• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@eeelishka Já piju taky docela dost.. dělám si teda Rooibos, kupodivu mně teď chutná víc než před tím.. a taky chodím pořád na záchod.. po troškách, ale chodím :grinning:
8. bře 2011 ve 22:59  • Odpověz
autor
@pepsilight tak vitamínky v přírodní formě jsou samozřejmě lepší :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:01  • Odpověz
@lucietka77 no ten záchod je taky sranda, chodím taky často, ale jak se mi chce třeba trochu tak nejdu, vím třeba že ještě tak půl hoďky, hoďku vydržím, ale pak mi po močáku začne skákat ta uličnice a letím abych to nepustila :grinning: horší jak to je někde venku :grinning:
8. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz
autor
@eeelishka No, přesně to je ten problém, můj prcek má hlavičku nahoře a nožičky dole, takže mně tam kope dost často :grinning:.. proto taky lítám tak často.. :grinning:
8. bře 2011 ve 23:12  • Odpověz
@lucietka77 No a taky to je paráda jak máme s miláčkem chvilku pro sebe a já musím během toho dvakrát na záchod :grinning: Bobek můj, ale je hodný, má se mnou trpělivost :grinning:
8. bře 2011 ve 23:15  • Odpověz
autor
@eeelishka ještě, že máme tak trpělivé ty naše miláčky.. :wink:
8. bře 2011 ve 23:17  • Odpověz
autor
Jo a dneska jsem se koukala, že můj pupík už není tak strašně hluboký jak byl. Je mnohem mělčí, ale naštěstí nevystoupil ven.. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:19  • Odpověz
@lucietka77 No tak na ten pupík koukám každý den :grinning: Taky se už nějak mění, ale stále schovaný :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:20  • Odpověz
autor
@eeelishka Teď jsem koukala na císřské řezy na youtube a jak vidím to miminko, tak mě to úplně rozněžnělo... a normálně i slzička ukápla... :sweat_smile: Jak je to úžasný.. zrození človíčka.. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:22  • Odpověz
@eeelishka mam to podobny tak desne piju taky se odrazi na toalete musim chodit furt a to se neda vydrzet :grinning:
8. bře 2011 ve 23:23  • Odpověz
@lucietka77 No to mě taky taky dycky dojme k slzám jak vidím někde jak se miminko narodí, třeba i ve filmu :slight_smile: No já doufám, že mě hormony nezklamou a nerozbrečím se na svatbě uprostřed obřadu :grinning:
8. bře 2011 ve 23:25  • Odpověz
Já se zase vmísím.
Já beru celou dobu Gravital a hodně se cpu i ovocem a trochu zeleninou a občas zobnu i listovku a železo. A v prvním trimestru jsem musela brát i hormony.
Rybičky taky kvůli přítelovi nevařím. Musely by mít kostí asi jako kotletka, aby mu to chutnalo.
@eeelishka S tím pitím to mám stejně. Taky jsem nebyla zvyklá pít a teď se pořád prolejvám.
8. bře 2011 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky já se fakt nepoznávám.. já taková tvrďačka, která si myslela, že jí nic nerozhází.. a teď mě dojímají filmy a miminka a hadříčky :grinning: no asi ty hormony štěstí fungují :sweat_smile:
8. bře 2011 ve 23:30  • Odpověz
autor
No nic, holky jdu do pelíšku za miláčkem :slight_smile: Tak dobrooooooou :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:37  • Odpověz
@lucietka77 Dobrou noc :slight_smile:
8. bře 2011 ve 23:45  • Odpověz
Tak my konečně jdeme taky spát. Dobrou noc.
9. bře 2011 v 00:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobré ráno kočenky!!! :slight_smile: Sluníčko mi tu opět svítí na stůl, bude zas krásně.. :slight_smile:
9. bře 2011 v 08:12  • Odpověz
@soucke00 jasny, ja to nechtela tou mou zminkouo laclacich nejak rozetnout na zastankyne a odpurkyne :grinning: proste kazdy nosi to, co ma rad, je mu prijemne, v cem se citi... a dobre, ze nejsme vsechny stejne :wink:
@eeelishka @lucietka77 co mam zkusenost s kosmetikou, tak kombinuju, kdyby to nekoho zajimalo, tak pro inspiraci:
olejicek na telicko - slunecnicovy nebo olivovy z lekarny nebo Aviril baby
krem na oblicej - Seba med a Weleda (drazsi, ale dlouho to vydrzi, davam to jen na oblicej)
na oblicej v zime - neparfemovana vazelina z lekarny
do plinky - preventivne bud klasickou rybi mast z lekarny (smrdi, ale je pry nejlepsi) nebo Rybilku, pri akutnim problemu Sudocrem, Infadolan a Lalium
do koupele - obcas, ale jen obcas olejicek neparfemovany Manufaktura, vetsinou ale jen cista voda
na oderky - Bepanthen
desinfekce - lih (na pupik a na jizvu po ockovani proti TBC, coz se uz ted ale neockuje...)

s tim jsme si vystacili do ted (Johnson pry dobry neni a s Niveou zkusenost nemam)
9. bře 2011 v 09:24  • Odpověz
Ahoj děvčátka, dneska máme zase krásný den. Večer jsem si poprvé všimla, jak se mi viditelně hýblo bříško. Je to vážně legrační. :grinning:

@annca Však já se neřadím ani k zastánkyním, ani k odpůrkyním. Jen jsem chtěla říct, že i když vypadají příšerně, tak jsou moc pohodlný. Pohodička. :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Taky přeji krásné slunečné dopoledne!
Dneska ráno jsem taky koukala na bříško a bylo úžasné vidět to vlnění při kopanečkách :grinning: Teda spíš kopancích. Každým dnem jsou silnější a někdy už to je i nepříjemné...:frowning2:
@eeelishka taky jsem si myslela, že obřad a po obřadě to všechno opláču (jsem taková citlivka), ale byl to omyl:grinning: Vyplakala jsem se den předtím (koukala jsem na svatbu známé a večer pak s rodinou na home video když jsme se ségrou byly malé) a pak už mi jen při gratulacích pár slziček ukáplo... Jinak jsem byla jako kámen:grinning: :grinning: Pak jsem plakala až když jsem viděla fotky a video... To spíš manžel byl v ten den dost uplakaný. Den předtím se v jeho rodině strhla hádka a babička dokonce vyhrožovala, že nikam nepůjde. No komedie:grinning:
A taky budu mít hodně věcí použitých. Vždyť ty miminka to nijak nezničí.
9. bře 2011 v 10:09  • Odpověz
ahojky děvčátka
9. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
@cinky taky to bříško pozoruju. Jak kopne, tak se pěkně bříško nadzvedne. A včera bylo první vyboulení na jednu stranu. :slight_smile: neuvěřitelné
9. bře 2011 v 11:18  • Odpověz
Dobré ránko, tak už to vypadá, že jaro definitivně vyhrálo nad zimou, je tam opět nádherně :slight_smile: Já jsem právě dojedla dva muffiny, vypija jogurtový nápoj a jsem totálně plná :grinning: No za chvíli půjdu miláčkovi dělat svíčkovou :slight_smile: To bude další kalorická bomba :grinning:
@annca Děkuji za ten přehled :slight_smile: Máš dobré zkušenosti s Weledou teda? Na tu mám kupónky do DM tak bych ji teda taky mohla vzít..
@cinky No já doufám, že mě těhu hormony nezradí, jinak by mě to nerozbrečelo, spíš rozesmálo, já tyhle akce kde musí být ticho proste nezvládám :grinning: A navíc budu mít za svědkyni nejlepší kámošku a my dvě jak se začnem smát tak prostě nepřestanem :grinning: Ale teď nám to asi nehrozí, ona bude stejně vyjukaná jako já :fearful: Jde za svědka poprvé a vůbec bobek neví co to obnáší, ale tak naštěstí u nás mít žádnou práci nebude..
9. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
ahojky holky dneska jsem se tak krasne vyspala venku je nadherne uz se tesim ven az se projdu dneska jdu s mamnou na vecu tak se tesim a co vy co chystate na dnesek ???
9. bře 2011 v 11:49  • Odpověz
@pepsilight ahojky, no já jdu odpoledne na chvilku s kamarádkou sednout, už jsem ji dlouho neviděla, možná má pro mě nějaké novinky :slight_smile: s manželem se taky snaží o miminko :slight_smile: Tak jsem zvědavá...Teď fičím dělat tu svíčkovou a pak na nákupy do Albertu, mají tak akci na miminkovské zboží :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:53  • Odpověz
@lucik32 já jsem dneska poprvé bříško sledovala... ale je to krásný zázrak, že?:slight_smile:
@eeelishka no já jsem právě šílená cíťa v takových situacích... Proto jsem byla sama překvapená, že jsem vydržela... Ale možná to bylo pro to, že oddávající měl strašně zajímavý proslov, tak jsem ho zaujatě poslouchala:grinning:
A taky uvažuji, že do alberta zajdu. Mají tam i mlíčko za 10 kč. Mám ho teď tak šílenou spotřebu, že když je v akci, tak poberu alespoň 2 kartony a moc dlouho mi to stejně nevydrží:grinning:
@pepsilight já jdu dneska na vlásky...:slight_smile: a za půl hoďky budu dávat do trouby Honzovy buchty plněné tvarohem. Dělala jsem se předevčírem a zmizly ani nevím jak:grinning:
9. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz
@eeelishka jeee svici bych si dala mnam jaj sem se po vcerejsku rozhodla ze je to muj posledni nakup uz nic nenakupuju .............
@cinky boze to jsou dobroty a ja jsem na jogurtu :grinning: na vlasky bych taky potrebovala :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
@cinky No s mlíkem to máme stejné, dlouho tady nikde nebylo v akci tak jsem dycky jen koupila po dvou a za dva dny zas nic nebylo :grinning: tak dneska vememe taky karton...A na buchtičky se taky teď někdy chystam, a asi udělám dvojitou dávku jelikož jsou za jeden den pryč pokaždé :grinning:
9. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@pepsilight no já právě vždy chodila co dva měsíce max a ted už to budou tři!!! Vypadám hrozně:grinning: Tak se nemůžu dočkat až budu zase vypadat trošku k světu.
A dobrůtky to jsou. Svíčková je moje nejzamilovanější jídlo. Akorát jsem ji ještě nedělala! :grinning: Musím ji někdy zkusit. Dělám spíš takovou falešnou svíčkovou.
9. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz
@eeelishka přesně:grinning: Hned pryč. :slight_smile: Já si těsto dělám v domácí pekárně, tak dvojitou dávku mám strach.
A máš pravdu, dlouho nebylo v akci a nedávno jsem byla v Tescu a mlíko 14,90! To je šílená cena. Tak já si radši vezmu aspoň 4. Bez mlíka bych nežila. Ještě se mi nestalo, že bych alespoň jedno mlíko doma neměla. :slight_smile:
9. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.