• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@soucke00 mně žáha naštěstí palí jen sporadicky a pomáhá mi rennie :o) zato jsem pořád nafouklá jak balón - mám nadýmání snad 100% bytí.
17. bře 2011 v 10:30  • Odpověz
@ssassi tak aspoň,že to bere s humorem :grinning: S náma tu chodila paní a ta cvičila,i když přenášela
17. bře 2011 v 10:33  • Odpověz
@vegal uff... no mně přijde, že se kutálím už teď, co budu dělat v 30 tt - nemám ponětí :grinning: no ne, ještě mi to nijak výrazně nepřekáží - akorát při holení noh se do toho břicha kopnu - jak nohu zvedám na okraj vany :o)))) bude hůř :o)
17. bře 2011 v 10:39  • Odpověz
Ahoj děvčata. Tak nás minule paní doktorka asi nepoznala, protože dneska na velkým UZ mi doktor řek, že to bude holčička. Jsme dál o 4 dny, než jsme měli být, tak už jsme skutečně ve 22.tt a vážíme 400g. :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
@ssassi tak mě to taky nepřijde,že bych měla břicho kdo ví jak velké,ale nevím čím to je,jestli tím věčně plným močákem,ale pobolívá,tak se mi cvičit nechce :frowning2:
Oholit nohy ještě jde,horší je oholit se mezi nohama...to jedině se zrcátkem :grinning:
17. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
@soucke00 jééé,další holčička :slight_smile: gratuluji!!!
17. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
@vegal to já umím po hmatu :grinning: - ale bojím se, že ke konci už si nedosáhnu všude, kam bych chtěla.... :grinning:
17. bře 2011 v 10:52  • Odpověz
@ssassi hlavně si nic neuříznout :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:53  • Odpověz
@soucke00 holčička? paráda, gratuluju. já strašně chtěla kluka. mám ho. ale teď je mi trošku líto, že to holčička není :grinning: tak příště!
17. bře 2011 v 10:53  • Odpověz
17. bře 2011 v 10:54  • Odpověz
ahojte holky chci se zaptat jaký máte vybraný kočárek? :sunglasses:
17. bře 2011 v 10:56  • Odpověz
@vegal ahojky prosím tě co můžu na pálení žáhy?děsně mě pálí ale nevím zda můžu rennie ty ovocné když nemůžu nic kde je cukr a ovoce...
17. bře 2011 v 10:57  • Odpověz
@vegal Minule mi řekli, že na 90% kluk, tak jsem s tím počítala a už jsem si objednala dost oblečků a už jen čekám, až mi přijdou. No, nejsem zklamaná, ale hodně překvapená z dnešního zjištění. Taky jí budu mít ráda.
17. bře 2011 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
@jezulicka rennie normální můžeš, doporučujou to. ani nevím, že je nějaká ovocná varianta
já má vybraný kočár: http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-travel-v-max-col-56 je docela levnej a kamarádky, co ho mají, si ho celkem chválí
17. bře 2011 v 11:06  • Odpověz
@soucke00 tak bude mít dupajdy s mašinkou - to přežije i malá slečna!!!! budeš mít jistě krásnou holčičku! :sunglasses:
17. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
holky, akorát mám jeden problém. když už se teda budu vdávat - tak bych skoro i jela někam na svatební cestu. s břichem se mi do letadla nechce, tam, kde by bylo v květnu hezky se autem rozumně s ohledem na břicho dojet nedá - no a v čr nebo blízkém okolí? turistika nehrozí... myslela jsem třeba termální lázně v maďarsku, ale to mi bylo zakázáno - teplá voda by mohla mimi uškodit... máte někdo nápad? :sunglasses:
17. bře 2011 v 11:16  • Odpověz
@ssassi díky jsou pěkné a jakou barvu sis vybrala? :wink:
17. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
@jezulicka tak to vůbec nevím,mě žáha netrápí,ale zase bych to až tak neřešila...když mam chuť na sladké,tak si dam,ale třeba jen kousek
17. bře 2011 v 11:17  • Odpověz
@soucke00 hele,oni říkaj,že chlapeček se pozná líp než holčička,takže to pořád ještě ten kluk může být a pořád je lepší mít modré věci na holčičku než růžové na kluka :wink:
17. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
@jezulicka černeeeeeeej. já jinou barvu ani nepokládám za plohodnotnou barvu :grinning: :grinning: dokonce jsem mezi kamarádkama vyhlásila soutěž o "nejkrásnější dupačky" - tzn černé s lebkou, pavoukem, smrtkou... :grinning: ne, samozřejmě nadsázka. dítě bude chodit i v jiných barvách, by mi ho sociálka sebrala:o) ale já osobně mám prostě černou ráda. miluju černou v kobinaci s křiklavě růžovou, černo-bílou. ale pro mimi už mám předvybranou zelenou postel z ikea, dupajdy s barevnýma autíčkama... ale na návštěvu k babičkám budecm chodit v černé - musím jim trochu tužit nervy, ne? :o))) ale šátek na nošení mimi mám vybranej šedo-šedej. dokonce i ten kočár bych brala šedej, ale musela by to být tmavě šedá bez obrázků - což bohužel nemají
17. bře 2011 v 11:29  • Odpověz
@jezulicka Ahojky. Mně dneska doktor řekl, že můžu na pálení žáhy sodu, anacid, tums, teď si už nejsem jistá, jestli říkal i rennie. A sestřička mi doporučila kousat mandle.
17. bře 2011 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 a už jsi něco zkusila?pomáhá ti to?
17. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz
@ssassi tak to máš velice pestré..ono ted ty černé kočárky jsou velice moderní...i s kombinacemi...mně se líbí růžový s černým kombinace mám vyhlídlý , ale stále nevím .....
17. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz
@jezulicka tak pošli odkaz!

hlavně si muíš říct, kam s ním budeš jezdit - jestli malá plastová kola nebo velká nafukovací, jestli jsi limitovaná šířkou dveří, výtahem... jestli chceš trojkombinaci nebo budeš kupovat postupně. já třeba chci, aby šla sedačka dát po i proti směru jízdy....
17. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz
@vegal No, jsem zvědavá, co mi řeknou příště. Nakonec jsem vážně jako kindr vejce. Taky to bude ještě překvapení. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
@jezulicka Já kdysi na žáhu pila mlíko a zabíralo to. Ale teď, co jsem těhotná, tak jsem zkoušela to mlíko a sodu a nepomohlo ani jedno. Tak se budu muset vrhnout na něco dalšího.
17. bře 2011 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz
@ssassi http://www.caryfuk.cz/bmz_cache/6/67515edff6d0a71ca8f61eba50f5b6a4.image.800x600.jpg
tak to jsou ony,s tou sedačkou vidíš o tom jsem ani neuvažovala ani nevím jak to u těchto kočárků je,kola jsou nafukovací takové celkem pevné ono s tím budu jezdit všelijak že?no musím ještě popřemýšlet... :unamused:
17. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz
@jezulicka vypadá moc hezky. a tak festovně - že by mohl něco vydržet. mně na tu sedačku v obou směrech přivedly maminy, co chodí "venčit" děti do parku, když já venčím psy. asi 3 chodí vedle kočáru a brblou, že je z toho bolí záda - musí být nahnuté do kočáru, aby je dítě sedící po směru jízdy vidělo. když mámu nevidí, řve jak tur :o) navíc když dáš děcku rohlík (nebo cokoli) je dobré, aby sedělo otočené k tobě - abys viděla, jestli se tím rohlíkem nedusí :o) teda já si to aspoň myslím :o)
17. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz
@ssassi tak to je jasné..ale to už jsou sporťáky ne?tady ten sporťák jde otočit tak i tak..takže můžu na něho vidět nebo pak se může dívat ven opačně...na to jsem se ptala..
17. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz
@jezulicka
je to on? http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/dorjan-danny-sport-2010-darek.html
....Hluboké lůžko i sportovní sedačku je možné nasadit na podvozek v poloze po i proti směru jízdy...... :sunglasses:
17. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.