• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
a co ma pak rikat termin v pulce cervence:slight_smile:) nastesti mame studeny sklep:slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
@pepsilight ale ja to vim, bo jsem chodila do prace(delam ve skolce) a chodila jsem s deckamam ven uz v 9h rano a byla tam s nima do pul 12 v plavkach s strikala je hadici aby se neupekly. :slight_smile: A odpo byl hic jako prase az dovecera,t akze jsem sla z prace rovnou na bazen.Byla jsem uz v puli cervna oplena jako od more :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz
No já už taky zimní boty a kozačky odložila, děs to zavazování a nazouvání, teď se pěkně nazuju do svých trekáčků a jde se, jsou ještě celkem teplé, ale na jaro budu potřebovat nové, už mají hodně za sebou...zimní bundy mám dvě, jednu zapnu tak tak přes prsa, můžu pod ní mít jen tričko a druhou zapnu ale připadám si s těmi vrstvami pod ní dost neohrabaně,už mi to leze na nervy...a jarní už nezapnu přes břicho, tu budu nosit rozepnutou, marne, těhotenskou nekupuju na ten měsíc či dva...
@miruska_h No já taky asi mamku poprosím, či by nám ten první den nepomohla s jídlem...pak už něco jednoduchého snad zvládnu...ještě musím pozjišťovat to stravování během kojení...
@kami1984 ja ho mam na konci cervence a mam zatepleny sklep nemamka utict nastesti naproti je les tak aspon tam na prochazdu nebo spis na kutalet
@eeelishka jak jsem psala ma se jist vesmes tak jak v tehu a stejne to se uvidi az pak co bude malem vadit a co ne
1. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
@miruska_h ahaaaaaaaaaa jsem doma s oterenym mrazekem jak jsem tady psala myslim ze me na koupalisti nikdo chcit nebude :grinning: :grinning: ani snad me tam nepustej :slight_smile: takze co budu delat ??
1. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
holky a chodite nejaka do bazenu?
1. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz
@miruska_h no já jím všechno :grinning:
1. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz
@kami1984 byla jsem jednou a je to peckovi :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
@pepsilight no ja s brichem na bazen taky nepujdu :slight_smile: miluju oplovani a sluneni,ale letos se obavam, ze by se to malemu asi moc nelibilo, takze se budu radeji zdrzovat ve stinu :sunglasses: jinak s tim oblecenim, ja mam knizku a tam se pise, at si tehu obleceni kupuji tehptne takove vlokosti jako normalni svoje.Takze ja mam normalne S, neo M, tak si takove kupuji aj tehu a v pohode :grinning: je to trochu jinak usite,ale Hm a CA tam se vydam na jarni nakup :sunglasses:
1. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz
1. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz
@kami1984 Ja ne, mame tady ted v bazene nejakyho bacila, tak se bojim abych neco nechytla
1. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@kami1984 byli jsme jednou, zase půjdem určitě, jenom chci počkat až bude tepleji, nějak se mi nechce do toho mrazu po bazéně...já prostě nerada chodím ven jak je tam zima, jsem teplomilný člověk takže já si ty vedra užívám...
@pepsilight Jo a co se týče zapomínání tak nejsi sama, u mě je to horší a horší :grinning:
1. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz
@miruska_h kouknu se naky tunice a dlouhym tricku vsechno je mi kratky a leze nam bricho no proste malej ma vsehno a ja na sebe nic jedu jeste ze starejch zasob ale obavam se ze ne dlouho uz mi obleceni dochazi...
1. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz
@eeelishka to je co neohrabany a zapometlivy a bude asi jeste hur co pro ty malinky nevytrpime :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
@pepsilight jo tak to ja uz ze svyho staryho oleceni obliknu fakt maloco.To co jsem mela jeste pred 14ti dny ok, z toho uz mi leze bricho,takze mo toho taky ubyva :grinning:
1. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz
@miruska_h taky jsem brala oblečení ve stejné velikosti...akorát u značky Next maternity pozor jestli budete něco objednávat tak tam ty velikosti kapku přehnali, kamarádka mi poslala kalhoty S a jsou mi teda doost volné...u HM a CA je to podobné ale ne tak strašné, přišly mi katata od HM v S a dobré..prostě je to nejlepší vyzkoušet, což tady v tom zapadákově je problém, protože takové značky se prodávají až v Ostravě a tam se nikomu nechtělo mě zavést, tak jsem riskla s objednáním...ale už mám těhu věci všechny, už nekupuju nic, teď už jen na tu naši princeznu :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz
no nic damy koncim spojeni a jdu na vzduch, tak se tady mejte krasne :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz
@pepsilight jojo,ale to jeste neni tak hrozné, hlavní je že jsme zdravé a ty naše mrňata taky..zbytek jsou maličkosti :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz
@eeelishka jj ja bez zkouseni uz nekoupim nic
1. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz
@miruska_h taky se jdu už oblíkat a přítele taky postřčit že jdeme dokud se ten oskar ještě drží na obloze....tak hezkou procházku, papa :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz
@miruska_h no jeste ze mam velkyho pritele tak nase brisko neni ani videt jsem zvedava jak to bude za 5 tydnu jeho tricka na doma miluju je to tak pohodlny a na ven to se nak vyresi :slight_smile:
@eeelishka mas naprostou pravdu jsem rada ze jsme zdravi :slight_smile: a jak pises jsou to jen malickosti :slight_smile:

taky se jdu projit venku je nadherne tak pozdeji mejte se papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
@miruska_h Já budu mít císaře kvůli té plotýnce, 15.3. jdu kvůli tomu na neurologii. Už tehdy mi Dr. řekla, že mně nechce vidět rodit. Nemohla jsem chodit a byla jsem týden v nemocnici...neurochirurg se divil, že ještě chodím, že ta plotýnka je dost milimetrů zajetá do kořenového nervu..
1. bře 2011 v 15:17  • Odpověz
autor
Holkyyyy nestíhám dočítat.. jedna kočka tu dala výpověď a nepřišla prostě ze dne na den do práce..
Takže nestíhám ještě víííc ...:frowning2:
1. bře 2011 v 15:25  • Odpověz
@lucietka77 tak to je dobre ze budes mit cisare ne ? neohrozis tim sebe ani maleho
1. bře 2011 v 15:32  • Odpověz
autor
@pepsilight No, je to nezbytnost spíš.. ráda bych rodila normálně.. ale když bych pak neměla chodit.. Ikdyž se bojím cís. řez je mnohem větší zásah do organismu a tělo se hojí mnohem dýl, než u přirozenýho porodu... :unamused:
1. bře 2011 v 15:41  • Odpověz
@lucietka77 aha to je nevedela nak jsem se potom ani nepidila myslela jsem ze je to pohodlnejsi nejsi potrhana ano mas jizvu ale dneska uz jsou mnohom mensi nez driv tak jsem si myslela ze cis.rez je lepsi nez normal nemej strach me hrozi taky mam malou panev takze malyho ani nevytlacim
1. bře 2011 v 16:16  • Odpověz
@miruska_h vím, že každý má jiné chutě... Ale nedovedu si přestavit italské jídlo s českým způsobem přípravy:slight_smile:
A dala jsem ji tam, jelikož jsem neměla ocet:grinning:
1. bře 2011 v 16:19  • Odpověz
@cinky jak vypada italsky jidlo s ceskym zpusobem pripravy ??
1. bře 2011 v 16:27  • Odpověz
Tak jsem zpátky, snubní prstýnky objednané, nakoupeno, procházka krátká, ale sluníčko už zalezlo a už začíná být chladno...teď se rozčiluju nad vyučtováním od T-mobilu, naúčtovali mi upomínku zaslanou v době kdy jsem už měla zaplaceno, tak čekám až bude volný operátor abych mu mohla sdělit, že to platit nehodlám..
1. bře 2011 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.