• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal haha..bez proviantu vstup zakazan:slight_smile:
@lucietka77 jakpakto? ja se budu muset pobavit s dr.
@cinky jaky recept??? emitex je cesky a pry kvalitka, koukala jsem na fusacky
@miruska_h ja jeste v kozajdach, v teniskach mrznu..ale tesim se, az nebudu muset kozacky, nesnasim to obouvani...
1. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz
@cinky dala jsem tam jeste taveny syr a okorenila to provensalskym korenim a trochou vegety.A priste jeste osmazim cibulku a hodim na ni toho tunaka.
1. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz
@miruska_h njn... pro klid si to vyslechnu a udelam sve..
1. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz
@kami1984 prave proto jsou uz ve skrini :grinning: u nas uz je aj na tenisky a navic me je ted porad horko, takze mi je v nich fajne :sunglasses: a obuju si je jen ve stoje a nemusim ohrnovat rifle a strkat je do bot :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste se zbavit zimni bundy a budu spokojena :sunglasses:
1. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz
@kami1984 já taky po 6 vstávám, ale jdu už na 8. Většinou jsem první nebo druhá:grinning: Zkusím se nahřát teplou sprchou.
@miruska_h taky chci mít svou hlavu a poslouchat jen své instinkty. A s tou tchýní to mám stejné, taky cítím, že se mi bude do všeho "srát".
1. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz
@kami1984 to ne,ale potěšilo by to :grinning: Hlavně aby to nebyl guláš,pokud budu kojit :confounded:
1. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz
@kami1984 ted mi totiz dost porostlo brisko, mam pocit, ze je vetsi kazdym dnem, tak uz je to pro me obtiznejsi a halvne otravne se voblikat a vobouvat do zimnich hader a bot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz
@cinky doporucuju se pomilovat :wink:
1. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz
@vegal s tim jidlem to mas naprostou pravdu.To ja asi reknu Milackovi,aby rekl sve mamce,at nam neco dobreho uvari :wink: ale naplanuu to tak, at uz je to doma a az prijdem at si to jen ohrejem :wink:
1. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
@kami1984 ano je to česká firma. :slight_smile: Fusáčky mají skvělé! A i poměrně slušné ceny...
@miruska_h tavený sýr jsem tam už taky jednou dávala... To bylo dobré, ale provensálské koření mi tomu moc nesedí... A cibulku bych tam asi nedala, ale to je tvoje věc. :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
@miruska_h me vcera trochu vyrostlo, ale zatim ok..porad si pripadam spise precpane nez tehotne:slight_smile:
@cinky tak tam je vzdy lidi:slight_smile:)jedou 2ordinace a pak maji monitor..ale je to v rodinne vilce, cekala jsem max. 30minut a to vl.vinou, neslo mi pocurat ten papirek:slight_smile:
@vegal ted v rijnu dostaly matky na sestinedeli fazole s chlebem....
1. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz
@cinky vis jak, kazdej ma jine chute. :grinning: Ja zas nedavam do dusene mrkvicky vodu z okurek a vam to chutilo :wink:
1. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz
@miruska_h to nefungovalo minule, asi bychom meli rano, ale manza vstava 4,50:slight_smile:))
@miruska_h to bych musela vstávat už ve čtyři:grinning: manžel dělá ranní...
@miruska_h No mě žáha od posledně zatím už nepálila, tak jsem moc ráda...asi si ještě dneska koupím další jahody a dám si pak zase na ně zmrzlinku a šlehačku :slight_smile: No a rady taky radši přijímám od kamarádek co mají čerstvé mimi, přece jen doba je fakt jiná...no a třeba nám poradí tady holky co porodí už před náma :slight_smile: I když od švagrové sbírat rady nebudu, mají tu výchovu krapet zvláštní, ale nepletu se do toho tak snad ona se nebude plést do té naší...
@kami1984 já jdu až na 15:30 tak snad bude malá vzhůru, většinou bývá a vetšinou ji probudí když třeba poslouchám fonendoskopem takže jak doktor přitlačí sondou tak bude asi hned na nohách, na velkém UTZ předvedla ukázkové kopance, pan doktor nás pěkně mačkal tak se jí to nelíbilo...
1. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
a proto mame stesti ze se nam maly narodej v lete taky jsem mela strach ze se neobuju tak mam plateny tenisky nazuju a jdu a v lete backory super se na to tesim venku je taaak krasne mam z toho radost uz by to tak mohlo zustat a zadna zima problem je jasnej ja se do jarni bundy nevejdu a to brisko moc nemam :grinning:
1. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
@kami1984 bleee fazole, to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem zatim taky v poho ale uz to brisko citim pri oblikani a tak a to jsem si dycky mylsela, ze to je naprosta pohoda :grinning:
1. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz
autor
@kami1984 plotýnka moje vyhřezlá.. ta za to může ...
@eeelishka tak mimi minule ani na poklep sondy, proste tvrdy relax...
@lucietka77 aaa, au:((
@eeelishka jahody ... mnam dala bych si taky ale asi ty mrazeny bych je okusovala a libovala si jak jsou ledovy :grinning:
1. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz
@miruska_h tak ja jak kdy fazole, ale kdyz zacinaj zensky kojit....
1. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz
@pepsilight tak to bud naprosto v klidu,ja se krome zimni bundy nevlezu uz do zadne,ale koupila jsem si na Mk tehu vestu.jeste pred 14 dny mi byla velka,ale myslim, ze az na ni dojde cas, tak uz mi bude akorat :grinning:
1. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
@miruska_h nechces rict ze to bude jeste horsi ze ne? :slight_smile: myslim to oblikani? takze se mame pripravit na kutaleni v tech nejvetsich vedrech ja jsem zjistila ze zapominam nevim jestli se vam to stava a jeste se neoblecu parada :grinning: v tomhle obdobi bude pritel napomocnej ale nevim jestli me oblikne :grinning: to bude naopak :wink:
1. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
@kami1984 jim je to naprosto jedno.Pani co k ni chodim nanehty dostala v porodnici tlacenku s octem a cibuli.Co jsem ale cetla, tak pokud se koji, ma se jist vesmes to same co v tehu
1. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz
@miruska_h to je dobry ... taky jsem koukala po tehu obleceni ale me se nic nelibilo to co maj v nabidce to je hnus jako by jsme my tehulky byly neco spatnyho protoze obleceni fakt nic moc a drahy ale nerikam najde se par vyjimej doufam ze najdu aspon tricka v normal obchode aspon xl nebo tak
1. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz
@miruska_h ale ne nadymave..
@pepsilight tak to si pis, ze to bude horsi.Proto se modlim, at je v cervnu hnusne a zacne byt krasne,az bude malej venku.Kdyz si vzpomenu jak bylo loni v cervnu tak jestli to tak bude aj letos, tak budu chodit snad naha :grinning:
@miruska_h no to je to zapominani uz si nepamatuju jaky to bylo minulej rok fakt nevim :grinning:
1. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz
@pepsilight klidek, jakou mas normalni velikost?
1. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.