• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Ahoj holky,musím vám povědět,že jsem dnes byla na poradně a můj dr. mi dělal UZ a říkal,že tam vidí pindíka :grinning: . Říkal,že to není na 100%,ale že si myslí,že to tak bude :wink: To znamená,že já budu mít kluka !!!!!!!!!!!!!! To je neuvěřitelně krásný pocit,když se to člověk dozví :sweat_smile: 4.února jdeme na velký UZ,tak jsem zvědavá zda to potvrdí.
19. led 2011 v 17:08  • Odpověz
autor
@vonkacka No teda kočko tak to moc gratuluji !! :slight_smile: Paráda. Jako já :slight_smile: , no já byla dneska taky u Dr. a jak mi udělala snímeček, tak mi pak udělala jeden grátis pro tatínka :wink: .. a byl tam právě pěkně vidět camprlík :grinning:. Tak jsme se obě docela nasmály. Měla jsem radost a hned jsem doma předala fotečku tatínkovi :slight_smile:. Tady to přikládám :slight_smile: :wink: Nevím, jestli ho tam uvidíte, je to pohled zespoda a trochu zboku :slight_smile:
19. led 2011 v 17:23  • Odpověz
lucietka77:super...já ho vidim :wink:
19. led 2011 v 18:10  • Odpověz
vonkacka:gratuluju :wink:
19. led 2011 v 18:12  • Odpověz
@lucinda85 nekoupila, jelikož jsem taky pověrčivá a chci ještě chviličku počkat :slight_smile: S těmi barvy máš pravdu, je to všechno růžové a modré, ale moc krásné! Myslím si, že tam pak utratím šílené peníze :slight_smile:
vonkacka: gratuluji!! To bude ale chlapečků. :slight_smile:
19. led 2011 v 19:33  • Odpověz
@vonkacka take se pridavam ke gratulaci :slight_smile:
19. led 2011 v 19:56  • Odpověz
@lucietka77 Ja ho tam taky vidím :slight_smile:
19. led 2011 v 19:57  • Odpověz
@lucinda85 Nazdarek, no tak to je super, ze sis konecne udelala tak y nejakou radost. :wink: Mrkni se aj na netu na bazarky,tam je spousta veci taky :slight_smile: me zrovna dneska dosel balicek s dvouma bodickama od jedne maminky z MK a do konce tydne cekam jeste jeden a moc hezke veci :wink: ten net me asi zrujnuje :grinning: no nebylo mi lip kdyz jsem ho nemela???? :sunglasses: Nee nebylo :grinning:
19. led 2011 v 19:59  • Odpověz
@lucinda85 ještě jsme ji neotevřeli,je pořád v krabici...zatím se nám tak bude lépe skladovat
19. led 2011 ve 20:06  • Odpověz
@vonkacka gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky, tak už snad mladší spinká, dneska byl celý den u babičky, já byla ráno na cukru:slight_smile:

Vonkacka, též gratuluji k chlapečkovi, moc hezká fotečka a pinďourek jde hezky vidět:slight_smile: Koukám, že se tu už rozjíždí nakupovací mánie. Mě ještě ani moc nechytla, hodně věcí máme a nějaké dostáváme, ale kdybyste chtěli, mám tu 3 body (2x Scamp a jedno Cherokee), všechny moc hezký jako nový, na chlapečka. S krátkým rukávkem, tak kdybyste měli zájem, za 150 i s poštovným jsou vaše:slight_smile: Případně můžu poslat fotečky:slight_smile:
19. led 2011 ve 20:59  • Odpověz
jste hodné,děkuji vám všem :slight_smile: já se z toho ještě nemůžu vzpamatovat. Zajímavé je,že už asi 5let manžel říká,že když to bude kluk,tak to rozhodně bude Karel,no a dnes,když se dozvěděl,že to ten kluk bude,tak to jméno furt opakuje a najednou přišel s tím,že se mu asi víc líbí William nebo Willy.Jméno pro kluka je v jeho režii a tak se tím teď začal trápit :grinning: Líbí se vám to jméno William nebo vám to přijde divné ? Děkuji za názory.
19. led 2011 ve 21:13  • Odpověz
@lucietka77 já ho taky vidím :grinning: a máme podobného :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 21:17  • Odpověz
@alenka83 a ty už víš,že to bude holčička ? To je hezké,že budete mít páreček :wink: Snad se nám do budoucna také ještě zadaří mít druhé děťátko,třeba holčičku :sweat_smile: Chodím do práce a tak moc nestíhám psát,ale vy jste docela pisatelky :grinning: Závidím vám všem,co již máte nakoupené nějaké věcičky. Já nemám ještě ani ponožky,tak nějak si myslím,že je ještě brzy.

@vegal tu postýlku ti závidím,také se mi líbí. Hele a jak jsi kupovala to oblečení,tak to je nové nebo bazárek? a jak jsi volila velikosti ?

19. led 2011 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj, holky, tady se to rozjelo, nestíhám. S malou se přes den k netu nedostanu :confounded:
Já teda bych taky pořád nakupovala, ale jestli to bude opravdu holčička, tak bude mít hodně věcí po Sabince.
Teď jsou super ceny i v Mothercare, tam bych normálně nekupovala, a věcičky nádherné :dizzy_face:
19. led 2011 ve 21:55  • Odpověz
@vonkacka já začala nakupovat až po novém roce,to jsem byla asi 20. tt taky jsem si říkala že je dost času,ale co mam taky dělat,když jsem na nemocenské,že? :grinning: Oblečení jsem koupila použité od kamarádky,po jejím synkovi a velikosti tam jsou od 56 do 68,ale spíš se doporučuje koupit od té malé velikosti jen pár kousků a pak brát tu 62
20. led 2011 v 09:22  • Odpověz
autor
@vonkacka :grinning: jojo jsou to takoví malí pindíci :grinning: Je to prča. No a s tím jménem jsou na tom ti naši chlapi asi podobně.. před tím to byl jasný Sebastianek a teď uvažuje, jestli to není moc tvrdé a dlouhé jméno a že asi vybere ještě jiné... Jinak William je krásné jméno, mě se zase líbí Christopher, ale k příjmení Vacek a nebo Opletal se příliž nehodí .. bohužel. :frowning2: Ale jsem si jistá, že pokud se rozhodneme oba pro nějaké jméno, tak nám do toho nikdo z rodiny a nebo známých kecat nebude :wink:. Nenecháme se. :wink:
20. led 2011 v 09:55  • Odpověz
autor
JInak jsem včera si udělala taky takovou malou radost a koupila 2 kojenecké osušky s kapuckou. Jednu zelenkavou a druhou lososovou :slight_smile:
20. led 2011 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, nevím jestli je to možné, ale už asi začínám cítit pohyby..nevím jak to posat jako kdyby mi kručelo v břiše, ale nemám hlad :grinning:
20. led 2011 v 11:01  • Odpověz
@lucinda85 Ahojky,tak to je bezva ne?Zkus az budes v klidku, treba vecer, lehnout si nachvilku na bricho.Tak to citim zase ja, :slight_smile: kdyz jsem lezela na brichu,asi se to malemu moc nelibilo, mela jsem pocit, jakoby se tam uplne vrtel, jen at uz na nem nelezim :wink: jinak jak jsi psala o te cestovni postylce,tak nevim jestli je to dobre,pokud tam nemas polohovatelnou matraci, protoze jak budes v noci vstavat, budes se tam moc muset nahybyt, kdezto v normalni postylce budes mi matraci nahore a budes mit aj lepsi manipulaci a prckem.Ale to je jen muj nazor.ja bduu mit postylku u hlavy postele,takze me budou od maleho delit jen sprusle,ale bduu ho mit po ruce v tesne blikosti
20. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@lucinda85 to je skvělé...mě to začínalo tak,jako by na mě někdo zevnitř ťukal :grinning: prostě to bylo zvláštní.Tak si to pěkně užívej!!!
20. led 2011 v 11:25  • Odpověz
miruska_h : tak na břiše jsem nezkoušela ležet, ale je možný že to mě v noci právě budilo ze spaní, protože jsem byla několikrát vzhůru a nějak se mi poslední dobou začíná špatně spát a často se probouzím a nevím jak ležet.
Večer každopádně lehnu na něj a schválně jestli to začne :grinning: Já vůbec právě nevím s tou postýlkou jak to udělat. Ted máme ložnici dole vedle obýváku a na jaro plánujeme že ji přestěhujeme nahoru do patra a právě dole uděláme jakoby takový pokojíček (manžel to nazval hernou pro mimčo) právě že já budu celý den dole kde mám kuchyň a všechno prostě nahoře jsou jen dva pokojíky. Takže tam nechci dávat tu lepší postýlku, když mimčo bude stejně ze začátku pořád jenom spát tak at spí dole v té lepší a já hlavně taky budu klidnější že mám přehled a pořád nemusím běhat nahoru.
20. led 2011 v 11:27  • Odpověz
vegal :JJ to já se těším až to začne být cítit i na bříšku a manžel už budu konečně to moc začít tak zvaně prožívat semnou :wink:
20. led 2011 v 11:29  • Odpověz
@lucinda85 na břiše to už cítim skoro měsíc,ale většinou když mi dá ruku na břicho manžel,tak prcek přestane nebo si dá delší pauzu :unamused: Ale jinak je to už vidět,jak mi nadskakuje břicho :grinning:
20. led 2011 v 11:39  • Odpověz
@lucinda85 no tak to je tezky, taky zalezi jakou tam budes mi matraci a tak dal.Ale je jasny, ze litat do patra by bylo blby.No a doufam, ze jak to vecer zkusis, ze das hned vedet :slight_smile:
20. led 2011 v 11:43  • Odpověz
miruska_h : No jasný to já se hned pochlubim jestli to funguje :grinning:
S tou poskýlkou uvidím ještě ji nemám a tu cestovní budu mít půjčenou tak uvidím jestli je polohovatelná a jakou má madraci
20. led 2011 ve 12:01  • Odpověz
@lucinda85 no a ja jsem si ted sepsala co vsechno budu porebovat jako vbvu pro mimi,obleceni, seznam co do orodnice a jeste porade nekoncim.Je toho tolik, ze mi z toho jde hlava kolem.A to jsme jeste nezacala poradne ńakupovat, tak budu mit co delat, protoze ja musim mit vsechno tip top :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:14  • Odpověz
@vegal to je krásné! Moc se na pohyby těším :slight_smile: Akorát se bojím, že kvůli své váze na ně budu muset čekat déle:frowning2:

A dneska jsem byla na odběrech a výsledky budu vědět až ve středu:frowning2: Ani na utz mě nevzala:frowning2:
20. led 2011 ve 12:25  • Odpověz
A já už mám taky něco :slight_smile: Dneska jsem neodolala rychlozavinovačce :grinning:
20. led 2011 ve 12:27  • Odpověz
Jééé v Mothercare se tak krásně nakupuje, jsem tam minule koupila dvoje tepláčky a oboje za 120 kč, červený a béžový, takže neutrál a měli tam další a další věci, krásný a za super penízky.

Pohyby jsou krásný, jen by to moje dítko mohlo spinkat hlavně v noci, to má nejvíc energie, tak si říkám, aby to nebyl nějakej nespaveček. No uvidíme:slight_smile: Ale je to jakoby jezdilo zavnitř asi patičkou po břiše, takový zlváštní:slight_smile:

Miruška já si u prnvího taky psala, co potřebujeme, co už máme, co do porodky a nakonec tam byli i zbytečnosti, které jsem nikdy neupotřebila:slight_smile:

Já mám za sebou test na cukr a v pohodě,:slight_smile:
20. led 2011 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.