• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka no jasne mam taky t- mobile a myslim ze si tak kolikrat neco pridaj poradne jim to tam vysvetli skoda ze ty prstynky nemuzem videt ale mam radost ze jste uz vybrali :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:01  • Odpověz
@pepsilight no nastesti to probehlo v pohode,odectou mi to z pristiho uctu a jak ne tak bude zle :angry: mrknu jestli je nenajdu na netu,ale pani rikala ze spis ne,ze je to znacka co dela asi jen pro obchody..
1. bře 2011 v 17:05  • Odpověz
@eeelishka tak firmu jsem našla ale stránky nemají...vsak my je do dvou týdnů budeme mít tak je pak vyfotím :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:09  • Odpověz
@eeelishka aspon budes originalni a nikdo nebude mit vas prstynek to je dobre nechtela bych mit prstynek a pak zjistit ze ho ma jeste nekdo ostatni
1. bře 2011 v 17:10  • Odpověz
@eeelishka nevymazou ti ty fotky nebo to nak sikovne zakamuflujes??? :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:10  • Odpověz
Tak jsme vyvenčení, napapaní a už odpočíváme. Venku byla pěkná kosa a hnusnej vítr. Už aby bylo léto.
1. bře 2011 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
@pepsilight jo vidis tady jsou ty pravidla takove vselijake..ale tak kdyz to hodim do fotek do vybavicky tak to tam mozna vydrzi,uvidime,nebo to hodim na facebook a tam se mrknete :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:29  • Odpověz
Ahojky, koukám, že zítra nás půjde na utz hodně :slight_smile: já jdu ale až na 16.30, to zase budu celý den nervozní :slight_smile: .
@eeelishka To se máš, že máš rodiče v jednom domě, taky bych chtěla, bylo by to super. Já ani nevím kdo k nám po návratu z porodnice přijde, asi jen tchýně s tchánem a až o víkendu pak naši a sestra. Mají to daleko, škoda. Ještě je brzo to řešit :grinning:
Je to hrůza, už několikátý den mě celé odpoledne až do večera pálí žáha.
1. bře 2011 v 17:30  • Odpověz
Co se oblečení týče, už se mi bříško do ničeho nevejde, dokonce už ani do mých největších tepláků. Jen jsem přítelovi nedokázala vysvětlit, že se rifle vytáhnou, tak mi teď jsou oboje velký, zvlášť lacláky, který si prosadil, že je musím mít. Tak si v nich připadám trochu jako tank. Nakupujeme v HM a CA, ale v Brně, je tam větší výběr než v Budějicích. Ale v tričkách je asi největší výběr na internetu. Těch moc neměli ani v CA. Bohužel.
1. bře 2011 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
No jdu se naložit na chvilku do vany, kapku porelaxovat :sunglasses: Teď jsem se dověděla, že ve čtvrtek k nám příjde brácha od přítele se švagrovkou tak se jdu na to psychicky připravit už teď :grinning: Berou sebou i skoro ročního kluka, což je super ale my máme kočku a oni žádné zvíře doma neuznávají,mají to tam příliš sterilní a ten prcek ještě snad žádné zvíře v životě neviděl, tak jsem zvědavá jak to bude probíhat..vidím to na hysterický záchvat jak toho špunta tak švagrovky :grinning: No to bude asi krátká návštěva :grinning: No když tak kocurka strčím k našim, chodí tam často, mají taky dvě miciny..
1. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
autor
@berule Beru, na pálení žáhy si nech napsat Ortanol. Mně strašně pomohl :slight_smile: Zabraňuje přilišné tvorbě žaludečních šťáv.. a těhotné ho můžou.
1. bře 2011 v 19:21  • Odpověz
autor
@eeelishka Já nesnáším sterilní domácnosti.. sama mám taky kočičku.. ale holčičku Rozárku :wink: Kočky jsou super :wink:
1. bře 2011 v 19:23  • Odpověz
autor
@soucke00 Ani mně se bříško skoro do ničeho nevejde.. už se mi to zužuje.. ten můj šatník.. připadám si, že za chvíli budu střídat dvě trička a konec :grinning:
1. bře 2011 v 19:25  • Odpověz
autor
@eeelishka Eli, ony se tu nesmí ukazovat prstýnky?? Moc jsem teda pravidla nečetla... :sweat_smile: Spíš vůbec...
1. bře 2011 v 19:27  • Odpověz
autor
Jo a holky, musím se pochlubit.. miláček můj má už knížku "AHOJ TATI" skoro přečtenou... :slight_smile: . Jsem na něj hrdá, že to bere takto zodpovědně
:slight_smile:
1. bře 2011 v 19:34  • Odpověz
@lucietka77 No my máme kocourka garfielda, je to šílený mazel a náš miláček, už jsem dvakrát o něj málem přišla, byla jsem na mrtvici z toho..no a přítel říkal že neexistuje aby šel Gafi k našim jak příjde švagrová s bráchou, že se nebude nikomu podřizovat, a obzvlášt né švagrové, taky je z ní sem tam na prášky :grinning: Takže si asi vyslechnem pár "šikovných" rad kolem toho či ho nebudem dávat pryč a co chlupy a tak, bla bla bla :grinning: No beru to s rezervou, brácha je suprový a to dítko taky tak jí hold musíme zvládnout :slight_smile: Sterilní domácnosti jsou na dvě věci, to dítě potom není ve styku s normálními bakteriemi a nevytvoří si imunitu, pak onemocní z kdečeho..
No já už mám taky krátké svoje trička, pomalu je vyškrtávám a začínám nosit delší a těhu..koupila jsem si pěknou bílou košili v Takku ve větší velikosti,na bříšku bude slušet na jaře :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:36  • Odpověz
@lucietka77 no to já nevím,já to taky nečetla (já moc na čtení pravidel nejsem), ale prý svatební fotky odsad admini mažou, že to tu nemá co dělat, v pravidlech prý je že tady může být jen jedna...tak možná ty prstýnky budou ok, jak říkám schovám to do výbavičky :sunglasses:
A to máš fajn, že to přítel tak poctivě přečetl tu knihu, u nás by se na ni prášilo :grinning:
1. bře 2011 v 19:39  • Odpověz
Tak opět jahody se zmrzlinou a šlehačkou :sunglasses: To je taková dobrota...
1. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
@lucietka77 to je tvůj přítel dobrej,že to čte.Ten muj nějak na čtení není a když mu pošlu meila s nějakou věcí,která by se mi líbila,tak mi vynadá,proč to posílam,že mu to můžu ukázat...ale znam ho a když mu něco ukazuju,tak na to koukne jedním okem a ani nevnímá :grinning:
@eeelishka jééé!jahody se zmrzlinou...ať ti chutná :slight_smile:
Jo a mě odsud vyhodili fotky s věcma pro malého,kde byla adresa na stránky
1. bře 2011 v 19:53  • Odpověz
@lucietka77 Já bych asi přítele číst nic nedonutila. Ale v sobotu sám od sebe sáhl po časopisu Maminka. :grinning:
1. bře 2011 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@eeelishka Máš pravdu, taky bych prděla na švagrovou.. nikomu se nepodřizujte... jinak jí stoupne sebevědomí a pak ti bude kafrat do všeho až bude princezna na světě... :unamused: Moc lidí mi říkalo, co si jako myslím, že jsem těhotná a mám klidně kočku a že ji musím dát pryč.. a že jsem nezodpovědná..... bla bla bla ......
Přesně s tou imunitou ve sterilní domácnosti si to myslím taky.. pak by byl prcek nemocnej, sotva na něj někdo kýchne... :confused:
1. bře 2011 v 19:58  • Odpověz
autor
@soucke00 tak to je první vlaštovka.. :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:58  • Odpověz
@eeelishka no je to pravda, mě a Lucindě fotečky smazali:frowning2: Můžou tu být max 2 a musí být označené Budoucí rodiče atd... Takže celkem na prd... Tak je zkus zakamuflážovat na nějaký obleček či hračku pro malou :grinning:

@pepsilight ten recept si přivezl tchán z Itálie když tam pracoval. A pro mě je to opravdu nepředstavitelné, aby se to dělalo na cibulce... Ale třeba to bude dobré. Každý má jiné chutě.
A k tomu oblečení... I před těhu jsem nosila většinou trička volnější a delší, takže až takový problém to do nedávna nebyl:grinning: Ale teď už se výběr tenčí a na jaro léto budu muset nakoupit něco většího. Teda jestli seženu:grinning: Už tak jsem měla problém na sebe něco sehnat. Nejhorší to u mě je se spodním prádlem:grinning:
1. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz
autor
@vegal Jojo fakt mně mile překvapil :slight_smile: Bude toho vědět víc než já :wink: Už navrhl i košík na mimčo a taky navrhl spaní miminka v posteli s náma (občas) ... no zírám. Je prostě skvělej, já ho tak miluju :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz
autor
@eeelishka Jahůdky jsou skvěléééé a se zmrzkoua šlehajdou.. k tomu není co dodat :wink:
1. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz
@lucietka77 na kočičkách nevidím nic špatného... Vždyť to je zvíře jako každé jiné. My máme doma pejska a zrovna teď má super línací období. Je malinká, ale chlupů z ní je, že by to člověk neřekl.
1. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
autor
@cinky někteří lidi jsou moc "cimprlich" jak se říká u nás..
1. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz
@lucietka77 to je skvělé!!!
1. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
autor
Koukla jsem do těch pravidel a dočetla jsem, že tam nemají být ani nějak moc fotky s partnerem...já jich tam mám několik, tak jsem zvědavá, jestli mi je taky nevymažou.. :frowning2:
1. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
autor
@vegal :slight_smile: jo, jsem fakt šťastná..
1. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.