• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@miruska_h ale snad tě už nebude tolik budit :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:48  • Odpověz
@vegal no to poznam zitra rano :slight_smile: ale je fakt, ze jak mi pribyvaji tydny, tak jsem zvedava, co me ceka, bo ho ted zacinam citit na mistech, kde jsem ho driv vubec necitila :astonished:
5. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
@miruska_h najednou je skoro po celém břiše,viď :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:52  • Odpověz
@vegal jj jsem z toho uplne v soku :slight_smile: Porad to bylo jen takovy postuchovani a ted uz je to s pribyvajicimi tydny uplne jine :slight_smile: .Uz mi taky dost porostlo brisko, mam pocit, ze snad roste ze dne na den, bo tricka, co jsem oblekala jeste tak tri tydny zpatky jsou mi uz ted jaksi kratke :grinning: asi se mi pri prani nejak srazily :grinning:
5. bře 2011 v 18:55  • Odpověz
@miruska_h musíš prát na nižší teplotu :grinning: Však až budou ti drobečci venku,tak zase budem říkat,kéž by byl ještě vevnitř a občas mě kopnul :slight_smile:
5. bře 2011 v 18:58  • Odpověz
@vegal jo holka, to ja jsem prave prala :grinning: no ale az budou venku, tak budem mit zas jine radosti :grinning:
5. bře 2011 v 19:00  • Odpověz
@miruska_h to už z těch starostí pak nevyjdeme :frowning2: Já si teď vyndala oblečení co pro prcka mam,a třídim to podle barev,abych to mohla už tenhle měsíc vyprat a připravit...už teď se toho děsim :grinning:
5. bře 2011 v 19:05  • Odpověz
@vegal jo tak na to ja mam jeste cas :grinning: my teprve domalovavame byt,ale uz to vypada, ze to bude konecne hotovy, pak budu lepit znova koutek na prebalovani a pak uz taky pomalu zacnu chystat :slight_smile: dokoupim zbytek veci, sestavime postylku a taky zacnu pomalu prat a zehlit :slight_smile: mam pocit, ze to strasne leti a to je mam jeste pred sebou 4 mesice :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:08  • Odpověz
@miruska_h závidím ti to malování a ten koutek.Já se vymalování ložnice asi nedočkám,tomu mému se do toho nějak nechce a teď vlastně ještě čekáme na výplatu,tak snad pak...nejraděj bych si na to někoho pozvala,ale nevím o nikom :confounded:
Říkala jsem,že s tím praním počkám,až bude vymalováno a objednaná komoda,ale to bych to taky nemusela stihnout než se malej narodí :grinning:
5. bře 2011 v 19:18  • Odpověz
@miruska_h jsem si taky říkala,že času mam dost,a už mam před sebou ani ne 3 měsíce.Přenášet mě nenechaj,tak bych měla porodit nejdýl toho 28.5.
5. bře 2011 v 19:18  • Odpověz
@vegal no ja jsem rada, ze se do toho pritel dal.Sice uz to delame asi mesic, bo nemam kam odstehovat ten nabytek aby se to udelalo na jednou,ale me to neva,apon mi ten cas doma rychleji utika :slight_smile: a to jsme chteli malovat jen zachod a nakonc je z toho cely byt :grinning: ted budu shanet jeste sedacku, malou rohovou, coz je asi nadlicky vikend, bo za ni jsem ochotna dat tak max 3500, tak hledam aj na netu a tak :unamused: no ono se to nezda,ale ten cas fakt strasne leti.Mam pocit, ze ted co jsem tehotna mi to utika vic nez kdy pred tim :slight_smile: A neboj, toho tvyho urco premluvis :wink:
5. bře 2011 v 19:22  • Odpověz
@miruska_h aspoň to budete mít všechno krásně čisté a nové.Držím palce abys našla pěknou sedačku :slight_smile:
Tady se kouřilo v obýváku,ale stačí když bude vymalovaná ložnice,tak bude prcek nejvíc :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:30  • Odpověz
@vegal my jsme taky kuraci,ale doma jsme nekourili, jen na Wc, bo mame podkrovni byt a asi bysme to tady nevyvetrali.A jak uz je ted vymalovany, tak se nekouri nikde :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:34  • Odpověz
@miruska_h u nás kouří jen manžel a od září to má povolené jen v kuchyni u okna a pak teda na záchodě,ale to skončí až se malej narodí :slight_smile: Tak jsem zvědavá,jak mu to půjde :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:38  • Odpověz
@vegal no muj pritel kouri taky, ja nekourim, co jsem tehu a on mi tvrdi ze az se narodi malej, tak prestane,ale vo tom ja pochybuju :grinning: uz se taky tesim az si tak za rok zapalim :grinning:
5. bře 2011 v 19:42  • Odpověz
@miruska_h :grinning: to říká ten můj taky,že by chtěl přestat,ale moc tomu nevěřím.Já bych si zase dala vínko...týden před tím,než jsem zjistila,že jsem těhu,jsem koupila flašku,ale je pořád chudinka v lednici,neotevřená...tak přemýšlím,že bych si sklenku dala :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:47  • Odpověz
@vegal To si klidne dej, ja co jsem tehotna, jsem mela nekolikrat, treba jen dve deci nebo strik.Klidne si muzes dat pokud nevypijes celou flasku,tak to nicemu neva :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:49  • Odpověz
@miruska_h když já mam strach,že jakmile se ta flaška otevře,tak bude trvat dlouho než se vypije :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme dnes měli návštěvu, kamarádku, co mají půlročního chlapečka! Je hrozně šikovněj, tak nás to tak krásně naladilo, že chceme mít toho našeho už taky u sebe :dizzy_face:
Taky jsem si dala celkem práci a založila konečně fotoblog, tak jestli chcete, mrkněte :wink: ještě se pak chystám na druhé album s výbavičkou :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:53  • Odpověz
@miruska_h nebo naopak,že bych na něj měla chuť častěji :grinning:
5. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@vegal to si nemyslim.Jako kdyz si das kazdy den nbo ob den dve deci,tak se nemuze nic stat :wink:
5. bře 2011 v 19:57  • Odpověz
@vegal @miruska_h Já jsem si holky dala včera trošku červeného (podruhý co jsem těhu) a i podruhý mě z toho pálila šíleně žáha, že jsem si jen párkrát cucla, nic moc! A to jsem si vínko dávala před těhu docela často večer skleničku :wink:
5. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz
@miruska_h @lucifer84 vy mě tak nahlodáte,že si snad dam :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz
@vegal jen si dej :slight_smile: ja se dneska loucim, jdu se divat na Jeamse Bonda :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
@miruska_h měj se pěkně! :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@lucifer84 moc ti to sluší!!!Máš krásné bříško :slight_smile:
5. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz
@vegal jééééé děkuji, přijde mi, že roste ze dne na den, jsem zvědavá na čem se zastavím :grinning:
5. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz
Hezký večer holky, dneska bylo fakt nádherně, byla jsem z toho úplně unesená :grinning: Já už to jaro potřebuju jako sůl...
Byla jsem u kamarádky, co už má jednu holčičku tak jsme kecaly o těhotenství a porodu, no celé mi to popisovala,mazec...nakonec jsem zjistila ze primář naší gynekologie a porodnice je ještě horší než ten doktor co mi dělal UTZ tak jsem fakt zvědavá kdo nás bude rodit :fearful: Další kamarádka dneska porodila, tak se za ní v pondělí chystám :slight_smile:

@miruska_h K tomu bříšku, mě už taky malá leze nějak výš a výš, z ničeho nic cítím třeba úplně nové pohyby a pocity, ale je to super :slight_smile: dneska jsem byla venku normalně v těhu teplácích, říkala jsem si no co,hlavně že je nám oběma pohodlně, nechtělo se mi to najezené břicho rvát do kalhot a pak se v nich krčit u kámošky..Tak přeju ať už máte to malování brzo za sebou a ať seženeš tu sedačku :slight_smile:
@vegal Klidně si sklenku dej, já měla svou první za celé těhu před týdnem a bylo to mooc dobré, už jsem zapomněla jak dobře kvalitní vínko chutná :slight_smile: ale měla jsem jen jednu, když tu byla návštěva, zůstala mi otevřená láhev v lednici :frowning2:
@lucifer84 Máš krásné fotečky..fakt ti to sluší, moc hezká maminka :slight_smile:
5. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
Tak se s vámi chci podělit o dnešní zážitek. Jela jsem s manželem ke švagrové na narozeniny a můj muž se tam se svým bráchou tak trochu picnul.Domů jsme přijeli kolem 23hod a manžel si šel krájet klobásu a uřízl si na nářezáku celý první článek pravého prsteníčku. Já byla neuvěřitelně vystreslá,ale on mě uklidňoval,že ho to nebolí a ať mu to jen přivážu fáčem k sobě. Narvala jsem ho do auta a jeli jsme do nemocnice. Prst má přišitý a budeme modlit aby mu to přirostlo,zda se obnoví nervy (cit v prstu) to ukáže čas. Dostal injekci,antibiotika po 8hod a Tramal na bolest. Teď usnul,ale já nemůžu,ještě se celá klepu.Doufám,že ho to zítra nebude moc bolet,prďolku mýho.
6. bře 2011 ve 02:01  • Odpověz
@vonkacka pane jo :frowning2: Chudák,tak snad mu to dobře sroste :slight_smile: A ty už jsi ok?Vzpamatovala jsi se už ze šoku?
6. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.