• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Ahoj cholky :slight_smile: tak dnešní kontrola nic moc..:( dozvěděla jsem se, že vlastně u mě registrovali úplně špatný týden (jen se sekli o dva míň, ale hlavní je že jim to přišlo úplně normální). Vzali mi krev na triply a udělali stěr kvůli tomu, že jsem si stěžovala na bělavý výtok. Jinak mě na ten velký ultrazvuk objednala až na 17/2 takže ještě měsíc si počkám :frowning2:
Jinak já zatím nic nemám jen depky z toho, že nic nemám :frowning2:
18. led 2011 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, vy jste se ale rozpovídaly :slight_smile:. Já teď od dopoledne nevím, kam skočit dříve.. :confused: jsem v práci a je tu docela frkot... tak se omluvám za moje komunikační výpadky ...
18. led 2011 ve 14:34  • Odpověz
autor
@miruska_h Podívej se na tuto adresu.. http://www.rajmiminek.cz/stranka-tabulka-velikost-pro-dti-182
... tam je pěkný přehled velikostí vzhledem k věku mimča, je to pěkně přehledné :wink: takže vím, že mrňouskovi bude v zimě 7 měsíců, tak vyberu na zimní věci velikost 74 atd :slight_smile:
18. led 2011 ve 14:36  • Odpověz
autor
@lucinda85 takže jsi ve 20. týdnu?? A nebo v 16? Jinak bělavý výtok je v tomto období normální. Já ho měla také a paní doktorka mi řekla, že je to v pořádku ...
18. led 2011 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme nemocni, mam chriplu, desne davivy kasel a z nosu mam prutokac:(((
zitra jdu na gyndu, tak verim, ze mimi to vse ustalo....
18. led 2011 ve 14:40  • Odpověz
@lucinda85 Ahoj Luci.neud smutna, do 17 to utece.Zbytecne se nestresuj a nesmutni.miminku to nesvedci.
18. led 2011 ve 14:45  • Odpověz
@lucinda85 ja pujdu az koncem unora, leti to jako voda....
18. led 2011 ve 14:50  • Odpověz
@lucietka77 dikec uz to mam v oblibenych :wink:
18. led 2011 v 15:02  • Odpověz
holky jste hodné, že umíte člověka tak utěšit :wink: Já jsem 17+5 a podle jejich registrace jsem měla být teprve 16+0, takže proto až dnes odběry na triply. Jinak nesmutním spíš je mi líto, že manžel ještě miminko neviděl a zase budeme měsíc čekat a taky bych už chtěla vědět pohlaví, abych mohla začít s výbavičkou.
18. led 2011 v 15:04  • Odpověz
@lucinda85 vydrz to utece jak voda :slight_smile: a pak budes nakupovat jako diva :slight_smile: tak u nakupuj jen v neutralnich barvach :wink:
18. led 2011 v 15:13  • Odpověz
autor
@lucinda85 tak, čekání na to, jestli to bude kluk a nebo holka je zloooouhavéééé, to vím, já byla nervózní a nedočkavá taky, ale fakt to uteče jako voda, uvidíš... :slight_smile: .... no a oblečky klidně začni nakupovat :wink: přesně jak říká @miruska_h :slight_smile: bílé, béžové, žluté, zelinkavé.. je toho spousta :slight_smile:
18. led 2011 v 15:25  • Odpověz
miruska_h : Víš já jsem chtěla postýlku a k tomu to povlečení a třeba to se mi neutrální moc nelíbí a chtěla bych nějaké tipicky klučíčí nebo holčičí. Ale co vydržim, nic jinýho mi ani nezbyde :dizzy_face: Povlečení na peřinky budou prodávat furt a pak bych ještě našla nějaké hezčí :slight_smile: A co vy ostatní co už všechno máte?
18. led 2011 v 15:26  • Odpověz
@lucinda85 ja uz postylku mam a povleceni am bezovo hnede a je naprosto uzsene.ja budu mit kluka,ale nemam moc rada modrou,takze nakupuji vicemene jine barvy,ale par modrych kousku uz mam taky.mam aj vybranej kocarek,ale ten jeste nemam, cekam az na ten velkyUTZ az mi toho kluka potvrdi.Ale klidne nakupuj,ty oblecky na miminka jsou pekne aj prave neutral
:wink:
18. led 2011 v 15:35  • Odpověz
miruska_h: Co si vybrala za kočár?
18. led 2011 v 15:53  • Odpověz
autor
@miruska_h není zaco, já taky nevěděla co bych.. tak jsem na to jeden den sedla a vymyslela to.. naštěstí mám cca 3 igelitky oblečků (naštěstí po klukách) takže se s tímto stresovat nemusím, jen některé jsou už takové fakt nemódní a staré .. tak ty obměním :slight_smile:. Ale jinak super :slight_smile:.
18. led 2011 v 16:02  • Odpověz
@lucietka77 Taky shanim vsude mozne co bych mohla podedit a tak.Nastesti mam ve svem okoli jednu kamosku ktera uz ma vetsiho chlapecka, druhou mou nejlepsi, ktra je taky tehu,takze to taky tak nejak davam do kupy. :slight_smile:
18. led 2011 v 16:04  • Odpověz
Já nemám nic, setrim korunky a nakupovat minim. od 30tt...
pokud se mi neco bude mooc libit, tak koupim, ale az od 20tt, kdyz vim , ze mimi je v poradku:slight_smile:)
18. led 2011 v 16:05  • Odpověz
miruska_h : Jo je pěknej mě se taky tenhle styl kočárků líbí. Já se chystám obhlédnout nějaké krámy a na netu se mi líbí Tako a ještě jsem našla méně známou značku Firkon, která má super ceny...tak jsem taky zvědavá na tu kvalitu (naštěstí mají kamenou prodejnu kousek od nás)
18. led 2011 v 16:08  • Odpověz
@kami1984 Tak to bych nevydrzela a navic ve 30tt uz je brisko dost velke a beztak bude uz horko, tak me by se uz pak nechtelo chodit po obchodech :slight_smile: to uz budu shanet jen drobnosti a dokupovat co mi chybi :slight_smile:
18. led 2011 v 16:09  • Odpověz
@lucinda85 jo to je super.my jsem si ho vyhlidli na netu a pak jeli do Prostejova-to mame kousek, tam jsme na neho kukli v ralu, nechli si ho slozit na vsechny tri varianty, vyzkousela jsem si ho a bylo rozhodnuty :wink: jinej uz nechci.Cena je taky v poho.Navic je takovej nizzi a ja jsem mala takze se mi s nim super manipuluje :slight_smile:
18. led 2011 v 16:12  • Odpověz
miruska_h @kami1984¨: Dobrý je to, že dneska se už dá spoustu věcí koupit přes net. Jen ten kočár bych si fakt bez kukačky někde v krámu fakt netroufla :wink:
18. led 2011 v 16:21  • Odpověz
@lucinda85 to jo, to je to nejlepsi, mrknes v obchode a pak objedans z netu treba o tisicovku levneji :wink:
18. led 2011 v 16:23  • Odpověz
Pěkné odpoledne!
Tak mi před chvilkou přišla sms,že mi zítra doručí zásilku.Už se moc těším.Objednávala jsem tyhle věcičky
18. led 2011 v 16:30  • Odpověz
@miruska_h prosím tě,to béžovo-hnědé povlečení jsi sehnala na netu?
18. led 2011 v 16:35  • Odpověz
Tak ja jsem poverciva...
na kocare se pujdeme kouknout, ale koupi se az budu v porodnici:slight_smile:))
18. led 2011 v 16:38  • Odpověz
@kami1984 pověrčivá tedy moc nejsem,ale kočárek asi raděj necháme u mé babičky..nám by se sem zatím stejnak nevešel :grinning:
18. led 2011 v 16:43  • Odpověz
vegal :Ahoj máš úplně stejnou postýlku jako chci já :slight_smile:
18. led 2011 v 16:52  • Odpověz
@lucinda85 ahoj!Koukám,že do téhle se zamilovala spousta maminek. :slight_smile: A zítra už ji tu budu mít,ale ještě bude dlouho zabalená,protože pro ni nemáme místo :frowning2:
18. led 2011 v 16:57  • Odpověz
@vegal ne bohuzel ho mam z obchodu,ale me by zase zajimalo, odkud mas ty krasne vecicky? :slight_smile:
18. led 2011 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.