• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Ahoj holky, moc Vám gratuluju k úspěšným utz a fotečkám miminka :slight_smile: . Já mám jít do poradny ve středu, tak jsem zvědavá co bude nového :wink:
17. led 2011 v 19:33  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já to cítím hodně uvnitř a malinko i zvenku, když si položím duku na bříško, ale mám dost špek na břiše :grinning: ale někdy je to tak silné, že mám dojem, že si tam dělá přemety nebo co :grinning:
18. led 2011 v 00:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: preju vsem krasne dobre rano :slight_smile:
18. led 2011 v 09:30  • Odpověz
@lucinda85 Ahoj Luci, napis mi dneska jak jsi dopadla u doktora.Drzim palce :wink:
18. led 2011 v 09:47  • Odpověz
autor
@miruska_h Ahojky , tak já jsem dneska ready.. ale nějak se mi nechtělo vstávat :slight_smile:. Nejraději bych zůstala dnes doma, kdyby to šlo.. :sweat_smile:
18. led 2011 v 10:00  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky, no to se ti ani nedivim.a do kdy budes chodit do prace???
18. led 2011 v 10:02  • Odpověz
autor
@miruska_h chtěla bych chodit co nejdýl to půjde :slight_smile:, takže tak do té poloviny dubna ... :slight_smile:
18. led 2011 v 10:12  • Odpověz
@lucietka77 no tak to mas jeste pekne dlouhou dobu pred sebou.I kdyz mam pocit, ze ten cas tak strasne leti.
18. led 2011 v 10:15  • Odpověz
autor
@miruska_h to ano, chvíli se mi zdálo, že se to táhne, a pak najednou šup a 4 týdny jsou pryč ani nevím jak :grinning: a už jsem 2 týdny za polovinou .. :grinning:
18. led 2011 v 10:19  • Odpověz
@lucietka77 tak to uz mas urcite pekne brisko. :slight_smile: me uz se taky kulati.bylo to na me videt strasne brzo :slight_smile: ma nejlepsi kamaradaka je taky tehotna a smala se, ze jsetli bude met takovy bricho jako ja uz ve ctvrtem mes,tak ze uz by to asi neutajila, kdyby to chtela tajit :grinning:
18. led 2011 v 10:23  • Odpověz
autor
@miruska_h to ano. No a mám odjem, že mám břicho, jak měsíc před porodem :grinning:. Mám už 10 kilo nahoře.
18. led 2011 v 10:27  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: Ja jsem zatim pribrala jen 4-5 kg od uplneho zacatku,tak jsem zvedava, jaka bude me konecna vaha.Ale vypada to, ze mi to jde hlavne do bricha.Nez jsem otehotnela,tak jsem drzela takovou cistici dietu a zhubla jsem asi 6 kg a nastartovala se mi tim super spalovani. :grinning:, takze si nestezuji,ale doufam, ze nebudu na konci jak slon, protoze mi hrozne chutna :grinning:
18. led 2011 v 10:33  • Odpověz
autor
@miruska_h tak to máš dobré, že dobře spaluješ. Mě se úplně zpomalil metabolismus a celá jsem se začala obalovat tukem .. i ruce, tváře, nohy, zadek ....břicho ale nevíc. Nevím, na čem skončím..docela se toho děsím, aby ze mě nebyl rozkyslej parník... jinak si nemyslím, že bych jedla nějak zvlášť jinak.. rozhodně nemám nějaký extra chutě a rozhodně nejím "za dva"..
18. led 2011 v 10:36  • Odpověz
autor
@miruska_h 4 - 5 kg je super :slight_smile:
18. led 2011 v 10:37  • Odpověz
@lucietka77 to ja taky ne, jim normalne tak jak jsem jedla predtim a chute taky nic extra.Me ani nebylo na zacatku spatne, kdybych to nezjistila teh.testem,protoze jsem cekala mesicky a nedostala je, tak bych ani nevedela, ze jsem tehotna.byla jsem akorat porad strasne unavena, spala jsem aj 16 hod denne. :sunglasses:
18. led 2011 v 10:45  • Odpověz
No tak já jsem zatím přibrala 7kg, taky se bojím jak budu vypadat :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:11  • Odpověz
@berule tak to e taky pekny.A u predchozich deticek jsi pribrala kolik?
18. led 2011 ve 12:18  • Odpověz
@miruska_h Při prvním 32kg a při druhém 7kg, to je rozdíl co :grinning: . Teď už přibírám pomalu, z těch 7kg jsem prvních 4 přibrala, ještě než jsem našla // ale ms už jsem neměla. To jsem furt měla hlad jako blázen :slight_smile: Jé koukám, že jsi z Vyškova, tak to jsme sousedky :wink:
18. led 2011 ve 12:21  • Odpověz
@berule je vidis, tak to jsem si ani nevsimla :slight_smile: a uz vis co budes mit jako treti?

18. led 2011 ve 12:35  • Odpověz
@miruska_h Jo vím, budeme mít zase holku :grinning: . Tak jsem přemýšlela jestli se teď zrovna rodí víc holek nebo kluků, ale co čtu, tak je to nastejno :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:39  • Odpověz
@berule jee tak to se mas, tri hokly to je fajn ne?Ja budu mit kluka :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
@miruska_h No je to fajn, hlavně kvůli oblečení, že nemusím ani moc nakupovat, jen je blbý, že mm je poslední kluk v jejich rodině, takže jejich jméno zanikne, až se naše holky vdají :unamused: ale mm stejně chtěl samé holky :slight_smile: vždyť si je sám udělal :grinning:
18. led 2011 ve 12:53  • Odpověz
@miruska_h A vy jste chtěli kluka, nebo u prvního je to jedno a až pak budete řešit jestli bude páreček?
18. led 2011 ve 12:54  • Odpověz
@berule tajne jsem doufala, ze to bude holka, potrpim si hodne na modu, tak jsem se tesila, jak ji budu strojit :grinning: ale kdyz nam rekli, ze to bude kluk,tak jsem si rekla, ze je to jedno, hlavne at je zdravej.Budu strojit aj jeho :grinning:
18. led 2011 ve 12:59  • Odpověz
@miruska_h Přesně tak, mě už je to taky jedno, hlavně, aby prcek byl v pořádku. Nejlepší jsou řeči lidí, že jsme se měli snažit, abysme měli kluka a já si vždycky v duchu řeknu, že po tom,co jsem si zažila, je mi úplně jedno co to bude, hlavně, že to bude zdravé :wink:
18. led 2011 ve 13:03  • Odpověz
@berule vono se to lehko rekne snazit se,ale ovlivnuje to tolik faktoru, ktere ani snazeni neovlivni, ze to zas neni tak jednoduchy
18. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
@miruska_h Vy už máte i vybrané jméno, to my zatím jen přemýšlíme, sem tam něco navrhneme a buď se to nelíbí mě, nebo mm :grinning:
18. led 2011 ve 13:26  • Odpověz
@berule jo jo bude to Vašík po tatínkovi :wink:
18. led 2011 ve 13:26  • Odpověz
dobré ránko, tak už jsem taky online. Teda holky, dočetla jsem vás, ale dalo to zabrat:slight_smile: Mirus, holčičky se krásně trojí, mají pro ně nákherný kousky atd, ale i na chlapečka se dá vybrat parádní oblečení. Džínečky atd u nás frčí:slight_smile: Kluci jsou fajn.

Dneska měl někdo kontrolu? Tak to jsem zvědavá na výsledky. Já jdu zítra na ten cukr, tak snad to bude dobrý, nepočítám ani se špatným výsledkem:slight_smile:
18. led 2011 ve 13:36  • Odpověz
@alenka83 jo jo to ja vim :slight_smile: .mam uz nakupni manii a vybiram same bouracke veci :sunglasses: akorat nikdy nevim, jakou velikost mam kupovat, tak kupui od kazde neco,ale ty male uz jsem vypustila.56 je ale pry taky mala, no tak nevim :frowning2:
18. led 2011 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.