• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Krásné dobré ránko všem :slight_smile:

@kami1984 Tak to jste měli veselý UTZ, gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:...s tou placentou neboj, to se upraví, netahej nic těžkého a jak říkal doktor, žádné velké divočinky :wink: Na tom hřišti to musela být paráda, ještě nikdy jsem na žádném golfovém nebyla, a to máme tady jedno kousek za městem...

16. bře 2011 v 10:37  • Odpověz
@eeelishka mate v Ropici ne? no hlavne at jsou vysledky dobre pristi uetry z fakultky...
no doufam, ze se to upravi, jinak zadne svetle vyhlidky....ale verim, ze se pekne posune nahoru...
bylo tam skvele, v lete je to prima pozorovat golfisty, jak se snazi a nekterym to tak nejde:slight_smile:
16. bře 2011 v 10:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky!! Hlásím se opět z práce. Omlouvám se, ale nestačím dočítat...
Děkuji za názory, :slight_smile: byla jsem úplně dojatá, jen jak jsi ty @eeelishka psala, že malýho umyjou a dají tatínkovi do náruče a pak bude malej čekat, až se probudím.... normálně jsem se málem rozbrečela :slight_smile:, jak mně to dojalo :slight_smile:. Já jsem byla pak úplně naměkko... :dizzy_face:

16. bře 2011 v 11:14  • Odpověz
autor
@ssassi Sassi děkuju, taky jsem tě tu nějak dlouho nezaznamenala, tak je fajn, že už jsi tu :slight_smile:
16. bře 2011 v 11:28  • Odpověz
@lucietka77 nojo, už tu snad budu častějc:o)

jinak teď chodím na předporofní kurz, hodně se tam mluví o přítomnosti další osoby u porodu, byla jsem rozhodnutá, že tam chlapa nechci, ale nasadili mi brouka do hlavy :o) nebo možná skončím u císaře a nebudu to muset řešit (mamka nás s bráchou rodila oba císařem, tak mám trochu strach, že mě čeká taky). taky vím, že nechci žádnou analgezii, ale člověk míní....

už mám skoro vybraný kočár http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-travel-v-max-col-56 - vyhrála malá šířka a velký kola. i když se pořád koukám po dalších. máti je prášky z té černé barvy, ale co už :o) už jsem si koupila i první dupačky - s autíčkem :o) jen jaksi pořád nemáme dodělaný dětský pokoj - musí se udělat podlaha a stěny obložit sádrošem - a hlavně se musí vyházet ty babiččiny krámy, co jsou akorát líheň na moly. jenže, to by na to musel mít drahoušek čas, že? už bych chtěla zařizovat, co já budu s břichem jak slon šoupat postýlkou, kobercem a lepit na zdi dekorace, že? :o)

PS: zařizování svatby v plném proudu :o)
16. bře 2011 v 11:42  • Odpověz
@lucietka77 :slight_smile: pěkně s náma ty hormony mávají viď? Počki až ho uvidíš jak se probudíš, to bude teprv záplava slz radosti a dojeti :slight_smile:
@kami1984 V ropici no..ani nevím kde to tam přesně je, ale asi tam taky zajedem až bude všechno zelené, omrknout golfisty :slight_smile:
16. bře 2011 v 11:44  • Odpověz
@ssassi Kočárek máš vybraný moc hezký, a nevadí že je černý :slight_smile: ...taky vás čeká svatba? Kdy to máte? My 16.4. :slight_smile: Není řečeno, že budeš rodit taky císařem, každé tělo je jiné, tohle se aspoň si myslím nedědí :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz
@eeelishka 16.4. :o)))))))
bude to relativně malá svatba, co já se budu těhotná vzrušovat :o) budu mít takový ten kýčovitý altánek na travičce před hotelem a pak odpolední grilování, místo svíčkové raut.... snad to bude v pohodě. chtěla jsem levnou svatbu, ale tuhle kytky, támhle dort... no, asi to moc levný nebude :grinning:
16. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz
@ssassi Takyy? :grinning: No tak my to budeme mít ještě menší, jenom obřad na úřadě a pak do restaurace sednout na oběd s rodinou, cosi popít, podrbat a tradá domů..nejsme s přítelem na nějaké velké mecheche kolem svatby tak tam nebudeme mít ani hudbu..původně jsme uvažovali i nad tajnou svatbou,ale to by tcháni nerozdýchali...takže aspon všichni posedíme, lehce se to oslaví a je to :slight_smile: ale do peněz to leze i tak to je fakt..
16. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz
@eeelishka my budem taky bez hudby, v podstatě to bude jen posezení s nejbližšími. ale velký dort jsem vždycky chtěla, taky šaty - nechávám si šít tmavě šedé. dort bude bílý s živýma orchidejema, budu z nich mít i kytičku. no a pak spousta masa a piva :o)))) obřad v hotelu jsem vybrala proto, že nemám moc ráda ty přejezdy mezi obřadní síní a hospodou, takhle to bude snad organizačně jednodušší.
o svatbě jen se svědkama jsme taky přemýšleli, ale možná by mě to časem mrzelo, tak máme něco mezi.
tak ať máte krásný svatební den!
16. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz
autor
@ssassi Sassi jen jsem chtěla říct, že máš vybraný krásný jména. Jinak Oskar se jmenoval můj dedeček.. taky se mi to jméno strašně moc líbí, ale přítel byl proti, Olivera má moje kolegyně - to je taky super jméno a Robin je taky moc hezký :wink:.
16. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz
@ssassi To budete mít moc pěkné :slight_smile: To maso a pivo zní mooc dobře :wink: My tu žádný hotel nemáme (teda jeden jo ale v centru města) a ve městě ani žádné pěkné místečko u nějaké restaurace kde by se to dalo s altánkem udělat, tak jsme zvolili úřad, no co už...kdysi má představa taky byla jiná :slight_smile:
16. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz
@eeelishka určitě to bude moc hezké!!!!! doufám, že se pak podělíš o nějakou fotku!
16. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz
@lucietka77 nojo, jenže bohužel to neprošlo.... asi skončíme u toho karla. jméno to není škaredé, jen moc obvyklé.... přítel by ještě skousl erika... ale mě to nějak extra nechytlo.... achich ach
16. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz
autor
@ssassi jé, tak to je fakt škoda.. tak si zkus taky říct...pokud s tím nejsi smířená.. takže on chce raději tradičnější jméno?? Nejlépe české??
16. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
Jé holky já budu taky slavit 16.4.....ale jen moje 30. narozeniny :slight_smile: Jen asi množstvím hostů se to vyrovná malé svatbě :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz
@lucietka77 chtěl by karla, marka, josefa, petra.... nic z toho není hnusný jméno, to určitě ne, marek je pěkný, i ten karel nakonec, zvlášť karlík nebo kája je fajn, .... ale chtěla bych sice české jméno, nejlíp v kalendáři, ale zas ne tak obvyklé. což myslím robin i oskar jsou normální český jména, přitom jich nebude ve třídě pět:o) i když občas má takový nápady jako alfred, norbert... alfred by šel, ale zas je to dost podobný s albertem - přítelovým jménem. a já bych chtěla jasně odlišitelná jména. přijde mi, že nemá cit.

máti říká, ať si dupnu, že s mým jménem taky nikdo z rodiny nesouhlasil.. a nakonec to nějak přežili a já jsem docela ráda.
16. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz
autor
@berule Ahoj! Takže taky beránek :wink: ... Já budu slavit 34. narozky 25.3., ale obávám se, že oslavu nebudu dělat žádnou, jelikož na ni zřejmě nezbudou žádný finance.. maximálně do práce něco málo na zakousnutí... :unamused:
16. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz
@lucietka77 simtě, jaká oslava! největší dárek si nosíš pod srdíčkem. nebo to můžeš udělat jak já - držka drzá: "maminko, mně je špatně, myslíš, že bys mohla něco nachystat, uvařit, upéct...? to víš, musím se šetřit...." :o)
16. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz
@lucietka77 kdepak, já jsem kozoroh, jen jsem chtěla posunout oslavu na hezčí počasí, abych si mohla všechno zařídit a nachystat sama.
16. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
@lucietka77 Ovšem finance mě stresují taky, je to hrůza a nás bude 22, takže přemýšlím, kde mám přepadnout banku :slight_smile:
16. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz
autor
@ssassi Je spoustu krásných jmen a taky bych asi bojovala, ať se to jméno líbí i Tobě.. Marek je taky moc hezký jméno :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz
autor
@ssassi Jojo, jenže já bohužel nemám komu říct.... škoda.. :slight_smile: Nebo se na to fakt vyprdnu a budu slavit až se narodí prcek :wink: pěkně venku.. koupím buřty, udělá se oheň a budou se dělat špekáčky a nebo maso na grilu :wink:
16. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
@lucietka77 správně, co se budeš s bříškem lopotiti a chystat. já dělala minulý týden opožděný vánoční večírek - ten v termínu jsem bohužel prozvracela. pekla jsem pár kuřat, udělala jsem pomazánku, namazala dva talíře jednohubek, udělala nějaké saláty a byla jsem vyfluslá jak po výstupu na everest. navíc mi tvrdne břicho. večírek jsem si moc neužila, protože bývám brzy dost unavená, navíc jak si nedám nožky na stůl, nesedí se mi moc pohodlně... takže do porodu už chystám a vařím tak maximálně večeře, zbytek ať si každý trhne:o) venkovní gilování mají vesměs všichni rádi, takže dobřes to vymyslela:o)

jo, marek je krásné jméno, hned bych ho dala. jenže albertův nejbližší spolupracovník i nejlepší kamarád jsou markové. a je tu naše každodenní: marek říkal - kterej marek? takže aby měl kolem sebe tři nejbližší lidi všechny marky mi přijde už nějak moc:o)
16. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
@ssassi ještě existuje taky Marco - ten má svátek 25.3. Mám nový kalendář a na každý den jsou tam už uvedena dvě jména... a je to schváleno ústavem pro jazyk český :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:17  • Odpověz
Ahoj, holky, tak píšu po dlouhý době, jsem síce doma, ale nestíhám, a když mám čas, tak koukám na byty, protože bydlíme v podnájmu a chceme něco vlastního za rozumnou cenu, tak to není vůbec jednoduché.

Já teda vůbec nevím, jaké jméno bych dala klukovi, žádne mně nějak výrazně neoslovilo, asi by byl nakonec po tatínkovi Petr.
Ale dnes jsem byla v poradně a je potvrzeno, že to bude holčička :wink:
Dnes jsme měla obavy, protože mně cestou k doktorce šíleně pichalo břicho, že jsem se tam ledva doplazila, ale naštěstí je vše ok. Malá ma asi kilo a půl.

16. bře 2011 v 15:28  • Odpověz
autor
@meri Ahoj. No jejda :slight_smile: Tak konečně další holčička :wink:. Můj malej je o 4 dny větší, než podle termínu MS. Takže termín předpokádaného porodu je taky 24.5. - má 1360 g :slight_smile: A pro holčičku už máš vybrané jméno? :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:40  • Odpověz
@meri gratuluju k holčičce.

kdybych měla holku já, byla by to marta - po babičce:o)

@lucietka77 tobě závidím sebastiana - máš ho vybraného snad uplně od začátku. taky bych chtěla mít tak jasno
16. bře 2011 v 15:45  • Odpověz
autor
@ssassi Taky mně tvrdne břicho.. :frowning2: je to takový nepříjemný a dneska se zas malej protahoval tak, že se mi vyboulilo bříško pod žaludkem .. asi si protahoval nohu :grinning: ... to je fakt sranda :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:45  • Odpověz
Ahoj Holky, tak dneska máme parádně větrno. Právě jsem se vrátila z procházky s novou kamarádkou a jejím 7měsíčním chlapečkem. Krásný usměvavý miminko s jedním zoubkem. Kdyby tak to moje bylo taky tak veselý. :slight_smile:
16. bře 2011 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.