• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@cinky Miláček si chce taky pořídit pejska, až budeme na chalupě.. chce malamuta.. :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz
@lucietka77 já domů jednou přitahla dvě sotva narozená koťata a krmila jsem je po 3 hodinách.Nakonec přežilo jen jedno a když jsme se odstěhovali,zůstalo u našich.Sice jsem vždycky chtěla nějaké zvířátko,ale po tom,co ten kocour dělal,jsem ráda,že mi to manžel nedovolil.
A s pejskem bych zase musela chodit ven a to si myslím,bych za chvilku vůbec nezvládala :grinning:
1. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz
@lucietka77 Manžel sní o border kolii,ta se mu strašně líbí,tak prej až budeme mít baráček,tak si ji pořídí a v tom mu bránit nebudu...ale do bytu zvířátko nechci
1. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz
@cinky oni tam vari ale fakt na cibulce spis na cervene pracovala jsem jako servirka v pizzerii a jezdila i do otalie pozor holky jednou i pracovne jsme v praci koukali ze nam neco zaplati a jelo tak se koukalo na to jak se vari na cem se vari a jak dlouho se to vari oni si na jidlo a vino potrpej a je fakt ze tady se nevari presne podle nich ale nektery jidla se nedaj jist treba carbonara tam vubec nepatri smetana ale bez to neni ono proste se to musi upravit podle nasich jazycku
1. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz
autor
@vegal Border colie je super veselý a učenlivý pejsek, který snad nikdy nemá snutnou náladu :wink: Ale v bytě je to fakt blbý... ta by si zasloužila výběh :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@lucietka77 @vegal tak my jsme na baráku, takže pejska jen vypustím na zahradu a vyvenčí se sama... Do bytu bych psa taky asi nechtěla. Ale ona je malinká. Je to kříženeček jezevčíka a kokršpaněla, ale vypadá jako zmenšenina vlčáka:grinning: Máme ji dva roky a bez ní už ani ránu. jen mám strach, aby pak neublížila miminku. Je na nás strašne citově vázaná a je to žárlivka:grinning: Ale snad to bude dobré a ona pochopí, že je to člen rodiny. (jinak moc děti nemusí, když byla štěně, tak ji bratránek ublížil a do teď má k dětem divný vztah)
1. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz
autor
Holky jsu shlídnout Ordinačku.. miláček se natáhl na sedačku, tak se připojím :slight_smile: tak zatím paaa a snad se tu ještě ukážu :wink:
1. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz
@lucietka77 No tak se me jedna tehula ptala co tady byla na navsteve ze ho pak budu asi davat pryc a tak tak jsem ji vyvedla z omylu...ja mam toho sveho chlupace testovaneho na toxoplasmozu a vysledek byl negativni, je ockovany, odcervovany a kastrovany takze maximalne zdravy a cistotny...vsak mala si s nim fajne vyhraje az bude vetsi, Gafi potrebuje mensi spolecnost nez jsme my :slight_smile:

@cinky No navlíknu je na nějaké zvířátko :slight_smile:
@vegal děkuji :slight_smile: jahůdky jsou už ve mě :slight_smile: nášup už asi nezvládnu ale zítra bude repete :slight_smile: No a přítel je to samé, dycky jedním okem mrkne na notas kdyz mu neco ukazuju,rekne joo dobryy takovym tim nadsenym tonem a padi ke svemu pocitaci :grinning:
1. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz
@pepsilight ala carbonara děláme taky bez smetany... a ani by mě ji tam nenapadlo dát. Tak samo mi prostě k tomu tuňáku ta cibulka nejde... Já jsem nenapsala, že se tam cibulka nepoužívá. Třeba když dělám těstoviny s hlívou ústřičnou, tak cibulku použiji. Bez ní by to zase nebylo ono...
1. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz
@lucietka77 jemu se právě líbí,jak se dokáže naučit a jelikož by chtěl jednou ovečky,tak by to k nim byl výborný pes.

@cinky tak když je zahrada,je to o něčem jiném :slight_smile: Snad si pejsek zvykne.To říkala tchýně,že ten jejich chodskej pes měl děti rád,ale pak po něm nějakej hajzlík házel kameny,tak už děti nemusí a má strach aby pak neublížil našemu malému...ale snad až pozná,že mu miminko neublíží,tak bude dobře :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz
@vegal v to doufám:slight_smile: Je sama jako člen rodiny a nechtěli bychom jí dát pryč.
1. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz
@vegal Nektere kocky dokazou byt pekne potvory, a udelat z bytu kulnicku na drivi...vetsinou se zklidni ale po kastraci...ten muj byl nastesti v pohode i predtim, u kocouru je kastrace v byte nutna,a u kocek je to lepsi taky protoze dokazou delat pekny ramus pri mrouskani..nasi maji kocku a co ta se jim pri mrouskani narvala uprostred noci ze des..tak ji taky dali ke kastraci a je klid..
1. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz
@eeelishka no jo,chlapi :grinning:
1. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz
@eeelishka naši toho kocoura vykastrovali,ale jemu to nijak nepomohlo...očurával kde co a naši mi nadávali,že jsem ho tam přitahla :grinning:
@cinky Budu držet palce :wink:
1. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz
@cinky uvidite, snad to bude dobre, tak malemu tvoreckovi nebude mit silu a ani duvod ublizit a pak uz si zvykne...znama sice musela dat pejska pryc,ale to byla jina situace, prcek byl adoptovany a uz vetsi a pejska se bal a ten z toho mel srandu a porad stekal a taky asi zarlil no...takze ho dali znamym..tak kdyz budete mit miminko tak to si bude postupne zvykat na pejska a hlavne ho stejne ze zacatku uvidi rozmazane a tak si zvykne ze se kolem pohybuje neco jeste jineho nez jenom vy tak z nej nebude v soku pak az se mu pohled rozjasni :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
@cinky nemelo ale dela se to. s tou cibulkou promin ani nevim kde sem ji sebrala :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz
@lucietka77 Díky za radu, jen je škoda, že je to na předpis. Mě dřív doporučovali Rennie, tak se asi poptám v lékárně.
@vegal jé my budeme letos kupovat ovečky :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz
@vegal no tam je treba ta kastrace udelat driv nez zacne znackovat, pak uz je pozde..dela se to kolem 8mi mesicu, nekdy driv,zalezi na rase a vyspelosti kocky,to posoudi veterinar...to je pak smula kdyz to nezabere, u nevykastrovanych kocek ta moc pachne dost.. :confounded:
1. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz
@berule tak to mu ani nemůžu říct,by je pak chtěl třeba na balkon :grinning:
1. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz
@eeelishka jak říkáš,asi se to nevystihlo nebo to na něj nefungovalo.Ale už je pryč...dali ho známým na vesnici
1. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz
@vegal ovečky? :grinning: No rodiče od přítele jsou z vesnice a tchán chová taky ovečky, každou chvilou čekají mladé, to zas bude povyku :slight_smile: nechcete teda na ten balkon jednu? :grinning: Mám ovečky rády, je to náhodou pěkné zvíře a lehce ochocitelne :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz
@vegal my je budeme mít místo sekačky, máme zahradu o 2000m2, takže nám se hodí, ale vy na balkoně no nevim nevim :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz
autor
@berule Myslím, že se dá sehnat i bez předpisu.. že ti ho v lékárně dají :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz
@berule jo to je fakt,ovecky funguji suprove jako ziva sekacka :grinning:

Holky jaky mate nazor na ten Emulips? uz jste o tom slyseli? je to pripravek co se pouziva k podporeni tvorby mleka, zabranuje prdikum u miminka a zaroven napomaha hubnuti,hlavne tim ze se pri nem dobre koji...
1. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
@eeelishka @berule manžel je do nich "zamilovanej" jeho sestřenice je má a on by chtěl taky.Tak aspoň jednou za rok jedem za kamarádkou na Šumavu,aby se na ně mrknul a k sestřenici jezdíme častěji.
Jako sekačka jsou bezva...horší to je se senem na zimu
1. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
@vegal tak to by se mu libilo u nas, kazdy rok v lete tady ve vesnici kde bydli tchani je tzv "miesiane oviec", to je tady nasim cesko polskym narecim řeceno...no kazdopadne je to takovy velky sraz ovci z okoli, hlavne tech slechtenych, proste takova ukazka ruznych ras ovecek..:slight_smile: loni jsem nebyla,to me mrzi, a letos to asi s malou taky nezvladnem,no uvidime
1. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz
autor
Ovečky jsou super.. moje sestřenka měla s bývalým manželem v Rychtářově statek a 8500 m2 takže ooobrovský pozemek s trávou a jabloněma :slight_smile: nádhera.. a měli jich 10 nebo 12 .. takový stádečko... a taky 2 koníčky. :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz
no jsem zvědavá, jak nám ten chov půjde :slight_smile: To seno je problém, ale dá se koupit balík, když spasou celou zahradu
1. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz
@lucietka77 jů Rychtářov, to je kousek od nás, přes les, jestli myslíme teda ten stejný Rychtářov :wink:
1. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.