• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@pepsilight není zač, navedla mě na to vegal :slight_smile: já jsem prvně uvažovala taky o triku, pak jsem si ale říkala, že možná vemu nějakou levnou košilku od vietnamců,ale je fakt, že se to možná dost zašpiní tak je to škoda, tak taky vemu to triko :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:06  • Odpověz
holky, jestli můžu poradit s košilema. Mám zkušenost z UL nemocnice, že jsem neměla ani jednu košili nic, prostě vše dávají erární a na to zničení to stačí. Denně jsem měnila košili i několikrát za den kvůli mlíčku, krvi atd, takže teď si neberu žádnou košili, pyžamo, nic, vše určitě dají:slight_smile:
28. únor 2011 v 17:06  • Odpověz
aha jeste ze tu uz mame maminky njn u me ale erarni nedavejjjjj co mam delat a to je to vyhlasenyyyy :zipper_mouth:
28. únor 2011 v 17:09  • Odpověz
@alenka83 aha vidíš, to mě nenapadlo, tak já ani nevím či nám to dají,ale asi jo,pro jistotu si vemu svoji a když mi dají jejich tak ji nebudu ani vybalovat :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
a hlavně holky u porodu jste bez kalhotek, jen s vložkou (po prasknutí vody teče stále a pak i krev), takže je to takový blbý a ta dlouhá košile jejich je fakt na místě, tu vám opravdu určitě dají. Pak na pokoji jsem měnila pořád, mlíčko proteklo, no prostě by nové bylo škoda:slight_smile:
@eeelishka Eli přesně, kdyžtak jí ani nevybalíš:slight_smile:
28. únor 2011 v 17:20  • Odpověz
Taky jsem vždycky měla erární věci, ale říkala jsem si, že tentokrát bych si vzala nějaké bodýčko pro prcka :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:20  • Odpověz
@eeelishka ....cusek....no ja jsem ted takove pako, ze kdyz si nemuzu koupit neco "normalniho" na sebe, tak nakupuju aspon pro mimiska a pritele,....ale tak aspon nejakou drobnost si koupim, za odmenu...treba neco sladneko :wink:
28. únor 2011 v 17:38  • Odpověz
@lucik32 Jasne jsme sikovne a prdolka v brisku taky :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:38  • Odpověz
@berule Jo vlastně oblečky pro mrně tak taky dostaneme že? Hlavně aby měla holka na cestu domů nějakou fajnovou soupravičku, ale v nemocnici si asi necháme ty jejich erární oblečky..když tak jen taky jedno bodyčko,ať nám to na prvních fotkách sluší :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:45  • Odpověz
moje zkusenost - u porodu jsem mela svoji peknou kosili, ale to jenom proto, ze jsem sla rodit uz z porodnice (lezela jsem tam na rizikovem) jinak bych si rekla o erar :wink: jenze pak jsem sla do sprchy a od ty doby az do konce jsem byla naha... a bylo mi to uplne jedno :sweat_smile: nad tim jsem fakt nemela kapacitu premyslet, az ted kdyz si vybavim kolik tam bylo lidi, tak me to trochu udivuje :grinning: na oddeleni jsem zacala s erarem, jenze je to nepohodlne, zavazovani na zadech, bylo mi to strasne velke, kojit se v tom neda a vitat v tom ty navstevy taky neni nic moc :unamused: takze jsem pak mela takove rozepinaci starsi kosile, kterych mi nebylo lito
28. únor 2011 v 17:48  • Odpověz
@eeelishka no vidíš a já si pořídila vel. L blbec...... ale mám objednané ještě jedno. Trochu jiného střihu a bílé barvy a budou tam jen růžové nožičky. To jsem měla taky ve vel. L, ale hned jsem to přeobjednala na vel. S. :slight_smile: Ještě jsem to stihla....
28. únor 2011 v 18:02  • Odpověz
Jak jsem lezela na gynde, errani kosili mi dali, i kdyz jsem sla na sal, musela jsem mit jejich...
nekde jsem cetla, ze zalezi na kazde porodnici, nekde chteji, at maminka rodi naha, nektere nechaji tricko, nevim...

ja bych chtela pouzivat erary, me to nijak nevadilo a kdyz se povedla i velikost, bylo to dobry:slight_smile:))
na doma si kosilku nebudu kupovat, musim mit zakryta ramena, jinak je mi zima:slight_smile:) a jelikoz v rosine mame, ze se koji max. 2mesice, myslim, ze u me to nebude jine:(((je tohle dano uz 4generace po sobe...

ja chuvicky mit musim, mame domek jako kravu, navic na zahrade bych prdolku neslysela..
monitor uvazuji, ze kupovat nebudu, ale pujcim si ho v porodce, vychazi to cca na 150kc za mesic...

porad uvazuji, zda kyblik nebo ne..asi ze zacatku zkusime vanicku a jak mimis bude lip drzet hlavicku, zkusila bych i kyblik.))
28. únor 2011 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky.. tak na chvilku jsem tu zas :slight_smile:
@annca No to je přesně ta kojící košilka z BonPrixu, co chci :wink:

Zavinovačku mám jednu klasickou, ale mám elastickou multifunkční bavlněnou osušku, která může posloužit i jako zavinovačka ..mimčo se do ní zabalí a může v tom spinkat a není to tak teplé na to léto... takže určitě vyzkouším taky.. a když v tom nebude chtít být, tak to budu využívat jen jako osušku.
28. únor 2011 v 18:48  • Odpověz
autor
@vegal ani mně nikdo nepomůže s vyndáváním věcí .. takže taky všechno já sama :slight_smile:
28. únor 2011 v 18:55  • Odpověz
@eeelishka jo přesně, navíc se u nás v porodnici fotí mimča do regionálních novin a taky se dělá dětský pas, ale to je stejně hned po porodu, tak mimča jsou nahalatá a maminy zmožené :wink:
28. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
autor
Jé, to jsem ani nevěděla, že mimča dostanou erár :slight_smile: tak to je fajn.. já myslela, že mu budu balit věci na těch pár dnů...
28. únor 2011 v 19:29  • Odpověz
@lucietka77 mne prijde hezka, prakticka na leto,mne bylo totiz pri kojeni, nez si telo nejak zvyklo, hodne teplo, v noci jsem se potila... a tahle nema rukavy, takze na leto idealni, jen ta cena :unamused: jeste uvidim :wink:
28. únor 2011 v 19:30  • Odpověz
Tak jsem přišla z procházky,byla jsem s kámoškou na chvilku se projít s jejím hafanem, jsem vymrzlá jak sobolí bobek, brr..přes den krásně ale večer pořád přituhuje...
28. únor 2011 v 19:35  • Odpověz
@annca No my jsme tu v tom posledním patře na noc z té střechy pěkně vyhřátí a v noci se nedá spát jak je teplo takže si taky asi pořídím něco podobného :slight_smile: akorát jak říkáš, ta cena no :confounded:
28. únor 2011 v 19:37  • Odpověz
@lucietka77 a nejlepší je,když mi řekne,ať to nedělám :grinning: by mě rozesmál
28. únor 2011 v 19:40  • Odpověz
autor
@vegal Jooo !! Přesně to znám. Prý: "Kašli na to.. " ... :grinning: .. taky jsem se musela dát otázku.. "a kdo to udělá? Ty snad? " :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:49  • Odpověz
@lucietka77 to by asi dopadlo,viď? :grinning:
28. únor 2011 v 19:50  • Odpověz
autor
@annca Mně je teplo pořád.. i teď .. no pořád.. hoky v práci mi říkají, že jsem nějaká horkokrevná.. a Ivoš doma se taky mračí, že pořád větrám :grinning:
28. únor 2011 v 19:51  • Odpověz
autor
@vegal No to teda jo.. :grinning: za chvíli by to tu bylo jak v maringotce :grinning:
28. únor 2011 v 19:51  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ode dneška za 3 měsíce...utíká to,viď?
28. únor 2011 v 19:54  • Odpověz
autor
@vegal jojo .. přesně za 3 měsíce.. letí to děsně... :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
@lucietka77 a taky klidně za 10 týdnů...mam strach,abych stihla všechno nakoupit
28. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
autor
@vegal taky mám obavu, abych všechno stihla koupit, vyřídit, zařídit, atd...
Ty jo.... právě jsme dovečeřeli .. a já jsem tak nacpaná.. uffffff.. sice jen kousíček kuřete, ale jinak rýži se šťávou...a to mně taaak zasytilo.... :unamused: uaaa :confused: Mám břicho jak balóóóón :slight_smile:
28. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz
@lucietka77 hlavně,že ti chutnalo!!!
Vy vlastně budete muset i papíry kvůli otcovství,viď když nejste oddaní.
28. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz
autor
@vegal Jojo to musíme, ikdyž příjmení jsme se domluvili, že bude mít moje
28. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.