• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Ahoj holky, to zase máme počasíčko, co?? :unamused:
18. bře 2011 v 09:59  • Odpověz
@lucietka77 hnus velehnus:o)

manželka od albertovýho kolegy mi nachystala nějaké oblečky po jejich synkovi, tak se půjdu kouknout. doufám, že to bude hezký a ušetří mi to vybírání něčeho po obchodech. jen nevím, kolik peněz bych jí za to měla dát.... jí navrhovaná pětistovka mi za tři krabice přijde málo:o)
18. bře 2011 v 10:36  • Odpověz
jinak jsem včera na kurzu dostala tip na shop: http://www.branakdetem.cz/ mají kamennou prodejnu v brně a v praze. tak doufám, že mi poradí s plínkama - asi bych chtěla látkový, moc se mi nelíbí představa, že za těch X let přebalování věnuji planetě zemi obří hromadu umělohmotnejch plín. tak snad mi poradí nějaký funkční systém látkových. a snad mi poradí i s těmi šátky - mají jich celkem dost, taky nosítka, tak uvidíme....

18. bře 2011 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam za sebou cukr, tak doufam, ze to bude vsechno v poradku :wink: to je dneska tak hnusne ze se to fakt nehodi, kde mame to slunicko? :frowning2:
18. bře 2011 v 10:54  • Odpověz
autor
@ssassi Pro Bránu k dětem pracuje i moje kolegyně :slight_smile:
18. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
@lucietka77 určitě se tam půjdu příští týden podívat. zaujalo mě http://www.branakdetem.cz/manduca-petrolejova.htm
18. bře 2011 v 11:48  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile: no venku to vypadá fakt ohromně, a to jdeme dneska plno věcí zařizovat, tak v tom budeme pořád trajdat :confounded:

@ssassi To nosítko je moc hezké, i v ostatních tam mají pěkný výběr, ale moje peněženka říká, že by už mi fakt utekla :grinning:
K těm látkovým plenám, v tom máš pravdu, že ty nové nejsou zrovna ekologické, ale mluvila jsem o tom s mamkou a ta říkala, že na mě denně spotřebovala 25 látkových plen..že nedělala nic jiného než jen prala a žehlila :fearful: Jsou super i na kyčlíky pro děti, ale asi budu používat ty nové, nějak mě ta představa každodenního žehlení a praní neláká, mamča musí mít i nějaký čas pro sebe když třeba miminko spí a ne pořád makat..moje měla klid, já jsem prý spala pořád (což mi zůstalo :grinning:) ale jestli to naše dítko bude po mém chlapovi tak budeme mít doma pěkného řvouna a neposedu (aspoň takový byl jak byl mimčo) A ty oblečky, uvidíš v jakém budou stavu, můžeš ji dát klidně víc...Mě tady jedna paní Z Třince prodala za 230 kč tašku plnou věciček, a že jich tam bylo a v suprovém stavu, až mi přišlo pak líto že po mě chtěla tak málo, my si to předávaly venku tak jsem neměla možnost se na ně podívat, kdybych je viděla tak jí dám určitě víc...

@miruska_h Tak držím pěsti aby byly výsledky dobré :wink: Já jdu příští týden :confused:
18. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás krásně sněží a všude je bílo :frowning2: . Dnes jsem byla s malou po doktorech a všichni jako naschvál měli dovolenou, takže místo aby jsme je oběhli když má prázdniny, tak v pondělí musí zůstat doma a pojedem všude znovu.
18. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz
autor
@ssassi to je fakt krásný nosítko.. a ta barva :wink: Ale ta cena .. :frowning2:
18. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz
autor
@miruska_h Ahoj kočko, tak snad bude cukřík v pořádku :slight_smile: . Mě brala minule sestřička krev i na gkukózu a říkala, že kdyby bylo něco v nepořádku, tak, že se ozve.. no a zatím nevolala, tak snad dobrý :slight_smile:.
18. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz
autor
@eeelishka @berule Ráno tu jen pršelo, ještě kolem 11:00 h. jsem mluvila s přítelem, který jel v autě a byl někde u Svitav a říkal mi, že tam silně chumeli... tak jsem si klepala načelo, že to snad není možný.. a za hodinu a půl to bylo tady v Brně :grinning:. já jsem dneska do 18:00 h. v práci, tak ještě, že dneska nemusím extra nikam chodit.. v tom tě docela Eli lituju.. je to humus.. ikdyž tady už přestává a jen mírně prší.
18. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz
@eeelishka no nemyslím ty žehlící plachty, ale ty, co vypadají jako ty umělohmotný, akorát že jsou prací hadrový. něco v tomhle stylu: http://www.branakdetem.cz/latkova-plenka-itti-bitti-tutto.htm. jsou celkem drahý, ale když jsou na víc použití, tak už se to prý vyplatí - i když se započítá do výsledné ceny prášek, energie a voda... uvidím, asi jich pár pořídím. ale pravda je, že asi na návštěvu nebo na cesty jsou praktičtější ty jednorázový, takže zřejmě budu používat oboje....

hadříky od kamarádky vypadají celkem zachovale, jsou toho 3 krabice, dupajdy, bodíčka, trika... je tam i spacáček, různé kalhoty a tepláčky, bundičky.... sice jsem to nezkoumala moc podrobně, ale vypadá to, že výbavička by byla :o)
18. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz
@lucietka77 barva tragická, naštěstí mají i černý :o))))))))))) no vyskytujou se i levnější http://www.moje-miminko.cz/nositka/nositko-chipolino-ali-col-blue - ale tady se mi moc nelíbí ta poloha nožiček a vůbec bych měla strach, že to dítě někde ztratím :o) i když, v reálu může být pěkné a festovní.... holt tohle se asi musí všechno vidět na živo
18. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz
autor
@ssassi přesně.. to je spíš vlastně taková klokanka.. a taky se mi nelíbí poloha těch nožiček.. zdá se mi, že to mimčo tam drží za rozkrok.. :frowning2: ... to před tím, cos posílala se mi líbí mnohem víc. A máš něco proti petrolejové barvě ??? :grinning: :grinning: to jsou zas moje barvičky :slight_smile:..
18. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
@lucietka77 tady už to naštěstí roztálo, ale kde je to sluníčko z pondělí a úterý to netuším..... :unamused: Do 18 v práci...to ti teda nezávidím, ať ti to rychle uteče :slight_smile:
18. bře 2011 v 16:31  • Odpověz
autor
@berule Děkuji. Dá se to.. :slight_smile: Jinak tady už jen poprchává.. ale i tak.. na víkend bych si představovala taky lepší počasí :confounded:
18. bře 2011 v 16:48  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky beruško jak je?Mě poslední dobou strašně pálí žáha.A jak je tobě?
18. bře 2011 v 17:19  • Odpověz
autor
@melivan Ahojky :slight_smile: No to je fajn, že jsi tu :slight_smile: No jsem ufuněná. pálí mně žáha skoro pořád :slight_smile: Ale jak beru Ortanol, tak je to mnohem lepší :wink:
18. bře 2011 v 17:20  • Odpověz
@lucietka77 no mě pomáhá rennie.Za pár dní jdeme zase na kontrolu tak uvidíme,zeptáme se kolik už má.Jessica mě ted stršně tahá za pupeční šnůru takže sranda
18. bře 2011 v 17:23  • Odpověz
autor
@melivan :slight_smile: to je super :slight_smile: Můj malej si zase protahuje nožičky a tak se mi častou vyboulí bříško v jednom místě. Je to strašná sranda :slight_smile: a nebo na mně ťuká :grinning: Strašně ty pohyby prožívám :wink:
18. bře 2011 v 17:26  • Odpověz
@lucietka77 to mě to až někdy bolí jak malá kope a nebo jak leží jen na jedné straně břicha a vyboulí se mi břicho.Ale přesto je to krásný pocit,u holek to tak nebylo byly tam dvě takže neměli tolik místa.
18. bře 2011 v 17:43  • Odpověz
autor
@melivan no, dvojčátka se tam musela uskromňovat :slight_smile: Tak to bude asi pěkně čilá holčička :slight_smile:. Mně naštěstí ty pohyby zatím nebolí, ale to se může změnit... občas mně z toho spíš chtne záchvat smíchu... jak se tam rovná a protahuje a jak se mi kvůli tomu vlní břicho :grinning:
18. bře 2011 v 17:48  • Odpověz
@lucietka77 :o))) ale jo, na obrázku je pěkná, ale já bych si petrolejovou nepořídila:o) však je dobře, že má každej jinej vkus, byla by tu strašná nuda :o))))

odpo jsme byli s mužíčkem okukovat ten můj vybraný kočár - a asi ho koupíme. jen mě mrzí, že celočernej přestali dělat. tak holt černej s malejma bílejma kvítečkama:o) http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-v-cross-v-travel-v-max-col-14 (tahle barva, ale čtyrkolka)
18. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
@lucietka77 @melivan já cítím pohyby poslední týden nebo dva a kolikrát je to dost zajímavý... jsem zvědavá, jaký pocity budu mít, až bude prcek větší! strašně se na to těším
18. bře 2011 v 17:52  • Odpověz
autor
Holky, tak já pádím z práce domů.. bylo to dlouhé, ale dalo se to.. snad se ještě dneska k netu dostanu, bo přítel má rozehranou nějakou novou hru a o PC doma bojujeme :grinning:. Ti chlapi jsou fakt někdy jak malí kluci :slight_smile:
18. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
@lucietka77 @ssassi no občas je to sranda s těma pohybama,hlavně když si dá ruku na břicho manžel tak se nic neděje.Ani kdybych se zbláznila tak nekopne.Je to sranda.
18. bře 2011 v 18:06  • Odpověz
autor
@melivan @ssassi :grinning: u nás to taky trvalo strašně dlouho, ale pak ho malej plnou silou kopl do tváře, když přítel poslouchal bříško..:grinning:

18. bře 2011 v 19:24  • Odpověz
autor
Přítele strašně moc zaujal tento kočárek .. .-) a mně koneckonců taky :wink: :slight_smile: http://bazar.najisto.centrum.cz/kocarek-baby-breaker-rally-edition-modry-iid-166343023#pics
18. bře 2011 v 19:30  • Odpověz
@lucietka77 ahoj!Pěkný kočárek!Tak ho budete brát?
18. bře 2011 v 19:38  • Odpověz
autor
@vegal asi ano.. teda aspoň doufám, že ano :slight_smile: To víš, přítel je tajemnej... :wink:
:wink:
18. bře 2011 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.