• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@cinky proc luxus?
8. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
@lucietka77 no na to největší nabírání taky hrozivě čekám:frowning2: sestřenka taky ze začátku skoro nepřibrala a pak kynula před očima a nakonec 25 kg nahoře:frowning2:
8. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
@kami1984 protože moje nemocenská je opravdu almužna a když nakoupím pár věcí pro prcka moc navíc nezbyde.
8. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz
@cinky tak si doprej i neco sobe, ted jsi dulezita i Ty... ja tento mesic nakoupim pro sebe.... taky se musim mit rada:slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz
@lucietka77 Doufám. Ale u nás jsou ženský všechny po dětech silný, tak nevim nevim. Ale je fakt, že jsem čekala, že budu nabírat rychleji. Zvlášť, když si shrnu, co všechno spořádám a co sladkýho do sebe všechno cpu. :grinning: Tak třeba to až tak zlý nakonec nebude.

@annca Sice v laclákách ženská nevypadá až tak dobře, ale je mi v nich dobře a netáhne na záda. Co jsem těhotná, tak dávám přednost pohodlí před sexy vzhledem. A je v nich vidět i moje zatím malinký bříško. Tak třeba na mě budou profesoři hodnější u zkoušek :grinning:
8. bře 2011 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
Milé těhulky, nezlobte se , že vám skáču do diskuze, ale moc ráda bych vás poprosila, koukněte se ke mě do alba, vložila jsem tam jednu fotku z utz., na které nevím, cože z miminka je :slight_smile: Snad už máte nějaký ten UTZ: za sebou, takže snad mi někdo poradí. Budu moc ráda, díky
8. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz
Pěkný den!Tak já mám lacláče dvoje,koupila jsem je od kamarádky a musím říct,že v zimě,je to úplně jedno co mam na sobě,protože jsou stejně vidět jen nohavice.A pak mam jedny vyšší kalhoty jen se šňůrkou a ty nosím nejčastěji...snad to v nich už doklepu do konce.
Ale když se v lacláčích necítíte dobře,tak nemá cenu je nosit
8. bře 2011 v 17:02  • Odpověz
autor
@vegal to je fakt. Důležité je, aby se člověk cítil dobře :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:11  • Odpověz
autor
@soucke00 Moje máma se mnou prý přibrala skoro 30 kilo... toho se docela děsím.... tak se snažím moc se nepřejídat a dávat si pozor na smažené jídlo, fastfoody, brambůrky a čokoládu.... to jsem v podstatě eliminovala..
8. bře 2011 v 17:13  • Odpověz
@lucietka77 a hlavně...když není co na sebe,tak si nemůžu vybírat :grinning: tak si vezmu mikinu a nikdo nepozná že mam na sobě lacláče
8. bře 2011 v 17:23  • Odpověz
@lucietka77 ona je ta dieta na něco dobrá...brambůrky jsem neměla už jakou dobu,kolu co vím,že mám cukr a sladkému občas neodolám,ale dam si fakt jen kousek a né ty haldy co dřív :grinning: Dřív jsem si občas zašla do cukrárny,vzala jsem si tři zákusky a doma je snědla na posezení :grinning: ...ale aspoň vidím,že ta kila(i před těhu) šla nahoru hlavně kvůli přežírání :sweat_smile:
8. bře 2011 v 17:25  • Odpověz
Tak se mi dopírá první várka oblečků na prcka,jsem zvědavá,jak to vyváření dopadne :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:26  • Odpověz
ahojky holky jak se mate ja jsem vcera byla u doktora a zase nic mam doktora uplne na prd jak psala cinky jste tam hodinu pak cekate v kabince 1x1 metr a ste na utz 3 min a stejne vam nerekne co to je to je pristup jsem byla tak nastvana ze jsem vam to ani nemohla napsat dneska se na to koukam jinak treba se to dozn´vim na velkym utz a pristi nastevu mu neco reknu !!! :angry: :angry: jinak dneska mi dosla objednavka z internetu poprvy jsem si neco objednala a ono mi to prislo tak mam radost objednavala jsem tady z konika balik veci krasnych a nadherny lehatko vlozim na fotoblog a jak ste se meli vy co je novyho ????
8. bře 2011 v 17:38  • Odpověz
autor
@vegal tak držím pěstičky, ať to dopadne dobře :slight_smile: . Vyvařuješ oblečení? Nebo plíny a osušky?
8. bře 2011 v 17:38  • Odpověz
autor
@pepsilight Ahoooj ... tak vidíš:wink: Tak to jsem ráda, že ti to přišlo v pořádku. Já jsem do 18:00 h v práci, malej kope "o sto6" asi už chce jít pryč :grinning: Mě už taky konečně přišla ta bodýnka na mrňouska s motivy moře jsou nádherný :wink: Tak pak hoď foto na fotoblog :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:41  • Odpověz
@lucietka77 zatím jen bílé oblečení...plenky ještě nějaké dostanu od tety po dětech,tak to nechám až najednou a zítra vyperu ještě barevnější oblečky a pak to naskládám do krabic,aby se to nezaprášilo.Dneska jsem dostala od mamky povlečení,jen už je na trošku větší postel (135x90 cm) tak to zatím schovám,pak žluté prostěradlo,to koupila akorát a pak takovou tu plenkovou osušku...Udělala mi tím radost
8. bře 2011 v 17:45  • Odpověz
@pepsilight ach jo...takovej doktor je na prd :frowning2: ale hlavně,že je vše ok :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
@lucietka77 a mas je vyfoceny ???? ja uz to tam mamsem se musela tou nadherou pochubit ani jsem necekala ze jsou ty lehatka tak veliky to vypada jak na 2 lety mimco ne na 3 mesicni je fakt takovy velky tak z toho mam radost ??? a kdy se chystas koncit ?? je fajn ze makas ja uz bych to nedala jsem taaaaak lina ale ja mela jinou praci ale stejne jsem taaaak lina :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 17:48  • Odpověz
autor
@vegal ty plenkové osušky (myslím, že se jim říkalo tetra osušky???) jsou fantastická věc... :slight_smile: mám jich několik .. jsou ještě po mně a ségře :grinning:
8. bře 2011 v 17:49  • Odpověz
@vegal no jo no pak ho zmenim ted to dotrpim ale treba me napina a nechce mi to rict mam starsiho doktora tak to chce asi nechat jako prekvapeni a neo tomu nerozumi kdyz jsem tam 2 min
8. bře 2011 v 17:50  • Odpověz
autor
@pepsilight Mám je ve fotoblogu už nějakou dobu .. objednané byly přes mimibazar, ale než jsem se dostala na poštu je vyzvednout tak mi to chvíli trvalo ... ve skutečnosti jsou ještě krásnější než na obrázku, mám z nich fakt taky velkou radost.
Lehátko musí být super.. už se těším, až taky koupíme.. asi budeme nakonec pořizovat taky použité :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:53  • Odpověz
@lucietka77 uz jsem musela porizovat dle fin situace a tohle mi prislo do rany proc nemit neco pouziteho nevidim na tom nic spatneho ale nez jsem zjistila ze to opravdu jde tak jsem nakoupila vsechno nove ...ale jsou to veci ktery bych si asi pouzity nekoupila jako odsavacku kocarek (je prece jen muj prvni tak jsem si ho chtela uzit ) :grinning: rucniky pleny myslim hadrove ard ale jako hadriky lehatko a ty drazsi veci proc ne. bouzel u hadriku jsem dostala stop stav pac jsem zjistila ze jsem nakoupila a dostala takovejch hadriku ze malej bude mit co nosit tak do roka takze za chvili zacnu prodavat :slight_smile:
8. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
@lucietka77 jj...to jsou ony...řekla bych že jsou daleko lepší než ty froté.
8. bře 2011 v 18:12  • Odpověz
@pepsilight jasný...já krom postýlky,monitoru dechu a pár hadříků mám zatím vše po někom...ať už z rodiny nebo z bazarů a taky na tom nevidím nioc špatného...odsavačku mi půjčí kamarádka,když bude potřeba a nový chci ještě kočárek a komodu s přebalovákem...to budu mít i pro případného dalšího potomka :slight_smile:
8. bře 2011 v 18:15  • Odpověz
@vegal no jasne proc ne ja jsem na to prisla pozde ale ne zas tak abych utracela miliony jen sem treba koupila novou chuvicku ale to mi zase az tak nevadi ale mohla jsem nakou kacku usetrit nevadi. ja uz mam snad vsechno nakoupeno malej ma vsechno ... jen ja si za chvilku budu muset pucovat obleceni od pritele :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 18:18  • Odpověz
@pepsilight vždyť jo,já proti tomu nic nemám...a chůvičku si taky můžeš schovat na příště.Já mam chůvičky od jedné z netu za asi 250,- ale ještě nejsou vyzkoušené,tak kdo ví,jestli taky nebudu kupovat nové
8. bře 2011 v 18:24  • Odpověz
@vegal bud v klidu :slight_smile: snad jo ja jsem je kupovala za nehorazny peniz
8. bře 2011 v 18:29  • Odpověz
@pepsilight hlavně,když s nima budete spokojení :slight_smile:
8. bře 2011 v 18:32  • Odpověz
@vegal jo snad to bude fungovat nebo to ty prodavacce omlatim o hlavu :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 18:36  • Odpověz
@pepsilight v jejich funkčnost doufám nejen kvůli vám,ale i kvůli prodavačce :grinning:
8. bře 2011 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.