• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 me tam pise stale 3/4...
7. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
@lucietka77 děkuji :slight_smile: no vidíš a mě do teďka nic, tak snad od příště už to bude dělat normálně..prostě co doktor to jiný postup, měly by být stanovené nějaké standardy a tak by se to mělo dělat všude stejně, pak je člověk akorát zmatený..No už jsem klidná a můžu si v klidečku užívat dne, přes noc jsem moc nenaspala,pořád jsem se budila a lítala na wc a myslela na to :confounded:
7. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz
autor
@vegal Chtěla jsem se tě zeptat, co malej?? Já mám pocit, že v poslední době .. 3-4 dny nazpět se malej ozývá silněji než před tím.. dost silně mně dloube, že se mi vyboulí dost bříško, je to prča sledovat ... dokonce i přítel se divil, jak silně a často tlačí zevnitř na bříško :wink: Jako by říkal: "Haló, mamko neotáčej se na druhý bok, to se mi nelíbí" :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz
@lucietka77 Děkuji.
@eeelishka někteří jsou opravdu neoblomní, ale počkej až se malá narodí! To se podle mě otočí a bude ji zbožňovat. každý chlap na to prostě nejni.
@kami1984 zkus si to bříško buď intenzivně hladit nebo si párkrát povyskoč. To dělám já. A moje mudra mi taky při každé návštěvě kontroluje čípek a strčí mi dovnitř prsty a pohmatá bříško. Tím asi kontroluje dělohu. Ale to je jen můj dohad.
7. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
Tak já pádím na velký nákup s nasima, to zas bude utrata :grinning: tak preji hezke odpoledne :wink:
7. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska je zase krásně a docela teplo. A to ráno tu byl sních a namrzlý auta. Sluníčko je bezva.

Mně doktor taky kontroluje a prohmatává při každý kontrole, dokonce i ta doktorka, co tam v únoru byla na záskok. Tak jsem spokojená, že mě hlídají. Asi kvůli samovolnýmu potratu, co jsem měla před pár lety. Jen jsem od začátku těhotenství chodívala každé 2 týdny a teď naposled mě ta doktorka objednala až za měsíc, tak už je mi to dlouhý, co jsem našeho prďolku viděla naposled. A prsa mi doktor kontroloval před víc jak měsícem prohmatáním. To nedělá často.
7. bře 2011 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 Taky to tak s bříškem mám, tak si dávám pozor, abych se nenarovnala moc prudce a tak. Ale zatím na to nic neberu. Ale někdy je to protivný, třeba když chci vylízt z vany a utřít se. Tam to mívám pravidelně :frowning2:
7. bře 2011 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@soucke00 No, já jsem teď chodila po 4 týdnech taky, ale teď od 7. měsíce bych měla už chodit po 14ti dnech. Tak jsem zvědavá. Já jdu 14.3. bude mi dělat ráno odběry na testy a i na tu glykémii (místo toho testu na cukr) a pak se už taky těším, jestli malýho uvidím :wink: Ikdyž paní doktorka říkala minule, že si myslí, že se nám tam už nevejde... tak uvidíme :unamused:
7. bře 2011 v 15:02  • Odpověz
autor
Jo a holky, jak jste se bavily o tom přibírání, tak mám aktuálně 13 kilo nahoře... :unamused: Od minulé poradny tedy 1 kilo...
7. bře 2011 v 15:04  • Odpověz
autor
@soucke00 To tuhnutí je fakt nepříjemný... :unamused:
7. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
Ja dam vyprat posledni pracku, povesit to a musim vysat, udelala jsem v obyvakove stene poradak, jsem desny sberatel a mam hotovo.
jeste mi chybi udelat poradek v stnich sklrinich a znovu vyklidit dalsi zasuvku v komode, jaxi se mi ty miminkovske oblecky nikam nevlezou:(
A Patricek me asi 3x kopl, asi aby se pripomnel
Pavel tu mel byt brzo a nebude, musi dohlizet na nakladku kamionu a jak se tak tesila, ze se projdem do mesta, trebas bychom se stavili na pizzu, je akce 1+ druha za korunu... njn, ja planuji a vse se kolem me meni:(
7. bře 2011 v 15:32  • Odpověz
autor
@kami1984 no vidíš, jenom odpočíval mrňousek :wink: :slight_smile: Já tak závidím, že na to máš klid.. na to chystání a tak.... miláček mi navíc řekl, že s přesunem na chalupu to vidí ažtak na polovinu srpna.... no potěš.. tak představa léta s miminkem v minibytě v Brně je děsná ... :frowning2: a navíc, to tam bude rozbombardované, takže zřejmě ani na víkend na chalupu nebudu moct jet... :frowning2:
7. bře 2011 v 15:47  • Odpověz
@lucietka77 ale tak zase potom budete mit krasne bydleni. My budeme menit vsude okna a az nekdy v cervnu, takze to bude taky zajimave a navic nekdy na podzim chce manza delat koupelnu, no nechci to videt:( ale vim, ze to bude pak parada..
a navic ja makam, at to mam hotovo, porad doufam, ze se do prace vratim..nejtezsi sichta bud, jak chci prodavat obleceni, nafotit to, pak hlavne namerit a udelat popisky, ale chci penizky, tak musim:(((
7. bře 2011 v 15:57  • Odpověz
@annca jako lacle bych si taky nekoupila, ne se to nelibi.ja mem tehu rifle s gumou a taky takovou sukni a j to super :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:01  • Odpověz
@eeelishka Tak to dopadlo dobre, vidis, fajn, zes tam zavolala! Uplne jsi me nahlodala, me prohlizel vlastne jen na zacatku, jak jsem krvacela a spinila a pak az jednou v lednu a ted mam kontrolu az zacatkem dubna :astonished:

@miruska_h vid? ja mela moznost to jednou vyzkouset u kamaradky a vypadala jsem strasne, na to, ze jsem mela u Andrejky maly brisko az do konce, tak jsem vypadala jak mamut :grinning: mne to prijde jako nelichotivy obleceni, si nemuzu pomoct
7. bře 2011 v 16:54  • Odpověz
@lucietka77 zážitek to byl fakt děsný.Ale Petr je neskutečně statečný.Bolí ho to,ale zbytečně nefňuká a nepodává se tomu.
Jo,my dvě jsme přesně příklad,jak čínský kalendář nefunguje :grinning:
Stěhování s miminkem v srpnu,to bude asi fajn zážitek,ale bude to fajn bydlení.Dáš si venku kafíčko.Sebastianka si dáš na zelenou trávu na deku pod slunečník,to bude paráda :wink: už to vidím :slight_smile:
7. bře 2011 v 17:15  • Odpověz
Teď jsem si volala na výsledky cukru. Mám to dobrý,super hodnoty,jupííí :grinning:
7. bře 2011 v 17:17  • Odpověz
@lucietka77 ahoj!Malej kope jak blázen...až to už i občas zabolí a břicho se mi boulí každou chvilku...ale konečně ty kopance pořádně cítil i manžel...jindy vždycky,když dal ruku na bříško,tak prcek přestal kopat :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:11  • Odpověz
@vonkacka gratuluji k výsledkům cukru :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:16  • Odpověz
Tak jsem zpět, litr v háji :grinning: ale aspoň je pořádný nákup :sunglasses: Ale už toho šmatlání za dnešek mám tak akorát po krk, a to moje břicho taky, takže si nastoluji lehký klidový režimek :slight_smile:
@annca no jsem rada že to mám za sebou, doktor se smál, a že prý ať to už nedělám takové samovyšetření, tak jsem mu slíbila že nebudu...je to prostě takový srandista :grinning: čípek je tak jak má být a že se i stává, že ty hormony ho takhle změkčí...teď jsem už v pohodě, břicho sice pořád tvrdne ale dneska jsem mu dala zabrat tak od teďka klideček :slight_smile:
No já taky uvažovala nad lacláčema, ale pak jsem viděla fotky těhulek v tom no děs a hrůza, jako pytel na brambory..tak jsem si to hned rozmyslela...
@vonkacka moc gratuluji k dobrému cukříku :wink:
@kami1984 No vidíš, takže přeci měl jen půlnoc, a teď ti nedá na večer pokoj :slight_smile:
@lucietka77 To je škoda, že nebudete moct být v létě na té chaloupce, ale pak už to bude parádička, pěkně do předělaného, klideček na zahrádce, v srpnu a září taky bude ještě hezky :slight_smile: A kdo ví, třeba to bude všechno jinak a stihnete se tam nastěhovat dřív :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:18  • Odpověz
autor
@vonkacka Ahoj, gratuluji k dobrým výsledkům cukru :slight_smile: Jojo přesně s tou travičkou a dekou a slunečníkem .. přesně tak si to také představuju :wink: Snad se to podaří dřív a budeme tam aspoň na část léta..
8. bře 2011 v 10:12  • Odpověz
autor
@vegal Ahoj, jejda.. mě to teda nebolí, ale zato když malej začne, tak se mi doslova vlní celé břicho :grinning:
8. bře 2011 v 10:19  • Odpověz
autor
@eeelishka Lacláče.. NIKDY!!!!! :grinning: Jak říkáš.. jak pytel na brambory..... vždyť těhotenský oblečení nemusí být nutně antisexy.. no ne?? Pěkný těhotenský džíny a pěkný tričenko s výstřihem.. to je moje :wink:
8. bře 2011 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky, tak maly si vesele vecer kopkal, ted o sobe taky daval vedet:slight_smile:jsem rada!!!
@lucietka77 presny souhlas s Tebou... kdyz si vzpomenu, jak se kldysi nosily pytle a divne habity...
8. bře 2011 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, to mme zase dneska krásně. :slight_smile:
@lucietka77 Taky nejsem zastáncem lacláčů, ale přítel je v tomhle staromódní, taky není divu v jeho věku, tak jsem si jedny nechala vnutit. Jako kompromis. Protože mi chtěl nacpat aspoň 10 obřích košil a já košile fakt nechci. Ale musím říct, že jsou děsně pohodlný a nakonec je docela ráda nosím, i když si v nich připadám jak tučňák. Ale radši volím pohodlí, aby mě někdo cizí očumoval. :slight_smile:
A s miminkem si užívat léto v trávě, to by se mi taky líbilo. Tak se snad taky dostanu na pár dní k babičce.

Malej se večer rozhodl vrtět a vrtět, tak jsme šli spát až nad ránem, tak dneska nejsme moc odpočatí. Ale sluníčko nás probudilo, tak je to bezva. :sunglasses:
8. bře 2011 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@soucke00 můj mi taky říkal, že bych si měla pořídit .. " TAKOVÝ TY LACLÁČE, JAK NOSÍ TY TĚHOTNÝ..." No hned jsem mu to zamítla.. že "NIKDY!!!" :slight_smile: No, ale jinak naštěstí mně do toho jinak nekecá.. :slight_smile: Jen si občas postěžuji, že jsou mi tričenka a halenky jaksi kratší a kratší a kratší ... :grinning:
8. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz
autor
@kami1984 Je to úžasné pozorovat.. to rozvlněný bříško :grinning: Představuji si, co tam asitak dělá? Jestli se protahuje, nebo co.. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz
@lucietka77 my vcera resili, jak to funguje, kdyz muj imunitni system neni s Patrikem v rozporu:slight_smile:je to zazrak..vcera se brisko trosku vlnilo dole, volala jsem manzu a jak dosel, Patrik si postavil hlavu:slight_smile:bude beran po tatinkovi:slight_smile:
no ja zasadne lacle a veliky veci zavrhla!!! brisko budu mit 1-2x v zivote a proc ho neukazat:slight_smile: mam dost delsich veci, takze to ted musim prebrat a bude, chci si koupit takovy ten top, co mam v albu...
a rifle nemam s pasem, bych v lete padla, ale na bocich jsou ty roztahovaci gumy...

jen uvazuji, jaky vymyslet jarni kabatek a pohodlne botky....
8. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz
Pohyby jsou super. Já je sice ještě moc vidět nemůžu, ale večer jsem si sepisovala výbavu pro miminko, abych nic nezapomněla pořídit a výbavu do porodnice a měla jsem u toho laptop na klíně. A malej mi do něj šťouchal, tak jsem se musela smát, když se začal laptop třást. :grinning:
8. bře 2011 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@kami1984 Přesně toto řeším také.. co na sebe na jaro??? Odhodím zimní kabátek a nemám co na sebe :grinning:...
@soucke00 Je to fakt srandovní, jak se tam vrtí a jak šťouchá do bříška :slight_smile: Já jsem dneska ráno pozorovala, jak se mi fakt už vlní ze strany na stranu a pak se udělala boule uprostřed :grinning:, taky se tomu směju. Naštěstí mě to vůbec nebolí :wink:
8. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.