• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Ahoj holky!! :slight_smile: Také přeji krááásný prosluněný den. U nás v Brně máme také překrásně, sluníčko příjemně hřeje. Je úplně škoda být v práci :frowning2:.
Je to vhodné na nějaký výlet.. jela bych hned někam do přírody... :slight_smile:
15. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz
autor
Jojo máme to v tomto směru těžší s tím sportováním, tak alespoň nějakou příjemnou procházku.. :slight_smile:. Z kola nebo bruslí, bych měla taky strach :unamused: ...
15. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
autor
Jo, dneska jsem byla na neurologii a paní Dr. mi napsala zprávu, že se obává recidivy bolesti a nemožnosti pacientky spolupracovat při porodu, takže navrhuje císařský řez v plné anestezii....
15. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz
ahojte holky,zdravím vás,..

@vegal tak jsem byla na diabetol.-dali mi domů glukometr a jednou za den po jídle si budu měřit a zapisovat.za týden jdu na kontrolu.řekla mi co můžu jíst a co ne ovoce žádné jen citron :angry: a jen zeleninu,no prostě sladké vůbec žádné...
no jsem zvědavá..dnes mi naměřila po snídani 5 hodnotu gykemku.. :astonished: tak musím taky nasadit dietní stravu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz
@vegal Nepůjdu na to kolo, jen mě to tak napadlo, kdysi jsem hodně jezdila, a dneska je na to úplně ideálně venku.
@lucietka77 o jee, tak dokonce v plné anestezii, před tím jsem myslela, že budeš mít jen epidurál..ty si s celkovou anestezii počítala?
@jezulicka jestli ti naměřila 5 po jídle tak to je dobrý výsledek :slight_smile:
15. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @eeelishka no to je ale i tak musím být hlídaná díky tomu že to předtím tak skočilo...a měřit ted každý den...
15. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz
autor
@eeelishka no, právěže jsem myslela, že to bude taky jen s epidurálem... ale asi zřejmě protože se jedná o nervovou soustavu... tak jestli proto, aby mi nepíchali do míchy??? Nevím... :frowning2:
15. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz
@lucietka77 Asi no, škoda, to mě mrzí..ale třeba myslet na to že je to pro bezpečí miminka..a taky pro tvoje, trápila by ses o mnoho víc kdyby tě ty záda chytly..ten epidurál by asi v tom případě neměl takový účinek když ho zavrhli..
15. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz
autor
@eeelishka Z celkové anestezie mám teda ale taky strach... :unamused: A taky škoda, že nebude moct být Ivoš při porodu.. :frowning2: Ale přitom jak říkáš.. musím myslet pozitivně... že jen tak pronic zanic by to asi takhle nenapsali..
15. bře 2011 v 15:15  • Odpověz
@lucietka77 Celkový anestezie se neboj. Jen pak zbytek dne možná prospíš. :slight_smile:
15. bře 2011 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 přesně tak, všechno zlé je k něčemu dobré...nebude tam, to je škoda, ale po porodu až malého očistí tak ho tatínek hned dostane a na tebe už maličký bude čekat až se probudíš..to bude to nejkrásnější probuzení ze všech, uvidíš :slight_smile:
15. bře 2011 v 15:41  • Odpověz
ahoj holky, strašně dlouho jsem tu nebyla! ale teď už jsem doma na rizikovém, tak budu mít snad víc energie i na net a tím pádem na vás! jak se máte? já byla na ultrazvuku ve 20. týdnu, je to kluk jak buk a vypadá to, že je zdravý! tak mám velkou radost. jen teď nastaly boje o jméno:o))

@lucietka77 anestezie se neboj! určitě vše dopadne dobře!
15. bře 2011 v 15:56  • Odpověz
@ssassi gratuluji ke zjištění pohlaví a že je prcek zdravý, tak se zdá že chlapečči tady přece jen vyhrajou, aspoň budou mít naše holky velký výběr :slight_smile: Už máte favority na jméno?
15. bře 2011 v 16:12  • Odpověz
@eeelishka já bych chtěla něco jako robin, oliver, oskar. ale skoromanžel nechce ani slyšet :o) vyhrožuje karlem a josefem. neshodnem se!
15. bře 2011 v 16:17  • Odpověz
@ssassi oj Josef nee...Robin je moc pěkné jméno, i Oliver :slight_smile: no to budete mít ještě boj, tak snad se na něčem shodnete...ať chlap nezapomíná, že ty mu to dítě nosíš a porodíš, tak máš lehkou převahu v rozhodování o jméně :slight_smile: Prostě jakmile jen zahlédneš náznak, že by s nějakým jménem aspoň trochu souhlasil nebo nad tvým návrhem uvažoval tak se toho chytni :slight_smile: Já to tak udělala s naším jménem pro holčičku..chtěla jsem Terezku, ale to rezolutně zavrhl, tak jsem různě navrhovala jména, až zauvažoval u Kačenky a tak to i zůstalo...chytila jsem se toho a nepustila a mám klid :grinning: Nemá smysl se dohadovat kvůli jménům, v životě budou ještě větší starosti...
15. bře 2011 v 17:12  • Odpověz
@eeelishka jenže blbý je, že on rezolutně odmítá všechny moje NEJ! uvažuje jen nad alexem... jenže to mi přijde takové.... neříkám jalové, ale nechytlo mě to tak jako třeba ten robin.... prej by se mu smáli, že je robin hůůůůůd. no, znám i horší dětské posmívání, kdyby zůstalo jen u toho, bylo by to ještě dobré. :o)
15. bře 2011 v 17:16  • Odpověz
Ahojky, taky vás po delší době zdravím :slight_smile: Příští týden jdu znovu na měření toků, tak snad to bude v pořádku. Už týden mě pořádně pálí žáha, tak asi malá bude mít hodně vlasů a lechtá mě :grinning: :grinning: Jinak hned mám lepší náladu, když je venku tak krásně :wink:
15. bře 2011 v 17:28  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla,ale chodím do práce a mám toho docela dost. Teď jsem si uděla časík a trošku vás i dočetla.
@ssassi já jsem třeba zastánce také klasiky.Jméno Josef jsem strašně chtěla,ale manžel mne přehlasoval a budeme mít Káju (Karla) :slight_smile: Jméno jako Oliver a Robin si neumím v běžném životě u dospělého moc představit. Mám jednoho zákazníka,kterému je 40let a ten se jmenuje Denis a vůbec mi to jméno k němu nejde.Je to divný. Omlouvám se,ale jsem v tomto trochu nemoderní a tak trochu důchodce :slight_smile: Naštěstí je opravdu mnoho jmen na výběr a snad každý si vybere.Před rokem v televizi byla reportáž o jménech a byl tam chlapeček Vinetů a holčička Písečná bouře,nebo jak :grinning: Ty rodiče si vůbec neuvědomují,že chudák dítě vyroste a pak se svým jménem všude prezentuje,co když to bude ředitel velké firmy a bude se představovat jako Vinetů Podskalský,no chápete to? :grinning: Bude z něj mít někdo respekt a bude si ho někdo vážit,když si z něj budou dělat srandu? No omlouvám se,nějak jsem se rozepsala :wink:
15. bře 2011 v 17:55  • Odpověz
@vonkacka Taky jsme s přítelem ve výběru jmen staromódní.
My zatím vybráno nemáme, ale mně se nelíbí jméno Josef a tak se jmenoval přítelův syn, který zemřel, tak se obávám, že to bude jeden z jeho horkých typů.
15. bře 2011 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
@ssassi alex taky není špatný, mě se náhodou líbí...robin hood není ani nadávka, ani posmívání, to by mi nevadilo, dyť robin hood byl kladná postava :sunglasses: Chlapi moc nad některýma věcma přemýšlejí...
@berule Joo to počasí dokáže zvednout náladu, to mi povídej :slight_smile: Tak mě žáha pálela jenom dvakrát, buď to ještě příjde nebo budeme mít holohlavou holčičku :grinning: Kope mě celé odpoledne uličnice jedna :slight_smile:
15. bře 2011 v 18:33  • Odpověz
@vonkacka Ahojky, zrovna jsem na tebe dneska myslela kde pak tě máme :slight_smile: Vinetů je mazec, to bych rodičům asi vytmavila sotva bych z toho měla rozum :grinning: A tak ještě že jdou v dnešní době jména měnit, takže v 18ti bych hned cválala na úřad jmenovat se Písečná bouře :grinning:
15. bře 2011 v 18:36  • Odpověz
@soucke00 myslíš,že by to jméno opakoval ? Já myslím,že asi né,ne? Je to hrozné,neumím si představit,že bych přišla o dítě.To se asi na miminko moc těší,viď?
15. bře 2011 v 18:37  • Odpověz
@vonkacka On říká, že miminko čekáme proto, že bůh chce, aby se ten mrtvej syn vrátil. Teda ne že by byl nějak věřící. Těší se moc. A malej ho kopne pokaždý, kdy dá na bříško ruku. Jako by říkal - Tati, já jsem tady. :slight_smile:
15. bře 2011 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
@jezulicka neboj,to zvládneš...měřit jednou denně po jídle,to bych taky chtěla :slight_smile: Dieta není tak hrozná,dá se to :wink: a ovoce můžeš...já mam napsáno 150g ovoce ke svačině,jen je hodně cukru v banánech,hroznovém víně a jabku,tak opatrně...ale je fakt,že ovoce si skoro nedávám
15. bře 2011 v 19:01  • Odpověz
@eeelishka já vás občas čtu,ale nemá čas reagovat,jsem furt v práci,ale za to mi ten čas neuvěřitelně rychle letí. Vůbec nemám čas řešit nějaké nakupování.Moc toho oproti vám nemám. Jediné co mám je postýlka s matrací a pár bodíček.
Holky budete kupovat polštářek a peřinku. Mě teď bylo řečeno,že polštářek miminko mít nemůže a že je lepší ten spacáček,než peřinka. Tak nevím.
15. bře 2011 v 19:11  • Odpověz
@vonkacka já to asi koupím,stejnak to bude časem potřeba...i když v létě asi postačí nějaká dečka místo peřiny
15. bře 2011 v 19:22  • Odpověz
@vonkacka karel je taky jeden z takových těch "kompromisů". i když, já bych chtěla jméno, které není uplně obvyklé, což karel je obvyklej docela dost. stejně tak se mi líbí i petr nebo pavel, ale je jich plno. vždycky jenom: "petr říkal..." - kterej petr??? my máme s přítelem oba relativně neobvyklá jména a jsme v širokém okolí jediní, co se tak jmenujem - a já to pokládám docela za výhodu. robin je právě docela mužný jméno - teda mně to tak přijde. jasně, že je to dost subjektivní, jinak bychom se všichni jmenovali stejně, kdyby měli všichni stejnej vkus, ne? :o)) no, mám ještě spoustu týdnů na přemýšlení...
15. bře 2011 v 19:40  • Odpověz
@eeelishka hm, ale alex mi zas moc nesedí k příjmení... navíc já chci jméno bez háčků a čárek - takže výběr se dost omezil... objednala jsem si knížku od knappové - třeba tam najdem něco, co se bude líbit oboum. navíc - jestli bude chlapeček po tatínkovi, musíme vybrat něco, co nebude vypadat směšně na "velkém muži" :o))))
15. bře 2011 v 19:42  • Odpověz
@vonkacka polštářek a peřinku asi koupím hned - využiješ později, navíc v začátku se dá použít na polohování miminka atd...
15. bře 2011 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky, docteno
tak ja se rozepisu k UTZ, meli jsme jit v pat, ale pan dr. nekam odjizdi, takze vcera. On nam fakt ukazal uplne vse, dr. se smal, ze i dirku, jak je zadek, pindika mame ze vsech stran snad, ale oblicej jen chvilku na zacatku a pak proste nic a to se mnou dr. delal psi kusy, na zada, na bok, pak do me tukal..maly se pretocil na bricho, hlavu zaboril do placenty a aby toho nebylo malo, tak jeste si dal pred oblicej ruku ale nemame rostepy rtu ani patere, na rukou i nohou vsech 5prstiku, pater je krasna, brisko ma obvod 17,1cm, hlavicku nevim, ale odpovidame 17.7.2011mame pul kila, coz mi prijde teda dost a ma desne dlouhe slapky, tak to bude asi opravdu nase dite, ktere mi v porodnici nevymeni pred nami byla pani, co ma nadherne snimky, ale tak ja rikam, ze v utery jdeme do fakultky a treba se malemu bude chtit na nas kouknout.. jo a prekvapila me pupecnikova snura, ze je to takovou roura
jen mi rikal, ze mam placentu na predni strane, ale smeruje smerem dolu,takze muze i hrozit krvaceni, musime opatrne se sexem a vice na poradne, ze je moznost, ze se placenta posune nahoru.. no, zas me vystresil...
jinak jsme byli vcera ve Silherovicih na golfovem hristi, byla to krasna prochazka, pekne to tam opravuji, chceme zopaknout jeste v kvetnu, jak bude vse zelene
16. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.