• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka já mám taky magnosolv pomohl mi hodně při zácpě měla jsem šílené problémy vyzkoušela vše a jak mi předepsal magnosolv tak fakt chodím pravidelně každý den... :wink:
7. bře 2011 v 10:09  • Odpověz
@jezulicka to pomáhá i při zacpě jo? tak to se mi hodí :grinning:
7. bře 2011 v 10:12  • Odpověz
ja na zacpu mam lactulosu, nastesti posledni 3tydny se mi to nejka upravilo, ze tedy denne nechodim, ale chodim sama od sebe.... to bylo holky peklo:((( ale neprisla jsem na to, co mi zabira...
a jak se to tvrdnuti projevuje???
7. bře 2011 v 10:18  • Odpověz
já dokonce v těhu chodím na záchod líp než před tím :grinning: a to i dřív než jsem ten magnosolv začala brát :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
@vegal tak to ja trpim jako zvire....
7. bře 2011 v 10:24  • Odpověz
@kami1984 to mě mrzí...ale hlavně žes našla něco,co ti aspoň trochu pomůže :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@vegal prirodni projimadlo posvecene dr....
7. bře 2011 v 10:26  • Odpověz
@kami1984 no to já to mám střídavě, někdy v pohodě a někdy se pěkně trápím, tak snad bude s tím magnosolvem pokoj :slight_smile: A to tvrdnutí..zpočátku jsem to poznala jen při dotyku,ale teď to vnímám už pocitově, stáhne se mi břicho, prostě takový tlak ucítím,jak si na něj šáhnu tak je tvrdé jak šutřík..většinou při změně polohy,jak vstávám, nebo jak jdu do schodů, do kopce, nebo i jiných činnostech doma...doktor mi říkal, že to je normální pokud to není v pravidelných intervalech, že děloha je sval tak se prostě stahuje při některých činnostech..
7. bře 2011 v 10:35  • Odpověz
@eeelishka tak to mám taky... Většinou když jdu delší dobu pěšky, tak to zažívám.
A s tím cukrem, koukala jsem se do papírů od endokrinoložky a glukozu jsem měla 4,3. Je to dobré?
Jo a ještě jsem se chtěla pochlubit, že už týden a půl nekouřím. Sice jsem si jednu cigaretku včera neodpustila, ale bylo to spíš na chuť, ne že bych ji potřebovala.
7. bře 2011 v 10:44  • Odpověz
@cinky 4,3 je parádní :wink: A gratuluji, tak teď ještě vydržet :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@eeelishka zatím to jde dobře... Doma jsem skoro nekouřila, protože se mi většinou nechtělo oblékat (musela jsem kouřit venku) a místům, kde jsem kouřila se snažím vyhýbat. Nejhorší to je teda u našich... Jsou dost silní kuřáci, tak mě to tam láká, ale včera jsem na sebe byla pyšná, že jsem si dala jen jednu:grinning:
7. bře 2011 v 10:55  • Odpověz
http://www.emimino.cz/denicky/tvrdnuti-a-bolesti-bricha-v-tehotenstvi-4293/ tady je fajn clanek o tom tvrdnuti a vubec...to jsem si mela precist vcera a byl by klid :grinning:
@cinky tak to já nekourim a kourit nebudu, proste mi to nejede a jako zdravotnik znam spoustu duvodu proc to nedelat :grinning: a i do penez to leze...:slight_smile:

Tak já pádím za kámoškou do porodnice hodit očkem na toho jejího fazolka, zatím papa :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:06  • Odpověz
@eeelishka Dík, článěk přečtu.
Tak snad už znova nezačnu, bude to boj, ale já se nevzdám:grinning:
Tak se teda měj pěkně.
7. bře 2011 v 11:34  • Odpověz
Tak ja nikdy ani kourit nezkousela, takze v tomto se do diskuze nezapojim:slight_smile: mam na tohle trosku
7. bře 2011 v 11:36  • Odpověz
Tak ja nikdy ani kourit nezkousela, takze v tomto se do diskuze nezapojim:slight_smile: mam na tohle trosku kamenovali:slight_smile:

mam udelanu tu poukazku na Patricka, uz jen barevne vytisknout a zalaminatovata a nasledne predat:slight_smile:
7. bře 2011 v 11:37  • Odpověz
@kami1984 vyfotíš ji pak?
Já jsem teď do blogu hodila pár foteček z výbavičky. Zbytek někdy příště, došla mi baterka ve foťáku :grinning:
7. bře 2011 v 11:50  • Odpověz
@cinky pokud mi dovoli pani, od ktere jsem cerpala, urcite dam...
ja taky musim pofotiot, ale nevim, kam to vse ulozim:((
7. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
@kami1984 tak já to zatím mám nacpané v naší skříni...Ještě, že jsme si tehdy koupili velikou:grinning:
7. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@cinky ja svou skrin uz nezavru, musim to probrat.. mam to zatim v komode..ale uz ta vyclenena zasuvka je plna:slight_smile:))

tak Blanka to dovolila, takze si to dam do alba..
7. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz
@cinky Máš mooc pěkné věcičky nakoupené :slight_smile: já mám zatím jeden šuplík v komodě, ten už je teda plný tak se musím vrhnout na přetřídění těch starých věcí a s těžkým srdcem vyhodit ty co už nosit nebudu...tak uvidím kdy na to vlítnu...
7. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz
@eeelishka tak to držím pěsti!:grinning: Já sama těch věcí moc nemám, třídím je nějak postupně. Tak mi alespoň tahle starost ubyla:slight_smile:
Moc děkuji.
A našla jsem super stránku s hadříkama, ale přijdou mi docela drahé... Zvlášť když si připočtu poštovné, ale zvlášť jedno chci určo. Úplně jsme se do něj s manželem zamilovali:grinning: Snad to trošku odradí věčně dohádané tetky u nás v rodině (sestřenka porodila holčičku, která je úplně přesnou kopií svého otce, což její rodina špatně nese a pořád na té malé hledá podobnost sestřenky - tak abychom se tomu vyvarovali:grinning:)
http://www.littlerockstar.cz/index.php/body-59/nepodobam-se-nikomu-mam-svuj-vlastni-oblicej-0-3-mesice.html
7. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se opět hlásím z práce.. během dopoledne jsem dočítala.. :slight_smile: je tu frmol, takže to nešlo hned.. ale podařilose :wink:
7. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz
autor
@kami1984 Tvrdnutí břicha mám po delší chůzi a nebo, když vstanu příliž prudce a nebo prudce změním polohu... :confounded: je to takový nepříjemný, někdy silnější někdy slabší.... jakoby křeš hlavně ve spodní části bříška a bříško ztvrdne jako kámen... Dr. mi napsala Magnesii Lactiti - tabletky, beru 2 po obědě a 2 po večeři... ale nějak mi nepřijde, že by to extra pomáhalo.... zkrátka to nechce žádné prudké pohyby.. :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
holky, mimis se dnes nehlasi, jak ho vzbudit?docela se bojim.... vecer jsme si davali pozor...
7. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz
autor
@kami1984 Nebo, asi spinká... já ho vzbudím, kdyxž se v posteli převaluji z jednoho boku na druhý, tak se většinou vzbudí a dloubne mně, asi abych toho nechala.. :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz
no, snad je vse dobry.....
7. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz
autor
@cinky Gratuluji, jseš šikulka, jen tak dál :wink:. Máš pořízené moc hezké věcičky pro mrňouska :wink:
7. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz
@cinky Tak to je fakt super, to máš recht :grinning: Ale ta cena, no to budou stránky se značkovým oblečením...a ještě se mi fakt nestalo aby se se mnou chlap do nějaké věci zamiloval, to máš taky fajn...no jo, prostě někteří jsou neoblomní...
@kami1984 Neboj, prostě má klidový den, taky se mi to nedávno stalo, pak přišel chlap, přiložil ruku a buch ho...hned bylo líp :slight_smile: On se určitě přihlásí :slight_smile: Zkus lehnout, přiložit ruku, hladit a čekat, nebo mu zazpívej, miminka jdou prý za teplem ruky na bříšku, ale třeba jenom fakt vyspává, počki večer bude mít mejdan :wink: ... Do mě ta moje veverka šila celou dobu v čekárně ráno a od té doby ani ťuk...
7. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
autor
@vonkacka teda, tak noční zážitek s uříznutým prstem.. tak to nezávidím.. :frowning2: Chudák malej.. To musí pěkně bolet.. Tramal jsem brala na tu moji plotýnku. Takový opiát, ale na bolest zabíral....naštěstí... :slight_smile: Tak přeji ať se uzdraví a prst bude jako před stím.. bez nějakých trvalých následků...
Jinak podle té tabulky, jak jsi psala .. té čínské .... se i mně měla narodit holčička.. právě proto jsem se tehdy smála tomu, že nakonec obě čekáme chlapečky :grinning:
7. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
autor
@eeelishka Eli taky gratuluji k dobrému výsledku.. člověk se tak nervuje z každé drobnosti, ale je to pochopitelné... jinak moje Dr. kontroluje pochvu i čípek pokaždé, když mám poradnu.. kontroluje i velikost dělohy a vše značí do těhot. průkazky :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.