• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@berule haha...
2. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz
@berule tak to máte dané i osudem :slight_smile: prave ze u pritele v rodine se rodi sami kluci, my mame prvni holku, tak jsou z toho vsici nadseni, hlane tchynka :grinning:
2. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
@berule My čekáme kluka a podle těch tabulek nám vychází taky kluk. Tak jsem docela v klidu, že to snad omyl nebyl a že mi neřeknou, že se spletli.
2. bře 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka asi jo, brácha má 4 kluky, tak mm mu chce asi konkurovat :grinning: Jenže to bysme asi museli přistavět :grinning: :grinning: Tak tchýňka bude malou rozmazlovat :wink: když bude jediná princezna. My to máme s manželovou sestrou tak dobře, že obě naše holky jsou stejně staré jako její 2 holky, takže spolu chodí ty starší do třídy a mladší budou taky chodit, jak to ten život zařídí :wink:
2. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz
@soucke00 tak to máš dvojitě pojištěné, že to bude kluk jak buk :wink:
2. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz
@berule No, vlastně tak nějak trojitě. Přítel už má několik dospělých dětí a až na jednu holku jsou to samý kluci. :grinning: Tak říká, že mu holky moc nejdou. :grinning:
2. bře 2011 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka manžel tam být nechce a nutit ho do toho nebudu...má strach,aby jednu nenatáhl doktorovi,kdyby se mu zdálo,že mi ubližuje :grinning: Ale třeba když už tam bude,tak nebude chtít odejít...kdo ví
2. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz
@soucke00 hlavně, že si to ti chlapi umí odůvodnit :grinning:
2. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz
@berule No toho se bojím,toho rozmazlování,ale tak uvidíme :slight_smile: To máte s těma holčinama fajné, to to ta příroda fakt dobře vypočítala :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
@vegal Jé, tak přítel teda u porodu být chce, pokud bude moct kvůli práci, ale taky má strach, že po doktorech skočí, že bude mít pocit, že mi ubližujou. :grinning:
2. bře 2011 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka a to je mm poslední chlap v rodě a naše jméno s holkama zanikne, ale holt přírodě neporučíš :sweat_smile:
2. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
@vegal Třeba se tě bude bát nechat samotnou, bude se chtít o tebe postarat :slight_smile: No já na praxi viděla pár porodů a jedna ženská tam rodila hrozně dlouho bobek a šlo to těžko tak ji doktor docela velkou silou tlačil zvrchu na břicho, úplně se o něj opíral, jsem z toho byla krapet v šoku tehdá...zas tam byla paní co jednou zatlačila a prcek byl venku, sotva stačili přihrnout ten sterilní stolek k tomu porodnímu stolu...no já jsem zvědavá jak dopadneme my, pánev mám celkem úzkou, tak snad to půjde normálně :confused: No ale stejně bylo na tom porodu nejkrásnější pak jak reagovali ti tatínkové, všichni v očích slzy, byl to nadherný pohled na tu spokojenou rodinku :slight_smile: Tehdá jsem to brala ještě normáně, bylo mi 19, ale dneska bych se už rozbrečela jako malá vidět to..:slight_smile: No za pár měsíců budu mít tu čest to zažít na vlastní kůži...
2. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
@eeelishka já se hlásím k oběma typům porodu, cos popisovala :grinning:
2. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz
@berule :grinning: a ten prvni byl ten dlouhy co? ty prvorodicky to maji dycky horsi, pak uz je ta panev roztazena tak druhy prcek uz jde ven lepe :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz
@eeelishka dlouhý ani ne, ale to skákání po břichu nakonec skončilo kleštěmi. Malá byla venku za 7 hod :grinning: což na prvorodičku bylo v pohodě.
2. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz
@berule bobek malá..ale to s tim brichem mi prislo silene, vypadalo to fakt drasticky...jsem se divila ze tomu diteti to tlaceni z druhe strany neublizi..
2. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz
@eeelishka vidíš a mě to stejně nepomohlo, ale je to fakt normální postup doktorů
2. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz
@berule nu což, uvidime co mi osud prichysta za porod :slight_smile:

Tak ja padim pro to postylku, pak jdem mrknout na televizku a pak konecne na UTZ :slight_smile: Tak papa
2. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
Tak holky, žádná změna! ZASE NIC nevím! přitom podle mě mělo miminko pěknou polohu. Možná kdyby byla mudra ochotnější... Tak jsem se rozhodla, že půjdu k jinému doktorovi na 3D. Nic jsem se nedozvěděla, ani jestli je mimi v pohodě... Prostě nic. Úplná hrůza. Od půl 8 až do půl 9 jsem seděla v čekárně, 10 minut v kabince o velikosti 1m čtvereční a pak ještě žádné nové zprávy... Po šestinedělí odcházím. Už delší dobu jsem přemýšlela, že od ní odejdu (když se nám nedařilo otěhotnět a ona nic nedělala), tak to mě aspon navnadilo. Minule mi říkala, že příště a dneska utz trval snad pár vteřin.
Už nevím, kdo se na to ptal, tak to napíšu tak. Já mám vysoký tlak a beru na něj Dopegyt. Myslím, že i Kami ho měla vysoký. A taky jsem četla, že u ženy je pohlaví prvního dítěte dáno už při narození.

@kami1984 gratuluji k chlapečkovi
2. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
@cinky Nic si z toho nedelej, ja mam dnes tu samou zkusenost! :frowning2: nic nevime... dokter je teda ok, jsem spokojena (to me mrzi, ze nejsi, pak doktorku urcite zmen, vyplati se to) a jak dlouho budes cekat na dalsi ultrazvuk? Ja pet tydnu :confounded:
2. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz
autor
@eeelishka gratuluji .. já srdíčko včera taky hledala.. ale jenom mně párkrát kopl přímo do fonendoskopu :grinning: Jako by mi říkal.. "mami, ty jseš ale zvědavá.. nech toho :grinning:"
2. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky,

Kami, gratuluju k chlapečkovi, kluci jsou fajn a druhé bude třeba holčička. Já si též holčičku moc přála u Martínka i když jsem viděla, že tam toho pinďu má, pořád jsem doufala v holčičku, no nevyšlo to, ale pak při představě, že budu mít kluky 2, tak to už jsem byla nervozní, ale jak říkám, kluci mají také co do sebe:slight_smile:

Annca, cinky, nám to taky nebylo vidět pohlaví dost dlouho, prtě tam pořád mělo zkřížené nožičky a nedalo je od sebe. Tak nějak s jistotou to víme teď 14 dní:slight_smile: Prostě některý dětičky jsou značně stydlivý:slight_smile:

Jo a v pondělí, jak jsem byla na tom 4D, tak dr byl taky takovej otrávenej, že to ani nebylo pro potěšení. Prostě, jakoby ho to nebavilo, nic neřekl, přitom si to člověk platí, že. Jdeme ještě jednou příští pondělí, tak snad se miminko ukáže a bude hezky natočené. A v pátek poradna:slight_smile: Jsem zvědavá, jolik už mimčo má a jestli je hlavičkou dolů:slight_smile:
2. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
autor
Holky vy zas jedete... nestíhám.. :grinning:
2. bře 2011 v 15:11  • Odpověz
autor
@berule to nemusí zaniknout.. můj táta se taky smiřoval s tím, že bude poslední Vacek a ejhle.. můj malej bude mít příjmení po mně :wink:
2. bře 2011 v 15:20  • Odpověz
@annca @alenka83 to vím, že jsou některé mimča stydlivé, ale dneska se mi ta poloha nezdála...
odejít od ní už jsem opravdu chtěla, jenže pak jsem otěhotněla a přišlo mi blbé jít jinam.
To s tím utz mě mrzí, stojí to tolik peněz a oni ještě ani nedokážou být slušní.
Všichni mi říkají, ať na to kašlu, že to pohlaví nemám řešit, ale já jsem v tom úplně umíněná:grinning:
2. bře 2011 v 15:24  • Odpověz
@vegal gratuluji k dobrym vysledkum :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:33  • Odpověz
@cinky mam stejnyho doktora i tu kabinku a taky mi nic nerekne jsou to proste doktori taky premejslim ze od nej odejdu mam to k nemu fakt daleko ale jediny co me u nej drzi je ze je strasne hodnej a ochotnej ale v tomhle neschopnej.. priste to snad bude lepsi ... :slight_smile:
@kami1984 moc gratuluju k chlapeckovi
2. bře 2011 v 15:39  • Odpověz
jinak holky dneska je fakt moc krasne uz jsem toho dneska stihla a mam z toho radost dokonce jsem se dokopala a jela odevzdat papir na penizky uff jeste ze to mam za sebou dlouho tam nemusim :slight_smile: ted se vrham na to baleni krabice na me koukaji at uz laskave zacnu tak jim jdu vyhovet a co vy co dneska delate ?? :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:47  • Odpověz
@cinky coze??me delala utz snad 10minut, mozna 15..vse mi vysvetlila, ukazala ze vsech stran, pomerila, dala fotku dokonce zadarmo, kdyz pry slunicko sviti:slight_smile:
navic i pristup je perfektni. dole ve vile je sesterna, nahore ma moje dr. ordinaci. svlikam se az u ni za paravankem...fakt skvele...
mit takovou dr., odesla bych uz ted....
prosim te, kdy jdes do te fakultky???
2. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
@alenka83 dekuji, ja si rikam, porad, ze dulezite je, aby mimi bylo zdrave.. a pokud by se nam podaril parecek, bylo by to jen lepsi:slight_smile:
2. bře 2011 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.