• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@miruska_h Ahoj, díky, no na ten utz jsem byla v jeho ordinaci, ale byl tam dr. Novák z Brna se silnějším přístrojem. Byly tam i ostatní maminy od něho, ale asi v tom 30.tt. No já budu chodit častěji, pže mám rizikové těhotenství.
3. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz
@miruska_h ani se neptej:grinning: Utz dopadl katastrofálně. Od své mudry budu nejspíš odcházet. Jen musím pozjišťovat jestli to nebude problém když jsem na neschopence. Celý příběh jsem napsala o pár stránek zpátky.
Jinač moc děkuji za optání.
@lucietka77 Aspoň se na mimíska nebudeš smát s plnou pusou stříbra:grinning:
3. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky!!! Hlásím, že čekáme podle utz a dr. Vlašína úplně zdravoučké miminko!!!Máme 23cm a 350g!!! Jsme ti nejšťastnější budoucí rodiče na světě! Spadl mi obrovský balvan ze srdce!
3. bře 2011 v 16:37  • Odpověz
@lucietka77 nic si z toho nedělej, já když jsem přecházela od dětské zubařky k dospělácké (k dětské jsem chodila ještě dlouho po 18) tak mi potom nová dr. zuby spravovala skoro rok. Dokonce jeden mám bez nervů a několik mezizubních kazů, který spravovat je nic moc....bleeee. Teď jdu až v dubnu, tak jsem zvědavá. :unamused:
3. bře 2011 v 16:41  • Odpověz
@cinky me se nechtelo docitat, tak jsem se zeptala znova :grinning: jsem to ale lenoch :grinning:
3. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
@berule aha,tak to jo :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
@cinky ja chodim do FM, Gyn-pren, s.r.o., dlouho jsem byla klientkou Gynet, dr. Kudelkova, me pak neprisla dobra,ale je to jen muj pocit, maji taky dobre vybaveni a jsou i v Karvine.. utikej od ni, co muzes, na zmenu dr. mas pravo co 3mesice...jak ze nekoukla na utz??? to si jako delas prdel!!!donesla jsem dr. zpravu z interny, tak si ji okopirovala, precetla a ted z meho echa, taky tak... jako to je pristup:(((

ja byla na vysetreni u dr. jen jednou a byl to des, choval se jako prase a desne me vysetreni bolelo.. potom me vysetroval zastupce primare na prijmu v karvine a to bylo ok. Na svou soucasnou doktorku nedam dopustit anemenila bych ji:slight_smile:
3. bře 2011 v 18:43  • Odpověz
Holky, mam dotaz - kdy jste byly na prohlidce u praktika, aby vam udelal EKG? Uz si nevzpominam, jestli jsem minule byla ve 2. nebo 3. trimestru. Diky
3. bře 2011 v 19:09  • Odpověz
@annca to musis na internu, ne? prakt. dr to by nemel mit.... ja na nem byla v 15tt kvuli tlaku
3. bře 2011 v 19:20  • Odpověz
@annca Ahoj, mně říkala doktorka, že mám přijít na EKG, až budu mít velký bříško, až tak v 7. nebo 8. měsíci. Že prý tak nějak těhulky na to chodí.
3. bře 2011 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký večer přeji...my úspěšně zvládli návštěvu švagra a švagrové i s miminkem :slight_smile: takže konečně klídek, ještě pomyju nádobí a už nehnu ani prstíkem :sunglasses: Maly byl fajny, bude mít už 10 měsíců...akorát náš kocour se ho tak bál, že vylezl jenom dvakrát z úkrytu a hned byl zase pryč :grinning: mamka mi pak donesla další obleček pro malou :slight_smile:
@lucifer84 Moc gratuluji ke zdravému miminku :slight_smile: To je úleva viď? A pohlaví už znáte?
@annca To se musí i k praktickému? já mám od něj už přes rok doma kartu :grinning: Byla jsem loni na preventivce u nás v práci a ještě jsem ji doktorovi nevrátila :grinning: O EKG mi doktor neříkal, že bych měla mít..ale tak to mi natočí i holky v práci kdyby už tak :slight_smile: K praktickému se mi nechce, sedět 2 hoďky v čekárně mezi těma ukašlanýma babkama, to čekání tam je dycky na palici.. :confounded:
3. bře 2011 v 19:23  • Odpověz
@kami1984 muj praktik EKG ma, byla jsem u nej uz minule tehotenstvi
@soucke00 diky, ja mam pocit, ze jsem byla az ve 3.trimestu... tak asi neni kam spechat
3. bře 2011 v 19:24  • Odpověz
@annca tak to jo, muj asi ne, nevim, me ho delali jen pred narkozou a kvuli tlaku:(
3. bře 2011 v 19:25  • Odpověz
@eeelishka ja byla prave u praktika, poslal me tam gynekolog, udelal mi EKG a zmeril tlak (coz v poradne delaji taky) a jinak uz si ani nevzpominam, jen se zeptal, jestli me netrapi otoky apod. a to bylo cele. Nastesti se k memu da objednat na odpoledne a to tam cekat nebudu :slight_smile:
3. bře 2011 v 19:26  • Odpověz
ahojky holky dneska opet balici den a jeste to neni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale blizime se ke zdarnemu konci :wink: :wink: :wink: co ste dneska delali???
3. bře 2011 v 19:30  • Odpověz
@annca No ten můj má narváno pořád, je u něj evidována snad půlka města :grinning: Ale tak beru ho s rezervou, je to rodinný lékař a měla jsem u něj i praxi..ale na EKG si skáknu k nám do špitálu na oddělení, tam mi ho i popíše nějaký doktor od nás :slight_smile:
3. bře 2011 v 19:31  • Odpověz
@pepsilight ahojky, zrovna jsem na tebe myslela jak vám to asi jde :slight_smile: Ale vidím, že celkem dobře že? Kdy že se to stěhujete?11.3.? Já měla dneska napilno, vařila, pekla, uklízela, pak návštěva, zase úklid a za chvíli zalezu s noťasem do pelechu natáhnout nožky..zítra budu jenom odpočívat a nic nedělat....mooožna budeme mít zítra novou televizku,ale to se ještě uvidí :slight_smile:
3. bře 2011 v 19:35  • Odpověz
@eeelishka jeee tak to je fajnovy taky bych potrebovala novou telku ale nejsou penizky ale hned jak nasetrim kupuju tu nejvetsi televizi co tam maj to uz bude stat tak 3000 :grinning: :grinning: :grinning: co prstynky jak na tom jsou a jak vlastne probihaji pripravy ?? ja jak sem dneska balila tak jsem rovnou tridila i malymu hadridy podle velikosti a zjistila jsem ze to ani neunosi takze rada hlidat si to a nenakupovat ale me se to rika mam na ceste strasne hadriku :grinning: :grinning: a tech hracek co mame jsem ani nevedela a taky hlavne zapomela ze jsem to koupila dneska jsem na to koukala a rikala si tohle jsem koupila jo?? to je ale krasny... :grinning: baleni jde rychle a nejlepsi je jak jsem vyhazela to co uz nejde zbalit znas to ne nejvic veci slo pritelovi :grinning: :grinning: protoze toho ma a vubec to nenosi takze to slo :grinning:
3. bře 2011 v 19:49  • Odpověz
@eeelishka Jj už to víme delší dobu, kluk jako buk, dnes jsem byla tak stastna, ze je vse v poradku, ze me ani nedoslo, kdyz mi dr. rikal, jestli mame jeste nejaky dotazy, ze se vastne pta, jestli chceme vedet pohlavi!!! Ale videli jsme to dost jasne uz minule a potvrdili ho 2 dr. tak doufam, ze se nic nezmenilo :grinning:
3. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
Konečně můžeme pořádně začít nakupovat výbavičku! taky se příští víkend chystáme na veletrh Pro dítě, snad tam bude spousta věcí na čumendu, chceme konečně vybrat kočárek. Zatím vede trojkolka Jané Slalom ta 2011 limit. edice.
Holky co myslíte, má význam kupovat postýlku s oddělávací bočnicí a vyndávacíma tyčkama? Protože přece i kdybych chtěla mít postýlku u postele nebudou nastavené výškově stejně, ne? A když bude dítě větší a já vyndám 2 šprušličky, aby si dítě samo vylezlo,co když se tam šprajcne třeba že se při vylézání netrefí do správné dírky? :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky, já jsem na EKG nebyla ještě nikdy v těhotenství. Myslím, že ani tentokrát nepůjdu :wink:
3. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
@lucifer84 ja nevim mam postylku po znamim a ten si ji delal sam je krasna ale nema ani jedno o cem pises a myslim ze by se to tam hodilo myslim ze to vzdycky vyuzijes a s tema prickama nemej strach tak vyndas o jednu vic :wink:
3. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz
@pepsilight tak ta nase bude uz taky paradne velka, to bude pokoukanicko, konecne se budu koukat na ty filmecky co tady mam :slight_smile: Prstynky uz mame vybrane a objednane, pak je tu zakamufluju do nejake fotky :slight_smile: Zitra si chci zajit domluvit kadernici, kosmeticku a manikerku...vse na den D..nechala bych si udelat nehty den predem ale pri me smule nekde zavadim a nekde to skrabnu :grinning: To se mi tak stava bezne, nekam jdeme, udelam si nehty a za pul hodiny uz tam mam skrabanec nekde :grinning: No me prijde zitra balik od kamaradky a od jedne pani tak to taky sesumiruju ty vecicky a pak se dokoupi zbytek :slight_smile: mamca porad s necim chodi tak toho bude za chvilu dost :grinning: No a s těmi vecmi u chlapu, ten muj ma milion tricek ale chodi ve ctyrech :grinning: takze mu to tam asi taky proredim :grinning: A sobe taky, stare tricka nastriham na hadry..treba udelat misto pro vecicky pro miminko :slight_smile: Akorat se k tom u treba dokopat :confused:
@lucifer84 Tak to jo, jak už to máte dvakrát potvrzene, tak to bude klucina :slight_smile: Ja uz ted taky ale presne videla ze je to holka, doktor koukal zespodu,videli jsme zadecek a byly by videt i kulicky a ty tam nebyly :grinning:
3. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
Pěkný večer!Dočítat nestíhám :unamused:
Dneska jsem měla moc lítání po Plzni,ale malej je v pořádku a má 1170g.Já se musím pořád měřit,ale na dietologii už nemusím.Taky jsem dneska koupila monitor dechu a do porodnice jednorázové kalhotky a vložky...aspoň něco pro sebe mam :grinning:
3. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz
@lucifer84 No ja puvodne chtela s tema vyndavacima spruslikama, ale nakonec jsme vyhodne sehnali se stahovaci bocnici a jsem rada,prece jenom jak bude prcek vetsi tak se cela ta bocnice da sundat, rost snizit dolu a bude to mit jaok normalni postylku....ale jsou tam i ty vyndavaci sprusle,ale jenom dve tak mi to taky prijde ze je to celkem uzke, na nekterych postylkach maji vyndavaci tri,to uz je lepsi...ale kazdopadne jedno nebo druhe bych brala, uz kvuli sobe taky, protoze porad zvedat prcka uz zespodu jak bude vazit treba 10 kilo, to je o zada....a kdyz tam mala bude mit ten otvor a bude stihla tak si proleze pres tu douru a nebude mit tendenci lozit i sama pres postylku,tim se snizi i riziko padu..a pozdeji sudnam celou tu bocnici..prece jen vetsi dite se pres ty dve sprusle neprotahne, leda urezat treti...
3. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
@eeelishka no mluvis mi z duse presne tak ma jich milion a peru jich tak 6 :grinning: :grinning: a dneska skoro brecel a hadal :slight_smile: :slight_smile: ze je chudak a prej vis kolik sem za to dal penez :grinning: :grinning: :grinning: to uz jsem rvala smichy ten brekot u ponozek to jsi nevidela kolik ma muj pritel ponozek tak 150 kusu cestny tak jsem 100 vyhazela s tim ze mu to staci ze jich nosi stejne 5 jeee to byl brekot :grinning: :grinning: fakt jsem se dneska bavila smichy :slight_smile: :slight_smile: super ze to tak mas naplanovany a nehty je dobry si udelat den predem taky bych o neco zavadila a mas po nem rozumim tak jsem desne zvedava jaky to bude :wink: :wink:
3. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz
@vegal ahojky tak to je dobre uz mas takhle neco pro sebe ... :slight_smile: :slight_smile: to je ale cvalik :slight_smile: :slight_smile: krasne papa ...monitor dechu je fakt fajnova vec uz ji taky mam :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
@vegal ahojky, tak gratuluji k dobrym vysledkum i k tomu ze ses zbavila jednoho doktora :slight_smile: Malicky uz pekne povyrostl ze? K tomu monitoru dechu, me svagrova dneska rikala, ze ji bylo receno ze kdyz se to dava pod ty hrube matrace tak to tak dobre nemeri, ze jedine treba nejak to vlozit dovnitr te matrace...ja mam kokos molitan kokos,tak to asi zkusim vecpat pod tu prvni kokosovou vrstvu,nariznout to a vlozit to tam, je to celkem tenke ta podlozka k monitoru... cos koupila za znacku?
3. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@pepsilight :grinning: :grinning: no na ponozky jsem mu jeste nesahla, ale tech nastesti nema tolik...tricka proredim asi tajne :grinning: ma tam plno starych co se uz nehodi mezi lidi, sice je pouziva treba na trenink ale taky asi jenom tri a zbytek tam lezi...fajny material na hadry ne? :grinning: Ale fajne ze se u baleni bavite :grinning: Nebo aspon ty :slight_smile: No ja jsem taky zvedava, uzs e to blizi vlastne mesic a nejake drobne...ale docela rada bych to mela za sebou, ja tyhle akcicky moc nemusim,at uz se to tyka me nebo nekoho jineho,v tom jsme oba s chlapem stejni..a hlavne ja nesnasim jak jsem stredem pozornosti, budu takova nevesta naopak :grinning: a to si ani nemuzu dat pulku na povzbuzeni, kdybych nebyla tehotna tak si pred obradem hned jednu dam :grinning:
3. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
nekecej ja mam kokod pohanka a myslim ze by to mohlo merit a hlavne prej nanny je nejlepsi a nikdo mi o tom ze se to ma vkladat mezi vrstvy nic nerikal
3. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.