• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@vegal a chutnalo mi, to jo.. nám oběma i s mrňouskem :grinning:
28. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
@lucietka77 tak hlavně,že jste domluvení...já bych si taky dala něco dobrého,ale nic tu není...a to bych si měla dát druhou večeři...i když,je tu ještě br.kaše a zelí ve sklenici v lednici,tak bych si to mohla dát...mňam
28. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky, teda, já se nestačím divit, kolik jsem toho od pátečního večera zameškala. Dostala jsem se sem až dneska, ráno jsem valila do jedný školy, odpoledne do druhý, mezitím trochu učení a zvládla jsem vás dočíst až teď. Páni, to byla ale fuška. :grinning:
28. únor 2011 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz
@vonkacka Tak tohle byl krásnej zázrak, když se to povedlo. A i tak dlouhý čekání se vám vyplatilo.
Myslím si, že čím víc člověk chce a myslí na to a snaží se otěhotnět, tím dýl to trvá. Teda, aspoň když nejsou nějaký potíže. Já naštěstí čekat ma mimouška skoro nemusela. Povedlo se nám to 5 týdnů po vysazení prášků. Čekala jsem, že se budeme muset snažit podstatně delší dobu.
28. únor 2011 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Holky, preju vam vsem dobre ranko :slight_smile: U nas je krasne slunicko, tak se hned lip vstava, doufam, ze jaro uz je za dvermi :wink: Tak jak pokracujete v pripravach?U nas se stale maluje, pritel si s tim fakt vyhrava, takze jsme tady neustale jako ve skladisti, akorat ted pro zmenu zase na druhe strane pokoje :grinning: az to bude hotovy, nechci slyset o malovani minimalne 3 roky :grinning: Jinak o vikendu jsem dostala nejake veci pro Mrnouska od Milackove kamosky a mam toho uz tolik, ze bych si mohla otevrit vlastni obchod :grinning:
1. bře 2011 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, taky přeju krááásnééé prosluněné ráno.. to je úplně škoda být v práci. Ráno jsem otevřelo okno (ikdyž jsem ve městě, tak mám okno do zahrad, kde nejsou vůbec slyšet auta ) a ptáčci si venku prozpěvovali a najednou jsem měla úplně euforickou náladu z toho :slight_smile: Jaro se fakt blíží... :wink:
1. bře 2011 v 09:46  • Odpověz
ahojky hoky mate pravdu je tam tak krasne musim si dneska neco naplanovat a jit ven :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se sluníčko zatím rozmýšlí, jestli vyleze. Zatím se mu moc nechce. Tak snad nakonec vyleze, bez sluníčka je ten den smutnej. Ale bříško má smůlu. Stejně bude muset jít ven. :grinning:
1. bře 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 ahojte všem přeji pěkný den u nás opět svítí sluníčko tak odpoledne procházka musí být...je to pro nás holky zdarvé :grinning: tak jdeme na to...sice ještě nejsou ty teploty k tomu úměrné, ale hlavně že už nemrzne.. :slight_smile:
1. bře 2011 v 11:00  • Odpověz
Dobré "ránko" maminky, taky přeji krásný prosluňený den :slight_smile: U nás taky krásně svítí sluníčko, ale stále máme inverzi..odpoledne půjdeme moožná objednat prstýnky, tak se taky projdeme :slight_smile:
@miruska_h Ahojky, no nákupy pokračují, čekám balíček od kamarádky a ještě od jedné paní, pak si to hezky přeberu jestli už mám všechno a uvidím, včera jsem zas koukala po bazárku tady na mk a toolik věcí se mi líbilo,ale ovládla jsem se :grinning: Akorát mě trochu znepokojuje, že tři objednávky v eshopech, které jsem zadala mi kapku stagnují. Z jednoho mi napsali, že dvě věci momentálně nemají,nabídli mi nesmyslnou náhradu, že ať se vyjádřím,tak jsem se zeptala jak dlouho budu muset čekat než ty dané věci budou mít a už mi nenapsali...Z dalšího byly všechny věci skladem, tak čekám na mail s číslem účtu a tak a taky nic :confounded: No snad se to rozjede...
1. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
Přeji krásné odpoledne! Našla jsem docela fajn stránku s příznivými cenami.
http://www.dupydup.cz/
1. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz
Krásné slunečné poledne, dnes je fakt nádherně, na teploměru na sluníčku máme 19 st. tak hned je lepší nálada :grinning: Taky musím přestat nakupovat a probrat co už máme. :slight_smile: Měla bych si prašule nechat na velké věci, ale jaksi tomu nemůžu odolat :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz
@eeelishka no j mam taky neco objednane z netu,ale zatim to neprislo, tak jsem pani psala co se jako deje a ona, ze meli nejaky problemy s odesilanim zasilek, tak me to celkem rozladilo, bo penize uz maji dvano :angry: no ale dneska mela odeslat balicek, tak jsem zvedava.Me ted ta manie trochu presla, nechavam si neco i na podeji,ale spis jsem si rikala, ze bych si mela zacit pomalu skupovat veci do porodnice :slight_smile: at to mam nachystany kdyby neco.
1. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
autor
@berule to nejsi sama :slight_smile: rozplývám se snad nad vším.. skoupila bych snad všechno.. :grinning:
1. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@cinky ta stránka je fakt moc pěkná, už ji mám v záložkách :slight_smile:
@miruska_h no ja ted taky nejak nemam co, musim pockat az mi to vsechno prijde a pak uvidim co mi jeste chybi a budu pokracovat :slight_smile: Ja nastesti jeste nic neplatila, porad cekam az se mi vyjadri, tem jednem jsem uz taky dneska napsala ze nereagovali na mou otazku a ze o nabizene nahradni zbozi zajem nemam tak at se vyjadri..
1. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz
autor
@miruska_h Taky už přemýšlím nad věcma do porodnice.. ale budu je pořizovat až mi vrátí daně.. jinak nemám moc z čeho.. :unamused:
1. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz
autor
@cinky Jéééé, tam mají ale moc hezký věcičky :wink: @eeelishka taky už mám v záložkách..:wink:
1. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz
@eeelishka tak to jsem zvedava co napisi
1. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz
@lucietka77 taky jsem na tom ted bidne a to nechodim do prace, Ty jeste jo.Ale co, musime si na to zvyknout, protoze ted po tri roky to asi lepsi nebude :wink:
1. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz
@miruska_h souhlasim asi to lepsi nebude :slight_smile:

jinak se chci zeptat co si budete brat vsechno do porodnice ??? jen tak pro predstavu ?
1. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz
@pepsilight podivej se na www.babyonline.cz a tam si najdi seznam co sebou a vyber si z toho co chces.Tady u nas davji aj seznam, co si tam mas donest a nebo ja to mam aj v tehu prukajde, takze si vyberu, co budu sebou chtit a je to. :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz
1. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz
@miruska_h no to já taky, to že nemají zboží byli schopni napsat i v sobotu, ale kloudné odpovědi se přes pracovní dny nedočkám :confounded:
@lucietka77 No už aby vrátili ty daně, já mám navíc dostat ještě nějaké zbytkové prémie za listopad tak jsem ráda, to se bude mooc hodit :slight_smile:
@pepsilight no ještě jsem nad tím nedumala, taky mám nějaký seznam v průkajdě, ale tam je to přehnané a pak ještě jeden v jedné super knížce, prostě poberu co uznám za vhodné, když tak mi to pak miláček ještě doveze..
1. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz
@eeelishka no jasne taky to tak vidim a dokkonce jsem zjistila ze dole v poodnici je hned lekarna koupim si to kdyz tak tam to co zapomenu :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky,
ja dostal zravou-mela jsem pul litru mlika s 2rohliky a 2koblihy a ted si spokojene funim na sedacce a male hraje fotbal:slight_smile:))
a za zravku muze kamoska, co mi psala jak pece domaci kolacky..takze dneska koupim mak a tvaroh a zitra po poradne se do toho pustim:slight_smile:)
1. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
u nas nakupy stagnuji-prisla faktura na net, slozenka na auto a pojisteni domu.. takze to v breznu vidim zle..
jen si koupim kalhoty, to musim a mam u jedne pani odlozeno od Lamaze housenku se svetluskou:slight_smile:

koncem brezna dojede mamka, tak prebereme ty mimiskovy veci a myslim, ze pak muzu nakupovat az na velkost tak 80:slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz
@lucietka77 To jsem ráda, že se stránka líbí. Jen je škoda, že tam toho moc nemají.
@eeelishka jo a tu zavinovačku do vajíčka si kupuješ i na léto?
1. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz
@lucietka77 kamaradka si donesla taky svoje, ale pak to neuhlidala a prisla o polovinu veci.. takze jedine erar a mimi sve vecio vyfasuje az na cestu domu:slight_smile:)

a holky, jak ma "spravne" probihat pvni prijezd miminka s rodici domu?dela se treba nejaky ritual, nebo se zvou cerstve babi a dedove??
1. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz
@kami1984 já taky zrovna bojuji se žravou:grinning: Snědla jsem skoro celou bonboniéru a křehké plátky:grinning:
A u nás taky nákupy stagnují... Má nemocenská je nižší než almužna a manžel to teď taky nemá moc růžové... Navíc jsme spoustu peněz vložili do opravy auta. Snad se to zlepší.
1. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz
autor
@kami1984 No, asi máš pravdu.. erár bude nejepší.. ale uvidíme, jak se na to budou tvářit v této porodnici. chci se tam objednat na exkurzi (to tam dělají) a tam mi řeknou, co a jak...
1. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.