• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal Tak to netuším, nějak mě nenapadá nic co by se na nich mělo zkazit...Asi to nevadí, možná to píšou proto, že kdyby za nějakou dobu přestalo fungovat třeba to uchycení pásků tak ať se mají na co vymluvit...Nevím či jsou pleny napuštěné nějakou látkou která by se mohla pokazit...
6. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz
@eeelishka aha...děkuju!Ségra dělá v penny a jestli je tam měli nějak slevněné,nevím,ale ptala se mě na to...ale zase kdyby byly za pýr korun,tak by byla blbost je nevzít,že? :grinning:
6. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz
@vegal no právě, za pokus to stojí :grinning:
6. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz
@eeelishka dneska tu bylo krásně,ale pobolívalo mě břicho,tak jsem zase nikde nebyla a teď na večer mi ještě vylítla glykémie,tak jsem z toho nějak špatná :frowning2:
6. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz
@vegal jeden špatný výsledek nemusí nic znamenat,kolik to bylo?.. třeba jenom nějaká potravina obsahovala víc cukru, nemusela to být ani sladkost...a hlavně hodnoty glykemie může ovlivnit i psychika nebo stres, pokud jsi špatná z toho bříška tak toho mohlo být i tím...tak nezoufej, bude to dobré :wink: v devět si třeba ješte píchni do prstu a uvidíš...
6. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
@eeelishka měla jsem 8,1 ,tak to za chvilku zkusím znova,kolik budu mít po 2 hodinách od jídla...mě to vždycky tak zdrbne a to jsem měla fakt jen malou večeři a odpoledne jeden čokoládovej bonbon,ale ten mi včera neudělal nic :grinning:
6. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz
@vegal no já právě dneska taky chtěla hodně udělat, ale nakonec jsem jenom ležela, nějak mě chuť do práce přešla po tom co jsem si přečetla na netu :confounded: A hlavně mi břicho zvtrdlo pokaždé co jsem se zvedla na záchod,což bylo dost často, tak se mi nechtělo dřepět na zemi u skříně a vyhazovat staré věci..No zítra mám víc věcí v plánu, tak uvidím co mi řekne doktor..
6. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
@eeelishka času dost,nic ti neuteče,hlavně abys byla v pohodě a nic tě nebolelo...jestli nebyly nějaké "erekce" na slunci :grinning: když to bralo víc těhulek
6. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz
@vegal a těch 8,1 jsi měla jak dlouho po jídle?
6. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz
@vegal No "erekce" byly určitě, to počasí tady dneska bylo hodně divné :grinning: Já mám normálně strach, že ten cukr taky budu mít vyšší, já nikdy moc na sladké nebyla, ale teď toho mám nějak větší spotřebu :fearful: asi se začnu už mírnit..
6. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz
@eeelishka tak jsem se teď změřila a mam po hodinách od jídla 5,0 ...tak přemýšlím,jestli ten přístroj nemůže blbnout :astonished:
6. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz
@eeelishka on ten cukr prý neovlivníš tím,jak se stravuješ v těhotenství...aspoň jsem to někde četla...přeju ti,abys to měla v pořádku
6. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
@vegal Ne? tak to je fajn, ale i přesto se budu kapku hlídat, kdo to pak bude shazovat :slight_smile: a děkuji :wink:
6. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
@eeelishka to je fakt...já jsem hrozně ráda,že jsem aspoň tenhle měsíc nic nepřibrala :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz
@vegal no a to já právě jo, každý týden je to půl kila navíc, ono je to prý tak normální, ale kdo by nebyl rád za míň že jo :slight_smile:
6. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz
@eeelishka jasný...čím míň,tím líp.Moje mamka prý přibrala jen 1 kilo.Je fakt,že ty kila na víc dělá hodně sklenka koly,sem tam balíček brambůrků a hlavně pořád nějaké sušenky a oplatky :grinning:
6. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
@vegal no moje mamka po porodu vážila míň než předtím :grinning: že se na ní chodili dívat doktoři, že to není normální :grinning: ona prostě všechno shodila tím jak mě vypučila :grinning: Já tež vážila jen 2,8 kg :slight_smile: Já právě kolu a bramburky a tyhle věci moc nemusím, to mi nikdy nejelo..ale celkem peču pro miláčka takže skoro na každou snídani nějaká buchta a hrnek mlíka nebo ten tekutý bíly florian..a přes den zobnu sem tam čokoládu...no a zmrzlinka mi taky chutna no :grinning:
6. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz
@eeelishka to měla mamka dobré..třeba budeš ten samý případ :wink: S tím jídlem...já mam kolu a brambůrky ráda,ale tím,že je teď nekupuju,tak mi vůbec nechybí a nepotřebuju je.Ale když upeču buchtu,tak neodolám...v tom tě plně chápu :grinning:
6. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
@vegal no doufám, že nejvíc shodím u porodu...a zbytek půjde při kojení :sunglasses: my mame bramburku a krupek plny bar, jelikoz jsme ted meli par navstev v posledni dobe tak kazdy donesl :grinning: ale nejak na to nemam chut..koly tu je vic nez vody jelikoz pritel nic jineho nepije :grinning: ale taky si treba jen loknu na chut ale vadi mi ty bublinky...
6. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz
@eeelishka v to taky doufám,že ta kilča pak půjdou dolů sama,ale spoléhat na to nemůžu.Jsem si teď musela dát aspoň jogurt a kousíček rohlíku,když tu nic jiného není
6. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz
@vegal kolik si mela ten druhy cukrik? No ja se uz ted tesim az potom jak dokojim zacnu chodit na zumbu, je to uzasny sport a hubne se pri nem samo...ja to cvicila pred tehu jen doma a zhubla za chvili, no a zrovna jak mely v nasem meste konecne zacit hodiny zumby tak jsem zjistila ze jsem tehu takze jsem tam nezacla chodit ale pak tam kazdopadne chodit zacnu...no ja uz bastit nebudu, pockam na pritele az prijde z prace a poficim na kute...
6. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz
@eeelishka při měření po 2 hodinách od jídla jsem měla 5,0 tak nevím,jestli to nemůže blbnout :unamused:
Na zumbu jsem slyšela samé dobré ohlasy a když už to máš vyzkoušené,tak je to fajn a hlavně,že tě to baví :slight_smile:
6. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz
Dobrou noc! :slight_smile:
6. bře 2011 ve 22:30  • Odpověz
@vegal tak to máš hezký výsledek :slight_smile: uvidíš že zítra zas bude vše ok :wink: Ta mašinka blbnout nemůže, ale jak jsem říkala hladinu cukru může ovlivnit třeba i psychika nebo to bylo ještě brzo po jídle..nezapomeň že metabolismus máme zpomalený takže se cukr odbourává pomaleji...já se vsadím že kdybych si měřila cukr taky tak to nebude pokaždé úplně ok, obzvlášť když se člověk nehýbe což já teď dělám hodně málo :confounded:
6. bře 2011 ve 22:30  • Odpověz
Dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
6. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ránko holky,přeji všem pěkný den...
Chci se zeptat jak jste šly na to OGTT cukr tak do kdy se může večer jíst a ráno jste už ani nepily?šly jste úplně na lačno?nebo se ráno můžu napít trochu čaje třeba bylinkového.. :astonished: zítra jdu na to tak se už ted děsím brrrrrrrrrr...
Snad to vše přežiju a bude to ok... :sunglasses:
7. bře 2011 v 06:40  • Odpověz
@jezulicka mě bylo řečeno,že si mam dát odpoledne něco sladkého,večer nesladkou večeři a pak už nejíst...když se jde nalačno,tak se nemá jíst a pít od půlnoci :wink: Ale když se ráno napiješ čaje,tak by to mělo být v pořádku
7. bře 2011 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vcera tu prosla snehova boure a dneska tu sviti slunicko, hotove jaro, ale jen za oknem, venku je desna zima....
dneska budu prat a chci konecne udelat rodine "poukazku" na miminko a odpoledne se pujdeme s Pavlikem projit. Uvazuji, ze bych vyvalila pradlo na verandu, at se mi pekne susi, amm tam same hrube veci..

Vcera mi babickla prinesla plnou tasku veci pro Patrika..jsou to krasne ulovky a pak pleteny svetrik, boticky s bambulkami a rukavicky jako mysky a boticky jako mysly, musim to nafotit, fakt krasa!

vcera jsem dostala takovou zravou a sporadala 3koblihy, pak jsem se stydela, co jsem to vse zbagrovala:slight_smile: takze dneska dietka:slight_smile:

@eeelishka me kontroluje vzdy spodem, rekne mi, ze porodni cesty jsou uzavrene a pak UTZ pres bricho. Ale u me to je i tim, ze jsem mela spontanni porod, tak mozna tim:(jinak kvuli toho i tlaku chodim co 3tydny.
@jezulicka jist by se nemelo, ale rano se napiju normalniho caje, bych se vybulila, pres hodinu pojedu autobusem....
7. bře 2011 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko maminky :slight_smile:
Tak jsme volala doktorovi, řekl ať příjdu a nakonec je vše v pohodě, napsal mi magnosolv na to tvrdnutí a že se uvidí :slight_smile: Tak jsem zase klidná :slight_smile: Uf...
@jezulicka Já myslím že se ráno napít můžeš, hlavně ať to není sladké...
@kami1984 když jsme u těch koblih, právě jsem jednu taky zbagrovala :grinning: A mám tam ještě další,ale nechám si ji na později :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:57  • Odpověz
@eeelishka to je moc dobře!!!magnosolv pro jistotu taky beru,i když ne moc pravidelně :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.