• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
18. led 2011 v 17:50  • Odpověz
nemá někdo z vás zkušenost s únikem plodové vody takhle brzo?
18. led 2011 v 17:51  • Odpověz
@vegal Diky hned tam mrknu :slight_smile:
18. led 2011 v 17:53  • Odpověz
vegal: To ti řekl doktor, nebo jak si to poznala, že jde o plodovku?
18. led 2011 v 19:17  • Odpověz
VEgal, bohužel já ne, ale proč si to myslíš? Není to jen vodnatý výtok? Já to mám taky až jsem si myslela, že to je plodovka, ale to bys opravdu poznala, odtýká nejdřív pomalu, ale pořád, takže neboj, až to nastane, budeš vědět.:slight_smile:

Jinak co se velikostí týče, tak hrozně moc záleží na výrobci. Některé oblečky vůbec nesedí velikostně a taky záleží, jak velké miminko bude, takže pokud můžu poradit, dopředu bych rozhodně nic nekupovala. My máme pár kousků 56, protože to miminko je malinkaté a 62 je na první dny a týdny velká (jak kde). Jestli můžu poradit a někdo kupuje v HMku nebo CAčku, ttak HM to má o něco větší, tam ty velikosti nesedí a ca je celkem akorát. Ale opravdu i záleží na velikosti miminka, jak bude přibývat.
18. led 2011 v 19:56  • Odpověz
@alenka83 @lucinda85 no,nepoznala jsem to,jen mě to napadlo,někde jsem četla že může unikat.Ale zase jsem se dozvěděla,že plodovka má být vazká a to tohle není a prý má speciální zápach a to tohle taky ne.tak snad je to jen výtok.Kdyby nebyl internet,tak člověk tolik neplaší,protože by se k některým informacím ani nedostal :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:14  • Odpověz
vegal:Já taky občas mám takový bělavý výtok. raději se na to zeptej své doktorky. Mě bylo dneska řečeno, že ten bělavý je v pořádku, ale taky mi dělala nějaký stěr.
18. led 2011 ve 20:38  • Odpověz
autor
@vegal I mě paní doktorka řekla, že je v tomto období bělavý výtok v pořádku.. nepanikařila bych.. a s tím netem máš naprostou pravdu.. pak jsme my těhule zbytečně vystrašený.. už skoro nic radši nečtu a věřím paní doktorce.. je taková pokroková a pečlivá a moc ochotná :slight_smile:.... Jinak bych z toho co se píše úplně asi zblbla.. :grinning:
18. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
@lucietka77 @lucinda85 tohle právě je úplně bezbarvé a ani na kalhotkách to nenechává stopy,jen cítím,že jsou vlhké.Ale prý to taky může být mírná inkontinence,tak uvidím jak to bude pokračovat a za 14 dní jdu na kontrolu,tak jí to tam povim.
18. led 2011 ve 20:47  • Odpověz
autor
@vegal no a ten eShop je boží.. už si v tom listuju :slight_smile: moooc hezký věcičky :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:52  • Odpověz
autor
@vegal s tou inkontinencí je to mnohem pravděpodobnější.. já když byla nachcípaná, tak stačilo kýchnout.. a nemusím dodávat :grinning:
18. led 2011 ve 20:53  • Odpověz
@lucietka77 jo,tip na ten shop mi dal někdo odsud ,kvůli té postýlce.Tak jsem zatím objednala pár věcí,ale než jsem se k tomu dokopala,tak už neměli krásnou zelenou vaničku,tak jsem vzala modrou průsvitnou.A až našetřím zase nějaké korunky,tak tam chci koupit ještě přebalovák,taky s žirafou :slight_smile: a třeba bude potřeba ještě něco :grinning:
18. led 2011 ve 20:55  • Odpověz
@lucietka77 to mi povídej,tohle přesně znám..to jsem pak nosila vložky,i když jinak potřeba nebyly :frowning2:
18. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
@vegal fdakt moc hezký.. vaničku máme zděděnou, ale anatomicky tvarovanou bledězelenkavou.. moc hezkou :slight_smile: Tuto :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:58  • Odpověz
@lucietka77 ta je pěkná.Manželova sestřenice nám chtěla vaničku půjčit,ale to je takový blbý a pak to zase vracet a co kdyby jsme s ní něco udělali,že?To už mě těch 230 korun nezabije :grinning:
18. led 2011 ve 21:06  • Odpověz
autor
@vegal kdybych si kupovala vaničku, tak bych si koupila taky průhlednou, moc se mi líbí :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:17  • Odpověz
autor
@vegal ta, co jsme dostali má i vypustný ventilek, což je super :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:18  • Odpověz
@lucietka77 tak třeba si ji koupíš příště :wink: mě by byla výpusť k ničemu,koupat budu nejspíš v kuchyni :unamused:
18. led 2011 ve 21:22  • Odpověz
holky tak jsem byla včera pro véču v tesku a maji výprodej věcí pro miminka tak jsem si udělala radost a koupila sadu dupaček 5 kusů a vyšli jenom na 250kč což mi přijde super a ještě nějaké maličkosti :slight_smile: doporučuji jeďte se tam podívat dokud ještě něco mají už mi to přišlo dost přebrané :wink:
19. led 2011 v 09:20  • Odpověz
autor
@lucinda85 Ahoj, dobrý tip. Asi tam taky skočím :wink:
19. led 2011 v 11:47  • Odpověz
autor
Holky, ten malej prcek tak dneska kope... asi chtěl být doma a ne chodit s mamkou do práce :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:49  • Odpověz
lucietka77: Ahoj, budeš mít malého fotbalistu :grinning: já ted sedim u compu a nejsem ničeho schopna. Dala jsem si sýrové trio a vidim to tak na šlofika :grinning:
19. led 2011 ve 12:48  • Odpověz
autor
Tak dneska poradna.. doufám, že bude vše OK.. a mohla by dělat UZ .. chtěla bych toho prcka zas vidět :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:54  • Odpověz
autor
@lucinda85 sýrové trio?? To je jak jídlo z K1 :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:58  • Odpověz
autor
@lucinda85 to je jedan restauračka v Brně .. moc dobrá :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:03  • Odpověz
lucietka77: Tohle byla restauračka u Prahy :wink: Ale bylo to fakt výborný kus klasik sýra a půlka hermoše a ještě kousek nivy...fakt jsem to všechno snědla a ten nevim jestli cítím pohyby mimina nebo je to ten sýr :grinning:
19. led 2011 ve 13:14  • Odpověz
ahoj!
v tescu mají pěkné věci a nedávno byly bodyčka jen za 45 kč...Vždy když tam jdu nakupovat, tak pořád koukám a vykoupila bych úplně všechno:grinning:
Jo a zítra jdu na krev na ten Tripple test.
19. led 2011 ve 14:08  • Odpověz
cinky: Koupila sis tam něco? Já dupačky a takové bílé a béžové s tygříkama, ale myslím že by je i holka unosila. Jinak mi mrzí, že většinu věcí tam prostě mají modré nebo růžové, takových těch neutrál tam výběr skoro žádný nebyl :frowning2:
no doufám, že pak taky budou ještě nějaké slevy až budeme konečně vědět.
19. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
Teda,vy mě s tím nakupováním tak nahlodáte,že snad pojedu zítra nebo v pátek do Plzně :grinning: Jinak dneska mi přišla postýlka i to ostatní objednané a nemůžu se na to vynadívat.Pak s manželem řešíme,jak přestavět ložnici a celkově tu udělat trochu víc místa...bude to docela záhul :unamused:
19. led 2011 v 15:32  • Odpověz
vegal : Co ta žirafácká postýlka dobrý? Tu já taky moc chci akorát si pak asi objednám tu s tím medvídkem. JJ o ložnicích taky já pořád furt přemýšlím jak to pak postavíme a umístíme :wink: A taky bych chtěla mít mimi přes noc u sebe a zároveň mám i volný pokoj. Tak jsme vymysleli, že uděláme dole vedle obýváku jakoby takovou hernu kde bude pevná postýlka a nahoře do ložnice bychom si sestavili cestovní postýlku jenom na noc. Co myslíte neni to blbý?
19. led 2011 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.