• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@berule Rychtářov za Vyškovem :slight_smile:
1. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz
@lucietka77 no tak to je jasný, máme ho přes les :grinning: :grinning: Ten svět je malej :wink:
1. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz
autor
@berule :slight_smile: jojo svět je malej :slight_smile: Měli ten statek na kraji Rychtářova .. spíš k Vyškovu . On ho teda ještě má její bývalej mažel. Ráda jsem tam jezdila. Je tam kráááásně :slight_smile:
1. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz
Tak my pro dnešek jdeme spát. Brou brou děvčata :slight_smile:
1. bře 2011 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz
Taky pádím, zase jsem prolézala bazárek a koukala na oblečky :grinning: Tak hezké sny vám i maličkým :slight_smile:
1. bře 2011 ve 23:01  • Odpověz
Holky já právě slyšela přes fonendoskop srdíčko naší princezny , to je nádhera :sweat_smile: chtěla jsem si poslechnout pohyby, protože má zase svou klasickou noční rozcvičku a našla srdíčko :slight_smile:
1. bře 2011 ve 23:15  • Odpověz
ahoojte holky, přeji pěkný den opět svítí sluníčko to je super.... :wink: holky chci se zeptat jak jste na tom s tlakem?máte některá mírně zvýšený,?
2. bře 2011 v 08:43  • Odpověz
Hezké ránko všem :slight_smile: Sluníčko nám taky svítí :slight_smile: No ještě bych spala, ale čekám na pána co mi příjde vyměnit plynoměr a pak s ním musím ještě k našim :confounded: Přítel spí po noční tak ten člověk nebude dělat kravál..
@jezulicka Tlak mám u každé kontroly čím dál tím nižží :grinning: minule jsem byla na 100/50 Ale to je u mě normální :slight_smile: Ale vím že někdo tu vyšší tlak má, ale už nevím přesně kdo..
2. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
ahojky. Jak se dnes máte. Je tam nádherně
2. bře 2011 v 08:58  • Odpověz
tak včera večer malá v bříšku řádila. A nejvíc mě na tom těší to. Že to stihl i tatínek. Přiložil ruku a malá ho několikrát kopla. Byl z toho úplně unešený. Mluvil o tom ještě v postýlce, jak jsme si šli lehnou. Krása :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
@lucik32 Tak gratuluji ke kopancum pro tatinka :slight_smile: To je hezke ze to tak proziva, ten muj by si asi radsi hlavu ukousnul nez by to mel priznat :grinning:...ach ta muzska hrdost,ale ja ho mam preceteneho :sunglasses:
2. bře 2011 v 09:56  • Odpověz
@eeelishka však on změkne......tatínek :grinning:
2. bře 2011 v 10:01  • Odpověz
vybírám kojící polštář..............asi mě za chvilku z toho klepne. Nevím, jestli kuličky polystyren. Nebo kuličky duté vlákno. Ten z polystyrenu je větší, to bude asi lepší. A ten s dutým vláknem je zase o dost menší. V obchodech převážně prodívají s polystyrenem. Jsem z toho zmatená
2. bře 2011 v 10:03  • Odpověz
@lucik32 No uvidíme :slight_smile: Já mám objednaný s polystyrenovými kuličkami, vem ten větší, využiješ ho i na relax pro sebe a spaní..Já zas vybírám spací pytel a zmatená jsem z toho úplně stejně :grinning: Na začátku budeme mít tu zabalovací zavinovačku (pokud v tom bude chtít spát) a pak chci spací pytlík..
2. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
Pěkný den!Tak jsem se vrátila od doktorky,všechno je v pořádku a za poslední měsíc jsem díky dietě přibrala jen 0,5 kila ,tak mam radost :grinning:
@lucik32 to je skvělé,že to pěkně cítil...ten náš mrňous vždycky přestane,když dá manžel ruku na břicho :unamused:
2. bře 2011 v 10:32  • Odpověz
@vegal Gratuluji k dobrým výsledkům :wink: jenom 0,5 kila jo? tak to máš super, já nabírám 0,5 kilo za týden teď :fearful: Tak my už na břicho i koukáme, malá tam pěkně skotačí tak to jde parádně vidět :slight_smile: Přítel jak to vidí tak si dycky i šáhne..
2. bře 2011 v 10:36  • Odpověz
@eeelishka nojo,ale je to kvůli té dietě,jinak bych ty 2 měla nahoře určitě.To ti závidím,že si přítel všimne...já musim vždycky do manži šťouchnout a než se ke mě převalí,tak je po pohybu
2. bře 2011 v 10:38  • Odpověz
@vegal gratuluju. To je super, že jste v pořádku.
2. bře 2011 v 10:39  • Odpověz
@eeelishka my jsme bříško pozorovali včera s mamkou. Taky se tam mlela. A jak kopala, tak to dělalo takové srandovní impulzy z venku :slight_smile: Ale přesně jak píše Vegal. Jak tam dala ruku, tak nic. Proto jsem ráda, že se včera rozhodla tatínka taky kopnou do ruky. To se nestává často. Před chvílí mi volal a zase o tom mluvil. Juuuuuu :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:41  • Odpověz
@eeelishka a myslíš, že to nebude šustit s těma kuličkama? Všichni o tom píšou. Ale je na to milion názorů. Někomu to vyhovuje, jiný zasa nadává. Který jsi objednávala. Já zrovna očučuju TERAbag. Ale na jednou odkazu píší, že nejširší místo je 45cm a na druhé zase píšou, že 34cm. Tak si vyber.........
2. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Holky, preji dobre dopoledne :slight_smile: Dneska jsem tu az pozde, jelikoz jsem pekla moucnik :slight_smile: U nas je dneska taky prekrasny den.No hned je to vsechno takove veselejsi, kdyz uz sviti slunicko :slight_smile:

@lucietka77 tak doufam, Luci, ze budes mit vsechno v pohode, budu drzet palce :slight_smile:

2. bře 2011 v 10:44  • Odpověz
@lucik32 děkuju!!!
2. bře 2011 v 10:46  • Odpověz
@vegal tak to moc gratuluji ti závidím že tak málo přibíráš...a jakou máš dietu?a tlak máš dobrý?nemáš trochu vyšší?já mám a nevím zda je to normální sice jen 126/77 ale já měla vždycky nízký... :angry:
2. bře 2011 v 10:46  • Odpověz
@vegal to já do něj taky musím šťouchnout aby odpoutal pozornost od jiných věcí,jinak bych se nedočkala :grinning:
@lucik32 Teda toho to pořádně dostalo :slight_smile: To je krásné :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:49  • Odpověz
@jezulicka mam dietu kvůlli zvýšenému cukru,ale zas tak moc se neomezuju.Tlak mam naštěstí dobrý pořád 110/70 ale myslím,že ten tvůj tlak je v normě.
@eeelishka takže nemam doma vyjímku...to jsem, ráda :grinning:
2. bře 2011 v 10:53  • Odpověz
@lucik32 http://www.detskyraj.cz/zbozi/10192-fillikid-velky-kojici-polstar-se-vzorem já objednala tenhle, původně jsem měla objednaný tady z našeho baby obchodu,ale trvalo jim to věčnost to doručit tak jsem se na ně vyprdla...je dobré si to jít třeba někam omacat jaký je s těmi kuličkami a nebo bez...ten bez kuliček byl moc měkký, kdežto u těch kuliček to aspoň drží tvar, co se týče šustění, tak kuličky určitě nějaký zvuk vydávají ale není to nic strašného, není to ten klasický uřvaný polystyren :slight_smile:
@jezulicka tlak máš naprosto v pořádku :slight_smile: za vyšší se považuje od 140/90...tak žádné strachy :wink:
2. bře 2011 v 10:55  • Odpověz
@vegal Né nemáš, to ti ostatní chlapi tady od holek jsou milé vyjímky :slight_smile: No uvidíme při porodu co se bude dít :slight_smile: Ten tvůj jde k porodu?
2. bře 2011 v 10:57  • Odpověz
@lucik32 @eeelishka já si ten polštář teda vycpala tim polyesterovým dutým vláknem,ale nešetřila jsem s tím,tak je ten polštář pěkně pevnej :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:57  • Odpověz
@eeelishka k porodu nepůjde,ale byla bych ráda,kdyby tam mohl být před a hned po porodu...prostě na chvilku by vymáznul ven.Když to teda půjde
2. bře 2011 v 10:59  • Odpověz
@eeelishka hezkej, ale zdá se mi obvod 58cm celkem úzký. Ale zase je fajn, že ty kuličky jsou jen 1-1,5mm. Ten co já vybrala jsou 3-4mm
http://www.sanami.eu/detail.php?zbozi=2238716
2. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.