• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@kami1984 a Kami, ani nevíš, jak se těším na nazouváky...obouvání a šněrování a nebo zipy na mých Mustangách mi dělají čím dál větší problém.. :unamused:
8. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz
@lucietka77 proto já jsem už vytáhla botasky a nohu do nich jen nastrčím pomocí dlouhé lžíce:grinning: Super vynález:grinning:
8. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky, dneska s menším zpožděním, musela jsem nejdřív uklidit a uvařit, jinak bych se k tomu zas nedostala :grinning:
Jak se bavíte o těch pohybech tak to je fakt paráda jak se to bříško hýbe :slight_smile: Nejvíc malá rozhýbe bříško večer, přes den jen tak nepatrně ale večer to stojí za to :grinning:
A jarní bundu taky nemám a kupovat ji asi ani nebudu na tu chvíli, budu chodit v té své rozepnuté a pod to třeba mikinu..botky si musím koupit,jelikož mi dosloužily oboje moje oblíbené na jaro i léto...
Sehnala jsem konečně můj vysněný kolotoč, tak už realizuju koupi, už se těším až příjde :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
@lucietka77
@cinky ani nemluvte, nesnasim kozacky, ja se tedy v klidu ohnu.. v adidasech je mi jeste zima:(( o vik. jsem mela kotnickove botky maji maly podpatek a me desne bolela zada:(( mrknu na scholl, zda neni neco sympatickeho:slight_smile:
@eeelishka jaky jsi vybrala??
8. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz
@lucietka77 ja to o tech laclacich nechtela napsat moc expresivne, abych se nedotkla nekoho, kdo je nosi, ale mne pripadaji silne antisexualni :grinning: takze ja opravdu ne, ale teba je to fakt pohodlne jak pise soucke...

@eeelishka jen pozor s tema novyma botama, ona se malinko zvetsi noha - tezko, ze by asi vyrostla :sweat_smile: ale pak jsou treba i otoky a tak, kamaradka s tim mela problem, kupovala vse o cislo vetsi... ale ja vydrzela se svyma, je to asi individualni
8. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz
@kami1984 tenhle, moc se mi líbí, hraje svítí, točí se a ty zvířátka se kousek spouštějí nahoru a dolů :slight_smile: , je na dálkové ovládání a dá se popřípadě nechat na postýlce jenom ta krabička se světlem a hudbou
8. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
@annca vidíš to mě nenapadlo, ale tak já mám dycky v botech rezervu, nekupuju těsně na nohu, tak snad to bude ok :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
@annca jak jsem byla na svem echu, prisla tam maminka s laclemi a vypadala blbe:((( nelibi se mi to... navic bude teplo a parit se v tom... koupila jsem leginy, saty s gumou pres prsa, daj se nosit i tak a budu paradit..
hihi:slight_smile: no, s botama diky za tip, uz moje 41kova ploutev:(((
@eeelishka krasny!!!!
8. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@kami1984 tak já mám takové mohutné botasky, takže mi kosa nejni... Musela jsem zvolit toto řešení, protože mě už teda dělá problém se ohnout. Kvůli své váze před těhu vypadám teď jako normální ženská v 9 měsíci:grinning: Takže se mám na co těšit:frowning2:
8. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
8. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
@cinky aha, tak ja nemam zatim zadne omezeni, i ty normalni rifle zapnu... desne jsem se toho bala a zatim klepu:slight_smile:
mam jedny placky z Bati, ale nemuzu pul roku chodit v 1botech...at uz se mohou zabky!!!
do verandy mi neprosla zidlicka:(
8. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
autor
@kami1984 tak to budeme mít stějné, já mám totiž taky vel. 41 :grinning: .. už teď jsem měla problém sehnat botičky, které by se mi líbily.. no a takhle to bude ještě "zábavnější" :grinning:
@kami1984 pěkné, ale ta cena:frowning2:
@kami1984 to máš super.
8. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz
autor
@kami1984 takový podobný botičky jsem měla v bílé a byly neskutečný... úplný bačkůrky.. byla jsem strašně moc smutná, když jsem se s nima musela loučit... :frowning2: Hlavně se v nich dalo i báječně řídit, což bylo pro mně moc důležitý..
8. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz
autor
@cinky já mám taky obrovský problém se ohnout.. přibrala jsem 13 kilo a už je to dost poznat.. :unamused:
8. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz
@lucietka77 asi do neceho takoveho pujdu.... i ta cena je prizniva!!!
@cinky to je normalni u ortopedickych.. ja za boty vetsinou pod 8stovek nedam.... no a manza pres 1500Kc neni nic neobvykleho..ale vydrzi mu-:slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz
@lucietka77 ja si to neumim predstavit....mam jen o neco vetsi brisko nez pred tehu, diky hubnuti jsem prisla krasne o kus speku na bocich a stehnech a ted mi jen kulati pupik.. porad vyhlizim spravne pupendo:slight_smile:)
8. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lucietka77 já mám sice 3,5 kg nahoře, ale už před těhu to ohýbání nebylo moc snadné:grinning:
8. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami pupendo určitě přijde, ale někdo má takové to krásné kulaté bříško a jinak má normální postavu a já se tak nějak zakulatila celá :grinning: Na druhou stranu, aspoň toho nebudeš muset tolik pak shazovat.. už teď z toho mám docela hrůzu... :confounded:
8. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz
autor
@cinky 3,5 kila, to je nádhera, to asi taky moc celkově nenabereš... :wink:
8. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz
autor
@kami1984 a ty botky.. taky o nich zauvažuju.. fakt to není ažtak hrozná cena.. jestli budou jako ty, které jsem kupovala tehdy... já kupuju boty taky většinou dražší.. poněvadž v mém čísle ty hezké botičky za rozumnou cenu většinou ani nemají... :unamused:
8. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz
@lucietka77 no to by mi ještě scházelo. Už teď se řadím spíš do diskuze těhulek nad 100 kg, tak kdybych nabrala třeba 20 kg za těhu, to by byla pohroma.
8. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz
Já vždycky přibírala snad i ze vzduchu a co jsem těhotná, tak jsem do teď přibrala 4 kila, tak jsem zvědavá, když to hrozný přibírání přijde. Moje mamka mě vyděsila, řekla mi, že prvně dlouho měla nárust váhy jen 4 kila a pak během jednoho týdne přibrala 10. Tak čekám, kdy to potká i mně. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 no, v to doufam a po porodu chci jeste -10kg k tomu, co jsem mela po zhubnuti....tak uvidime:slight_smile:
rikam si, ze ty boty muzu mit i na 3-4roky!!! tyhle fakt vydrzi, mam od Scholl nazouvaky kozene uz 5let a jako nove:slight_smile:
@cinky neboj:slight_smile:treba se po porodu budes mile divit:slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
autor
@soucke00 ale tak snad nepotká... můžeš mít jiný geny.. spíš jako z druhé větve...
8. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
autor
@cinky no, tak to já čekám, kdy přijde to nevětší nabírání.. modlím se, aby už moc velký přibírání nepřišlo... :confused:
8. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz
autor
@kami1984 ty boty já měla minimálně 3 a nebo 4 roky.. byly fakt úžasný.. tahala jsem je přitom skoro furt, když teda nebyl extra hic... :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
@lucietka77 jj, me prezily i 3more:slight_smile: v zari se v nem diky vlne i nedobrovolne vykoupaly:slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz
@kami1984 taky plánuji poshazovat co nejvíce kil (nejlépe 40:grinning:) Snad to půjde... konečně jsem začala chodit k endokrinoložce se svou poruchou štítné žlázy, tak doufám, že mi po porodu nějak pomůže.
A vím, že ty pořádné botky vydrží dlouho, pár párů značkových jsem měla a byly skvělé, ale teď je to pro mě moc velký luxus.
8. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.