• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal Nechces ho tam ty nebo nechce přitel? Já bych tam sama být nemohla takže přítel jde, ani se nijak nebránil, jeho brácha byl a byl z toho nadšený tak ho to asi uklidnilo :slight_smile: Určitě tam ale bude moct být před a hned po porodu, to se neboj...
@lucik32 Ten je moc pěkný, a není drahý :slight_smile: Já uvidím co mi příjde, stajně čekám tak i tak, už mě ty eshopy štvou, asi jim tam taky napíšu ať se mi vyjádří jak dlouho budu ještě čekat..mám vybraný ten poslední vzor s těma medvědama...
2. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
2. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem stihla internu, gyndu i ockovani psa, Nelinka byla uplne vzorna, ani nepipla:slight_smile:) a ma 7kg!! obludka nase:slight_smile:)
22.3. jdu do fakultni nemocnice v ostrave na ultrazvuk, doufam, ze bude vse v poradku, budou to zase dlouhe 3tydny..pak si snad oddechnu, kdyz i tento velky utz bude v poradku.
dneska dopadlo vse dobre, jen miminko ma cystu v hlave nejakeho puvodu, ale pry se to vstreba.))
jinak mam zadanku na cukr-musim dojit mezi 4.4.-29.4. do krevniho centra ve FM...
2. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
@lucik32 taky krásný, a má tam dobré hodnocení :slight_smile:
@kami1984 ahojky, no tos stihla hodně věcí :slight_smile: Gratuluji k dobrým výsledkům a cystička se určitě vstřebá, neboj, asi se to stává když říkali že to bude v pohodě, tak musí vědět :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:25  • Odpověz
@eeelishka ja si rikala, ze proc by mi dr. rikala, ze jse vse ok, kdyby se ji neco nezdalo...

a cekame Patrika:slight_smile: koulicky byly velmi neprehlednutelne:slight_smile:))
2. bře 2011 v 11:37  • Odpověz
@kami1984 juuuu, moooc gratuluju k chlapečkovi. A neboj, to bude dobrý
2. bře 2011 v 11:40  • Odpověz
@eeelishka ale nepíšou vel. kuliček. Asi stejně vyhraje ten terabag.
2. bře 2011 v 11:41  • Odpověz
@lucik32 dekuji, musim si zvyknout, ale manza vriskal radosti do telefonu:slight_smile:
2. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
@kami1984 :grinning: to věřím. Můj chtěl taky chlapečka. Ale čekáme holčičku. Já jsem šťastná jak blecha. On už taky. Ale toho kluka má naplánovaného na příště :sunglasses:
2. bře 2011 v 11:43  • Odpověz
zatím páá ženy. Prchám k obědu
2. bře 2011 v 11:44  • Odpověz
@kami1984 jee, gratuluji k chlapečkovi :slight_smile: no ja se dneska chci taky podivat jestli to je opravdu slecna,minule jsem nic nevidela, pritel neztraci nadeji a rika ze tam bude " bimbasek" :grinning: presto ze uz nam jeden pan doktor rekl ze je to holcicka...
@lucik32 uvidis no, já ani velikost kulicek neresila,ani jsem nevedela ze jsou rozdilne velikosti, proste jsem videla kulicky tak jsem to brala :grinning:
2. bře 2011 v 11:45  • Odpověz
@lucik32 Dobrou chuť :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:46  • Odpověz
@jezulicka Ahoj, já měla taky vždycky nízký, ale na poslední kontrole jsem měla 130/70. Ale prý je to normální.
2. bře 2011 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
No mám pocit že dnešního 3D focení a nahrávání UTZ nic nebude :confounded: Malá řádí celé dopoledne, takže bude v půl 4 určitě pořádně vyspávat...Zrovna dneska změnila svůj režim, nikdy tak dopoledne nekopala, uličnice jedna :slight_smile: No uvidíme :confused:
2. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
@kami1984 Gratuluju k chlapeckovi! :slight_smile:
@vegal super, ze poradna v poradku a ten vahovy prirustek je teda minimalni, parada!

Ja byla taky na ultrazvuku, vsechno je v poradku, vaha 380g, ale nevime, co cekame :unamused: byla tam rucicka a pak zase zkrizena nozicka, takze totoe co minule, nic enbylo videt :frowning2: takze zase az za 5 tydnu! To mi pripada za dost dlouho, nevim jak to vydrzim. Pribrala jsem 4,5 kg, tak snad to tentorkrat nebude tech vyslednych 20 :wink:
2. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
@lucik32
@eeelishka to vam holky verim, ja si rikam, ze podruhe to holcicka bude...
kazdy chlap by tak nejak kluka chtel, je to jejich ego...Pavel rikal, ze na vanoce koupi autodrahu, tesi se az na rodicaku budou stavet bunkry a tak...
2. bře 2011 v 11:56  • Odpověz
@annca dekuji moc:slight_smile:))
2. bře 2011 v 11:57  • Odpověz
@soucke00 to u doktora mám ještě vyšší ale to už mě sestra zná to je syndrom bílého pláště jsem vždycky nervozní...ale prý do 140/90 je ještě ok pak už je to horší a musí se hlídat ta bílkovina v moči...
2. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz
@kami1984 No ja si taky myslela ze to bude kluk, ze bude fotbalista po tatkovi :slight_smile: Tak hold budeme delat jiny sport :slight_smile: Ale tatkovi budeme chodit fajndit na kazdy zapas :sunglasses:
2. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz
@eeelishka tak druhy bude kluk:slight_smile: a nase holka:slight_smile: ono vse ma sve plus... rikam si, hlavne, at to je zdrave, co z toho, ze bych cekala treba holcicku, ale byla by postizena....
2. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz
@kami1984 přesně tak, hlavně ať jsou ti naši špuntici zdraví :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz
@kami1984 gratuluju k chlapečkovi :grinning:
Tak já se dnes taky zkusím pro jistotu zeptat, jestli to bude fakt holka :slight_smile: , pže jsem tady na mk našla nějakou tabulku, ze které se dá vyčíst podle věku matky a měsíce početí, co to bude a nám teda vyšel kluk :confounded: tak snad je to omyl :grinning: :grinning:
@jezulicka tlak máš opravdu v pořádku, já mám vždycky 130/70 a je to v pohodě, ale dřív jsem vždycky měla problémy a dokonce při prvním těhu jsem brala prášky na tlak.
2. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz
@berule nam vysla v te tabulce holka:slight_smile:)) asi bych tomu moc neverila:slight_smile:)
2. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz
@kami1984 tak to jsi mě uklidnila :wink:
2. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz
@kami1984 no nám v te tabulce vysla holka tak to jeste muze byt kluk kdyz vam to vyslo vsem opacne :grinning:
2. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz
@berule a vy jste ted taky chteli holcicku???
@eeelishka nekde jsem cetla, ze prvorodicky maji polavi dane uz od sveho narozeni/jake budou mit dite), ze tohle plati az od druheho:slight_smile:))
2. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz
@kami1984 No jasně, chceme holku, kdo by nosil tu kupu růžových věciček a šatiček po holkách a navíc s klukem bych to neuměla :wink: když jsem zvyklá na holky :grinning: :grinning:
2. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz
@berule tak to je super, jen manzel nema nervy, ze bude na 4zensky doma sam:slight_smile:?
2. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz
@kami1984 aha tak to slysim poprve :slight_smile:
Právě mi volali že dorazila cestovní postýlka a chránič matrace, tak si tam po obědě pro to zajedem :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
@kami1984 nemá, už od začátku u každého těhu říkal, že dělá holky a zatím měl vždycky pravdu. No ono i na genetice mu vyšlo, že má něčeho míň na chromozomu Y. Takže tchán hned říkal, že pokud by to byl kluk, tak jsem někde zanášela :angry:. Ale kartářka taky říkala, že to bude baba :grinning:
2. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.