• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka taky si říkám,že by tam pak mohl chtít zůstat,ale uvidím.
@pepsilight děkuji!
@kami1984 bezva!!!další chlapeček!!! :slight_smile:
Dneska jsem se v jednu najedla a pustila jsem se do přípravy bábovky,má přijít manželův strejda,tak aby bylo ke kafi,a psala mi kamarádka,jestli s nima nepůjdu ven.Tak jsem vypla troubu,oblíkla se a vůbec nelituju,že jsem šla,protože je tam nádherně!!!I když kvůli procházce bábovku vyhodím :grinning:
2. bře 2011 v 16:04  • Odpověz
autor
@vegal Gratuluji k dobrému výsledku u paní doktorky.. obávám se, že já budu mít tak 4 kila nahoře :grinning:. Nějak se mi zdá, že jsem začala opět přibírat... taky by mi ta dieta asi prospěla... :wink:
2. bře 2011 v 17:01  • Odpověz
autor
@cinky tak to zauvažuj, jestli paní doktorku opravdu nevyměnit.. vím, že jsi říkala už jednou, že se ti nějak moc nevěnuje... :unamused:
2. bře 2011 v 17:03  • Odpověz
autor
Jinak holky, dneska jsem do 18:00 h v práci. Po obědě jsem se byla chvilku projít venku v obědové pauze.. a paráda, taky mně to tak naplnilo ... ta skoro jarní nálada.. ptáčci, sluníčko.. :wink:

Partner u porodu.. chtěla bych ho tam mít.. on prvně že je to jasný.. pak ale začal váhat, že tam sebou škrábne... tak uvidíme, ale já bych ho tam chtěla, aby mně držel za ruku... :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:08  • Odpověz
autor
@cinky proč chápu, že jsi v tom zjištění pohlaví umíněná :grinning: :grinning: .. že by to bylo tím, že jsme obě berani ??? :grinning:
2. bře 2011 v 17:23  • Odpověz
@vegal @pepsilight moc dekuji..
snad jsem vsem podekovala:slight_smile:)
@vegal bylo parada, jen desne foukalo:((
@lucietka77 ja mam o 600g navic:(( souhlas ohledne dr. cinky..., do prace porad nejdu:((

Partner u porodu, chtela bych jej tam mit, nemusi byt treba az do konce, hlavne v 1 a 2. dobe porodni..na samotne tlaceni mi uz moc nepomuze, potrebuji podporu predtim:slight_smile:)
kazdopadne nutit jej nebudu:slight_smile:

2. bře 2011 v 17:31  • Odpověz
autor
Holky zítra mně čeká zubař.. jdu k novému a registrace .. podržte se .. 500,- Kč .. bez rentgenů (protože jsem těhotná) a kdyby se dělaly, tak je polatek 1200,- Kč.. mazec!!! Ale budu ráda, když budu mít zoubky v pořádku... mé sestřičce dělal zoubky a radost pohledět.. měla s nimi moooc problémů a teď?? Krása :slight_smile: Tak jsem zvědavá, ale prý má zlaté ručičky :wink:.
2. bře 2011 v 17:53  • Odpověz
@lucietka77 teeda, to je darda...
2. bře 2011 v 17:54  • Odpověz
autor
@kami1984 to mi povídej :unamused: :confounded: síla.. a že se mi to zrovna hodí ... :confounded:
2. bře 2011 v 17:58  • Odpověz
@lucietka77 to verim..
2. bře 2011 v 18:02  • Odpověz
Tak jsem zpátky i s 3D fotkama, video jsme nedělali, jelikož malá měla půlnoc :grinning: Jak jinak když celé dopoledne bez přestání skotačila jak olympionik :grinning: Už jsme i složili cestovní postýlku co dneska přišla, chvilu jsme u toho maturovali, ale nakonec zdárně uspěli :slight_smile: Je parádní...necháme ji do zítřka,aby se mohli švagřici mrknout a pak půjde zpátky do krabice.. Fotečky z 3D jsem už nahodila do albíčka :slight_smile: Akorát se mlátím do hlavy za to že jsem se zapomněla zeptat doktora na tu míru a váhu Kačky, tak nevím zas nic :confused: Ale na 100% je to holčička, to víme :slight_smile: Moje hlava je čím dál tím víc děravější :zipper_mouth:
@cinky To mě mrzí že máš takovou slípku dotkorku, ta moje byla taky taková tak jsem od ní odešla ještě před otěhotněním, potřebovala jsem řešit problémy a ona by to zas zvorala..teď jsem fakt spokojená...tak si zajdi na to 3D jinam, ať si aspoň to užiješ..a na káču se vykvákni hned po tom šestinedělí jak říkáš..teď by to asi nešlo že? Já té svojí doktorce ani neříkala, že jdu jinam, prostě jsem si sama přešla..
@lucietka77 Děkuji, dneska budu zase hledat, včera to bylo úplně náhodou, prostě jsem to přiložila a cvak,krásně to bylo slyšet :slight_smile: škoda že přítel měl noční...
2. bře 2011 v 19:11  • Odpověz
@eeelishka prejit se muze kdykoliv, kamaradka dr. menila v 7.mesici:slight_smile:
2. bře 2011 v 19:49  • Odpověz
@kami1984 No tak dokonce, já bych ji asi vyměnila, přece pro sebe a to maličké chceme to nejlepší :slight_smile:
2. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
autor
@kami1984 Přesně.. jen to nej pro mrňouska :slight_smile:

@eeelishka já chci taky slyšet srdíčko.. budu pátrat dál. Ale před chvilkou jsem opět viděla jak boxuje. Krásně to bylo vidět před bříško :slight_smile: . Musela jsem se smát, bylo to super... :dizzy_face: Mlel tam sebou, že jsem si říkala, jestli se nechce konečně otáčet... on je totiž otočený stále hlavičkou nahoru...
2. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz
Taky bych asi hledala jinýho dr., kdyby byl takovej. Já na poslední kontrole měla nějakou mladou doktorku jako záskok za mýho dr. a taky moc sdílná nebyla. Byla jsem ráda, že jsem z ní vypáčila pohlaví. Ani do průkazky nenapsala skoro nic. Fakt sdílnost sama. Ještě že tam bude příště už můj doktor. :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 a do kdy nejpozdeji by se mel otocit hlavickou dolu?

No jestli tohle nejsou chute tak uz nevim :grinning: : před hodinkou a ctvrt jsem mela testoviny s masem a omackou a ted mam testoviny s nastrouhanym pernikem a cukrem :grinning:
2. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@lucietka77 a jinak ty pohyby pres brisko jsou fakt uzasne, taky dycky koukam a smeju se a tobe to musi byt uz mnohem vic videt :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz
autor
@eeelishka :grinning: :grinning: tak malá má prostě chuť na těstoviny ... :wink:
S tím otáčením mi Dr. říkala, že nemám panikařit, že má mrňous ještě dost času a že to budeme sledovat.. Myslím, že to poznám, protože prďolka už je velkej "klacek" :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz
autor
@eeelishka Pohyby přes bříško nejsou vidět vždycky, ale už docela poznám podle síly pohybů, a taky kde ten pohyb je, jestli bude a nebo vidět :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
@lucietka77 no kdyby na testoviny, na sladke potvurka jedna :grinning: jak k tomu pak prijde maminka a jeji nohy a zadek :grinning:
No tak to pak urcite poznas :slight_smile: to bude veeelky pohyb a spoustu kopancu :grinning:
2. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz
autor
@eeelishka Ale máš pravdu, koukat na ty pohyby je úžasné.. je to jako zázrak... :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz
autor
@eeelishka tak princezna bude na sladké :slight_smile: No a nebo to je jinak.. třeba jen chce ochutnat všechno - je jen zvědavá, jak co chutná :wink:
2. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz
@lucietka77 no to je, jak tak koukám na ty fotečky z UTZ od začátku, jak se z takového malého flíčku vyvine něco tak složitého, však už i v tom flíčku je prakticky založeno všechno to nejdůležitější a pak to v nás roste a vyroste v malého človíčka :slight_smile: A vidět a cítit jak se ten človíček v nás vrtí a pak už třeba i vědět to pohlaví a jméno..Je to prostě úžasné :sweat_smile: Nedokážu si ani představit, že bych takový zážitek nikdy nezažila...
2. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz
autor
@eeelishka Přesně, jsem z toho pořád v jakési eufórii :wink: Asi jsou to hormony štěstí... :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz
@lucietka77 No já doufám že je jen zvědavá :grinning: Zítra bude kuřátko s rýží, tak zas vyzkouší něco jiného :slight_smile: a kapku dietnějšího...ale maminka bude stejně péct buchtu pro návštěvu tak se sladkému nevyhneme ani zítra :grinning:
2. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz
@lucietka77 jj to budou ty hormony, jak já tu vidím tu rozloženou cestovní postýlku,hned bych tam tu nasi princeznu už chtěla mít :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz
autor
@eeelishka Já už jsem taky strašně zvědavá na toho našeho prďolku :slight_smile: Moc se na něj těším :wink:
2. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz
Jé, já už chci taky vidět pohyby na bříšku. Tiše vám závidím. Ale pár dní už drobka taky cítím se vrtět. To bude bezva, až to kopání uvidím, jako vy. :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 To budeš mít za chvilku, zkus pozorovat bříško při pohybech, ty silnější už možná zahlédneš, kdo ví :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz
Nahodila jsem tady do albíčka prvního zkoušejícího cestovní postýlky :grinning:
2. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.