• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16náctky stěhujem se!

(Zamčená)
31. října 2009 
Ahoj Leni,
Martinka chodí do tématu "Vlaštovičky letí štěstí vstříc..." nebo tak nějak. co jsem tak naposledy špehovala, tak zatím ok :wink:
Hany, tak snad se brzy dočkáte. :slight_smile: Určitě dej vědět, jak se něco bude dít :grinning:
8. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
hanybany gratuluji ke Kubíčkovi je moc krásný :wink:
14. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Děkuji :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Hany, taky velká gratulace :wink: Ať Ti Kubíček dělá jen samou radost a je zdravý kluk :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Hany velká gratulace... vítej mezi maminky :wink:

Luci díky :wink:
16. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky,

3.6. v 17:30 se nám ve 23tt+2 narodil chlapeček Matyášek. Váží 660 g a je to velký bojovníček. Po narození sám zakřičel a dokonce se sám rozdýchal. Čeká ho dlouhé vyhřívání v inkubátoru a musí hodně zabojovat, ale věříme, že to dokáže a v září si odvezeme Matýska silného a zdravého domů.
Děkujeme za držení palečků.
4. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
maova:drzim pesticky at vse dobre dopadne .vas chlapecek bude urcite silny chlap a vse zvladne hodne stesticka a pevne nerviky :wink: :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Marti, vítáme Matyáška na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc na vás myslíme a držíme palce :wink: Hodně zdraví a hodně sil vám všem :slight_smile: Držte se :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Mao běhá mi z toho mráz po zádech... moc držím pěstičky Matyáškovi i tobě - jsi velká bojovnice, Matyášek bude po tobě :wink: Konečně jsi maminkou a teď uvidíš jak to vše poletí... ani se nenaděješ a bude z něj kluk co tě přepere :grinning:

Jinak vás všechny moc zdravím... Hany vy budete mít za chviku měsíc... jakpak se daří v šestinedělí... je to boj co... ale určo to zvládáš... moc vám to spolu sluší :wink:
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
ahojky zdravíme všechny 16náctky :grinning: , to teda zní :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se všem vede???

Luki už je velkej chlap, Hanička bude mít za chvíli rok, Kubíček 1 měsíc....

jinak tady je něco z toho co psala Martínka, snad se nebude zlovit, kdyaž dám odkaz... moc na všechny 3 myslíme...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86569&vGroupOffset=0&vOffset=9780
6. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Marti, obrovská gratulace k Matyáškovi :slight_smile: Je to statečnej kluk a velkej bojovník, jak psala Lenka - po Tobě :slight_smile:
Přejeme mu do života jen to nejlepší, hlavně zdravíčko a to ostatní už přijde samo. A Tobě a tatínkovi, ať Vám malej dělá jen samou radost. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Marti to je teda překvápko :astonished: tak taky moooc blahopřejeme a přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať Vám to brzo uteče a jste i s malým doma a užíváte si rodičovské povinnosti :grinning: moc na Vás myslíme I+R :wink:
8. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
holky jen abyste věděly, Martince dnes mMatyášek zemřel. Více najdete na diskusi Maminky únor 2008 jsme komplet :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Waci, zrovna jsem to sem chtěla napsat :frowning2: :cry:
16. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Marti :cry: :cry: :cry: je mi to moc líto :pensive: posílám moc a moc sil....držte se....
30. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky, sem myslela,že už ta naše diskuze snad neexistuje, ale nakonec jsem Vás našla, ikdyž už sem nikdo moc nechodi, což je škoda, když už jsme si ji opět založily, aby se zase zrušila...
:frowning2:
17. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky zapomněla jsem vám sem napsat že už máme miminko :wink: holčičku narodila se 6.9.2009 ve 20.02 :wink: 3550g a 49cm měla a jmenuje se Zoují (Zoe)
7. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Míšo, obrovská gratulace k maličké :dizzy_face: Máte krásný dárek k 3. výročí svatby :slight_smile: Skoukla jsem i fotky - malá je krásná :slight_smile:
Přejeme jí hodně zdravíčka a ať se jí na světě líbí :slight_smile:
Irčo, jj, byla by to škoda, kdyby se to tu zrušilo - musíme to tu občas obnovit :wink:
A teď koukám, že i Janička u má broučka :dizzy_face: Taky velká gratulka. Jani, jak se máte? Chodíš ještě na MK? Dlouho jsem Tě tu neviděla :slight_smile:
A co ostatní? Co nového?
31. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.