• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka jj, spise drobnosti, na velke veci nejsou ted prasulky:(( ale vybavu pro prvnich 6mesicu mam jaxi v kostce, pak uz jen treba bundicka, kalhoty, ale na to je cas, uvidime, jak maly poroste:slight_smile:)
ale desne spatne se odolava:slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz
@kami1984 No mi povídej, já si tu dycky naklikám plno věcí co bych chtěla, ale pak ty stránky s těžkým srdcem dávám pryč, protože si uvědomím, že mi toho ještě třeba spoustu mamka donese a že to neunosíme, takže pak budu taky kupovat podle toho jak malá poroste :slight_smile: Akorát mi ještě chybí tak aspoň 2 overalky na spaní a nějaké to bodyčko s krátkým rukávem, sešly se mi jenom s dlouhým :grinning: a i ty věci jako jsou bundička, sveříky a kalhoty,ale to asi taky podle velikosti...No počkám až mi příjde marodka a pak se vrhnu na další nákupy :sunglasses:
4. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz
@eeelishka me chybi zavinovacky, ale tak ty stoji cca 300Kc, talze to je v klidku.. horsi bude postylka, kocarek, chuvicky...
4. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
@vegal me se zda ze moc tvrdej abych na to polozila miminko nebo ne je fakt moc trvrda myslim ta nanny
4. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
@kami1984 no ja ty nejdrazsi polozky uz nastesti mam, ted uz jen ty drobnosti..i kdyz za kosmetiku pro malou a pleny taky jeste pekne utratim a hlavne za kojici podprsenku,to taky bude zas palka...zavinovacky uz mam taky kompletni, akorat jeste spaci pytlik :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz
@pepsilight tvrdá je,ale uvidíš,jak to bude vyhovovat...já to zkusím pod matraci a když to bude blbnout,tak to pak budu řešit
4. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz
@pepsilight to budou asi vsechny znacky stejne tvrde, tak to dej pod obal matrace, na ni budes mit jeste chranic a na tom prosteradlo a male bude v zavinovacce takze bude urcite od te tvrdosti uchraneno :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz
@eeelishka ja ten pytel kupovat nebudu, kamaradce v tom mala nespi.. ja budu mit asi velky mimi, takze radeji nekupuji, at to hned neni na nic:slight_smile:)
drazsi veci hold budem kupovat v cervnu....
4. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz
@kami1984 no ja nad nim prave vaham,ci jo ci ne, novy kupovat nebudu at me to pak nemrzi takze kdyztak nejaky levnejsi z druhe paciny, je fakt ze kazdemu ditku to nevyhovuje...my budeme mit prcka,nema byt po kom velka, ja merim 162 a pritel 169 :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
@vegal tobe neprijde ???? ja kdyz jsem na to koukala tak to je beton potazenej pvc jinak to neumim nazvat :slight_smile:
@eeelishka ja to dam normal pod zkusim to a doufam ze to ve 3 rano nezacne houkat :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz
@pepsilight no uvidis, ja to taky budu zkouset nejdriv pod matraci...akorat porad vaham ci si poridit tu z bazarku nebo si pak pujcit
4. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
@eeelishka ja dost kupuji v bazarcich, ty veci jsou jako nove, mam doma cherokee, mark&spencer, next... a vse do 50ti akcek:slight_smile:) jen nove koupim do porodnice, libi se mi soupravicka z Tesca
nove chci dudliky, lahvicky a asi chuvicky-kouopim nejake poradne:slight_smile:
monitor dechu si pujcim z porodky nebo detskeho centra, kupovat se mi to nechce...
jen nevim zavinky, zda se zviratky nebo modrou karovanou s masli.)
4. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
@pepsilight jo,je to tvrdší,al mě to přijde,že těm prckům je to jedno,hlavně když můžou spát :grinning:
4. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz
@eeelishka je tak to nevim ale myslim ze te vyjde pujcena levneji ja jsem si ji koupila protoze jsem nevedela ze se pujcuji a ani nevim kde tady ?? takze kdyz vis tak proc ne vyuzijes to jen par mesicu a pak to vratis
4. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@eeelishka ty máš tolik krásných věciček...:slight_smile: Já ty svoje už taky musím konečně nafotit.
A dneska si jedu pro zázračnou zavinovačku a jedny krásné dupajdy s nápisem Jsem tvoje zlatíčko :grinning: Narazila jsem tady v barázku na paní, která ode mě bydlí kousek. Dupajdy jednou použité a závinka jako nová. Tak jsem zvědavá.
4. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@vegal asi mas pravdu zpocatku je jim to jedno :grinning:
4. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz
@pepsilight a než ti bude nadávat,tak už to v postýlce mít nebude :grinning:
4. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz
@vegal no jasne :slight_smile: :slight_smile: uz se na malyho tesim jakej asi bude atd.
4. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz
@pepsilight to se ti vůbec nedivím...jakej bude,jak bude vypadat...na to je asi zvědavá každá mamina...však se to už brzo dozvíme :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
@vegal ty uz za chvili ja tu budu sedet snad vecnost :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz
@pepsilight neboj,uteče to :wink: Mě se teď malej asi snaží dostat pod pravá žebra...řeknu ti,nic moc :sweat_smile:
4. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
@vegal jooo tak na to se taky tesim :grinning: ale hlavne at uz to mam za sebou jestli muzu poradit nekoukat na porody pac ja mam ted panickou hruzu
4. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz
@pepsilight na porod jsem na netu už koukala,a nijak mě to nepolekalo :wink:
4. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz
no, me porod dost desi...
4. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz
@vegal tak to si silna osoba ja u toho brecela a pak v noci nespala koukala jsem do stropu a premyslela a stejne nic nevymyslela takze me to stejne ceka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
honi me mlna:( Pavlik mi doveze kokinko...
ja se bojim, ze to nedam, mam zvyseny prah bolesti a spatne se mi vse hoji..bojim se, ze dite nevytlacim:(
4. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
@pepsilight jak říkáš,stejně nás to čeká :slight_smile: a zvládnem to,neboj se
4. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz
@cinky Děkuji :slight_smile: Vidíš, něco s nápisem ještě seženu :slight_smile: Tak to máš fajn že si ty věci můžes vyzvednout, já dycky narazím na někoho z dálky..tak to pak taky pofoť ať můžem mrknout :wink:

Tak to já jsem na porod zvědavá, asi jsem blázen :grinning: Jasně že mám strach, ale takový ten normální..A bolest no, můj práh taky není z těch nejvyšších, tak na to se teda moc netěším, mám strach z natržení hráze...Na videa nekoukejte, oni tam schválně ukazují ty nejhorší průběhy porodu aby byli zajímaví...
4. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz
to si nemyslim jsou normalne cesky natoceny tatinkama a slysis tam jak si tam povidaj atd
4. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.