• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 a papáš hořčík? já jsem kvůli tomu doma. tím, že jsem v klidu a asi i tím hořčíkem to trochu povolilo. ale stačí, abych dýl stála nebo šla ven s psama a je tvrdé jak beton. byla jsem z toho dost vyplašená, ale zatím je vše prý v pořádku - a pokud budu sedět a šetřit se, snad i bude. tak jsem práci zabalila, za nějaký problém mi to nestálo....
16. bře 2011 v 16:24  • Odpověz
@meri gratuluji k holčičce :slight_smile: A vlastní byt velice doporučuji, je to k nezaplacení :wink:
@ssassi Taky mám problémy s tím tvrdnutím, ale co jsem se zklidnila a začla brát ten hořčík tak je to lepší, ale je to jak říkáš, jak jdu déle, jak jdu do schodů, nebo jak doma něco dlouho dělám tak se musím na chvíli zastavit, je to nepříjemné, jako bych měla v břiše najednou těžký šutr..
16. bře 2011 v 16:39  • Odpověz
@eeelishka no musíme se šetřit :o) mně naštěstí mužíček pomůže s nakupováním a tak, takže nosím jen lekhé věci, ale domácnost je pořád na mě. no ale dá se to, když si to rozložím na malé kousky. zvládám i teplé večeře, tak jsem na sebe docela pyšná:o)))) zas se snažím být k něčemu, pokud můžu, je mi jasný, že týden od týdne budou některé věci náročnější. vypadá to tak, že i na barvu budu muset příště do kadeřnictví, máme celkem vysokou vanu a za měsíc už bych se přes ni nemusela ohnout :o))))
16. bře 2011 v 17:06  • Odpověz
@ssassi No u nás je to naopak, teplé obědy a večeře studené :slight_smile: Hlavu jsem co jsem těhu nebarvila, dávám tomu trochu odpočinout, po několika letech konečně vidím svou pravou barvu vlasů :grinning: Ale před svatbou to bude nutnost, ale to už mi nabarví kadeřnice u zkoušky účesu :slight_smile: Tak 16.4. už z nás budou vdané paničky :sunglasses: Ty brďo, mě by to před rokem ani nenapadlo :grinning:

No nic pádím na koncert chlapeckého pěveckého sboru Boni pueri :slight_smile: papa
16. bře 2011 v 17:39  • Odpověz
@eeelishka já se tak nějak vdávat chtěla, ale albert je rozvedený a moc se mu do toho znovu nechtělo... tak jsem byla celkem překvapená, že mě o ruku požádal. byla to romantika jak blázen - žádal mě mezi zvracením do kyblíčku:o))) opravdu nezapomenutelné:o)))

ať se ti koncert líbí!
16. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@ssassi Tak jsme zpátky, koncert byl parádní :slight_smile: Tak to teda byla fakt romantika :grinning: No já bych právě se svatbou klidně počkala, ale přítel přišel s tím že chce svatbu ještě do porodu, to mi řekl na začátku těhu a pak dlooouho nic, až na Valentýna mě požádal :slight_smile: Ale normálně v posteli, jak jsme se vzbudili po odpoledním šlofíku, večer jsme měli jít na večeři a on to stihl ještě před tím :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz
autor
@ssassi Ahojky, ano ano papám Magnesium v tabletkách 2 v poledne a 2 večer, ale tím, že chodím do práce a když jdu chvíli pěšky nebo dobíhám šalinu, tak mi bříško ztvrdne, ikdyž je to trošku lepší než před tím, když jsem Magnesium nepapala... :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz
autor
@eeelishka Tak Boni Pueri?? Teda... to jsou ti kluci, co zpívají občas s Luckou Bílou, že? :slight_smile: Párkrát jsem je slyšela a bylo to kouzelné.. :wink:
16. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jinak holky taky vařím teplé večeře.. snažím se taky být co k čemu, ikdyž mi občas už dochází síly.. jsem ufuněná a častěji si musím odpočinout.. trénuju, aby ze mně nebyla líná lemra :grinning: Pak jak se budu otáčet kolem malého, tak to třeba nebude takový šok :wink:.
16. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
@lucietka77 Jj to jsou myslím oni, fakt byli super, krásně to zní ty chlapské hlasy ve zpěvu..já do sboru taky kdysi chodila tak tohle si dokážu vychutnat..
16. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz
autor
@eeelishka i já jsem zpívávala, ale už je to strašně dávno.. ještě na základce. Chodila jsem do sboru k pí učitelce Aleně Tiché, což byla jedna z brněnských docela známých zpěvačet ze sedmdesátých let :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz
Jooo, takovej koncert bych si taky vychutnala. Na vejšce jsem taky pár let zpívala :slight_smile:

Holky, myslíte, že je při tvrdnutí bříška dobrý těhotenský cvičení?
16. bře 2011 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 děkuji holky. Já mám termín podle MS taky 24.5. :wink: ale mimi je podle ultrazvuku o 3dny věčší.
Už je mi lépe, ale pořád to není ono, ještě jsem byla odpoledne se Sabinkou plavat, tak ted už si jdu lehnout.
Pro druhou holčičku mám vybrané jméno Deniska, ale ještě není 100% schváleno. Ještě se mi líbí Simona.
16. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz
autor
Holky.. tak tohle je moje učitelka zpěvu :grinning: .. to je masakr..našla jsem to na netu :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=e6A8-mnx4iQ
16. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz
@soucke00 jestli ti tvrdne bříško tak buď radši v klidu, i to těhotenské cvičení dokáže být někdy namáhavé...ale záleží no, na balonu se pohupovat asi můžeš, sama podle sebe si urči zátěž, pokud ti u toho ale často ztvrdne bříško tak to radši nedělej...nebo se poptej doktora co je vhodné až tam zas půjdeš :slight_smile:
16. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz
@lucietka77 Je dobrá. Má krásnej hlas.
16. bře 2011 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka Ještě jsem na cvičení chodit nezačala, ale už jsem se chtěla přihlásit. Zatím jsem poslední dobou cvičila jen na tom stepperu. Ale zítra jdu na velkej ultrazvuk, tak zkusím něco vyzvědět. Uvidíme, co mi řekne.
16. bře 2011 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 Fajne video :grinning: zpívá moc pěkně a byla kočka za mlada :slight_smile:
16. bře 2011 ve 22:13  • Odpověz
Tak se mi moje ségra medička směje, že mě pálí žáha kvůli tomuhle - http://bp2.blogger.com/_KhhL5UGpUsU/Rn2qXAAfTxI/AAAAAAAAAKU/zTHNFOdcvPs/s1600-h/Lanugo.jpg :grinning:
16. bře 2011 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 cvičit bys určitě měla. posiluj pánevní dno, uvolňuj se na balónu. nedoporučuje se posilovat břišní svaly, nohy a záda jo. taky nezapomínat na prsní svaly - i jako matky můžem mít pěknej dekolt! já cvičím v rámci toho předporodního kurzu a je to celkem dobrý. i když - tůdle mi vyloženě nebylo dobře, tak jsem necvičila. asi je dobrý svý tělo poslouchat.
jo a doporučuje se chůze. při rychlé chůzi tvrdnu, ale když se tak tím parkem ploužím, je to fajn, zvlášť, když teď bylo pár dní tak hezky!
16. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz
@soucke00 :o) furt lepší, než když mi můj bratr medik barvitě líčil, jak asistoval při šití nehezky dotrhané hráze.... taky by si ty vtipný poznámky mohli nechat až po porodu, že? :grinning:
16. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz
@ssassi Mně taky vadí každej rychlejší pohyb, dokonce to mám i při žehlení, což mi moc nejde na rozum. Tak se taky pořád jen ploužím. Tak mě pozorovat při uklízení musí být kino. Bylo fakt nádherně. Škoda, že dneska tak foukalo. Dneska jsem přišla z hodinový procházky a usnula. Asi jsem otrávená čerstvým vzduchem, nebo co. :grinning:
16. bře 2011 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
Já myslím, že všichni medici mají ten humor trošku zvrácenej. Co teda pozoruju na ségře. :slight_smile: Doufám, že takovýho chlupáče nečekám. Na tu žáhu mi nezabírá ani soda.
16. bře 2011 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@soucke00 slyšela jsem a četla, že pálívá žáha, když je mimčo vlasatý :grinning:.. ale kolegyni pálila taky strašně žáha a malá má skoro rok a je pořád skoro holohlavá.. :slight_smile:
16. bře 2011 ve 23:16  • Odpověz
@lucietka77 Jsem na toho našeho prďolku zvědavá. Mám pocit, že mě ta žáha pálí snad permanentně od rána až do večera, jak jsem vzhůru. Takovej chlupáček, jak mi poslala ségra obrázek, to by se mi moc nelíbilo. Zkoušela jsem na to i mlíko a taky nepomáhá. Snad mi doktor něco poradí.
16. bře 2011 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@soucke00 ať ti předepíše Ortanol 20 mg, zabírá spolehlivě... blokuje vzniku nadbytečných žaludečních šťáv.. bere se vždy ráno nalačno a kůra je na 14 dní. Já ho občas zapomenu vzít nalačno a prvně se najím a pak se mlátím do hlavy :grinning: .. asi těhotenská skleróza :grinning:...
Na malýho jsem taky moc zvědavá.. dneska jsem zjišťovala jak na mně reaguje.. pohladila jsem si bříško v dolní části a párkrát prsty poklepala a on za chvilku zakopal nožičkama, jako by mi odpovídal. :slight_smile: Bylo to nádhené.. taková první komunikace s maminkou :slight_smile:.
16. bře 2011 ve 23:39  • Odpověz
autor
Tak jo kočeny, jdeme s prckem do hajan :slight_smile: nebo z něj bude taková sova jako je maminka :grinning:
16. bře 2011 ve 23:49  • Odpověz
@lucietka77 Tak to je hezoučký, že tak reaguje na mamču :slight_smile:

Učení mi leze na mozek. Jdem spat a ráno šupky dupky k doktorovi. Snad bude sdílnej. :grinning:
17. bře 2011 v 01:15  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 Na cvičení chodím...3/4 hodiny cvičíme a další 3/4 tam chodí porodní asistentka.Zrovna dneska mam jí,ale asi už to vzdam.Večer už mi to břicho docela vadí a když se ohnu nebo tak něco,tak to občas i bolí.Takže asi začnu chodit jen na ten kurz po cvičení.
17. bře 2011 v 07:29  • Odpověz
@vegal se mnou na kurz chodí jedna a ta je už 32. nebo snad 33. tt - a jak statečně s náma cvičí! no obdivuju ji, minule se nám tam chudinka při jednom cviku překulila jak opilej brouček - hrozně se tomu smála a a nemohla se překulit zátky :o)))
17. bře 2011 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.