• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Tak jelikož jsme se některé překulily do 2. trimestru, tak v původní diskuzi už nemáme co dělat :wink: Tak se tu snad holky brzy opět všechny sejdeme.... :slight_smile:
30. pro 2010 v 15:18  • Odpověz
já se doufám dokulím za dva týdny. tak mi nikam neutečte!!! :sunglasses: :grinning:
30. pro 2010 v 16:06  • Odpověz
@lucietka77 no ty jsi ale šikulka,moc krásně jsi to zavedla :grinning:

@ssassi dokul se,my určitě delší dobu nikam neutečem :wink:
30. pro 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, zavedeni noveho tematu me donutilo se konecne prihlasit :sweat_smile: Hledala jsem, kam bych zapadla a tady mi bude nejlip :wink: Zatim vsecno zvladame bez problemu, tak preju i vam, at jste v pohode.
30. pro 2010 v 16:34  • Odpověz
@meduza tak to se toto téma zavedlo akorát :slight_smile: vítáme tě
30. pro 2010 v 16:36  • Odpověz
já ještě týden:slight_smile:
30. pro 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
No tak Vás holky všechny vítám a čekatelkám na druhý trimestr chci taky říct, že určitě nikam neutečeme :wink: ..
No a mám taky radost z nové tváře .. vítej @meduza :slight_smile:
30. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami nebo.. počkáme i na Tebe :wink:
30. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
@ssassi a jak se cítíš? Doufám, že už Ti bude lépe :confused:
30. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
@vonkacka Děkuju beruško :wink:
30. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz
Vsem vsechno nejlepsi do noveho roku :slight_smile: At vsechno probiha bez problemu.
1. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem koukla do prvniho trimestru a koukam, ze mate novou diskuzi :grinning: Tak se tak trosku vetru :grinning:

Nam se narodili novorocni miminka :grinning: myšky :grinning:
1. led 2011 ve 23:28  • Odpověz
autor
@terrorkax :grinning: Však se klidně vetři, doufám, že tu za chvilku budeme všechny :slight_smile: :slight_smile:. ... Myšičky?? To jsou teda fakt mrňousci :wink:
2. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
ahoj holky tak jsem taky tu, krásný nový rok, pro nás bude ten nej co? :grinning:
3. led 2011 ve 12:35  • Odpověz
autor
@daisynka Ahoj, tak tě tu taky vítám :slight_smile: Jojo bude, vlastně ten nejdůležitější :slight_smile:
3. led 2011 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj, můžu taky k vám?
3. led 2011 ve 13:00  • Odpověz
autor
@meri Ahoj, samozřejmě :slight_smile: jsi vítána :wink:
3. led 2011 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak zpět po válendu doma zase v práci :unamused: Koukám, že jste se přestěhovali tak migruji za Vámi :wink: Co nového? Přeji všem hodně štěstí do nového roku a hlavně at nám to všechno dobře dopadne :slight_smile:
3. led 2011 v 16:33  • Odpověz
autor
@lucinda85 Ahoj kočko, tobě taky hodně zdraví, tobě i tvému miminku :slight_smile:. Jojo letí to, co? :slight_smile: Já už taky chodím 2. týden do práce. Bylo náročné nastoupit, ale už se to docela srovnalo.
3. led 2011 v 18:32  • Odpověz
lucietka77 : ano letí a doufám, že dál rychle bude...protože se těším až už ta zima bude pryč :wink: to věřím, že návrat po delší době je krutý mě stačilo, že jsme byla doma týden a vůbec se mi nic nechce :frowning2:
4. led 2011 v 08:51  • Odpověz
holky poraďte kdy říct vedoucímu, že jsem těhu? teprve 11.1.2011 dostanu průkazku. Jsem v práci rok po předchozí mateřské a tak pokud by to šlo chtěla bych chodit až do konce do práce zatím vše snáším dobře, doma bych jen zblbla. Jde mi o to aby na mě nemohli, že jsem to tutlala a zase se mi nechce hned ve 3 měsíci jim to říkat. Poradíte?
4. led 2011 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky, sorry že k vám lezu, ale jsem líná strkat fotky do bazárku, není tu nějaká těhulinda s vel. tak M co shání těhotenskej pás anitu na bolavý záda, pak těhu rifle z mothercare, pak lněný těhu gatě s úpletovým pasem a kojo triko? :wink: kdyžtak písněte ip
4. led 2011 v 10:09  • Odpověz
@daisynka ahojky, někde jsem četla, že po 12. týdnu - tedy na začátku druhého trimestru. já to teda vedení řekla už včera, navíc jsem zjistila, že to tam už stejně všichni ví. jako těhotná máš zas v zaměstnání jistý výhody.
4. led 2011 v 10:48  • Odpověz
@daisynka počkej do screeningu,jakmile budeš mít potvrzené,že je vše o.k. pak jim to sděl,aby měli čas to řešit a najít si za tebe náhradu.
4. led 2011 ve 20:48  • Odpověz
díky díky tak jsem si to tak myslela. Mám takové dilema. Byla jsem s Ondráškem tři roky doma. Vše super. V lednu 2010 jsem nastoupila zpět na své místo do práce během roku se rozkoukala, zaběhla, vyčistila stůl a teď je mi nějak líto to zase někomu cizímu tady nechat aby mi v tom udělal zase chaos. Zvažuju možnost nějaké dohody nebo práce z domova k mateřské. Ale na druhou stranu je to zase moje zřejmě poslední mateřská a pracovat budu ještě min. 20 let tak jsem na vážkách. Něco jako občas si odskočit do práce by se mi možná líbilo ale nemohu posoudit jak mě to bude vyčerpávat.
5. led 2011 v 07:15  • Odpověz
ahoj holky, jsem nastvana, Pavlik dostal na pat od 11,30 volno, kvuli tomu utz a sef mu to zusil, ze ho takove veci nezajimaji...ach jo, ten utz je hlavne pro nej, ja se sice pokazde na mimiska desne tesim, ale vim, ze ho uvidim jeste tolikrat a tak to melo byt hlavne pro Pavlika a taky, at vime, ze je mimi v poradku. Ted uvazuji, zda vubec davat prachy na 4D utz, co kdyz to dopadne zase tak??? proste jsem myslela, ze konecne uz to prestane byt takove vlazne, mu to porad nedoslo a kdyby videl, jak tam sebou mava, zase je to jine, nez kdyz mu prinesu cernobilou fotku..ach jo, jsem tak zklamana:(navic mozna zustanem u jednoho ditete a je to take na dve veci :cry: :cry: :cry:
5. led 2011 v 11:09  • Odpověz
@daisynka chápu tě,ale umíš si to představit s dvěma dětma ? Mám tady v práci kolegu,který má dvě děti (holky) rok po sobě a jsou z toho na prášky. V noci vůbec nespí,s manželkou se střídá,aby ona se alespoň trošku občas vyspala. Buď brečí jedna,nebo druhá.
Na druhou stranu tě chápu,protože my s manželem podnikáme 7let a teď já mám za sebe najít náhradu. Vůbec nevím jakou holku,nebo kluka za sebe najdu,protože samozřejmě já to dělám nejlépe :slight_smile:) Každopádně to musím řešit a taky se mi do toho nechce,ale miminko mě potřebuje a já potřebuji miminko,tak se toho prostě vzdám :wink:
5. led 2011 v 11:55  • Odpověz
je mi to jasný , vím jak jsem toho měla u Ondráška ze začátku plný kecky noční kojení, vstávání po 3 hodinách a sladit harmonogram s miminkem, spousta kontrol u doktorů atd. Navíc nedělám v soukromém sektoru a mísí se tu politické čachry a tím si fakt nebudu kazit chvilky s dětičkama. Vychutnám si to. Kolegu teda lituju neumím si to představit musí to být záhul. U mě výhoda, že budu sice ráno brzy vstávat a vypravovat Ondráška do školky ale prakticky celý den budu mít klid, že bude ve školce. Školka ho děsně baví tak je to další výhoda.
5. led 2011 ve 12:31  • Odpověz
autor
@daisynka ..já bych to asi taky řekla kolem toho 13. týdne.. to je to největší riziko pryč, tak jak říká @vonkacka po tom NT Screeningu...
5. led 2011 v 15:08  • Odpověz
autor
@kami1984 přesně mám stejnou ideu, jak Ivoš uvidí malého/malou jak tam sebou mele, tak už to nebude jen něco imaginárního, ale uvidí, že je to skutečně jeho potomek, jeho geny,človíček živý, který hýbe ručičkama a nožičkama a cumlá si palec... a čekám, že z toho bude mít zážitek a taky si začne mnohem více uvědomovat, že to je opravdové dítě :slight_smile: Pořád se mi zdá, jako by mu to tak nějak ani moc nedocházelo... Ale nechci mu křivdit. :confused: Ale tuším, že z toho bude hotový :slight_smile: Tak jako já jsem byla, když jsem mrňouska viděla poprvé na UZ. Tekly mi štěstím slzy jak hrachy.. :dizzy_face:
5. led 2011 v 15:54  • Odpověz
autor
Jinak holky ... jsem v polovině :slight_smile: Už se těším na velký UZ a taky jak ucítím poprvé pohyby.. zatím se mi to nepoštěstilo... ale snad to brzy přijde :wink:
5. led 2011 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.