• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Tak my jdeme spinkat. Dneska jsme nějaký unavený. Brou brou děvčata.
2. bře 2011 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@eeelishka Koukla jsem na postýlku. Moooc hezká :wink: No a Garfield je miláček teda :slight_smile:
2. bře 2011 ve 22:44  • Odpověz
autor
Holky jdeme taky spinkat, ikdyž malej nějak protestuje.. dává mi najevo, že spát asi nepůjde... :grinning:
2. bře 2011 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky, tak včerejší utz dopadl dobře :slight_smile: . Máme zkontrolované průtoky pupečníkem i hlavičkou, všechno změřeno, dokonce i bříško :grinning: ,budeme mít fakt holku.....viděla jsem to na vlastní oči :dizzy_face: a váží 877g beruška naše. Zrovna mi řekla sestřička, že cukr mám taky v pořádku a jaterní testy taky, jupí. A zrovna mě dr. objednal na další utz na 23.3., pak doufám, že už bude jen ten velký v Brně v 32.tt.
3. bře 2011 v 07:52  • Odpověz
@berule ahojky, tak moc gratuluji k výborným výsledkům,to je super, a chci se tě zeptat kolik malá vážila ve 21tt jestli si to pamatuješ?
3. bře 2011 v 08:06  • Odpověz
autor
@berule Ahoj, hezké ránko!! Tak gratuluji ke krásnému výsledku. Tak je perfekt, že aspoň nebudeš muset měnit výbavičku, co?? :wink: Takže třetí princezna :slight_smile:...tak to je moc fajn. Tak se tu ten poměr holčiček a chlapečků vyrovnává :wink:. Na velký UTZ pojedeš do Brna kam?
3. bře 2011 v 08:16  • Odpověz
ahojky holky. Nemáte některá zkušenost s tím kojícím polštářem. Už jsem si vybrala. Ale teď jsem to zůžila na dvě značky.
Rozměry mají cca stejné. Koj. polštář Dita a koj. polštář Teplo domova.
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=38752
http://obchod.teplodomova.cz/kojici-polstar-3
3. bře 2011 v 09:20  • Odpověz
dnes jedeme na kontrolu. Tak se těším. Ale až na 14.00h
3. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky, tu tak krasne sviti slunicko) jen se radeji poradne oblecu, jedu do ostravy ke kamaradce a jeji Emicce, vcera bobkovi pichali usicka a tak doufam, ze to bude ok, kousek maji futurum a jdeme koupit poukazky pro kamosku, ktera v sob slavi 25.narozeniny.
@berule gratulace velka!!
3. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
@kami1984 No, bylo to dost na prd. Víc jak minutu to netrvalo. Na fakultce jsem už byla. Byl to utz srdíčka miminka a pan doktor srdíčko trefil hned. Ale i tak mi všechno říkal, i když jsem tomu moc nerozuměla:grinning: ale nakonec mi řekl, že je miminko zdravé atd... Ale to jen on. Ta moje mi opravdu nic neřekla. A ani se na ten papír z toho utz nekoukla:frowning2: A fotky mám ze začátku těhu a jsou tak černé, že jsem to vzdala žádat o další, zvlášt když jsem musela zaplatit 30 kč za "fotku" vytištěnou na kancelářském papíru:frowning2:
Odešla bych hned, ale nevím jak by to pak bylo s tou mou nemocenskou.
A kam chodíš?
3. bře 2011 v 09:48  • Odpověz
Nejhorší je, že vůbec nevím kam přejít. zkusím se poptat známých.
@lucietka77 já už se taky těším na viditelné pohyby:grinning: Posledních pár dní prcek kope jako blázen, tak snad už brzo. A držím pěsti! Nás čeká zubař za týden:frowning2:
@eeelishka postýlka je moc pěkná! Můžu se zeptat na kolik vyšla? A fotečky jsou úžasné!
3. bře 2011 v 10:04  • Odpověz
Dobré ránko děvčata :slight_smile: Přeji hezký opět prosluněný den :slight_smile: Já jsem sice jak praštěná něčím po hlavě, ve 4 jsem se vzbudila a nešlo usnout dvě hodiny, nakonec jsem zabrala ale ty dvě hoďky nějak postrádám..v 10 mě probral pošťák takže hned rozcvička 4.patra :grinning:
@berule Moc a moc gratuluji k dobrým výsledkům, k potvrzené holččice, však my ty kluky tady porazíme :wink:
@lucietka77 děkuji :slight_smile: A Gafield je prostě náš miláček to jo..
@cinky Taky děkuji, ta cestovní vyšla na necelých 1500...A na toho jiného doktora se poptej, třeba by to šlo i s tou marodkou nějak...a jinak mě doktor ty černobílé fotky tiskne taky na normální papír za 30 kč,ale aspoň je to dobře vidět no..jenom 3D fotky mam na foto papíře a tu z velkého UTZ na takovém tom klasickem co se tisknou ultrazvuky..
@lucik32 Já bych brala ten teplo domova :slight_smile: píšou tam že součástí balení je náhradní náplň, tak to máš asi i s bonusem :slight_smile: doufám že to tak teda je, když tak se jich tam můžeš zeptat..
3. bře 2011 v 11:05  • Odpověz
Krásný den, holky. Tady je zatím zataženo a pěkná kosa. :unamused: A navíc jsme dneska taky moc nemohli spát, tak je ten den nějakej divnej. Malej asi pořád pospává, protože ho dneska není zatím cítit.
3. bře 2011 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
@berule Taky gratulace k super výsledkům. :slight_smile:
3. bře 2011 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka Garfield bude asi Kačence zahřívat postýlu před spaním. :slight_smile: Je to kouzelný.
3. bře 2011 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka tak to je super cena... A už jsem dneska sondovala od známé...Doporučila mi jejího doktora, kterého mám ještě blíž. Tak se tam jdu v pondělí zeptat. S tou marodkou snad problém nebude. A když jo, tak si k němu zajdu alespoň na 3D a domluvím se s ním až budu po porodu. Kdybych nebyla husa, tak jsem už mohla dávno být jinde:frowning2: Njn, chybama se člověk učí.
3. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji za gratulace, jsem šťastná jako blecha :grinning:
@lucietka77 na ten utz na Veveří, teda aspoň předpokládám
@jezulicka mě v 21.tt neříkali váhu malé, až teď poprvé :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz
@cinky No vidíš, zajdi si tam a poptej se..a nenadávej si hele, jenom sis nebyla jistá,nemohla si vědět jak se bude k tobě chovat v těhotenství..teď už víš že stoji za velké kulové tak to můžeš změnit :slight_smile: Tak hodně štěstí ať v pondělí uspěješ a doktor tě příjme už teď :wink:
3. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
@eeelishka Moc děkuji! Snad to půjde bez problémů. Akorát se budu šíleně stydět.:grinning: Je totiž muž a já jsem nikdy u chlapa nebyla.
3. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz
@cinky To tě úplně chápu, já taky přecházela od baby k chlapovi, ale když se přeneseš přes to první vyšetření tak pak už to jde úplně v pohodě..ono je silnější to, že chceš pro sebe a malé tu nejlepší péči :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz
@eeelishka tak to je jasné:slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz
ahojky holky tak jak se mate dneska u nas je zamraceno a neni tak krasne jako vcera. baleni u nas pokracuje nevedela jsem ze to neni tak desny mam z toho radost jak to vsechno bylo rychle zbaleny dneska se zbali veci a kuchyn to nejhorsi :slight_smile: tak drzte palecky :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od zubaře.. a mám 7 kazů !!! ...... uááá ... a většinu mám pod stávajícími plombami nahoře .. což je divné.. jinak spodní zuby mám úplně v pořádku...
3. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz
@cinky Já můžu gynekology chlapy jen doporučit. Co mám zatím zkušenosti z ordinace i z nemocnice, tak chlapi jsou mnohem příjemnější. Jsem ráda, že nejsem u žádný ženský. :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 No teda :fearful: To ti nezávidím...já měla jeden a taky pod plombou a stačilo mi ..to ti budou opravovat postupně?
3. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
@lucietka77 wau! Tak to je slušné skóre! Bude ti je opravovat?
@soucke00 už jsem o něžnosti chlapů slyšela, jen ten můj stud mi pořád bránil. Teď mi nic jiného nezbyde:grinning:
@pepsilight tak u nás je ještě krásněji než včera! Svítí sluníčko už od rána a nefouká ten mrazivý vítr, co včera:slight_smile:
3. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
autor
@cinky
@eeelishka jojo budou mi je opravovat postupně..říkal zubař, že to není nic moc akutního, tím, že mně to nebolí.. velké kazy jsou tam 2, těmi se začne a může se to dělat postupně třeba rok a nebo rok a půl... no ale horší je, že tam dělají jen bílé plomby.. nějaké lepší.. které nejsou hrazené pojišťovnou... :frowning2: .. takže ten rozpočet stojí zato...
3. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky holky, preji vam pekny den :slight_smile: tak ja dneska byla v poradne a vsecho ok, 18.3. jdu na cukr, uz ho mam aj doma a kdyz vidim kolik toho je, tak se toho trochu zacinam desit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@berule Gratuluji k dobrym vylsedkum a chci se zeptat, co mas za vysetreni?To co jsi tu psala to Ti delaal vsechno Vasicek?

@eeelishka moc hezke fotecky na fotoblogu, obzvlast mala :slight_smile:
@cinky jak dopadl UTZ a uz vis co budete mit?
3. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky, no zubar to je moje nocni mura.Ani porodu se nebojim tak jak zubare.no ty bile jsou docela nakladne.me ceke na jare druha korunka, tak se vubec netesim, to zrovna neboli,ale hlevne je to drahe.Jinak ja bez umrtvovaci injekce nevydrzim ani maly kaz,tak to zas pro me bude stres.
3. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz
@lucietka77 jaj, to je mi Te lito :frowning2: ja to mela temer stejne jak popisujes, asi 3 mesice pred porodem vse ok, ale zrejme se zacaly kazit uz na konci tehotenstvi a pak pul roku po porodu jich tam objevil asi 6... delal mi to postupne asi pul roku, taky mi dal (krome jedne stolicky, kde jsem rekla, ze mi staci amalgam) vsude bile plomby, takze na to padla valna cast materske :unamused: od te doby si na zuby dbam jako nikdy predtim, dobry kartacek, pasta, steticky, zubni nit, hlavne cistit po kazdem jidle (coz nejde zvladnout, ale snazim se casto) a musim zaklepat, ze mam ted rok pokoj :wink: tak drzim palce!
3. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.