• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
nechapu, jak se ta mamka necha natacet a pak to da jeste na net...
4. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz
@kami1984 no to taky nechapu...ja bych to nemohla ukazat ani sve rodine natoz to tak zverejnit...tohle je proste mezi mnou, pritelem a personalem porodnice...
4. bře 2011 v 15:04  • Odpověz
ja kameru nechci, ani fotky s nohama nahore, zakrvacene dite....
@eeelishka
4. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
@kami1984 no to ja taky ne, klidně se nechám vyfotit před porodem ještě na pokoji třeba,ale další foto bude až maličká pěkně umytá a krásná :slight_smile: a pak až se maminka dá do kupy tak i maminka :grinning:
4. bře 2011 v 15:13  • Odpověz
ja rikam, ze dulezite je mimi, ne ja:slight_smile: ale chci rodinnou fotku:slight_smile:
4. bře 2011 v 15:16  • Odpověz
@kami1984 No to se víí :slight_smile: Já už to vidím, my budeme mít tolik fotek té maličké, že zaplníme celý hardisk :grinning:
4. bře 2011 v 15:20  • Odpověz
@eeelishka hihi, ja budu delat fotoknihy a kalendare:slight_smile:
4. bře 2011 v 15:30  • Odpověz
no my bychom to pak nemeli kde davat :grinning: ale urcite si poridim taky fotoknihu, nebo na kazdy rok jednu :slight_smile:
4. bře 2011 v 15:34  • Odpověz
Tak nová televizka dneska nebude :frowning2: musím si hold počkat do příštího týdne...
4. bře 2011 v 17:07  • Odpověz
my si delame vzdy z dovci a za kazdy rok..ja ani na foceni tak nejsem, spise pavel, ja na foceni musim mit naladu:slight_smile:
4. bře 2011 v 17:43  • Odpověz
@kami1984 No my taky moc ne, takže budou všude fotky jenom Kačenky :slight_smile:
4. bře 2011 v 17:45  • Odpověz
Dneska jsme přežily den na fakultě. Malej se projevil jako chlap. Na přednáškách chlapů se rozčiloval a kopal skoro celou dobu, co přednášeli a na přednáškách ženských byl v klidu a asi spinkal. :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 Ženské se mu hold líbily a chlapům do toho chtěl pořád kecat :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz
No nic, děvčata. Tak krásný víkend. Jdeme přichystat taťkovi večeři, aby nám nestrádal, až se nám po týdnu konečně vrátí z práce. Tak brou brou. :slight_smile:
4. bře 2011 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Já taky pádím, přeji všem hezký víkend :wink: Dobrou noc :slight_smile:
4. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, preji slunickove ranko.
ja mela skoro snidani do postele, byla mi donesena do obyvaku, pry, abych vylezla z postele)
vyvalim perinky ven, udelam standardni uklid a dneska bude br.kase s rizkem a kompotikem ze sklepa
odpoledne jdeme na narozeniny, zase se nesmime moc precpavat, ze :slight_smile:
5. bře 2011 v 09:19  • Odpověz
Hezké sobotní ráno :slight_smile:
Tak to mě snídaně do postýlky nehrozí, leda že bych byla nemocná tak bych si ji vyřvala :grinning: Přítel nemá rád drobky v posteli a já tak přitom tak ráda jím :grinning: No já vařit dneska nemusím, přítel baští v práci a pak jede rovnou na zápas, asi půjdem ale taky zafandit, ještě jsme letos nebyly..aspoň se vyvětráme, prý má být zas zítra kosa :confounded: Tak já pádím do sprchy a pak do obchodu, kocurkovi došlo jídlo...
@kami1984 Tak dobrou chuť k řízečku a odpoledne to pořádně oslavte :wink:
5. bře 2011 v 10:20  • Odpověz
Ahoj maminy,jste neuvěřitelně ukecané.Já se sem přes týden moc nedostanu,protože mám počítače v práci až dost,ale pak vás o víkendu dočítat,to je teda něco :grinning:
Chtěla bych uklidnit všechny vás,které čeká test cukru. Byla jsem strašně vystrašená z negativních popisů na netu, ale ve skutečnosti to vůbec nic není.Vezla jsem si sebou čaj a citron,jak na netu doporučujou a u dr. ne mě sestra koukala jak na zjevení. Říkala,že nezná ženskou,která by měla problém to vypít a že jim tam z toho nikdo nezvracel. Tak mi to rozdělala ve vodě a já to do sebe kopla ani nevím jak. Vůbec nijak to nesmrdí a chutná to prostě jako voda s cukrem. Toť vše. Čaj jsem ani nevyndala. Dvě hodiny jsem si tam četla a pohoda.Výsledky budou příští týden. Takže se nenervujte je to úplně v pohodě. Jo a taky chci upozornit,že nejsem zvyklá sladit ani čaj a ani kávu a džusy si ředím z vodou,takže nejsem zvyklá pít sladké.
5. bře 2011 v 11:18  • Odpověz
Nevím,která z vás tady psala,že žena má od narození určeno jaké pohlaví dítěte porodí. Já si teda myslím,že pohlaví určuje muž,ne? A ta tabulka,jak tady byla,kde se určuje pohlaví dle věku matky a měsíce zplození,tak nám neodpovídá. Měla bych mít holčičku a čekáme chlapečka (potvrzeno jak v Gestu,tak v Podolí)
5. bře 2011 v 11:24  • Odpověz
@vonkacka Ahojky, jo jo to my se umíme rozkecat :grinning: Tak super žes ten cukřík zvládla, a že je to celkem v pohodě..já ani nevím přesně kdy tam mám jít, chtěla jsem se tam objednat a sestřička mi řekla ať prostě příjdu kdykoli až budu v tom období kdy to má být a víc se se mnou nebavila :grinning: Tak tam prostě půjdu až nastane čas :sunglasses: Já ty dvě hoďky prodrbu na oddělění a nechám si i tam vzít krev některou kolegyňkou takže to bude pohoda...Takže přeji ať máš dobré výsledky :wink:
Nám to podle toho kalendáře vyšlo, je to holčička..spíš to bude asi náhoda, každý to má jinak...podle kámoščiných testů s prstýnkem na vlasu a tak to měl být kluk, jsou to všechno jenom takové povídačky..
5. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz
@eeelishka to máš super,že tam máš kamarádky sestřičky. Mě ten první odběr dělala taková nepříjemná sestra a mám taky pěknou modřinu. Ten druhý odběr byl z druhé ruky a sestra super,skoro to ani nepíchlo :slight_smile: Ty si můžeš vybrat,víš která je dobrá a která je kopyto.
Já bych měla mít holčičku i podle tvaru břicha,každý zákazník co mi přijde do obchodu mě tak typuje :grinning: . Ale na druhou stranu mám zas docela super vlasy,pevnější nehty a super pleť,občas mi vyleze nějaký pubertální pupínek,ale to se mi dělo i dříve.Teď je to mnohem lepší.No a podle toho by to měl být kluk.Vše jsou jen pověry a já na pověry moc nejsem.Prostě to co se nerodí určí spermie X nebo Y ,která nabourá do našeho vajíčka a hotovo :grinning: Tak já jdu vařit kuře na paprice s kolínkama a večer jedem ke švagrové na narozky,tak sem mrknu asi až zítra.Páček
5. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz
pěkný den!Venku je nádherně a já dřepím zavřená doma :frowning2: Nějak se nikomu nechce jít ven a courat tu po městě samotná,to se zase nechce mě .Manžel hraje na pc hry a v 5 jde na fotbal a na pivko.
A jak se máte vy?
5. bře 2011 v 15:30  • Odpověz
Ahojte holky, zdravim vas.To byla dneska krasna sobota.Uplne me to naladilo krasne :slight_smile:
5. bře 2011 v 17:35  • Odpověz
@miruska_h ahoj!Máš pravdu,bylo nádherně.Bylas někde na procházce?
5. bře 2011 v 17:53  • Odpověz
@vegal no byla jsem na navsteve u vzdalene rodiny.jela jsem s babi a brachou, tak jsme meli krasny vylet :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:12  • Odpověz
@miruska_h tak to jo,to muselo být příjemné,když bylo tak krásně :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:13  • Odpověz
@vegal jj byl to fakt pekny vylet :slight_smile: ale nejak me to unavilo :slight_smile: asi dneska pujdu brzo spinkat, jsem od pul sedme vzhuru, co se moje dite rozhodlo, ze uz proste nebudu spat a taky se o to postaralo :grinning:
5. bře 2011 v 18:26  • Odpověz
@miruska_h vůbec se ti nedivím...ono se teď snadno utaháš.A ještě když máš tak skvělé dítko,které nechce abys hned po ránu zahálela :grinning:
5. bře 2011 v 18:29  • Odpověz
@vegal no to bylo dneska poprve, co me tak budil, tak doufam, ze se to nestane kazdoddeni zabavou :grinning: jako ted uz by tam mela mit pomalu min mista, tak uvidime co se bude dit,ale na druhou stranu jsem rada, ze o nem vim :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:44  • Odpověz
@miruska_h ono se řekne míň místa...ten náš prcek kope,jako by se chtěl dostat z břicha ven a k tomu se pořád šteluje pod pravá žebra...občas to docela dost bolí,tak nevím,jak to budu zvládat za 3 měsíce :unamused:
5. bře 2011 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.