: :sweat_smile: Odhad mé Dr. cca 4 kila :confused: :sweat_smile: No uvidíme :dizzy_face:

Mějte se hezky a užívejte sluníčka :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,
Waci, super, že už víte pohlaví :wink:
Marti, jak jsi na tom?
Irčo, tak se zase brzy ukaž :wink:
Hany, tak snad to nebude tak hrozný :grinning: Oni se často na tom ultrazvuku s váhou seknou :wink:
20. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Teda holky, tady je mrtvo! Snad si tu nebudu povídat sama se sebou :grinning:
5. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahoj Luci... netušíš o Martinka??? Nevím kde ji hledat...

Hany ty jo.. kluk jako buk už bude každou chvíli na světě... Waci tobě už to taky skočilo... kráááása :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak včera jsme měli termín a zatím nic :unamused:
Asi čekáme na zítřejší úplněk, či letní bouřky :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.