• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal napisu jestli funguji a kdyz se nebudu ozyvat tak sedim za zabiti :grinning:
8. bře 2011 v 18:42  • Odpověz
8. bře 2011 v 18:45  • Odpověz
autor
@vegal :slight_smile: jojo ty osušky jsou nejlepší, to je fakt.. Taky si myslím, že jsou lepší než froté...a takové multifunkční :slight_smile:

K použitým věcem, taky nemám nic proti. Miminka to využijí a je zbytečné si některé věci kupovat nové, navíc, když nám vzali to porodné, tak není o čem mluvit...Já mám všechny hadříky až na pár kousků už po nějakých dětech.. postýlku po mně a ségře, i osušky , zavinovačku i babyvak... :slight_smile:
8. bře 2011 v 19:40  • Odpověz
autor
chůvičky ještě zvážím.. mám jednu místnost, takže zatím nevím, zda bych je využila a kdyžtak je dokopupíme taky přes bazárek... :slight_smile:
8. bře 2011 v 19:42  • Odpověz
porodne to je oc tu bezi prej se to jeste muze zmenit ci co ale to jsem zvedava komu ho daj prej tam je naka hranice 16000 a pak ti ho daj ne??? takze v podstate porodny nam vzali ........... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz
Hezký večer přeji :slight_smile:
Já si dneska od jedné paní tady z Třince za pár kaček vyzvedla další oblečky, no a teď už toho mám fakt hoodně :grinning: Ale když to bylo tak levné, že by byl hřích to nevzít, a jsou v parádním stavu, tak jsem rááda a přišel mi i spací pytel a jedny džínové šatičky :slight_smile: později zas pofotím :grinning: A zítra nám konečně příjde nová televizka, moc se na ni těším :slight_smile: A možná mi i taky dorazí lehátko a konečně kojící polštář, bylo na čase :grinning:
@pepsilight Moc pěkné lehátko si koupila :slight_smile: A s tím porodným to máš pravdu, prostě nám ho vzali, hajzlici jedni :angry:
@lucietka77 Já chůvičky kupovat nebudu, v tom našem bytečku to není ani potřeba...spíš ten monitor mi dělá kapku starost, psala jsem na jeden fajný inzerát a nikdo se mi neuráčil odepsat :confounded:

Holky jakou značku budete brát kosmetiku pro mrňousky? Nemůžu se rozhdodnout, je toho tolik a vůbec nevím co by mohlo být nejlepší...co třeba sebamed? máte s tím nějaká zkušenosti? nebo s johnson´s baby třeba?
8. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz
@eeelishka no tak to ti rozumim hadru mam jak blazen a stejne nakupuju ale uz mam stop stav zjistila jsem ze toho mam dost na rocni dite a to jsem necekala ze toho mam tolik ale znami kamaradi ty prispeli :slight_smile: :slight_smile: jinak spaci pytel mam ale zjistila jsem ze je to 86 myslis ze to vadi ??ted koukam a shanim ohradku na netu nevis kde sehnat nakou levnou ???
8. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz
@pepsilight 86 uz je celkem velka velikost ale ono je to stejně individuální, ty značky se velikostně liší tak to bude třeba ok, máš ho aspoň na delší dobu :slight_smile: a můžeš tam dát i menší dítko klidně, však není nutné aby měl nohy úplně dole...ja mam 74 koupeny, taky je to celkem velké :slight_smile: Po ohrádkách jsem vůbec nekoukala, jelikož mám tu cestovní postýlku tak z ní budu mít pak i tu ohrádku a na větší hrádku tady nemáme místo...stejně teď budou mrňata na ohrádku jestě malé, tak máš časík :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz
@eeelishka to mas fakt zase jsem neodolala a malymu neco objednala ale je to desneeee uzitecny sada bryndacku capacky sobe dve tehu tricka zadny nemam a zacina na me koukat pupik a to jsem si rikala ze ne a ne budu setrit a to vidis tam vlezu a nakupuju a nakupuju uz ale koncimmmm :angry: :slight_smile:
8. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz
@pepsilight :grinning: je to šíleně těžké odolat že? Já sem nahodila další fotky věciček, jdu to všechno zas spočítat kolik čeho mám :grinning: dobře že sis koupila něco i na sebe, my maminky taky musíme být přece hezké :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz
autor
@eeelishka Jééé, tak to máš dobrý, tak to je paráda, tak už máš skoro všechno, že jo?? :slight_smile: To já toho nemám ještě spoustu....
Co se týká té kosmetiky, tak mi hodně maminek nedoporučovalo Johnons Baby, že to často alergizuje.. Já bych ráda používala Nivea Baby, ale uvidíme, jestli se bude líbit miminku a když ne, tak to využije maminka :slight_smile:. Seba med je prý moc dobrá kosmetika, ale kapku dražší... dobrá kosmetika je prý i HIPP.
8. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz
@eeelishka no jen 2 tricka aspon at mam co na sebe uz na me zacina koukat pupik tak at se lidi neleknou nosila bych pritelovi tricka a mikini ale to by musela bejt zima a v lete muzu jen na doma ven musim neco mit tak aspon to hned se jdu juknout co tam mas :wink: odolat jo to jo reknes si jen se kouknu jestli nemaj neco lepsiho nez mam ja a pak jen nakupujes a nakupujes musim se zbavit netu hned :grinning:
8. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz
autor
@pepsilight vel. 86 je tak na rok až rok a půl staré dítko myslím....
8. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz
@lucietka77 ja jsem koupila hipp a prave jsem vedela proc nekupovat johnons hodne lidi si na nej stezovalo a nejenom na ni ale i na pampers
8. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz
@lucietka77 no ja jsem si toho vsimla az doma vubec mi to nedoslo jak je to veliky zila jsem v tom ze je to jednovelikostni no vim jsem tupa fakt jsem to nevedela tak kdyz to malymu nandam a ohrnu pod nej tak se snad nic nestane ne ?
8. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz
autor
@pepsilight však to využiješ určitě :slight_smile: Dřív a nebo později.. myslím, že u spacího pytle je to snad skoro jedno, ne? Důležitý je, že nepotáhne miminku na nožičky...podle mě. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz
autor
@pepsilight Já měla od HIPP masážní olejíček na těhu bříško.. měla jsem ho v prenatal boxu...byl moc příjemný... :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz
@lucietka77 ja si taky myslim nahore je to stejny jen dylka se lisi tak si myslim ze by to nemelo ubrat na funkcnosti.. :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz
@lucietka77 jo ja tam mela lahvicku zelenou :slight_smile: :slight_smile: ja mam klasickej aviril a je bajecnej nebo jestli mam tak napinaci telo nevim
8. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz
autor
@pepsilight to určitě ne :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz
autor
@pepsilight já tam měla taky lahvičku plastovou od NUKu a ten olejíček byl jenom takový malý na zkoušku..
Jinak jsem pak měla vitamíny GS a u nich byl krém proti striím, ten byl taky super.. ale teď se mažu Niveou Soft a zatím ani jedna strie..tak snad to tak půjde i dál...a olejíček Aviril je taky moc dobrý :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz
@lucietka77 no tak to je dobry ja na sebe koukam a mam strie ale to uz z davna tak kontroluju jestli se zvecujou nebo ne jinak asi mas natahovaci kuzi slusnou :grinning: :grinning: a beres ty vitaminy a jsem uspesne brala prvni semestr a pak jsem se na to jaksi vykaslala :slight_smile:
8. bře 2011 ve 22:20  • Odpověz
autor
@pepsilight Jojo snažím se brát pravidelně.. ze začátku jsem měla Femibion kvůli listovce a pak už jsem brala ten GS Mamavit. Občas zapomenu :unamused: , ale jen výjímečně.
8. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz
autor
@pepsilight Strie jsem měla na zadku z dob hooodně dávných.. ty nemyslím... ale na bříšku nemám zatím nic...
8. bře 2011 ve 22:23  • Odpověz
@lucietka77 tak to si dobra ja jsem brala prave ten femibion a pak jsem si koupila mamavit ale jen na nej koukam pac ja neumim polykat prasky a davim se nima takze se mi to kazdej den zhnusovalo pretrpela jsem jen prvni semestr a ted na ne koukam nechces je prodat ?? vzala jsem si z ty lahvicka tak fakt nanejves 10 tabletek ale i to se mi zda moc
8. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz
autor
@pepsilight Děkuju, ale ne, já už mám koupený potom Elevit, takže mám vitamínů dost...ale tak to je škoda to nevyužívat, ne? :confused:
8. bře 2011 ve 22:32  • Odpověz
@lucietka77 nejsem vitaminova snazim ale fakt se snazim to dohanet zeleninou jim ji casto trochu bojuju s ovocem ale zvladame to takze vitaminy se snazim vyuzivat prirodne :wink:
8. bře 2011 ve 22:36  • Odpověz
@lucietka77 no ted jsem si to dala do kupy a mam toho fakt hoodně :grinning: jeste od jedné paní na mmb vemu pár věciček co mi fakt chybí a končím..jsem si to roztřídila do pytlíků a dala do jednoho šuplíku komody a tak tak ji zavřu :grinning:
Ten olejíček od NUKu jsem tam taky měla a mažu se sem tam..jinak jsem si koupila za kupónky v DM značku babylove, krém i olejíček tak poctivě mažu :slight_smile: O Johnson´s jsem taky slyšela, že nic moc, sama jsem kdysi na něj měla alergickou reakci tak jsem se jen chtěla ujistit jestli to přetrvává nebo se zlepšili :slight_smile: Právě že teď v Albertu máme akci na miminkovské věci a je tam Sebamed v akci tak to asi vemu, uvidím zítra :slight_smile:
@pepsilight To víš že ho užiješ i dřív, hlavně aby byly nožičky schované a bobek se neodkopal a je jedno v jaké výšce budou :slight_smile: Já beru poctivě GS mamavit a GS omega a teď i to magnesium už...moc zelenině a ovoci nedám, tak to je taková pojistka...GS omega je rybí tuk a u nás rybičky nehrozí ( přítel stávkuje) takže jedině takhle..
8. bře 2011 ve 22:43  • Odpověz
Holky taky míváte takovou žízeň? já denně vypiju tak 2-3 litry, to je šilené :fearful: ..to jsem nikdy nevypila, spíš jsem se musela nutit abych vypila tak 1,5 litru
8. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz
autor
@eeelishka Tak to já zase se snažím rybičky jíst, aby byl kluk chytrej :slight_smile: ale Omegu si taky chci koupit.. ještě pro jistotu.. tím se nic nepokazí :wink:
8. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.