• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Tak jsem z Albertu zpátky, něco málo nakoupené, ze značky Sebamed žalostný výběr takže jsem si vzala jenom olejíček na tělo pro miminko a extrajemný šampón s heřmánkem, ale ten už od Nivea..ale měli fajn akci na vlhčené ubrousky, megapack od pampers sensitive, 6 balíků po 63 ks za 199 kc, tak jsem to hned čapla :grinning: a vzala jsem i fleecovou deku s plyšáčkem :slight_smile: Do DM pak někdy skočím pro tu Weledu :slight_smile: Přítel mi dneska lehce naznačil, abych s nákupy zpomalila, že až pak po svatbě můžu pokračovat, chce mít rezervu kvůli svatby...Tak ho poslechnu a zklidním se :slight_smile: sice ještě jednu objednávku budu muset zaplatit až mi napíšou, ale to bude poslední :slight_smile:
@kami1984 Ta poukázka je fakt super :slight_smile: A zabijačkové jídlo taky zbožňuju :slight_smile: Svíčková byla super, ještě máme na zítřek :sunglasses:
@annca Díky za tip s tou weledou, já právě nevěděla jestli je to dobrá značka..
@lucietka77 Zkus ten recept na buchty co jsem tady dala ten odkaz (je tam i video), je tam to droždí z prášku takže na tom není vcelku co zkazit, já bych se s klasickým droždím taky bála...
9. bře 2011 v 15:23  • Odpověz
@eeelishka ja mam rada jen jelitka, jeste prejt, ale to je vlastne to same..jinak nemusim vubec nic:slight_smile:) u nas toho meli jeste dost..ja vzala jen ty ubrousky 1baleni, moc se mi toho nechtelo brat..
@lucietka77 ja se musim uskromnit zase jinak..tento mesic nejedeme za mamkou, takze penizky na benzin budou na UTZ... no, asi gang, jinak to uz neni mozny:(((

holky a v Ikei maji modrou, zelenou a ruzovou deku za 39,90:slight_smile: je uzasna, je na ni v rohu bud auticko, snek nebo kytka myslim... za tu cenu si jich koupim hned troje-do kocarku, do postylky a na lehatko pres den, kamaradka je ma a jsou desne vdecne za skvelou cenu:slight_smile:
9. bře 2011 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla a málem nestíhám dočíst :slight_smile: . Já byla dnes v poradně a vše je ok, jen váha zase o kilo větší :unamused: Já na holky používala z kosmetiky olejíček Aviril Baby na tělíčko i obličej, na opruzeniny Rybilku, no a samozřejmě opalovací krém přes léto s vysokým faktorem. Ještě ten olejíček jsem přes velké vedra musela vynechat, pže malá se po něm osypala.
Taky máme pekárnu a musela bych dělat z dvojité dávky, aby nám vydržely aspoň na 2 dny :slight_smile: Holky jsou jak kobylky :grinning:
9. bře 2011 v 18:11  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami, ty deky o kterých píšeš.. už mám dvě doma od ségry ... zelenou se šnečkem a modrou s autíčkem .. jsou úúúúžasnýýý :wink:
9. bře 2011 v 18:18  • Odpověz
autor
@eeelishka Díky moc , zkusím je, :wink: Jestli se povedou, tak budu moc pochválená od přítele, protože on honzovky s tvarohem doslova miluje. Dělávala mu je jeho milovaná babička a od té doby nikdo.. a moje babička je také pekla a od doby, co umřela, tak se mi po nich taky moc stýská... :wink: Tak třeba si u něj udělám oko :slight_smile: Ty kupované nejsou ono... :confounded:
9. bře 2011 v 18:21  • Odpověz
autor
@berule Ahoj, no tak to je moc fajn, že jste v pořádku :slight_smile:. Já mám od minula taky o kilo víc... :unamused:
9. bře 2011 v 18:21  • Odpověz
@lucietka77 No já jsem se přes víkend rozpapala na oslavě, tak to bude asi z toho :slight_smile:
9. bře 2011 v 18:32  • Odpověz
autor
@berule To je možné, že zítra zase budeš o kilčo lehčí.. :slight_smile: Zdá se mi, že jak se tam teď mrňousek mele, tak spaluju trošku víc... :slight_smile:
9. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
autor
@berule na ten opalovací krém s vysokým faktorem bych málem zapomněla... :sweat_smile: Sluníčko bude dost ostré pro ty naše mrňousky. Rybilka je mi taky dost sympatická. Aviril jsem měla vždycky strašně ráda, ale taky už jsem slyšela, že se nemá používat s Azulenem, že to často alergizuje, ale víš, jak .. někdy se dost přehání ... ale věřím, že v létě je to asi dost hutný pro tu jemnou pokožku.. asi jak se potí.. tak asi proto se malá osypala?? :confused:
9. bře 2011 v 18:49  • Odpověz
@lucietka77 tak to se máš, mě zase přijde, že už nemůžu vyléz z vany :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
@lucietka77 jo určitě, ten olejíček nepropustí, takže malá byla spíš zapařená, v záhybech pod krčkem a tak. Teď koukám,že v Albertu mají spoustu věciček na mrňousky :slight_smile:
9. bře 2011 v 18:57  • Odpověz
@lucietka77 jo, to jsou ty sympaticke decky:slight_smile:

ja budu pouzivat hodne Bepanthen, kamoska ho ma a spokojenost:slight_smile: jelikoz jsme oba dva ekzemiste, tak radeji...
ja domaci chleba z pekarny nemuzu, nedela mi dobre....
9. bře 2011 v 19:07  • Odpověz
autor
@kami1984 Ten Bepanthen je prý taky supr, trošku dražší, ale je prý dobrý i na bolavé bradavky a tak vůbec.. :slight_smile: Já mám taky pekárnu, ale začíná mi ta forma trochu už lepit, takže mívám problém s vyklopením chlebíčku z formy.. ta vrstva teflonu je už asi nějak opotřebovaná nebo co :frowning2:.
9. bře 2011 v 19:46  • Odpověz
@eeelishka Tak jsem si upekla buchtičky podle toho tvýho odkazu. Dělala jsem je poprvé, ale musím říct, že dopadly docela dobře. Je to fajn recept. :slight_smile:
9. bře 2011 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
tak udelan obed na zitra pro manzu apro me a kamosku..
manzilek ma brambor, zeli a jelitko a puding s jahodama, ted cpe jahodovy knedle s tvarohem, cukrem a maslem. my s kamoskou mame masko z vykosteneho kur. stehna, omajdu, baby karotky a bramburky a ja taky pudinek s jahodama.. ale stala jsem u plotny 2hodky a jsem kantare..jeste naplnit mycku...
@lucietka77 to je pravda, je drazsi, ale tak zase usetrim na necem jinem...
9. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz
Hezký večer
Tak jsme konečně doma, i s novou televizkou, jupíí :slight_smile: A přišlo mi i lehátko a kojící polštář :slight_smile: Dneska je fajn den...No už to vidím že budu dlouho do noci ladit programy :grinning:
@soucke00 Tak to jsem ráda, že se povedly a že se recept líbí :slight_smile: Já se na ně taky brzo chystám...
@kami1984 Škoda, že máme Ikeu tak daleko :frowning2: Kvůli dečkám tam nikdo se mnou nepojede...a do Ostravy máme v plánu jet až 30.4. na výstavu koček, myslíš že tam ještě budou, nebo to je jen momentální akce? A Bepanthen taky budu kupovat, slyšela jsem taky na něj chválu, a mě to proplatí pojišťovna tak super :sunglasses: Obídek máte na zítra teda mňamózní :slight_smile: To stání u plotny dokáže vysílit to vím, tak bych si přála myčku, ušetřilo by to spoustu času a energie..ale mě tady bohužel nevleze :frowning2:
9. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz
@cinky to jo. Dneska ale asi spinká. Nic moc se v bříšku neděje. Sem tam malé plavání a jinak nic. No čekám, že zítra bude zase řádit :slight_smile:
9. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz
Tak my se pro dnešek loučíme. Brou brou holky :slight_smile:
9. bře 2011 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte holky tak vás všechny zdravím...mám za sebou cukr dalo se to přežít jen ještě nemám výsledky dojdou ke gynekologovi tak tam budu volat ale až příští týden ted má dovču... :wink:
10. bře 2011 v 07:39  • Odpověz
@jezulicka ahoj!Držím palce,aby to bylo dobré!!! :slight_smile:
10. bře 2011 v 07:54  • Odpověz
Krásný den, děvčata. Dneska se na nás počasíčko mračí. Ale přijde kamarádka, tak si ten den s bříškem užijeme. :slight_smile: Snad vás tu pak zvládnu dočíst. :grinning:
10. bře 2011 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi dneska prisel posledni balicek veci na mimiska, nejvice mam radost z mikinky se zirafama:slight_smile:
pani mi poslala i overelak na 12mesicu jako bonus:slight_smile:
cekam kamaradku s 5ti mesicni holcickou, uz se na ne tesim...chtely jsme se projit a tu normalne snezi....
masakr...
dneska budu fotit mimi veci a pak nase obleceni na prodej na aukru, asi se z toho zvencnu....
@eeelishka oni to tam maji porad:slight_smile:)) takze zatim zadna omezena nabidka, ale clovek nikdy nevi... navic 15.3. oteviraji naproti ikei kiku, znam ji z Prahy a taky tam maji pekny veci na deticky:slight_smile: udelejte si vylet s polomanzou:slight_smile:
@jezulicka at je vse v poradku!!
10. bře 2011 v 10:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Tak tady taky pěkně nasněžilo, no brr :confounded: A přítel včera krásně umyl autíčko, to bude nadšený až vstane...
@jezulicka Gratuluji ke zdárnému zvládnutí testu, ať jsou výsledky v pořádku :wink:
@kami1984 Tak to budeš mít hezkou návštěvu s miminkem :slight_smile: No do té Ikei fakt pojedeme asi až toho 30.4., jelikož teď mám pauzu v nakupování kvůli svatby :grinning: Ale pak to tam prošmějdím až na půdu, chlapy posadíme někam na pivko a my to s mamkou projdeme, včetně Kiku, ten máme tady taky ,ale tam bude určitě větší :slight_smile:

Jo dneska jsem poprvé spala s kojícím polštářem, a náhodou je do dobré :slight_smile: Akorát chlap jak ráno přišel po noční tak mě chtěl obejmout a přitulit se a nějak narazil na překážku, tak říkal že spím s nějakým vetřelcem :grinning: On je ten polštář fakt dost velký...
10. bře 2011 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahoj kočenky :slight_smile:
@kami1984 Kami u Vás sněží??? :sweat_smile: Ty jo, tady pršelo. Jen ráno byly lehce namrzlé chodníky, ale jinak nic...
@jezulicka Přeji, ať je vše v pořádku :slight_smile:
10. bře 2011 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, tak ani nedocitam :slight_smile: Tak jak jsem byla od zacatku tehu v pohode, tak me ted skolil nejakej bacil a lezim v posteli jak lazar a lecim se. :frowning2: Je to fakt des, nesnasim byt nemocna :frowning2:
10. bře 2011 v 11:59  • Odpověz
@miruska_h Ahojky, no to věřím že je děs, tak ať se nám brzo uzdravíš mamčo :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz
@eeelishka diky, jeste ze mame s Mrnouskem tatinka Milacka, ktery nam nakoupil nejake leky a pekne se o nas stara :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz
@miruska_h Tak to je hlavní, že se o vás pěkně stará, hlavně se šetři, pěkně vitamínky, čajík s medem a vypotit to :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@eeelishka jj snazim se,ale nesnasim to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz
@miruska_h To chápu, já to taky nesnáším, prostě mi dlouhé ležení moc nejde, bolí mě pak šíleně záda a celkově jsem jak praštěná kladivem..
10. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.