• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka koupia jsem nany,je prý nejlepší.O tom,že to blbne když to je pod matrací mi nic neříkali...tak uvidím,jak to pak bude fungovat
3. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz
@eeelishka koupia jsem nany,je prý nejlepší.O tom,že to blbne když to je pod matrací mi nic neříkali...tak uvidím,jak to pak bude fungovat
@eeelishka no to chapu udelala bych to samy mozna uz den predem :grinning: :grinning: a okomentovala bych to jako rozlucku :grinning: ono se to asi jeden den prezit da ne ? budes moc krasna nevesta a jeste si to uzijes jak se na tebe budou vsichni smat a ptat se na vsechny ty otazky. jsem servirka a delala jsem hodne svateb a moc jsme si je uzili vsichni. jsi sice stredem pozornosti ale jednu chvili ne a to kdyz te unesou to je pak pecka jednou sme unesli nevestu a ver mi nikdo ji nehledal a my sme si pili tak dobrou pul hodku venku pak sme museli jit zase makat ale s nevestou sranda ver mi ze si to jeste uzijes ten den ne ty pripravy :slight_smile: :slight_smile:
holky to mel bejt kokos jo pardon za blbou chybu :grinning:
3. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
@pepsilight no u nas se zadne unaseni konat nebude, my to mame bez nejakych tech tradic a mecheche,jenom se sejdem na obed ti nejblizsi a dve kamosky tam budu mit,bude nas celkem 14, poji se, posedi, popije a jde se domu,zadne dovadeni do noci..mam jenom jedno jidlo, a zbytek co si kdo objedna tak se zaplati,zadne tri chody a plno dalsiho jidla na stole...proste jen takova mensi seslost..tak nam to vyhovuje :slight_smile: A jeden den prezijem to jo :slight_smile: A kokod byl nahodou dobry :grinning: Ja bych si toho ani nevsimla kdybys na to neupozornila :slight_smile: ctu rychle tak mi posledni pismenko sem tam utece :grinning:
@vegal Taky budu chtit Nany...no taky jsem na ni zirala o cem to mluvi, uvidim,jeste se na to treba preptam nekde v obchode,ji to rikala jeji znama ze mela takovou zkusenost... ja to budu brat z bazarku protoze 2000 mi prijde fakt celkem palka :fearful:
3. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz
@eeelishka třeba měla silnou matraci.Já za ní dala 2400,- ale já měla poukázky,něco jako stravenky,a ono to není kde utratit,tak jsem je použila na tohle.
S tím jídlem po svatbě souhlasím...úplně to stačí a všichni jsou spokojeni
3. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
@eeelishka me taky ale nak jsem pak koukala na tu stranku tak mi me to trklo a koukam na to jak puk tak jsem to musela oduvodnit jak to vzniklo jsem se tady cervenala :slight_smile: tak to mas dobry ja bych chtela svatbu taky tak moc jsem si vzdycky prala mit rano svatbu odpolko obed a pokec jak pises a pak vecer hura na letiste a na libanky to byl muj sen :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz
@pepsilight jo s tema libankama by to bylo super,ale na ty si budeme muset pockat az mala bude mit tak dva roky a bude ji hlidat dedecek s babickou a maminka s tatinkem poleti za poradnym slunickem :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz
@vegal no tak to jo,s tema poukazkama bych do toho taky sla...jdu omrknout ty bazarky jak to tam vypada :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz
@eeelishka to byl sen jeste nez sme zjistili ze cekame malyho svatba je v uvahu tak za 2 roky az na to bude ted nejsou penizky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz
@pepsilight no jo, vy ted mate jeste vydaje s bytem, tak mate misto svatby pekne bydlenicko :slight_smile:...ale tak pak si to uzijete se vsim vsudy :slight_smile: a budes se moct uklidnit pulkou :sunglasses: :grinning:
3. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz
@eeelishka no jasne nak mi to zatim nevadi hlavni je presne jak pises ze mame kde bydlet a co jist pak to jsou nezbytnosti.... a to se muze vyresit potom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz
Tak my se pro dnešek loučíme. Zítra máme náročný den. Tak se tu mějte. :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 dobrou noc :slight_smile:
3. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz
Tak my taky pádíme na kutě :slight_smile: Dobrou noc :slight_smile:
3. bře 2011 ve 22:32  • Odpověz
ahojky děvčátka :slight_smile:
dnes tady ještě nikdo není?
4. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
tak dnes začínáme 23 týden a zahajujeme 6tý měsíc. To je neuvěřitelné. Ještě 4 měsíce musí malá hezky vydržet v bříšku. Teď nás čekají ty kynoucí měsíce :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
@lucik32 Jé já taky dneska začínám 23. týden:grinning:
@Kami1984 Zkusím od ní utéct... Snad to bude bez problémů.
A opravdu se na ten papír z utz ani nekoukla. Přitom to je tak důležitá věc. A minule jsem ji taky ukazovala papír, co mám z endokrinologie, a taky se na něho ani nepodívala...
@vegal to máš super, že už ho máš. Pořád jsem z toho monitoru na vážkách. Teta mi ho taky doporučila a ta by si ho nepořizovala kdyby to byla věc nepotřebná. Akorát jsem četla nějakou diskuzi (myslím, že i tady), že monitor musí být umístěný na rovném povrchu, ne na roštu. Tak nevím... Já mám jen rošt, tak jestli si ho pořídím, tak ho budu muset dát mezi 2 matrace.
4. bře 2011 v 09:19  • Odpověz
Holky a k obvodnímu nemusím, ne? Zahlédla jsem, že jste se tu o tom bavily... Já jsem na EKG taky musela na internu.
4. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
@cinky mluvíte o monitoru dechu? Prý ho půjčují přímo v porodnici za 1000,- na rok. Stejně ho prý to mimi potřebuje tak cca do roku. Myslím že to je docela slušné. My toho asi využijeme
Z bazaru se prý nemá kupovat, protože nemá být použítý. Musí se tam vyměnit nějaká součástka, jakoby restartovat na každé dítě. A v těch nemocnicích to právě dělají. Takže na každé miminko je vlastně nový restartovaný.
4. bře 2011 v 09:25  • Odpověz
no na EKG jsem objednaná na konec března. Mám nějaký problém už od puberty se srdíčkem, tak mě jednou začas natočí.
4. bře 2011 v 09:27  • Odpověz
@pepsilight @eeelishka @cinky @lucik32 pěkný den!
Zrovna si o tom monitoru píšu s kamarádkou a prý na něm měla malou tak do půl roku,než se začala přesouvat v postýlce sem a tam a měli ho prý pod prostěradlem,protože když byl pod matrací,tak jim občas začal houkat bezdůvodně
4. bře 2011 v 09:31  • Odpověz
@lucik32 u nás v porodnici ho myslím nepůjčují, ale minule mi dala sestra v poradně lísteček, že nějaká paní je půjčuje za 150/měsíc, minimální doba je půl roku... A podle mě je to nevýhodné. Chceme dvě děti určitě, takže mi nový vyjde šulnul a k tomu ho pak ještě můžu dál prodat.
A o restartování jsem nic neslyšela a nepřijde mi to jako pravda. Vždyť i já když spím, tak měním dech. To přece funguje tak, že to snímá dech a když to nic nezaznamená, tak to vyšle signál. Nevím tedy proč by se mělo něco měnit. Sestřenka ho má půjčený po dvou dětech a jede jí normálně. Možná to v té porodnici říkají, aby měli kšefty. Ale to je jen můj názor. Klidně se nechám poučit.
4. bře 2011 v 09:39  • Odpověz
@vegal nebo pod prostěradlo! To mě nenapadlo:grinning: A já už jsem řešila dvě matrace:grinning:
4. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@cinky no taky by to šlo,ale zase zbytečný peníze za další matraci :grinning:
4. bře 2011 v 09:46  • Odpověz
@vegal uvažovala jsem o starší nebo bych koupila obyčejnou čistě molitanovou, ty stojí pár kaček.
4. bře 2011 v 09:49  • Odpověz
@cinky tak to jo :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:55  • Odpověz
Dobré "ránko" :slight_smile: Tak jsme vyspinkané do růžova, maminka snída a Kačenka si vesele hopsá :grinning: Venku je zase nádherně :slight_smile:
@cinky To si dej spíš na ten rošt kousek kartonu pod tu podložku z monitoru a budeš to mít rovné, taky mám rošt :slight_smile: U nás taky matrace půjčujou za 150 na měsíc v babyshopu, ale to mi příjde taky nevýhodné, v porodnici myslím taky půjčujou ale nevím za kolik...ale v tom obchodě se jich na ten restart zeptám...

a obvodní lékař na hodnocení EKG mi příjde nezpůsobilý, on tam ty velké abnormality pozná ( to poznám i já) ale EKG jako takové by měl popisovat kardiolog nebo když už tak ten internista, jsou na to specializovaní a poznají tam rozhodně víc věcí...
4. bře 2011 v 11:14  • Odpověz
Ahojte holky,na pár chvil jsem se odmlčela ale už jsem zase zpět.Neměla jsem čas,dvojčata a do toho stěhování no hrůza
4. bře 2011 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera bylo skvele, udelaly jsme si s Very a Emi prochazku, ridila jsem kocarek a pry vse dobre, tak asi ridicak dostanu)hihi...
vcera jsem od kamosky dostala dudlicky, aventa jsem hned vybalila, je skvelej)
dneska mam zase 5oblecku pro Patricka a babi mi koupila 2velke osuskove pleny s medvidky v modrem srdicku.
obleceni uz prestavam nakupovat, myslim, ze do pul roku toho mam uz haba kuk.. nakoupim si jeste cepicky nejake lehoucke, oblecek do porodnice a 2turecke kalhoty a konec.... ted se zamerim na veci jako jsou nuzticky, vanicka a dalsi blbinky )takze uz zadna navsteva mimi obchodu)
4. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz
Tak mě dorazily dva balíčky a oblečkama, takže jsem to všechno probrala co už mám a ještě pár kousků a bude to taky stačit, ať to stihneme všechno unosit :slight_smile: Pustím se do nákupů něčeho jiného :slight_smile:
@kami1984 je to super jak se ten seznam pomalinku odskrtava a veci pribývají ze?
4. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.