• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@jezulicka jj. kamarádka má dorjan a je spokojená.
17. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz
@ssassi jo to je on... :wink:
@ssassi jo?se vším,?a jaký má typ?prestige?nebo ten sport?
@ssassi tam čtu v diskuzi že jsi nafouklá jak balon já mám to samé..cítím se jak balonek..hrůza..
17. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz
@jezulicka myslím, že tento. ale viděla jsem ho jednou, tak bych nerada kecala :o)
17. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz
Krásný den přeji, i když trochu zamračený..hlavně že nemrzne :slight_smile:
Holky Dara Dorjan je super kočárek, já bych ho měla určitě taky kdybych nenarazila na ten džínový v polsku...Kamaradka Dorjana taky má a je s ním mooc spokojená :slight_smile:

@ssassi No a ta svatební cesta.. my nejedeme nikam, jelikož s tím břichem se mi někam dál do zahraničí moc nechce...ale napadl mě nějaký příjemný welnes pobyt někde u nás na horách nebo v tatrách třeba..je toho všude plno a dá se sehnat i něco v akci...prostě jenom my dva a neskutečný relax...tak uvidíme jak na tom budeme finančně po svatbě a po dokoupení všech věcí pro malou a pak se rozhodneme :slight_smile: Každopádně už jsem rozhodla, že jak bude mít malá dva ročky tak půjde na hlídání k našim a my si konečně zaletíme nebo zajedeme k moři, ještě jsme spolu nebyli na pořádné dovolené, akorát na pár dní v jednom super campu u Brna..

@soucke00 Ty brďo, tak nakonec holčička, to je překvápko :slight_smile: však jak říká vegal lepší mít holčičku v modrém než kluka v růžovém...já už nakoupené mám všechny věci a mě teď říct že čekám kluka tak by mě asi švihlo :grinning: ale naštěstí těch růžových věcí moc není, spíš do červena...
17. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz
@eeelishka No, asi barvy moc řešit nebudu. Je to skoro fuk. Včera jsem byla na procházce s jednou maminkou s chlapečkem a měli zářivě oranžovej kočárek a mimčo červenou čepičku. A vůbec mi nějak nenapadlo, že by nebyla klučičí. Klučičího mám jen pár světlemodrých bodíček a nějaký bílý s autíčkama. Ale teď mi mají přijít svetříky a kalhoty a tak a ty jsou hodně klučičí. Ještěže mě to stálo jen pár korun. Tak mě to štvát nebude.
17. bře 2011 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka nojo, o wellness jsem taky přemýšlela - ale ne všechny masáže můžu, do bazénu bych se bála, do vířivky nemůžu, protože je moc teplá... no asi to nechám až po porodu, třeba i s prckem... :o)
17. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
@soucke00 to užiješ... i kdyby to mělo být jen "na doma" :wink:
17. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz
autor
@soucke00 ty antacida to je naprd, měla sis říct o ten Ortanol.. vše, co jsi vyjmenovala pomůže jenom na chviličku. Když mně pálila žáha jen občas, tak to takhle šlo dělat. Ale teď mě pálí permanentně , takže se to musí řešit jinak.. je to sto a jedna.. vyzkoušela jsem úplně všechno, co jsi vyjmenovala včetně mandlí...a nemělo to takový účinek, jako ten Ortanol... strašně se mi ulevilo :slight_smile:

JInak blahopřeji k holčičce :slight_smile: My chtěli holčičku a čekáme chlapečka, ale taky ho budeme nade vše milovat :slight_smile:. Tatínek už se těší, jak bude svého vnuka rozmazlovat a můj přítel zase, jak bude kupovat ty autíčka na dálkové ovládání, autodráhy a vláčky.. :grinning:
17. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz
autor
Holky na welness pobyt bych si taky zajela.. jééé.. a jak ráda :wink:

Co se týká toho holení.. @vegal.. přesně jak říkáš.. nohy si epiluju.. to je ještě dá, ovšem holení intimních partií, to už je větší problém.. už jsem si nainstalovala zrcátko v patřičné výšce ve sprchovém koutu, ale stejně to jde čím dál hůř... :angry: njn. @ssassi taky se obávám, že si občas nedosáhnu kam chci :grinning:..
17. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
autor
@eeelishka S tou dovolenou jak jsi psala, tak přítel by jel i s mrňousem nejradši :slight_smile: .. klidně prý hned :grinning: :grinning: Je velký optimista.. prý to nebude problém.. :grinning: Samozřejmě, že hned jet nemůžeme.. ale jinak bysme rádi jeli aspoň zase autem do Chorvatska jako loni :slight_smile: a možná by stačil i ten Balaton :wink:.
17. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz
@lucietka77 A ten Ortanol je na předpis? Nebo se dá koupit i bez předpisu?
17. bře 2011 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@ssassi S tou černou.. to je fakt univerzální barva .. taky ji mám strašně ráda a kombinuju ji často se smaragdovou, tyrkysovou a nebo nefritovou a nebo naopak miluju v kombinaci s fialovou :slight_smile:. A vůbec je to úžasná barva/nebarva. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
autor
@soucke00 Ortanol mi dali v lékárně poprvé bez předpisu. Jak mi došel, tak mi ho i napsala paní doktorka :slight_smile: a myslím, že jsem doplácela jen část, že jsem to neplatila celé.. to je výhoda, když ti to napíše na recept.. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
Tak uvidím, jestli mi něco zabere a kdyžtak si ho taky pořídím. Dneska je to lepší, ale taky mě někdy pálí snad od rána až do večera. Asi jí vážně rostou copánky, když už to asi bude holka a ne ten kluk. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
17. bře 2011 v 15:01  • Odpověz
holkyyyy, tam je hnusněěěěě! psi vystrčili šňupáky ze dveří a s výrazem "jsi blbá?" se rozhodli jít domů. kdybych je za sebou netáhla jak kačenky na provázku, tak se snad ani nevyčurají... :slight_smile:

dneska si cestou na kurz vyzvednu tu knížku od knappové. snad už konečně nějaké jméno vyberem! http://knihy.abz.cz/prodej/jak-se-bude-vase-dite-jmenovat-3
17. bře 2011 v 15:10  • Odpověz
autor
@ssassi To teda jo.. koukám na ten hnus z okna práce.. miláček pro mně naštěstí přijede autom.. cestovat trajfem se mi totiž nechce.. jsme nahoře na Vinohradech a ten výhled na Brno je teda šílenej.. :frowning2:
Já zase čtu Koncept Kontunua... od Jean Liedloffové .. zajímavý čtení, ale úplně se vším se teda neztotožňuju.. Jo a přítel včera dočetl tu jeho tatínkovskou příručku.. :slight_smile: Tak snad vám oběma ta knížka pomůže vybrat to správné a pravé jméno pro toho vašeho mimíska :wink:.
17. bře 2011 v 15:21  • Odpověz
@lucietka77 no doufám... jsem nečekala, že ten výběr bude takovej problém.

a pozor: vyrobila jsem si nový problém... nevím, jestli šátek nebo http://www.babydracek.com/zbozi/2213-chicco-you---me-2011-nosic- ....
17. bře 2011 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky!

@lucietka77 skoda, ze ten cisar bude s celkovou anestezii, ale zrejme je to tak bezpecnejsi a jak nekdo psal, bude to nejkrasnejsi probuzeni v zivote :wink:
@soucke00 tak to je teda prekvapeni, ze se prvne spletli! nebo jestli se nespletli tentokrat? :grinning: ale utecha je, ze za par mesicu uz to budes vedet jiste :wink:

tip na jmena se da najit i tady http://krestni-jmena.cz/seznam/?orderby=name&ascdesc=asc&filts=0&
vpravo je filtr, zda chcete jen muzska, zenska, zda radit dle abecedy nebo cetnosti, vybrat jen podle zacatecniho pismena atd. A vsechno jsou to jmena u nas uzivana (u kazdeho je pocet lidi v CR s timto jmenem) a tim padem schvalena.
17. bře 2011 v 15:42  • Odpověz
autor
@ssassi No, taky jsem měla takový dilema... a 3 zkušený matky mi tu v práci říkaly, že ne všem dětem musí vyhovovat nošení v šástku a ne všem vyhovuje nošení v nosítku.... prý je nejlepší to nejprve vyzkoušet, abys pak nemusela věc prodat, protože ji nemůžeš používat.. Já se modlím, aby se prckovi líbilo v šátku, jelikož už mám taky jeden krásný vyhlídnutý... a mám půjčený babyvak.. na to jsem taky zvědavá... :unamused:
17. bře 2011 v 15:45  • Odpověz
@lucietka77 @ssassi nam se osvedcil satek, ale mozna i proto, ze jsme tam malou davali od malinka a byla na nej zvykla... taky jsem slysela, ze nekterym detem treba nemusi vyhovovat, ale vesmes to byly deti, ktere do toho dali rodice starsi a jim se to kurtovani nelibilo. Andrejka proste zvykla byla a mela to rada dost dlouho. Pokud je moznost to po narozeni u nekoho znemeho zkusit, je to asi nejlepsi, nez do toho clovek investuje...
17. bře 2011 v 15:52  • Odpověz
autor
@annca Ahoj :slight_smile: jojo prvně jsem z toho byla trochu v šoku.. operací se bojím a celkové anestezie taky.. ale co bych pro toho maličkého neudělala.. je mi to jeno, co budu muset podstoupit.. hlavně, aby byl bobišek v pořádku...:wink: a budu se těšit na probuzení. Přítel je už teď hrdý na to, že on bude ten první, kdo ho bude držet v náruči :wink:.
17. bře 2011 v 15:56  • Odpověz
@lucietka77 no tak to já bych na dovolenou jela už třeba se starším dítětem, ale dva roky je ještě málo..byla jsem raz v chorvatsku, taková velká parta jsme byli a byli tam s námi jedni co měli dvouleté dítě a můžu říct že si to teda moc neužili, cesta autobusem tam byla v pohodě, ale zpátky malý celou dobu plakal, nešlo ho utišit, to bylo šílené :fearful: ..a celkově to nebylo snadné, pořád ho hlídali, jelikož to je takový malý čipera a chodili spát brzo s tím malým,nebo spíš ona,její chlap pil a bavil se s ostatními :grinning: takže žádné dlouhé večery, procházky po pláži, ani v moři se pořádně nevyblbli.. prostě s prckem k moři až bude větší a bude mít z moře i trochu zážitek a bude si ho pamatovat :slight_smile: chlapi mají o spoustě věcech zajímavé představy, podle nich jde všechno zvládnout strašně jednoduše
@ssassi já bych radši to nosítko než ten šátek teda...:slight_smile:
17. bře 2011 v 15:59  • Odpověz
@annca díky za tip na stránky... tyhle jsem ještě neobjevila a vypadají dobře!!

já bych asi brala šátek pro jeho variabilitu, ale nosítko je asi jednodušší na "oblečení". ale zas nevím, jak správně v nosítku má dítě ty nohy. přijde mi, že na všech fotkách tak jako visí - navíc nosit břichem ven by se to děcko prý nemělo nosit vůbec - opět správná poloha kyčlí - a v nosítkách ty děti tak jsou. možná koupím oboje a uvidím. kdyžtak jedno prodám, nebo já si nechám šátek a chlap může mít nosítko- má spoustu přezek a popruhů, to se mu bude líbit :o)))))
17. bře 2011 v 16:04  • Odpověz
@soucke00 mě taky hodně pálí žáha, mě říkali, že rennie můžu, ale ještě jsem se nikam nedostala, abych si něco koupila, takže to řeším tak, že odpoledne nejím nic sladkého a jím jogurty a když mě to chytne, tak si dám lok mléka.
17. bře 2011 v 17:10  • Odpověz
tak jsem si prošla knížku... a nejsem o nic moudřejší.... asi budeme mít miminko bez jména :o) co třeba 007? :o)
17. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
@ssassi neboj, na něco přijdete a nebo až ho uvidíte, tak tě napadne jméno přímo pro něj :slight_smile:. To se taky stává :slight_smile:
17. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz
17. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.