• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@kami1984 Kami a to jí to v té porodnici někdo ukradl??
1. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz
Tak my valíme ven. Už se nám tu sluníčko taky konečně rozzářilo, tak to bude příjemné s užitečným. :grinning:
1. bře 2011 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
@cinky ani nemluv, doufam, ze zitra kontrola dopadne dobre a od pon bych ukoncila PN..i kdyz se mi do prace moc nechce... nemocenska je o nicem, kdyz uvazim, ze pracuji na smlouvu uz 4rok a nemocnim poprve a 11let uz se zapojuji-brigady, dpc atd...
@lucietka77 jj, u nas jsou taky exkurze, ja v ramci predmetu na VS byla i na operacnim sale atd., takze znam a vsechny 3porodky, co mam vybrane erar maji..pisi jen o vybavicce pro mimi-ale treba kapesnicky, plinky atd. a o matce.
v tom predmetu nam ukazovali porody, fotky nastrihu, videla jsem klestem, vaku..obcas si rikam, ze radeji nevidet a nevedet.)
1. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz
autor
@soucke00 Taky bych šlůa hned ven... tak to snad do 16 hodin vydrží.. to počasí... :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz
@lucietka77 ne, neukradli, ale ona mela dost tezky cisar a treba mnekdy mimi prevlekaly sestry a hodily ty body a ponozky do spolecneho pradla a oni to uz nenasli v pradelne, porad se ty veci toci... proto treba tolik deti v porodkach "ladi"-prouzkate dupky a teckovane body atd:slight_smile:)) ja si rikam, ze v porodnici nikomu paradu delat nebudu, stejne stredem zajmu bude mimi-takze me osobne erary nevadi a mimiko bude v zavinovacce a tech 5-7dni to vydrzime v erarku apak si ho nacancam nebo si ji nacancam..sakrys, snad uz zitra mi reknou, co cekame...
1. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
@lucietka77 Ty 2 hodinky už by to snad vydržet mělo. To uteče a pak se na sluníčku trošičku taky ohřeješ. :grinning:

Snad vás pak stihnu rychle dočíst, až se vrátím. :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mi konečně odepsali z toho obchodu :slight_smile: budou to zboží mít až 10.3. ale nevadí, já si počkám :sunglasses:
A k té žravé, já zrovna dobaštila výborný obídek a ještě bych si dala nášup :grinning: ale asi odolám...nebo si dám později :sunglasses:
@lucietka77 taky se musím poptat pak jestli nenabízí u nás nějakou exkurzi,ať vím co mě čeká :slight_smile:
@cinky na léto už mám právě objednanou :slight_smile: z mimibazaru, značka Emitex...
1. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz
@kami1984 tak ti budu držet pěsti! Já jdu taky zítra do poradny na druhý pokus, tak snad už nám to taky řekne:grinning: To čekání je nekonečné.
@lucietka77 já si myslím, že vydrží. Pěkně má být až do víkendu.
1. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
@kami1984 Ahojky, no ja jsem nikdy o zadnem ritualu neslysela, to zalezi na kazdem.Ja treba budu chtet mit prvni den s mimi doma jen ja, malej a pritel.Budu si to chtit uzit a ne jeste skakat kolem navstev a hlavne, kdovi jak se budu citit,ale jak rikam, to je kazdyho vec, takze jak to budes chtit, tak to budes mit :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz
@kami1984 Tak přeju ať se vám mrňousek zítra ukáže :slight_smile: My jdem zítra na 3D a na nahrání na dvd, tak doufáme že slečna bude taky šikovná a ukáže nám tvářičku a nebude spinkat schoulená jako na minulém UTZ
1. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz
@eeelishka no to to se mas aspon na co tesit.Jinak jak mluvis o tom nasupu, tak to si klidne dej, kdyz jsem videla Tve fotky, tak si to muzes klidne dovlolit :wink: to ja uz jsem na tom o neco hur :frowning2:
1. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz
@cinky ani nemluv, ja si tedy osobne myslim, ze to bude asi kluk.... s pocasim kez by...uz to venku dneska zavonelo jarem, ale za rohem me srazil ledovy vitr:(snezenky ani bledule jeste nevylezly a ruske vlastovky stale krakaji na sousedovic orechu:((
@miruska_h asi tak, spise ukazeme mimiskovi, kde bude bydlet s nami:slight_smile:i kdyby u toho spinkalo, tak tohle chci udelat, mozna infantilni, ale tak co...
@eeelishka dekuji, taky se chceme objednat na 4D, pokud mi dr. rekne, ze pujde mimi pekne videt a nebude vadit placenta, jinak bychom si pockali:slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz
@eeelishka emitex znám, pracuje tam přítelkyně kamaráda. A co jsem tak zjišťovala, tak letní je zbytečné vyhození penízků. Stačí látková plenka nebo lehčí dečka. A zvlášť jestli bude tropické léto, tak to asi moc nevyužiješ. Hrozně se mi líbila a chtěla jsem jí taky, ale nakonec jsem od ní upustila... Ale jsou moc krásné...
1. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz
@miruska_h přesně tak, ty první dny budu chtít být sama v klidečku,jenom já, maličká a manžel..a pořádně se v té péči o malou zapracovat...sice naši určitě příjdou,bydlí o dvě patra níž, ale to mi nevadí, od mamky rady ráda využiju, hodně mi pomáhá :slight_smile: Vadili by mi tcháni a ostatní, takové to ťuťuňuňu kolem malé a záplava různorodých rad, z toho by mi šla asi hlava kolem...ale až se rozkoukáme tak ať si všichni příjdou omrknou ten náš malý zázrak :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
@kami1984 jako pokud se jedna treba o me, tak ja to vsem reknu na rovinu.Pokud se babicky a dedeckove mini urazit,tak at.Ja se budu doma chtit v klidu vykoupat, dat se trochu do kupy a pak si uzivat maleho a ne aby se sem hnedka nekdo nasackoval.To kdyztak az treba za dva dny,ale ty prvni dny budu chtit mit klid.myslim, ze beztak bude nekdo porad v porodnici, tak uz se pak nezblazni, kdyz je hned pak nepozvu na navstevu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
@eeelishka jj na ty rady ja se fakt netesim.Ja mam super mamku, hodne si rozumime,ale porad mam pocit, ze by rada do vseho mluvila,ale to uz ma smulu, bo muj pritel ji dost usmernuje :grinning: Co se tyce tchyne, tak uz ted z ni taky citim takove naznaky, ze by se rada do vseho michala,ale te davam zas najevo ja, ze to neni vhodny a ze si to stejne udelam podle svyho :grinning:
1. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz
@miruska_h no to ano, ale i do porodnice chci jejn sve rodice, babi s dedou a 2kamaradky. Z manzelovy strany se tam neobjevi nikdo, svagrovou pozveme pozdeji, tchan nezije at chyne nevi, ze cekame dite.. a oznamovat narozeni ji nebudeme...
1. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz
@kami1984 já už tak od začátku nějak tuším, že to je holčička.Ale nevím, jestli jsem si to náhodou jen nevsugerovala. Ze začátku jsem holčičku moc chtěla. Tak jsem fakt zvědavá:grinning: Budu před spaním mluvit s bříškem a snad ji nebo ho přeprosím ať se zase nestydí:grinning: Nesnáším překvapení a tahle nevědomost mě už ubíjí:frowning2:
1. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@kami1984 jo tak jak rikam, to fakt zalezi na kazdym, jak si to zaridi :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz
@cinky Cauky, tak to jsem zvedava jak to dopadne :wink: jinak jsem zkousela ten tvuj recept s tunakem a musim rict, ze mi aj priteli to moc chutnalo.Jeste jsem to trochu vylepsila, podle sebe a byla to mnamka :sunglasses:
1. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@cinky No uvidíme jak bude, naštěstí nestála moc, je z druhé ruky ale 2x použitá..využiju ji třeba na podzim nebo jak bude chladněji :slight_smile: Loňské léto stálo za prd, tak doufám že letos bude krásné :slight_smile:
@miruska_h Děkuji :slight_smile: ale přesto teď odolám, zajdem se teď asi projít a pak mi určitě vyhládne a budu pokračovat v jídle :grinning:
@kami1984 ruské vlaštovky se mi líbí, to slyším poprvé :grinning: :grinning: :grinning: četla jsem že březen bude hezký,ale pořád celkem chladný, já jen doufám, že na tu naši svatbu se oteplí :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz
autor
@kami1984 Aha.. tak to jo.. no já budu mít taky zřejmě císaře :unamused:
1. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz
@cinky tak v den kdy si malého přivezeme domů,asi budu chtít být s manželem a malým sama,aby jsme si začali zvykat.podívat se na něj můžou přijít do porodnice,když budou chtít.Jo a ty další klidně může mamka přijít,ale měla by donést něco k jídlu,abych nemusela vařit...to bude vítaná,klidně i ten první den :grinning:
1. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz
@miruska_h to jsem moc ráda... Je to strašně dobrá rychlovka:grinning: A můžu se zeptat čím si to vylepšila?
@eeelishka a na podzim mám strach, aby to prcek neměl malé:frowning2: Ještě jsem ji v ruce neměla, tak nevím, jak je velká. Ale emitex má úplně super vychytávky. Mám doma celý katalog a pořád koukám:grinning: Hodně vychytaný mi přijde ten rukávník na kočárek.
1. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz
@eeelishka ja se taky chystam ven a pocitam, ze jak se vratim, ze zas vyplenim lednicku :grinning: Vcera jsem prisla na to, z ceho me asi pali zaha, tak se budu muset vyhout mym milovanym chipsum, oriskum, citronu a jsem zvedava cim to bude dal pokracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale at, bo aspon nebudu jak becka :frowning2: jinak ja jsem zas slysela, ze od puli brezna ma byt krasne a taky teplo a ze nem byt zadny leto,ale ze se to ma zase prehoupnout rovnou pomali do leta :sunglasses: tak jsem zvedava :sunglasses: kazdopadne zimni boty uz jsem schovala a vytahala sve milovane nike tenisky :sunglasses:
1. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
@cinky ja bych vice holcicku taky, ale podvedomi naseptava, ze to bude pindik zitra:slight_smile:) ja jdu 9,15 a od 6hod vstavam a budu se kroutit, minule jsme byli na 8,30 a mimi spalo:slight_smile:)) kdyz tak dalsi tyden je echo, tak si rikam, ze mozna tam:slight_smile:

@miruska_h techto rad se bojim od babi, je zdr. sestra. uz tak mi do toho mluvila, jsem se ohradila, tak je ted nastvana:slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lucietka77 z ceho tak usuzues? :confused:
1. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz
@eeelishka nekde jsem cetla, ze v dubnu ma byt 15-18st prumerne a v cervnu maj byt 30ky....
jj, ruske vlastovky:slight_smile:))
1. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz
@kami1984 sak ono ji to prejde neboj :slight_smile: me by taky rad kazdej radil,ale ja mam svoji hlavu a poslucham jen to, co se mi hodi.A taky si spis nechavam radit od kamosek, ktere maji deti ted cerstve, nez poslouchat prdpotoni nazory :grinning:
1. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz
@cinky No já si myslela celou dobu že to bude kluk a helemese ono je to holka :grinning: ale ještě si to zítra nechám potvrdit pro jistotu, ten doktor co mi dělal velký UTZ byl až mooc sebevědomý..Tak přeju ať se vám taky zítra ukáže :slight_smile: Zítra tu bude plno novinek koukám :slight_smile: .Jinak jsem taky nedávno zkoušela tvůj recept s tuňákem, příteli rybičky moc nejedou tak to nechtěl jelito, ale já si pošmákla :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.