• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@cinky No, já jsem na nemocenský už od 7tt, ale studuju několik škol, tak na nudu moc času nemám. :slight_smile:
11. bře 2011 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, to je dneska den na dvě věci :confounded:
@cinky No já jsem taky na marodce od začátku a z počátku to taky bylo děs, ale pak jsme si to rozvrhla, prostě si užívám volna, dlouho spím, čtu si, hraju na pc, stavím puzzle, koukám na seriály co mám stažené, nebo na nějaký film, jsem tady s váma na koníku, v poslední době jsem trávila hodně času hledáním výbavičky na netu...jak je potřeba tak uklidím a uvařím, popř. upeču...ale je fakt že jsou chvíle kdy nemám náladu na nic z toho a nudím se a jsem protivná :grinning: No jak bude tepleji tak příjdou na řadu procházky :slight_smile:
11. bře 2011 v 19:13  • Odpověz
Tak my jdeme k TV čekat na taťku. Tak krásný víkend. :slight_smile:
11. bře 2011 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
Pěknou neděli :slight_smile:
Tak v pátek přijel manžel domů brzo a vymaloval ložnici a dneska jsme postavili postýlku...ta je krásná :grinning:
Objednala jsem i matraci,ale bude až za 14 dní až měsíc a teď koukám,kde koupit komodu se žirafkou :slight_smile:
13. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,
preji Vam krasnou nedeli.. tady bylo dopoledne slunicko, ted tu je zatazeno a pofukuje...manza ma cely vikend 12ky, takze sedim na zadku a alespon delam kolace a obed, at jsem pilna zenuska:slight_smile:))
vcera jsme byli v Polsku v Raciborzi, holkam od vychodu republiky doporucuji Auchen i na UM, oblecky a tak, super ceny!!! udelala jsem nakup na cely mesic a stalo me to cca o 35% mene nez u nas a to jsem kupovala stredne drahe veci:slight_smile: takze si mili politici zdrazujte a bude naval lidi v Polsku a Nemecku, jsme to tak pocitali na na 2polska auta byla 3 s ceskou SPZ.... treba my to km mame stejne jako Globus v Ostrave:slight_smile: jo a na trhu v Polsku jsem si koupila pleteninove saty, mohou byt na chladneji, nebo maji Knoflicek na kratke rukavy za 300Kc:slight_smile:
koupila jsem Pavlikovi polstarek, tek zase spi normalne, on ho vzdy nejak sezvyka:slight_smile:
dneska jsem mela spicha ve meste s holcinou z MK, prodala mi po svem synovi veci na zimu, no nadhera za par kacek a mam u ni odlozenou zelenou vanicku se zlutou kacenkou:slight_smile:))

A jak Vy jste stravily vikend???

@vegal teda, vy jste ale sikovni:slight_smile:me se ten nabytek se zirafkou taky libi, ale chtela bych svetle drevo ato je jen s medvidkem a hvezdickami kolem nej a to se mi moc nelibi
@cinky no, prvnich 5-6tydnu by bylo blbe a ted uklizim-ve skrinich, v obyvaku, srovnala jsem si kuchyn a ted vyjdu i na zahradu pomalounku. je treba vyplet skalku, pak si chci presadit kytky..me spise prijde, ze ten cas nejak moc leti... hlavne ted, kdyz se oteplilo, nestiham pocitat, jak ty dny leti a uz je zase dalsi vikend:slight_smile:) takze ted se vubec nenudim, spise bych potrebovala delsi den a to vstavam v 8:slight_smile:
13. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
@kami1984 my teda máme šatní skříň světlejší,ale zase čelo postele je tmavé,tak mi to bylo jedno...prostě se mi líbila,tak ji máme :slight_smile:
13. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
@vegal tak jasne, my vse mame svetle a tak uvidime... ja komplet pokojik zarizovat asi nebudu, musi se vyresit kam PC a budu tam mit i rozkladaci gauc...pokojik trosku vybavime, ale definitivni podobu bude mit nekdy v zime, kdy chceme miminko odstehovat z loznice.
13. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz
@kami1984 tak to by fakt bylo jako pěst na oko,tak snad najdeš nějakou pěknou světlou.My nemáme pro prcka žádný pokoj,takže se budeme muset mačkat v ložnici a časem se přestěhovat do obýváku...ale na to je času dost :slight_smile:
13. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz
aha, tak ja chci, pokud to pujde maleho "oddelit" z loznice po jeho 6ti mesicich. nejsem zastance vychovy, kdy dite ma 2roky a spi s rodici..ale obcas kdyz neni misto, nejde jinak.. tak my mame zatim 3+1, budeme rusit garaz a bude 4+1, ale to tak do 5ti let, kdy bychom chteli druhe ditko, aby kazde melo svuj pokojicek:slight_smile:
ale jsou to jen vize a praxe nam pak ukaze, co a jak:slight_smile:
13. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz
@kami1984 to máte fajn a snad vam to vyjde tak,jak máte naplánováno
13. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz
@vegal no vyjde urcite, ze mimi chceme az po 4letech nejdrive dalsi.. jak to bude se stehovanim maleho ukaze cas:slight_smile:
13. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz
@kami1984 tak to máte času fůru :slight_smile:
13. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz
@vegal pokud vubec druhe mimi bude.... uvidi se, jak se domluvime a bohuzel i na financich..
13. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz
@kami1984 blbý prachy,co?u nás to bude asi nějak podobně...v nejhorším budu muset najít nějakou práci a po roce se třeba o mimčo pokusit
13. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz
Taky přeji hezkou neděli :slight_smile: No miláček byl včera i dneska do dvou v práci, tak jsem taky uklízela a pekla..včera jsme si trochu přestavěli obývák, tak tu máme teď víc místa, jsem z toho nadšená :grinning: Dneska uvidíme čeho se chytnem, ale spíš půjdem hrát zas člověče nezlob se s našima o penízky :slight_smile:
@kami1984 díky za tip na nákup v polsku :slight_smile: akorát teď koukám kde to je a máme to kapku dál, tak by se nám to asi s benzínem nevyplatilo :frowning2: Ale každopádně do polska tady u Těšína pojedem tento víkend, omrknout oblek milému na svatbu :slight_smile:
@vegal to jste šikulky :slight_smile: No mě se ten nábytek se žirafkou taky moc líbí, celá ta sada, mít ty peníze na to, tak vyhodím všechny skříně z pokoje a dám si tam celou sestavu z té značky, stejně ten pokoj bude později taky jenom pro tu naši malou princeznu a my budem v obýváku...ale zatím musíme vydržet s tím co tam máme a jelikož je to taky všechno světlé tak jsem si nekupovala tu žirafkovou postýlku..
13. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz
@eeelishka mít pro prcka pokoj,tak bych asi taky koupila celou sestavu :grinning: Jinak koukám,že to bude i u nás stejné...že nás mladej pán vystěhuje z ložnice :slight_smile: Že bych si pak pozvala Jak se staví sen,aby nám to tu pěkně a zadarmo předělali :grinning:
13. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz
@vegal no nás každopádně vystěhuje :grinning: akorát uvažuju kdy se budem stěhovat,kdy ji tam už nechat vlastní prostor.. po půl roce to si ještě nebudem moct dovolit, my totiž pak budeme muset koupit novou sedačku do obýváku rohovou a rozkládácí, abychom tady mohli fungovat.. No a před necelým rokem jsme si teprv koupili do ložnice pořádnou postel a kvalitní matrace takže to tam asi zůstane,jen se to šoupne do rohu, to je mi líto prodávat když to může sloužit ještě pořádně dlouho a hlavně to dost stálo, tak malá bude mít od malička luxusní letiště :slight_smile: No Jak se staví sen by bylo taky řešení :grinning: hlavně aby nám vyřešili ten obývák :grinning:
13. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz
@eeelishka myslím si,že v půl roce je to dost brzo...obzvlášť pokud budeš kojit.Já bych si pak dokázala v obýváku představit postel v patře a pod tím stolek s počítačem...a pak by to tu mohlo zůstat tak jak to je :slight_smile:
13. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
@vegal No to zní moc dobře, fakt zajímavý nápad :slight_smile: U nás nerealizovatelný,ale pokud na to máte prostor tak proč ne..
13. bře 2011 v 15:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak víkend se nepovedl tak jak jsme čekali. S potěšením a vidinou krásného skoro jarního víkendu jsme odjeli večer z Brna, vzali to přes Tesco a na chalupu dojeli až v pátek před půlnocí.. vyspali jsme se do růžova, já uvařila dobrý obídek, pak mi tátova družka nabídka šílený oooobr paleto, jako asi abych měla co nosit.. (mj. strašnej hábit s podivnou délkou a neurčitým tvarem ve kterém jsem vypadala jako vzducholoď). Tak jsem poděkovala, ale že ho nechci, protože si v něm připadám obrovská :confused: ... a ona na to dost cynicky dodala: "no ty ale jseš přeci obrovská..." tak mně namíchla tou tupou poznámkou, že mi málem skažila chuť i na oběd.. koza jedna vyhublá :angry: .. No a pak po obědě přišel táta a místo přátelského rozhovoru začal o penězích, co musí platit atd... a my se s ním navíc neshodli, co se týká peněz za energie, až jsem z toho rozhovoru byla tak zdeptaná, že jsem se rozeřvala jak malý děcko a nemohla přestat... Ivoš se na to nemohl dívat, tak jsme se hned v sobotu po tom obědě zase sbalili a odjeli zpět domů.. večer se mi moje pocuchané nervy trochu uklidnily a my si udělali nakonec pěkný večer...
13. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz
autor
@cinky ahojky, naprosto tě chápu.. já byla doam dva měsíce a už mě to doma doslova nebavilo.. :frowning2: Navíc mě deprimovala ta výše nemocenské, dostáváme se z toho propadu ještě teď, ale za měsíc nám skončí jeden úvěr, tak už to bude trochu veselejší :slight_smile:.
13. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz
@vegal me se ta sestava moc libi, ale je na muj vkus dost draha..ja si ten pokoj delala pred 3 a ctvrt roky a je mi lito to vyhodit, na podzim jsem doplatila uver:slight_smile:)
je to vec kazde z nas, kdy ditko presune jinam. v nasi rodine nebylo bohuzel kojeni nikdy zvykem z duvodu ztraty mlika a to uz prababi, babi a me mamka kojila necele 3mesice:( ja mam predstavu urciteho poctu mesicu, do kdy budu chtit kojit, pokud to pujde.. nebudu psat kolik mesicu, uz na jedne diskuzi jsem krkavci matka a zenska, co by nemela mit dite...ja porad rikam, dite bude spokojene, pokud je spokojena i jeho mama...
a jak jsi psala Eli, ze pul roku je malo...pokud nemas misto, tak je to vyresene, pokud misto je, tak proc ne.. mam kamaradku, ktera takto vychovava svou dceru, mala je samostatna a sikovna... beru ji v tomto jako svuj vzor abudu se snazit prizpusobit svou vychovu jeji..nehlede na to, ze od 1.1.2013 se vracim na plny uvazek a Pavel nastupuje aproste miminko nesmi byt zavisle na matce, jinak by tohle neslo. A manzel chce jit na rodicak a ja jsem jen rada:slight_smile:
13. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz
@lucietka77 Luci, tak to je mi lito, ale nic si z nich nedelej, proste nekteri maji divne manyry.... nenech si zkazit jarni dny, byt od vlastni rodiny takova slova zaboli:(
A s nemocenskou nemluv, je to hruza, ja uz nevim, jak ty penize odnekud vykopat:(
13. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz
autor
@kami1984 Děkuju Kami, jojo bylo mi fakt z toho dost ouvej.. a místo toho, abych si plně užívala těhotenství a těšila se na malýho, tak mně trápí finanční výdaje.. a když už se na to snaží člověk nemyslet a odjede na zasloužený víkend po celotýdenní práci s očekáváním, že si na chalupě vyčistí hlavu a odpočine si, po práci, která mi dává čím dál víc zabrat, tak se najde vždycky někdo, kdo ti ty nepříjemnosti připomene.. ještě, že mám vedle sebe aspoň partnera, který mně objeme a podrží... nedokážu si představit, že bych v tom byla sama... :pensive:
13. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz
@lucietka77 Luci, moc dobre Ti rozumim, tohle jsem zazila pred tydny u mamky...jenze za to mohl muj debil stryc:(
my taky bojujeme skazdou korunou, kor kdyz Pavel ma jeste problemy s matkou a zadluzenem dedictvi, ale ja doufam, ze stale se to zlepsi a bude..
prijde mi, ze si neco koupi,byt ty saty staly 300kc, ale vim, ze mi ty penize budou chybet a i kdyz bych ted chtela prvorozenemu diteti doprat vse nejlepsi, bohuzel to moc nepujde...ale zase vse bude ciste aprijde do rodiny, ktera ho bude milovat, i kdyz nebude mit pokojik za 40tisic a kocar a za 20tisic...
ty bud hlavne v klidecku, mas moznost se oprit v priteli a to je dulezite a hlavne, at mimi neciti negativni veci, vim, to moc dobre u sebe... maly je pak vynervovany taky...
13. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz
@kami1984 Ahoj!Ona ta postýlka byla levnější,než obyčejná špryšlová a komoda patří taky mezi levnější,aspoň co jsem tak koukala jak na netu,tak v obchodech. :slight_smile:
Hele,já ti to odstěhování mimča neberu,ani tě proto nesoudím...možná bych to tak řešila taky,kdyby bylo kam ho dát.Tohle si musí udělat každý sám,ať mu do toho kecá kdo chce :wink: Kdybych měla možnost pokoje navíc,tak bude prcek tam a já s ním,aby nebudil manžela,protože vstává dost brzo do práce a já mam vždycky strach,aby to někam autem nenapálil :unamused:
A jak jsi psala o těch penězích...my jsme 3 sestry,naši neměli nikdy moc peněz,pořád se šetřilo,oblečení jsme měly pořád po někom poděděné(na fotkách ze školy vypadáme fakt kouzelně :frowning2: ) ale za to můžu říct,že nás vychovali pěkně a problémy s námi nikdy nebyly...když si vezmu,jak se chovaj ti dnešní puberťáci,co chodí ve značkovém oblečení a mají první poslední,tak jsem ráda,že jsme byli "chudí"
14. bře 2011 v 07:52  • Odpověz
@lucietka77 to mě moc mrzí,že ten víkend takhle dopadl :frowning2:
14. bře 2011 v 07:52  • Odpověz
@vegal ahojky, prosím tě ty jsi tu psala, že máš zvýšený ten cukr?já jsem ted volala na výsledky a mám taky zvýšený cukr tak zítra si jdu pro žádanku a musím na diabetologii ty jo jsem z toho vyděšená..já měla vždy nízkou hladinu cukru a v rodině taky nikdo nemá.Ale prý v těhotenství se může tak zvýšit.... :angry: co to bude vše obnášet? :frowning2:
14. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
@jezulicka to mě mrzí,že se ti to zvýšilo :frowning2: brali mi tam krev a dali mi ten glukoměr a vysvětlili co to znamená...pak mě ještě poslali na dietologii a tam mi dali dietu
14. bře 2011 v 09:15  • Odpověz
@vegal takže si to ted pořád měříš?nebo jak to je?a ta dieta je jaká,
14. bře 2011 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.